Kdo chytá v cizím žitě – díl devátý: drzejší kluk více mrdá

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
rivas
Příspěvky: 32
Registrován: stř 03. zář 2014 15:15:40

Kdo chytá v cizím žitě – díl devátý: drzejší kluk více mrdá

Příspěvek od rivas »

Ty řeči v nás vybičovaly touhu ostrou a bolavou až k zešílení. Byl to vlastně zázrak, že jsme se na sebe okamžitě nevrhnuli a jeden druhého neošukali. Já však i v té záplavě nadrženosti a rozbouřených hormonů věděla, že je třeba si zachovat chladnou hlavu.
„Počkej,“ řekla jsem. „Musíme na to jít pomalu a opatrně. Zvlášť pokud je to pro tebe poprvé.“
Michal se začervenal.
„Nic si z toho nedělej – vždycky je to jednou poprvé.“
Vzala jsem ho za ruce a pomalu jsem ho odvedla až k posteli. Pak jsem si to ale rozmyslela.
„Ne, uděláme to jinak,“ prohlásila jsem a možná malinko nečekaně jsem zamířila na druhý konec pokoje, až k jeho psacímu stolu. Podobně jako před časem u Dominika v pokoji jsem vylezla na desku stolu.
„Pojď sem za mnou,“ požádal jsem ho. „Než se do toho pustíme doopravdy, měl by ses na to trochu připravit.“
Došel až ke mně a dlouhý štíhlý ocas se mu přitom houpal pod břichem jako tenký vrbový prut.
„Jsi vysoký a to je dobře. Pojď ještě blíž ke mně.“
Pak jsem roztáhla nohy a stehna jsem přitom rozevřela co nejvíc od sebe.
„Tak to je ona,“ zašeptala jsem. „Líbí se ti?“
Michal sklonil hlavu a jeho zrak se zabodl do prostoru mezi mýma nohama. A pak už z mé kundy nedokázal odtrhnout oči.
„Dívej se, ale nesahej!“ zašeptala jsem. „Teď ještě ne.“
Jeho neskrývané zaujetí mě okouzlovalo a vzrušovalo.
„Tohle je vážně první kunda, kterou vidíš naživo?“ zeptala jsem se. Michal jen roztržitě kývnul hlavou, oči však z mého podbřišku spustit nedokázal.
„Jsi vážně sladký,“ zašeptala jsem. „Ani nevíš, jak moc.“
Pak jsem se na chvilku odmlčela a po pár okamžicích jsem pokračovala: „Tahle kunda vypadá hodně zkušeně, ale pravdou je, že v sobě zatím měla jen jediného čuráka. Já vím, že tomu nevěříš, ale je to pravda. S nikým jiným než s Dominikem jsem zatím nešukala. Za celé ty dlouhé roky jsem v sobě měla jen jedno jediné péro – to Dominikovo. Není to škoda?“
Michal nic neříkal, a tak jsem pokračovala.
„Já myslím, že to škoda je. Za celé ty dlouhé roky, jen jedno jediné péro! Možná teď konečně poznám i nějaké další. Chtěl bys, aby tím druhým bylo to tvoje?“
Michal opět jen neznatelně kývnul.
„Máš moc pěkné péro,“ pokračovala jsem ve svém monologu. Cítila jsem se vzrušená a nedokázala jsem s mluvením přestat. „Úplně jiné, než jaké má Dominik. Možná právě proto bych chtěla vyzkoušet právě to tvoje. Protože je tak jiné. Dominik je zrzek a má silné a široké péro. Ty jsi mnohem světlejší než on a tvoje péro je štíhlé a dlouhé. Mohu se ho dotknout?“
Nevím, proč jsem se ho na to vůbec ptala, když jsem se ho mohla dotknout i bez jeho svolení. Ale pravdou je, že mě tento druh interakce podivně vzrušoval: hra pohledů, doteků a slov, opatrné přibližování a obezřetné vzdalování, dojemná něha a neovladatelná nadrženost. Bylo by to stejné, pokud bychom na to jen rychle a nadrženě vlítli? Pravděpodobně ne. Nejspíš by to stejné nebylo a zcela jistě by to nebylo lepší.
Opatrně jsem se dotkla Michalova ocasu a jemně jsem na něm shrnula dlouhou a bledou předkožku; jeho obnažený žalud byl růžový a měkký jako velká a špičatá jahoda.
„Budu si teď s tebou chvilku hrát a ty se na to můžeš zblízka dívat,“ zašeptala jsem. „Uvolni se a na nic přitom nemysli.“
Pomalu jsem přiblížila Michalův ocas ke své kundě. Jeho žalud se jemně dotkl mých zduřelých stydkých pysků.
„Dovnitř ještě ne!“ zašeptala jsem. „Zatím jen takhle – opatrně a po povrchu.“
Spodní stranou Michalova žaludu jsem zvolna přejížděla po své rozšklebené kundě; jakmile se jeho špička dotkla mého poštěváčku, vzrušením jsem se zachvěla. Stačila by jen chvíle, jen jedno nepatrné pohnutí boky, a rázem by mohl být ve mně: jen jediný prudký pohyb, a měla bych ho v sobě zabořený až po kořen. Drzý a zkušený kluk by se s takovou věcí nejspíš nepáral a jakmile by viděl zblízka kundu, okamžitě by na ni zaútočil. Ale Michal zatím svoji drzost spíše jen úspěšně předstíral.
„Jaké to je, dotýkat se kundy?“ zašeptala jsem. „Určitě úžasné, o tom vůbec nepochybuju. A uvnitř to bude ještě lepší, to mi věř.“
Michal zavzdychal. „Ne, to ne!“ vykřikl tiše. „Prosím, to nedělej! Já to v sobě takhle neudržím!“
Potom zasténal a já jeho penis pevně přitiskla k svému vzrušením naběhlému poštěváku.
„Ne!“ zasténal. „To ne!“
„Ale ano,“ zašeptala jsem. „Jestli to v sobě neudržíš, tak si klidně stříkni. Nastříkej mi to na tu moji píču!“
Jeho penis se v mé ruce zacukal a já pod prsty ucítila, jak v něm zběsile pumpuje semeno. Dlouhé šlahouny mrdky vycákly směrem vzhůru a velké horké kapky se rozstříkly po mém břiše a mých prsou; okolo mého poštěváku se rozlévala vlhká loužička horkého spermatu.
Zaklesla jsem nohy pevně okolo jeho boků, protože jsem dostala strach, aby ode mne nakonec v hanbě neutekl.
„Tohle se nemělo stát!“ zašeptal Michal provinile.
„Naopak,“ zasmála jsem se. „Přesně tohle se stát mělo. Nebo ty si snad myslíš, že bys to jinak vydržel? Když bych tě pustila dovnitř, netrvalo by to ani pět vteřin. A já chci, aby sis to své poprvé pořádně užil.“
Položila jsem dlaně na jeho hubený zadek a pod bříšky prstů jsem ucítila jemné světlé chlupy. Svaly na zadku se mu chvěly jako po extrémním vypětí - snad doznívajícím vzrušením nebo možná spíš provinilostí a studem.
„To je dobré,“ zašeptala jsem, abych ho trochu uklidnila. „Už je to všechno dobré. Nemusíš se vůbec z ničeho stresovat.“
„Promiň,“ vydechl tiše. „Já opravdu nechtěl.“
„Nebuď hlupáček,“ usmála jsem. „Jasně že jsi chtěl. Byl bys hlupák, kdybys něco takového nechtěl.“
„Ale já – takhle jsem to vážně nechtěl. Měl jsem vydržet mnohem dýl.“
„Proč?“ zašeptala jsem. „Vždyť jsme ještě s ničím pořádně nezačali. Tohle je stále jen taková předehra.“
„Počkej,“ zašeptal. „Vezmu kapesník a otřu to.“
„Ale jdi, proč bys to otíral? Pár kapek nám přeci nevadí.“ Pak jsem se zašklebila a pokrčila nos. „I když tohle není jen nějakých pár kapek. Tohle je spíš hotová záplava.“
„Promiň,“ začervenal se. „Já to vážně raději otřu.“
„Proč se mi pořád omlouváš? Pamatuj si, že drzý kluk se holce nikdy za nic neomlouvá. A rozhodně ne za to, že se vystříkal. O to přeci v sexu jde – aby se holka udělala a kluk vystříkal. A mrdka k sexu patří, to je holkám už od mládí jasné. Tak proč z toho dělat takové drama?“
„Vždyť sama říkáš, že je toho úplná záplava...“
Tiše jsem se zasmála a pak jsem ho opatrně klepla prstem přes nos.
„Drzí kluci si neříkají o pochvalu, to si pamatuj. Po holce nemůžeš chtít, aby na tobě obdivovala, kolik máš v sobě mrdky. I když jsi mi pocákal celé břicho a pár kapek mi dolétlo až na prsa, chválit tě za to nebudu. Už nejsi žádný školák – jsi velký kluk a musíš se podle toho umět chovat.“
„Promiň,“ zašeptal znovu.
„Mně to vážně nevadí. Naopak mi to přijde hezké.“
Věděla jsem, že budu v jeho očích ve všem první – a přesto jsem cítila touhu dělat všechno přesně naopak, než jak to holky obvykle dělají. Nechtěla jsem se pohoršovat nad jeho semenem a znechuceně ho ze sebe otírat; neměla jsem v úmyslu cokoliv mu vyčítat a jakýmkoliv způsobem ho ponižovat; netoužila jsem po tom vyžadovat po něm ohleduplnost a opatrnost a za každý chybný krok ho kárat. Naopak jsem měla chuť ukázat mu napoprvé sex právě takový, jaký už nejspíš nikdy s žádnou jinou holkou nezažije.
„Pojď do postele,“ zašeptala jsem. „Vyzkoušíme, co se dá s tím tvým juniorem ještě všechno dělat.“
Vlezli jsme si do postele a Michal se okamžitě přisál k jedné z mých bradavek. Z jeho strany to bylo zcela instinktivní: jakmile se mu před očima zhouplo mé prso, jeho rty chňaply po mé bradavce a divoce se k ní přisály. Aniž bych ho musela cokoliv učit, nadrženě ji drtil mezi zuby a přitom ji cucal a sál skoro jako děcko. Bylo to vzrušující a současně malinko perverzní.
„Řekni – už bys chtěl dovnitř?“ zeptala jsem se tiše.
Michal se odlepil od mé bradavky a překvapeně kývnul hlavou.
„Tak se na nic neohlížej a pojď.“
Podíval se po mně, zda to myslím vážně. Pak se posadil na posteli a natáhl ruku směrem ke svému stolu.
„Ale – nejdřív si musím nasadit kondom,“ řekl.
„Na gumu se vykašli. Jestli chceš, tak se mnou to můžeš dělat i bez gumy.“
„Ale bez gumy je to nebezpečné,“ namítl Michal. „Správně by se to bez ní vůbec dělat nemělo.“
Tiše jsem se zasmála.
„Jiné holky to na tobě budou nejspíš vyžadovat. Ale já ne. Abys věděl, nemám gumu ráda. Můj kluk to může dělat klidně bez gumy a já mu to dovolím. To jsi přeci sám viděl.“
Michal souhlasně kývnul hlavou.
„Ale já měl za to, že to může dělat jenom on.“
„Jasně že to může dělat jenom on. Takovou věc jsem ještě nikdy nikomu nedovolila. Až dnes tobě.“
Michal se začervenal.
„Ale já nevím, jestli je to správné,“ zašeptal.
„Co jestli je správné? Šukat bez gumy? To určitě správné není. Nebo snad myslíš to, jestli je správné šukat holku jiného kluka? Já bych řekla, že ani to není správné. Jenomže o to tady teď vůbec nejde. Nejde o to, co je správné. Jde o to, jestli si chceš zašukat. Poněvadž jestli chceš dělat jenom to, co je správné, tak si nejspíš nikdy nezašukáš.“
Pak jsem ho uchopila za předloktí a dlouze jsem se mu zadívala do očí.
„Pokud si chceš zašukat, tak to prostě uděláš a vykašleš se přitom na všechny blbosti okolo,“ řekla jsem. „Když ti holka něco takového dovolí, nesmíš se na nic ohlížet a musíš jít do toho. Kluk, který odmítne nabídnutý zásun, je absolutní lůzr a žádná holka s ním nebude ztrácet čas. To si dobře zapamatuj. Takže záleží jen na tobě, jak se teď zachováš. Protože jenom ty sám určuješ, kým jsi v očích ostatních. Můžeš být posmívaným a opomíjeným chudákem, nebo se z tebe může stát sebevědomý a všemi obdivovaný kluk. Jde jen o to, na co si troufáš. Právě teď máš před sebou jednu z těch chvil, které definují tvůj život. Můžeš ošukat holku, která se ti sama nabízí. A máš možnost to udělat bez gumy. Co myslíš, že by v takové chvíli udělal každý normální kluk?“
Michal na mě hleděl vystrašeně a mně ho bylo až líto.
„Vzpomeň si, co jsem ti říkala před chvílí: drzejší kluk více mrdá,“ zašeptala jsem klidným a vemlouvavým hlasem. „To je základní pravidlo, od kterého se všechno další odvíjí. Pokud chceš patřit mezi kluky, kteří pravidelně mrdají, nesmíš se ničeho zaleknout. Právě se ti nabízí holka, která ve skutečnosti patří jinému klukovi. Klukovi mnohem silnějšímu a zkušenějšímu, než jsi ty. Jenomže ten silný a zkušený kluk si tu svoji holku nedokázal ohlídat. A tak ta nadržená čubička teď kouká po všem okolo, co se nabízí. O lůzry se nezajímá. A slaboši si na ní netroufnou, protože mají strach z toho jejího nabušeného a vzteklého kluka. Drzí kluci se ale ničeho nebojí a pokud si troufnou, tak ona jim nejspíš podrží. Jde jenom o to ničeho se nebát a zkusit to. Jde jenom o to projevit tu správnou dávku drzosti. Už rozumíš?“
Michal zavzdychal a tvrdý penis se mu pod břichem zhoupnul vzrušením.
„Musíš to udělat sám, zlato,“ zašeptala jsem. „Pokud jsi drzý a odvážný kluk, tak si to dokážeš vzít sám. Využiješ každé příležitosti a vezmeš si všechno, co se ti nabízí.“
Michal opatrně zaklekl mezi mé rozevřené nohy.
„Já vím, že to zvládneš,“ zašeptala jsem. „Jsi velký kluk, takže už dobře víš, jak na to. Musíš to udělat jen ty sám – já ti s tím nijak nepomůžu.“
Pak jsem mezi nohama ucítila špičku jeho penisu. Michalova ruka se neobratně pokoušela zavést ho dovnitř a já několik dlouhých vteřin cítila, jak hlavička jeho žaludu nešikovně naráží do mé stydké kosti.
„Výborně!“ zašeptala jsem. „Tak je to správné. Cítíš, jak je blízko? Už tam na tebe netrpělivě čeká.“
Věděla jsem, že riskuji dlouhé minuty neohrabaného tápání, přesto jsem ale chtěla, aby mi ho tam zasunul dočista sám, bez mé pomoci. Chtěla jsem, aby se už od prvního okamžiku choval a cítil jako skutečný chlap. Nakonec to trvalo jen několik vteřin: píču jsem měla tak mokrou a rozevřenou, že mu nedalo žádnou velkou práci do ní zajet. Jakmile byl uvnitř, vyjekla jsem překvapením: jeho ocas byl skutečně až překvapivě dlouhý a špička jeho žaludu mi tak tvrdě narážela do děložního čípku.
„A teď šukej!“ zašeptala jsem. „A na nic se přitom neohlížej.“
Jeho pohyby byly pomalé a jednotvárné: dovnitř a ven, dovnitř a ven. Říkala jsem si, že je to tak v pořádku, pokud to tak Michala baví. Jenomže pak jsem otevřela oči a zahleděla jsem se do Michalovy tváře. V jeho obličeji se zrcadlilo soustředění, které se podobalo až křeči. Ten kluk se očividně soustředil na každý svůj pohyb, jako by měl strach, že udělá něco špatně a bude za to pokárán. Takový způsob souložení mu nejspíš nepřinášel vůbec žádnou rozkoš: jako by se celou dobu soustředil jen na to, zda dělá všechno správně; jako by jen plnil nějaký extrémně složitý domácí úkol, při kterém je třeba být nanejvýš opatrný a vážit každý další krok. Jenomže takové souložení nemělo ani pro jednoho z nás vůbec žádný smysl.
„Počkej, zlato!“ zašeptala jsem.
Michal strnul, jako by právě přišlo přesně to pokárání, kterého se nejvíc obával.
„Uvolni se. Děláš to moc dobře, akorát se musíš trochu uvolnit. Šukání je především zábava. Není to žádný matematický případ, který je třeba správně a včas vypočítat.“
Opatrně jsem mu položila dlaně na spodní stranu zad. Světlé chloupky, které mu začínaly dole pod zády a jako nečekaný blonďatý kožíšek mu pokrývaly obě půlky zadku, měl samou snahou zpocené.
„Teď budeš chvíli dělat, co ti řeknu.“ zašeptala jsem. „Polož se na mě celým svým tělem a uvolni se. Nemusíš se bát, že ze mě vyklouzneš. Cítím, jak jsi dlouhý a tvrdý. I kdybys dělal cokoliv, já si tě v sobě přidržím. Rozumíš?“
Michal vydechl a opatrně se na mě položil.
„A teď se uvolni,“ zašeptala jsem. „Chci cítit, jak se ti uvolní všechny svaly. Jo, tak je to správné.“
Michalovo hubené tělo bylo tak lehké, že jsem ho na sobě skoro ani necítila. Bylo to úplně jiné než s Dominikem: ten když mě občas svým tělem zavalil, nemohla jsem po chvíli ani dýchat a jeho pevné svaly se mi zarážely do těla a přitlačovaly mě tvrdě k posteli. S Michalem to bylo jiné, daleko jemnější a opatrnější.
„Není třeba, aby ses hýbal,“ řekla jsem. „Já se budu pod tebou jen nepatrně kolébat a pohupovat a ty se jenom poddej rytmu mého těla. A až si na to oba zvykneme, uvidíme, k čemu nás to zavede dál.“
Pravou rukou jsem ho uchopila za vlasy a odtáhla jsem jeho obličej ze svého ramene. Konečně jsem měla možnost zahledět se mu zblízka do tváře. Jeho jemný obličej, jen s nepatrným světlým chmýřím budoucích vousů, byl stále strnulý křečí. Oči měl zavřené a čelo zkrabacené soustředěním.
„Otevři oči a podívej se na mě!“ požádala jsem ho. Když to udělal, rázem jsem hleděla do blankytně modrých, vyplašených očí obroubených dlouhými, světlými, téměř dívčími řasami.
„Teď jsi uvnitř holky,“ zašeptala jsem. „A já chci, aby sis to užil. Na ničem jiném teď nezáleží, rozumíš? Právě mě šukáš, přesně jak sis to vždycky představoval. A není nic, čím bys to mohl pokazit. Rozumíš tomu, co ti říkám? Šukání nemá žádná pravidla, protože to není žádné lovení skautských bobříků. Je to zábava. Jde jen o to, aby sis to co nejvíc užil. To je jediná věc, na které přitom záleží.“
Pomalu jsem pohupovala boky a jeho penis se přitom ve mně nepatrně otíral.
„I tohle je šukání,“ pokračovala jsem. „Není třeba dělat žádné zběsilé pohyby ani žádné divoké vylomeniny. Někdy stačí jen zavést ho dovnitř a uvolnit se. Nic víc není třeba dělat.“
Ruce jsem znovu opatrně položila na Michalův zadek. Jeho hubenost mě vzrušovala a současně dojímala; zároveň jsem se ale nedokázala ubránit srovnání. Kde jsou ty pevné svaly, které mě vždycky dokázaly ve vteřině vzrušit? Kde je ta tvrdost a nadrženost, jíž jsem se nedokázala a ani nechtěla ubránit? Proč mě najednou vzrušuje i tahle klackovitost? Proč mě bere tohle hubené tělo, které je samá ruka a samá noha a má na sobě víc šlach než svalů? Nic z toho jsem netušila.
Zabořila jsem prsty do Michalových půlek a přitom jsem o poznání víc roztáhla nohy. Jeho tělo se na tom mém maličko zhouplo a Michalův pták se zabořil o pár centimetrů hlouběji. Pak jsem naopak stehna víc sevřela a má stažená kunda rázem Michalův penis vytlačila o několik centimetrů směrem vzhůru, ven z mého těla.
„Cítíš, jak ve mně klouže?“ zašeptala jsem. Michal si položil hlavu na mé rameno a já tak mohla svá slova směřovat přímo do jeho ucha. Jeho tělo zvláčnělo, skoro jako by se najednou proměnilo v tělo hadrové panenky. Teď už byl Michal naprosto uvolněný a já jsem si s ním současně mohla dělat, co jsem chtěla.
„Doufám, že to taky cítíš,“ zašeptala jsem přímo do jeho nastaveného ucha. „Klouže ve mně pomalu jako ryba pod leknínem. Takhle hluboko jsem ještě nikdy žádného ptáka neměla. Ještě nikdy jsem žádného ptáka necítila tak intenzivně, jako teď cítím toho tvého. Můj kluk na to jde vždycky tvrdě a bezohledně. Však jsi to mohl sám vidět. Prcá mě, jako by byl smyslů zbavený. Tohle je ale něco docela jiného. Tohle jsem s Dominikem nikdy nezažila.“
Znovu jsem nepatrně roztáhla stehna a tentokrát jsem k tomu přidala ještě uvolnění všech svalů v dolní polovině mého těla: kunda se mi rozevřela a Michalův penis se do ní zanořil až po kořen. Pak jsem opět stlačila nohy k sobě a k tomu jsem pevně sevřela svaly v podbřišku. Michalův penis rázem poskočil směrem vzhůru a chybělo jen málo a skoro by ze mě vyklouznul.
„Uvolni se a vychutnávej si to,“ zašeptala jsem. „Jestli chceš, nemusíš přitom vůbec nic dělat. Jen si to hezky užívej. A až přijde ta chvíle, kdy už to nebudeš schopen vydržet, tak začni prcat. Až ucítíš, že se bez toho zblázníš a potřebuješ to ze sebe rychle dostat, tak se pusť do pořádného šukání. Potom se na nic neohlížej a vezmi si to, stejně jako si to bere Dominik. To znamená tvrdě a sobecky. Rozumíš, co tím chci říct? Uvolni se a užívej si tohle pomalé a jemné otírání. Ale až nastane ta chvíle, kdy to ze sebe budeš muset co nejrychleji vystříkat, tak mě rychle a tvrdě oprcej.“
Možná byl z mého návrhu zmatený, ale neprotestoval. Stále na mně ležel téměř bez hnutí a já přitom nepatrnými pohyby svých stehen a sotva znatelným zatínáním svalů v podbřišku ovlivňovala hloubku a intenzitu jeho zásunu. Žádný z nás nebyl v té chvíli příliš aktivní a zdálo se, že ani jeden z nás nic z našeho zásunu neřídí. Přesto jsem moc dobře cítila, jak to pomalé, skoro nerozpoznatelné otírání pozvolna ovlivňuje naši touhu a vášeň. Opatrně jsem ho pohladila po dlouhých a hubených zádech a s potěšením jsem přitom zaznamenala, že je má klidná a uvolněná.
„Nemusíš vůbec nikam spěchat,“ zašeptala jsem přímo do jeho nastaveného ucha. „Máme moře času a kromě prcání nemáme vůbec nic na práci. Můžeš ve mně zůstat, jak dlouho budeš chtít. Nechám tě v sobě klidně až do rána.“
Cítila jsem, jak si vychutnává to pomalé otírání svého penisu o mokrý vnitřek mé kundy. Moje vzrušení se přitom zvolna přibližovalo k hranici, kterou jsem dosud nikdy nepoznala: to sladké a svíravé toužení mé kundy pomalu balancovalo na ostré hraně a nejspíš by stačil jen jediný nepatrný pohyb a v podbřišku by se mi rázem rozpoutal uragán. Jenže ta pomyslná hranice se současně přibližovala i vzdalovala, jako by po každém kroku směřujícím k vrcholu následovalo pomalé a opatrné zabrzdění. Po ničem jiném jsem v té chvíli netoužila, jen aby mě rychle a tvrdě ošukal. Současně jsem si ale nic jiného nepřála, než aby mě ještě další nekonečnou chvíli pomalu a nesměle dráždil svým dlouhým penisem uvnitř mé kundy. Ještě pár minut podobného dráždění a rozteču se nu v prstech jako zmrzlina v horkém letním odpoledni!
„Až přijde ten pravý okamžik, tak mi ukážeš, jaký jsi chlap,“ zašeptala jsem. „Uvidíš, že to nakonec poznáš. Ucítíš to nejen v koulích, ale i v prstech u nohou. Tu obrovskou a neovladatelnou touhu to ze sebe všechno vystříkat. A jakmile to ucítíš, tak se nesmíš už na nic ohlížet. Musíš se podřídit svým instinktům a zachovat se jako pořádný chlap. Až ten okamžik přijde, půjde to všechno samo.“
Hranice mé nadrženosti stále kolísala kdesi mezi vzrušením a extází a má lačná kunda přitom bez přerušení pomalu masírovala Michalův tvrdý penis.
„Cítím tě hluboko uvnitř sebe,“ šeptala jsem. „A už se těším na to, až to ze sebe všechno vypustíš.“
Michal zavzdychal a já pochopila, že ta chvíle už je tady,
„Tak pojď, zlato!“ zašeptala jsem. „Vezmi si to pěkně jako velkej kluk!“
Michal se na mém těle vztyčil a opřel se o předloktí. Jeho boky se pohnuly a prudce přirazily směrem k mému podbřišku. ,Kde se v tom hubeném klukovi bere najednou taková síla?´ napadlo mě. Rychle jsem nadzvedla kyčle, aby se jeho penis mohl dostat co nejhlouběji do mé nastavené a rozevřené kundy. Pokrčené nohy jsem zvedla až nahoru k břichu a pak jsem volně zaklesla lýtka okolo Michalových boků. V téhle poloze mohl jeho pták pronikat až hluboko do mé kundy. V Michalových pohybech už nebyla žádná opatrnost a v jeho pohledu se nezračilo soustředění. Oči měl zavřené a obličej zkřivený touhou a rozkoší. Teď si mě bral jako nějaké zvíře – stejně jako to obvykle dělával Dominik. Ano, tohle bylo přesně to, co jsem na šukání s klukama nejvíc milovala: ta zvířecí zběsilost, která je hnala k co nejrychlejšímu vystříkání.
„Jo!“ zasténala jsem. „A teď všechno hezky dovnitř! Rozumíš? Koukej to pustit dovnitř!“
Michal mě v té chvíli sice neposlouchal, ale na mých slovech už beztak nezáleželo: i kdybych ho v tom okamžiku prosila o opak, on by ho ze mě stejně nedokázal vytáhnout, protože jeho klučičí instinkt mu velel stříkat dovnitř. Po několika tvrdých přírazech jsem uslyšela Michalovo táhlé a bolestné zakvílení a uvnitř své kundy jsem ucítila první výstřik semene. A právě v té chvíli se napjatá struna rozkoše v mém podbřišku přetrhla a já jsem se dlouze a hlasitě udělala. Byl to můj druhý orgasmus v životě: druhý, který jsem prožila přímo při souloži. A současně to byl první orgasmus, který jsem neprožila buď jen sama se sebou, nebo se svým klukem.
mihawk
Příspěvky: 20
Registrován: ned 21. led 2018 23:19:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: milence občas máme

Re: Kdo chytá v cizím žitě – díl devátý: drzejší kluk více mrdá

Příspěvek od mihawk »

Paráda ... ať si jí občas vezme proti její vůli
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo chytá v cizím žitě – díl devátý: drzejší kluk více mrdá

Příspěvek od Skrimisher »

úžasně napsaný
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Kdo chytá v cizím žitě – díl devátý: drzejší kluk více mrdá

Příspěvek od hertz2 »

Naprostá paráda! Úžasně napsané, jako vždy. Díky a těším se na pokračování.
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo chytá v cizím žitě – díl devátý: drzejší kluk více mrdá

Příspěvek od 96tom »

super
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo chytá v cizím žitě – díl devátý: drzejší kluk více mrdá

Příspěvek od Skrimisher »

Nechapu, ze u takovehle povidky jsou jen 4 komenty ;) nejlepsi serie tady..
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo chytá v cizím žitě – díl devátý: drzejší kluk více mrdá

Příspěvek od kandal »

Je to skvěle napsané. Moc se těším na další díly. Doufám, že budou.
tullamore
Příspěvky: 188
Registrován: stř 02. led 2019 12:20:32
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo chytá v cizím žitě – díl devátý: drzejší kluk více mrdá

Příspěvek od tullamore »

Přesně takového bych chtěl pro moji, která už je starší a když by mohla opíchat takového kolouška...pokračuj, napjatě čekám, co bude dál a pokaždé si představuju, že se jako předtím Michal na ně tajně dívám. Krásná představa.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], valsoraj a 203 hostů