Wellnes

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
stir55
Příspěvky: 43
Registrován: sob 21. říj 2017 1:04:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od stir55 »

Parádní, hezky to dáváš, a nyní z ní udělat opravdovou kurvičku a po jednom by je mohla navštívit opět nějaká partička, ať si toho přítel s klíckou užije
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od pajda1 »

Moc parádní povídka. Už se nemůžu dočkat dalšího pokračování. 👍👌
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Welnes 14.časť Privítanie
„Ano, budeme ťa čakať..!“ Dohovorila a pozrela sa na mňa. „Peťo k nám príde dnes o siedmej večer a prespí u nás.“ Povedala Majka celkom prirodzene akoby to bola naša stará mama. Obom nám to bolo jasné, Peter si dnes večer asi naplno šuchne.. Pristúpil som bližšie k Majke a chytil ju za jej jemné štíhle boky. Neprestávala sa na mňa pozerať tými svojimi jasnými vyzívavými očami. „Ako sa cítiš?“ Spítal som sa jej. Otázka ju trochu prekvapila. „Ako keby som išla na svoje prvé rande..“ Priznala sa a bola akási nervoznejšia, viac ako ja. Prvé rande mala už dávno a ja som bol až za ostatnými.. „Dám sa trocha do poriadku.“ Povedala a nasledovala do kúpelne. Bolo vidieť, že sa mu chce páčiť čo najviac.
O 19.10h zazvonil zvonček. „Chod otvoriť.“ Povedala mi Majka. „Odomkol som a vo dverách sa ukázal Peter. „Ahoj Andrej.“ Pozdravil ma. „Ahoj..“ Povedal som mu a podali sme si ruky. Mal ju pevnú a mocne mi ju zovrel. Ako vošiel dnu zdalo sa mi akoby hľadal Majku. Tiež sa mi zdal akýsi nervoznejší ako bol vo Welnes. Museli sme sa znova navzájom oťukať, zblížiť, prikláňal som sa k našim pocitom. „Cau Peťo!“ Vo dverách sa objavila moja polovička v ľahkom domácom oblečení. „Ahoj..“ Povedal jej a Majka k nemu zľahka pristúpila. Bola bosá a pod tielkom nič nemala. Začal som pociťovať zvláštne šteklenie.. Stála pri ňom tak trocha inak ako so mnou a bola veľmi, až tak veľmi blízko! Videl som, že stojí na špičkách. Pozerala sa chvíľu na neho a potom kukla na mňa. Bola to moja chvíľka predýchavania, vedela že ma to vzrušuje keď je taká vyzívavá.. Ich ústa sa spojili a dali si pusu na privítanie. „Otvorím niečo na pitie?“ Prerušil som ich, ale zdalo sa, že sa nenechali vyrušiť. „Jasné Zlatko, šampus je v bare.“ Odfrkla mi Majka, ako sa spolu ešte držali a ja som ho išiel otvoriť. Sadli sme si a nalial som do pohárov bublinkavý žltkastý mok. Štrngli sme si na privítanie Petra u nás doma. Majka si sadla vedľa neho na gauč a ja do fotela. Prirodzeným výberom dámy si vybrala svoje miesto pri boku koho chce byť.. Začali sme sa rozprávať o všeličom: Peter o sebe, že by si rád našiel babu, ale že každá ktorá sa mu páči je už zadaná. Ale hlavne o nás, ako sa máme radi, ako sa tolerujeme, že očakávame asi prírastok.. a že sme radi, že k nám občas príde, prespí.. a že aj neskôr keď už bude mať svoje dievča môže k nám hocikedy zájsť, prespať.. až padla otázka na Welnes. „Ako to potom bolo ďalej keď som odišiel?“ Načal chúlostivú otázku Peter. „Zdalo sa mi, že do sauny ešte prišli další..“ Podotkol a pozrel sa na prekvapenú Majku. Tá potom na mňa. Bolo evidentné, že mu kolega Milan nič nepovedal. Na Majke som videl, že veľmi nechce aby Peter vedel viac ako mal. „Noo, vieš.. ten tvoj kolega, nič ti o tom nepovedal?“ Položila mu spätne otázku. „Nie, nerozprávali sme sa o tom.“ Bola Petrova jasná odpoved. „Vieš, vtedy..“ Začala Majka. „..išla som si ľahnúť na lehátko ako mi povedal..“ Pomaly hovorila a išlo to z nej ako s chlpatej deky. „Len preto sa pítam, že som sa stretol s takým chlapíkom v monterkách..“ Akoby sa ospravedlňoval a s Majkou sme sa prekvapeňe pozreli na seba. „Udržbár?“ Skoro súčasne sme vyslovili. „Áno, taký starý pán s fúzami.“ Súhlasil Peter a Majka sa k nemu v tej chvíli naklonila. „Asi niekde niečo tieklo Peťko..“ Šepla mu. „Nechajme to už tak Mojko, dobré?“ Zaprosíkala a začala sa mu venovať viac ako bolo dovolené u iných párov. Moje myšlienky sa vrátili naspäť k Welnesu.. Zrazu mi bolo jasné prečo nik nebol vo vestibule. Možno keby som sa lepšie započúval u dverí, počul by som ju ako bola predklonená u lehátka.. Vtedy už Peťo v saune nebol a ja som zúfale hľadal niekoho po hoteli. Moja láska sa ešte viac sa k nemu naklonila a zľahka sa ho dotkla. „Robila som tam také škaredé veci..!“ Povedala tíško. Vyznelo to akoby natruc a Peter to pochopil ako srandu. Ja som si Majku poznal trochu inak a moje vzrušenie začalo naberať na intenzite. Peter ju k tomu ešte objal odzadu okolo pliec a neušlo mi, ako mu moja polovička potejme dala ruku medzi stehná. Mal som tak pred sebou svoju milovanú, ako sa mi začala sladko spúšťať.. Peter sa na mňa občas pozrel ale snažil sa ma vnímať čo najmenej ako mu ho trela rukou. On jej to opätoval a jeho horúca dlaň vnikla pod Majke tielko. Vedel, že si to k mojej partnerke môže dovoliť, že je jej iba kamarát. Cítil jej stojacé bradavky na prsiach a moje vzrušenie bolo dokonané. Bolo to medzi nimi len o pocitoch, telesnom zblížení, vonkoncom nie o vzťahu. Ten som mal s Majkou iba ja. Pozrela sa na mňa a očami akoby mi hovorila: Zlatko, dnes večer budem patriť jemu! Aj Peter sa k nej naklonil a silno ju zovrel vo svojom náučí. Jeho penis bol už nedočkavý ako splinie s jej prcania-chtivou vagínou. V tej chvíli som vedel, že s ním Majka strávi horúcu vyčerpavajúcu noc.
kanda78
Příspěvky: 68
Registrován: stř 21. led 2015 9:27:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.

Re: Wellnes

Příspěvek od kanda78 »

Krásný pokračuj
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od pajda1 »

Super👍👌
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od vinklar »

Moc hezký příběh.
Uživatelský avatar
Ibull
Příspěvky: 270
Registrován: stř 12. srp 2020 7:02:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od Ibull »

👍👍
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Welnes 15.čast Spálňa
Odišiel som do kuchyňe a nechal ich chvíľu samých. Nalial som si pohár vody a snažil sa aspoň trochu upokojiť svoje vzrušenie. Z chodby som započul Petrovo vzdychnutie a zvedavosť velila: choď sa pozrieť čo sa tam deje.. Od dverí som uvidel rozkročeného Petra a Majku sklonenú u jeho nôh. Nebolo vôbec ťažké si predstaviť, čo mu práve robí moja polovička.. Peter mal zaklonenú hlavu a spustené nohavice. Aj Majka vzychla. „Ahh, Peťulo..“ Na okamih sa zdvihla a pozrela sa mojím smerom! V jej výzore bolo všetko a tým pohľadom mi naznačovala akého má Peter krásavca tam dole: Vidíš Zlatko, takýto ho má a ty sa mu nemôžeš ani rovnať! Stál mu ako oltárna svieca. Neopovážil som sa priblíziť a vrátil som sa naspeť. Žeby tak rada moja radodajka fajčila? Mne ho zobrala do úst len občas. Napadlo ma v tej chvíli. Druhým to asi skôr spraví.. Ale ako som rozjímal nad jej orálnym uspokojovaním iných, prišla nečakane za mnou a chytila ma okolo pásu. „Zlatko, už by som s ním ..vieš, chcela..“ Nadopovedala a cítil som z nej intenzívnu potrebu telesnej blízkosti. „Ale iba s ním to dnes chcem..!“ Jasná a zretelná bola jej voľba. Celé telo mala ako v ohni, priam som cítil, ako jej štrbinka tečie.. Neodolal som a dotkol sa jej horúcich úst v ktorých mala pred chvíľou Petrov penis. „Ohh, ako by som ťa teraz rada zamkla!“ Povedala až s prosbou. Zdvihla pohľad, ktorý bol priam výzvou, či rozkazom. „Ľúbim ťa nadovšetko Miláčik!“ Ponížene som vyznal lásku Majke a ona mi rukou vošla do slipov. Jej ruka bola ako byč ostrá. Vzala mi do dlane moje plné vajká a ja som v tej chvíli vydal hlasný ston! „Uhhh!“ Stisla mi ich v dlani a medzi perami dôrazne vyslovila.. „Nesmieš, rozumieš, zakazujem ti to, kým sa s Peťkom nepomilujem, dobré?“ Vážne sa na mňa prenikavo pozrela Majka s jasnými očami. Bola plná vášne! „Budem na teba čakať Miláčik..“ Šepol som jej a dal jej ešte raz pusu na horúce čelo. Pod tričkom som zreteľne videl jej vztýčené bradavky. Bola nádherná, usmiala sa a ľahkým krokom odkráčala do našej spálne, kde ju už čakal Peter..
Bude jeho prvá! Pomyslel som si v duchu. To bolo po prvý krát, ako som videl moju lásku ísť s iným do postele.. Bol to nezabudnuteľný pocit v ktorom sa mi miešala žiarlivosť, vzrušenie a ten zvláštny stav chvenia na celom tele, ale hlavne dole v rozkroku ktorý vie len muž precítiť ked mu je jeho milovaná neverná. Ten chlapec si ju vychutná a ja zatial budem trpezlivo čakať za dverami.. V spálni ostalo svietiť naše intímne svetlo a po chvíľke ticha som začal počuť moju Majku ako mu čosi šepotí. Až po chvíli som to začal vnímať ako jej tiché vzdychanie. Ja som zatial ležal na gauči so stoporeným penisom a letmo som sa ho sotva dotýkajúc hladkal. Bol pripravený každú chvíľu vystrieknúť. Lenže vystrieknúť mohol len Peter, taká bola dohoda! Po chvíli začal hlasno vzdychať aj Peter a to už značilo, že sa s Majkou ide niečo diať.. Už dobrú chvílu spolu súložili a bola len otázka času.. kedy nastane ich spojenie aj na úrovni bunkovej. Vedel som, že je pripravená.. a až jej výkrik ma prebral z letargie. Do toho som už jasne počul vŕzgať našu postel a dlhé prenikávé stony. Ich telá sa zvíjali v kŕči.. Nastala fáza výmeny či splinutia telesných tekutín dvoch pohlaví a moja polovička práve začala do seba absorbovať Petrové spermie. Nutkanie pozrieť sa štrbinou dverí na ich nahé telá prepletené navzájom, bolo neodolateľné. Ako v omámení som vstal zo vstýčeným penisom a pootvoril naše spálňové dvere. Majka ležala na chrbte, nohy mala od seba a Peter vystretý ležal na nej. Ústa mali spolu a tiež ich nahé telá spočívali na sebe. Majka nepohnute ležala pod Petrom a obaja odychovali zapichnutý jeden do druhého. Videl som iba jej holé chodidlá. Bol to okamih začiatku (alebo už začatého..?) a bolo len na Petrovi kedy uvolní zovretie. Zatial kým som sa bezmocne pozeral na ich mdlé telá, v mysli mi beznádejne hučalo. Predstavoval som si ako do Majky práve vnikajú Petrové spermie, ako je nimi celá zaplavená. Postupne sa dostávajú cez kŕčok, do maternica a potom vyššie až do vajcovodov.. Nepohnuto stále zotrvávali v sebe a obaja prežívali tú intímnu chvíľu spojenia tiel dvoch pohlaví. U dverí som to silno predýchaval a snažil sa udržať svoj úd v stave pokojnom. Nešlo to a ten Majkin submisívny stav pri Petrovi som už viac nevedel vstrebávať. Potichu som zatvoril a zvalil sa bezmocne na gauč.
Konečne po dlhých minútach som počul Majku potichu prísť ku mne. „Zlatko, si tu?“ Zašvitorila mi a naklonila sa ku mne. „Áno, čakám na teba kým prídeš Miláčik..“ Ticho som povedal do tmy a uvidel svoju milovanú, držiac si šušku oboma rukami. Nejasne som tušil, čo bude.. Obkročmo si na mňa sadla a ja som sa pozrel na jej pochytané malé prsia. Bradavky mala až do červena vycmúľané.„Pod ma krásne vylízať, chcem to!“ Nečakala na odpoved a ja som v tej chvíli mal nad sebou jej sálajúcu, vypichanú šušku. Moje ústa sa dotkli jej najintímnejšieho miesta a dal som si z jej prcaňou vášnivý bozk. Prisal som sa k jej ženskému otvoru a začal jej dnu vnikať svojim jazykom.. Moje vzrušenie náhle stúplo o tisíc percent ako som pocítil známu chuť pretiahnutej pičky mojej milovanej. „Ahh!“ Zastonala Majka a uvolnila sa. Jej telo sa predklonilo, rukami sa mi oprela o brucho a do otvorených úst mi začal vytekať obsah jej pošvy. Bolo tam všetko, ale hlavne prenikavá chuť Petrovho mužského spermatu zmiešaná s jej vaginálnymi výlučkami. Ucítil som jej malú ruku na mojom stoporenom penise ako mi ho intenzívne trie.. Usta mi neprestávala plniť jej vystriekaná prcinka až som v tej chvíli konečne pocítil to nádherné uvolnenie a začal som hlasno na plné ústa stonať v krči orgazmu. Jedno semeno so mňa striekalo von a druhé do mňa orálne vnikalo.. Vo vrchole rozkoše som Majku dokonale očistil po jej milencovi a svoje málo plodné spermie zanechal v jej dlani.. „Musím sa umyť Zlatko, mám ju celú zapatlanú..“ Povedala Majka, ako som dolízal jej mokrú pičku. Majkiné roztiahnuté pysky sa mi odlepili od úst. Jej vymrdanú pošvu som mal stečenú v hrdle. Nadvihla sa a ukázala mi polepené palčeky od mojho ejakulátu. „Chutila ti moja škatulka?“ Provokačne sa ma opítala a obtrela mi o ústa svoju ostriekanú ruku. Postupne som odhaľoval jej vášeň a vnikal hlbšie do jej sféry vplivu. Každý prstík som jej olízal.. „Viem že to máš rád.. Viem, že keď sa ti kurvím, tak ma miluješ..“ Zašepkala potichu. „Si moje všetko Miláčik!“ Povedal som svojej polovičke a ucítil si vlastné semeno ma perách. „Aj ja to tak tiež mám rada.. Budem ti stále neverná! Budem tvoja malá sladká kurvička..“ Povedala mi sladko Majka a naše ústa sa spojili.
„Posteliem ti tu Zlatko, dnes sa vyspím s Peťom.“ Povedala mi Majka, ako sme sa umyli. „Viem, že si to s ním chceš ešte užiť..“ Súhlasil som a kým odišla do spálne popriali sme si dobrú noc. Ráno, kým som sa zobudil a otvoril oči, Peter s Majkou už mali za sebou druhé ranné kolo o ktorom mi povedala až neskôr. Peter sa ešte u nás naranajkoval, osprchoval (spolu s mojou polovičkou, navzájom si očistili svoje genitálie), a odprevadili sme potom Petra na autobus. „Zavolám ti, kedy znova prídem..“ Povedal Majke a objali sa spolu. „Ja robím do piatku. Na druhý týždeň kúpi Andrej test a uvidíme na čom sme..“ Povedala mu a chytila si názorne bruško. Ako stála pri mne, objala ma okolo pásu a ja ju. „Myslím, že bude pozitývny, ale necháme to na osud.“ Dodal som a dali sme si s Majkou pusu. Peter sa tiež usmial, bol spokojný, Majku sme mali obaja.. „Ozaj, aby som nezabudol, pozdravuje ťa Milan s Welnesu.. vieš ktorý..“ Peter sa pozrel skúmavo na moju polovičku. „Jasné že viem!“ Povedala jasne a jej oči sa roztiahli. Bol to signál, ktorý som u Majky dôverne poznal.. „Tiež ho pozdrav odo mňa a môžeš aj jeho kolegu..“ Povedala mu na moje prekvapenie! Vtedy práve prichádzal autobus a už nebol čas to rozvinúť ďalej, konkrétnejšie. S Majkou sme mu už le zakývali na rozlúčku a pobrali sa domov. To, že ju Milan dal pozdraviť nebolo len tak, pomyslel som si... Majka na sebe nedala nič znať, ale čítal som z nej, že si jej telo na to dobre pamätá!
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Wellnes

Příspěvek od pajda1 »

Úžasné, moc vzrušující jen tak dál, už se moc těším na pokračování.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Wellnes

Příspěvek od DrGarden »

Welnes 16.časť V klietke
„Povedala si mu Miláčik: Pozdrav aj jeho kolegu?“ Zopakoval som mojej polovičke cestou naspäť jej pozdrav pre toho tretieho. Držali sme sa za ruky ako zaľúbenci. „Hej, povedala. Čo je na tom?“ Zastala a chytila ma okolo pásu. Okolo idúci by si mysleli že sme čerstvo zaľúbený pár.„Veď vieš, že ma tiež mal.. teda myslím si to.“ Dodala. Sledoval som jej priamy pohľad a nikdy by som neveril, že by mi to povie tak zľahka. „Si si istá?“ Opítal som sa jej ešte raz. Pokrčila nevedomo ramenami. „Nevidela som ho, bol za plachtou, len som ho cítila a to poriadne! Vieš kde..?“ Znova ma provokovala a vedela, že ma to poriadne bralo. „Ahh, ty si ale škaredá!“ Vrátil som jej to naspäť. „A aby si vedel, cítila som tam dvoch!“ Ukázala dva prsty. „ ..jasné že nie naraz, to by som asi nedala.“ Začala sa smiať. Bola to poriadna mrška! Mal som dojem, že aj ju to vzrušuje minimálne tak ako mňa. „Zlatko, však vieš že mi to bolo vtedy jedno kto ma prcal..“ Jej oči boli tak nevinne! Dobre som vedel, že jej to bolo v tej chvíli šuma-fuk, hlavne že sa do nej spravili.. a nabúchali ju.. Cítil som sa zatrpknutý, taká mužské ješitnosť na mňa dolahla. „Viem Majka, ale stále to v sebe neviem spracovať.“ Otvoril som sa a začal sa prehrabávať v jej dlhých vlasoch. „Však že žiarlíš?“ Moju ruku si jemne priložila na malé ploché brucho a cítil som akoby sa jej v tej chvíli jemne chvelo. Jasne mi naznačila, čo bolo dôležité! „Nechajme to už tak, čoskoro nám test ukáže či som alebo nie..“ Odtiahla sa odo mňa. „Musíme kúpiť ten test!“ Povedala rozhodne. „Kým sa ti ešte nedvíha..!“ Dodala a pokračovala: „..a samozrejme aj zámok na toho krásavca tam dole, aby som nezabudla!“ Zo širokým úsmevom sladko povedala až ma pichlo v guľkách. Už sa rozhodla, že ma odstavý od svojej štrbinky a musel som to akceptovať. Pohli sme sa k obchodu a len tak medzi rečou povedala.„Možno by som si to aj zopakovala.. s tým Milanom.“ Dala si prst na ústa a po očku kukla na mňa čo na to. „Naozaj by si to s ním ešte chcela?“ Bolo to iné keď som o tom nevedel. Teraz som bol z toho vzrušený. „S Milanom som to mala, však vieš na koníka..“ Uškrnula sa a pokračovali sme cestou do obchodu. Miloval som ju takú otvorenú. „Čítal som, že skôr sa to podarí na misionára alebo zozadu.“ Doplnil som ju.„..a preto som si istá, ak som v tom, že Milan to nebude!“ Na potvrdenie svojich slov mi stisla mocne ruku.
Vošli sme do drogérky a kúpili vytúžený tehotenský test. „Doma to ocikám.. a uvidíš že som tam otehotnela!“ „Buď to bol jeho kolega alebo..“ Nedopovedala. Rýchlo som ho dal do košíka a poobzeral sa okolo či ju niekto nepočul. Nikto pri nás nebol. Niekedy Majka zo seba vyhrkne aj také pikantné veci čo by sa na verejnosti nemali.. a ja sa potom červenám. „Tichšie Miláčik!“ Šepol som jej. „Nemusia to o nás vedieť.“ Bola taká chrumkavá tá moja milovaná šukačka. Zaplatili sme a premiestnili sa do obchodu s názvom Sex-shop. Hned jej tá vec padla do očí a ukázala mi na umelú ružovo-tmavú škatulku. Predavačka chápavo kývla hlavou a už som vyťahoval peňaženku. Vyzerá to, že si už tak skoro s Majkou nezatrtkám! To bola pre mňa silno vzrušujúca situácia. Vložila si to diskrétne do tašky a chápajúc moje rozpoloženie, sa na mňa súcitne pozrela. „Chceš ma mať takú, tak musíš niečo vydržať Zlatko..“ Vysvetlila mi svoj počin. „Chápem, ty moja malá nevernica..“ Predavačka stála pri nás a vnímala všetko o čom sme sa rozprávali. Tam mi to až tak nevadilo, vedela veľmi dobre na čo to mužom slúzi. „Môžem povedať, že k nám chodia často také páry ako ste vy.“ Prihovorila sa. „Ja sama mám troch stálych, okrem toho môjho.“ Dodala s úsmevom vysoká blondínka za pultom. Majka sa ku mne znova pritisla. „No vidíš, nie si sám. My ženy sme už také.. také..“ „Prelietavé..“ Dodal som za Majku a tá sa na mňa spokojne pozrela. "Presne si to vystihol! Aj keď budem s druhými.. lubkať budem len teba!“ Nahlas povedala a dala mi pusu. „Priateľovi to pomôže slečna, nebojte sa, zvykne si!“ Povedala skúsene dlhonohá predavačka. „Bude musieť, bude to nevyhnutné.“ Naznačila jej svoju ťarchavosť a ja som sa cítil zrazu tak zvláštne. Majka jej jasne ukázala, že otcom nie som ja. „Taký je dnešný moderný trend. Naši chlapi sú proste nemožný!“ Dodala k tomu a my sme jej už len odzdravili a vyšli z predajne. Mal som pri sebe taký malý poklad menom Rada-dajka.

Test sme doma uložili do šuplíka. Čakali sme či Majke príde menštruácia, ktorá ale neprichádzala. Prešiel skoro celý mesiac. Medzitým volal Peter. Majka si s ním vymenila pár šteklivý rozhovorov a padla aj otázka na Milana. „Povedz mu, že by som sa s ním aj ja rada stretla..“ Počul som ju povedať. Neviem, či Peter vtedy pociťoval niečo ako žiarlivosť k mojej vyvolenej. Mal som skôr dojem, že by nebol proti, keby k nám niekedy prišli obaja.

„Stále nič. To mi ešte nikdy nemeškalo tak dlho, vyše týždňa!“ Zvolala Majka z kúpeľne. Čupela v sprche a skúmala si svoju prcinu. „Myslím, že by si už mohol doniesť ten test.“ Navrhla mi. „Dobre, idem poň..“ Zavolal som zo spálne a vstal z postele. Zatial trpezlivo čakala kým ho rozbalím, aby ho mohla očúrať ranným teplým močom. Podržal som ho nervózne pod jej nohami a vyčkával. „No tak..“ Súril som ju. „Vydrž, to nejde tak rýchlo ako vám chlapom!“ Podráždene povedala a v tom pustila pramienok mimo strany kde som držal test. Bolo vidieť, ako sa mi trasie ruka pod jej cikulou. „Ty si ale?“ Počastovala ma. Konečne som sa trafil.. a položil ho na práčku. „Iný by sa lepšie vedeli trafiť..“ Usmiala sa a povedala. „Teraz chvíľku počkáme..“ Zdvihla zrak a kukla na moje prirodzenie. „Ten zámok ti ale fakt pristane Zlatko, myslím že som ti dobre vybrala!“ Bol som pri nej iba v tielku, slipy som nemal. Pomaly som si naň zvykal a bral som ho ako súčasť môjho ja. „To je tvoja zásluha Miláčik!“ S pokorou som súhlasil a napravil som si spadnuté vajká. „Ešte nič sa tam neobjavuje?“ Nedočkavo sa ma opítala a pozerala smerok k práčke. Zobral som test a obaja sme sa pozreli na mriežku. Uvidelii sme jasne zvýraznenú ružovú čiarku! Mala sa ešte objaviť druhá vedla nej.. ktorá potvrdí definitívne počatie. Nedočkavo sme čakali a ani pohľad neotrhli z miesta skúmania. Čo sa bude diať? Ukáže sa ešte jedna čiarka? Obaja s Majkou sme boli vo vytŕžení...!
"Ahhh, nie..."
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], sluhapromadam, valos a 97 hostů