Projekt na Moravě

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Projekt na Moravě

Příspěvek od jjj3 »

„Mrdej mě tvrdě, Michale, prosím! Prosím přiraž, už jsem tak blízko, PROSÍM!“

Pomalu jsem vytáhnul svůj tvrdý ocas z její píči a podíval se na její vystrčený zadek přede mnou. Z její kundičky doslova odkapávalo její vzrušení. Její ruce byly natažené dopředu a za pouta na zápěstích připoutaná k pelesti postele.

Promnul jsem jí levou rukou zadek a chytil to pravé kožené důtky.

Prásk! Prásk! Prásk!

„auuu“

Zvuk, když se kožené pramínky zakousnuly do jejího zadku zněl hlasitě a zlostněji, než tomu bylo ve skutečnosti. Jeho konstrukce byla taková, že více štěkal než kousal. Ale při dostatečném počtu opakování dovedl pěkně štípat.

Srovnal jsem si ocas zpět s okrajem její píči a pomalu zasouval dovnitř. Kousek po kousku. Jak jsem byl nejhlouběji, na několik vteřin jsem se zastavil a potom opět pomalu vyjel ven. Usmíval jsem se a díval se dolů jak se její štávy lesknou na mé kládě.

Prásk!

Pokojem prozvučel další úder jak se řemínky znovu zakousnuly do cíle. Její krémově bílá kůže dostávala lehce růžový nádech.

Znovu pomalu dovnitř a ven.

Prásk!

Zopakoval jsem celý proces více jak pětadvacet krát. Myslím že jsme se propracovali ke čtyřicítce plesknutí. Průběžně jsem střídal půlky zadku. Jeho barva se změnila na tmavě růžovou přecházející do červené a její pička přetékala vzrušením. Ano, už jsem ji takto vyplácel mnohokrát předtím. Ale před několika našimi schůzkami jsem začal posouvat hranice dále. Prodlužoval pomalé šukání a přidával počet plesknutí s každým výpraskem. Ne že bych byl nějaký sadistický hajzl. Protože to bylo to o co mě sama žádala, abych trochu přidal při každé naší nové schůzce.

Byl do skoro rok, než jsme se propracovali na tuto úroveň vzájemné důvěry a toto bylo poprvé co jsem přidal pouta. Když jsem ji dostal do pozice se zadkem vyšpuleným nahoru, vyprstil jsem ji až k orgasmu. A jak na ní přišla první vlna záchvěvů, vyndal jsem prsty a plesknul jí první ránu. Byla pěkně rozrajcovaná a skoro plačtivě škemrala abych ji tvrdě mrdal. Mokrost její kundy potvrzovala, že přesně tohle chce.

Byla více a více hlasitá, a dožadovala se tvrdého šukání.

Jak jsme začali, přestala rozhodovat. Jen já. A moc dobře to věděla. Tohle byly naše pravidla. Trvalo dlouho než jsme se sem propracovali. Jak se začalo, rozhodoval jsem já o tom, co se stane s mojí hračkou na mrdání. Ona to věděla.

Oba dva to věděli.

Pohlédnul jsem do strany a Petr si pomalu honil svůj měkký ocas, zatímco mě jeho manželka prosila, abych ji šukal tvrději. Už se jednou předtím udělal a teď se snažil znovu si ho postavit. Za skoro rok, kdy jsem je sledoval, bylo tohle poprvé, kdy si ho vyhonil dříve než jsem skončil já.

Nikdy jsem mu nezakazoval udělat se dříve, vždy s tím ale počkal, takhle to chtěl sám. Tohle byla jejich věc a já měl tu kliku, že jsem se stal součástí této části jejich života. Ale dneska bylo něco jinak. Oba se chovali zvláštně a všímal jsem si toho o té chvíle kdy jsme začali. Budeme si muset promluvit až skončíme.

Musím přiznat, že její škemrání a horkost její červenající se prdelky, hnali mé vzrušení těsně pod stříkání. Hra, nebo ne, tohle bylo jedno z našich nejžhavějších setkání a já dělal co šlo abych oddálil nevyhnutelné. Možná jsme překonali další milník a chtějí posunout náš vztah dále?

Myšlenky táhnoucí se mi hlavou byly rozptylující. Nesoustředil jsem se jak sem měl a začal trochu ztrácet kontrolu nad situací. Chytil jsem důtky pevněji, přidal sadu úderů v rychlejším sledu a zrychlil své přírazy. Byly to zatím nejsilnější údery a cítil jsem jak sedly.

Katka byla stále hlasitější, vypadalo to, jak kdyby se už nemohla kontrolovat. Zasunul jsem jí prst o prdelky až vykřikla a její pička se mi sevřela okolo ocasu jak nikdy předtím. Začala mě prosit at ji prstím zadek!

Anál byl dosud mimo.

Tedy mimo naše pravidla, co jsem si přes časem odsouhlasili. Jak jsem ji začal prstit zadek, tak jsem rychleji přirážel do těsné kundy. V druhé ruce jsem stále měl důtky a tak jsem ji pobídnul jako závodního koně do cílové roviny.

To ji dostalo na vrchol. Křičela rozkoší z dlouhé cesty na vrchol co ji dostala k nejsilnějšímu orgasmu co jsem s ní dosud zažil.

K mé smůle, její pulzování na mém ocasu a prstech dostalo na vrchol i mě. Vystříkal jsem se do ní a zalehnul její záda. Když můj vrchol odezněl, svalil jsem ze z Katky na stranu a uvolnil její pouta.

Jak jsme leželi bok po boku, pohled v jejích očích byl jiný. Usmívala se, ale měl jsem pocit, jako by mě chtěla něco říci.

Musíme si promluvit později. Musíme znovu projít vzájemná pravidla s oběma. Ale nejprve jsem jim musel dát prostor.

Pokynul jsem Petrovi, který vstal a přistoupil k posteli. Jeho mobil stále nahrával když mi ho předal a potom kleknul a začal hladit její červené půlky. S toho jak sebou na úvod cuknula, jsem věděl že jsem ji naložil dost.

„Jsi v pořádku?“

„Jo, v pohodě. Viděl jsem tě stříkat předtím, zvládneš si ho znovu postavit, abys potvrdil svůj nárok na manželku?“ přikývnul, ano.

„Dobře, nejdříve mě očisti“ otočila se na záda a roztáhla nohy. Její holá pička se lesknula jejími šťávami. Moje dávka z ní zvolna vytékala a já zaostřil přiblížení přesně v tom okamžiku, kdy Petr začal jazykem vylizovat moje sperma.

To bylo poprvé, kdy mu sama řekla, aby to udělal. Předtím jsem to byl vždy já, kdo mu to přikáže. Ale kdo jsem, abych soudil, co je vzrušuje. Do dvou minut se mu povedlo ji vylízat k novému orgasmu a o chvilku později už byl tvrdý natolik, aby se do ní mohl zasunout. Nebyla to tvrdá a rychlá šukačka, která obvykle následovala poté co jsem skončil já, ale oba si to užívali. Líbali se, jak přirážel do použité kundy své manželky. Netrvalo dlouho a jeho zadek se sevřel a nastříkal do Katky svoje vzrušení.

Její píča a povlečení postele byly plné smíšených štáv ze společné vášně. Zastavil jsem video, poté co jsem ještě zaostřil detail naběhnutých závojíčků kundičky mezi kterými vytékal Petrův výstřik. Nechám si poslat kopii z dnešní akce. Povlečení bylo skrz a já byl rád, že jsem tentokrát dostal dvoulůžák.

Zatímco leželi v posteli, došel jsem k minibaru a nalil panáka pro sebe, víno pro Katku a pivo pro Petra. Posadili se k nápojům a já si sednul na druhou postel.

„Dnes to bylo jiné. Povězte mi o co jde?“ Katka dlouze stáhnula polovinu skleničky a najednou měla nervozní výraz ve tváři, když se podívala na Petra.

„Michale, je něco co se tě chceme zeptat“ dopila zbytek skleničky. Vstal jsem, vzal lahev a dolil jí.

„Tak stop. Oblékněme se a pojďme dolů na večeři. Víte, že mám radši tyhle rozhovory, když jsem trochu klidnější a myslíme jasněji. A kromě toho mám hlad.“



-------



Jmenuji se Michal. Po dlouhé kariéře kvalitáře v automobilovém průmyslu jsem se odhodlal ke změně, postavil se na vlastní nohy s živnostňákem a v rámci outsourcingu přes zprostředkující agenturu se nechávám najímat do různých firem na práci kvality inženýra, většinou na dobu určenou trváním konkrétního projektu. Pocházím ze severních Čech, ale aktuální smlouvu na dva roky mám u jedné firmy na Moravě. Manželka mi zůstala u České Lípy a já trávil většinu týdne na hotelech, kromě středy, kdy jsem na jednu noc vyrážím po D1 na přespání doma. Náš sexuální život býval lepší než běžný průměr, ale postupně se stal klasickou obětí stereotypu. Nejčastěji v manželském sexu já odvedu většinu práce a žena v pohodě leží na zádech a nechá mě použít svojí pičku jako teplé místečko na vystříkání se. Dny našeho divokého a vášnivého sexu už jsou za námi – oba teď kvůli dětem udržujeme status quo.

Potkal jsem Katku a Petra před rokem v hotelové restauraci. Jako obvykle jsem seděl na baru na pivko, či dvě po práci a potom jsem zamířil na pokoj probrat maily a dodělat nedodělky z práce. Baví mě pozorovat dění na baru, zvláště když jsem se skamarádil s barmanem Tiborem a občas s ním uzavíral drobné sázky týkající se dění večera.

Té noci jsem si všimnul brunetky v krátkých černých šatech, na vysokých podpatcích, s chováním, které jasně naznačovalo, že si chce zašukat. Bar byl většinou poloprázdný, u několika stolečků sedělo několik chlapů co sledovali zápas na obrazovce nad barem. Zatímco seděla na baru, tři různí chlapi prohlédli její předvádění a zkusili na ní svůj balící tah. Tibor se podíval za má záda a poznamenal, že její manžel bude určitě chlápek u stolečku v rohu.

Podíval jsem se a opravdu tam seděl muž v tmavém koutě. Sledoval jsem jak z ní nespouští oči a sleduje jak ti tři postupně zkouší své štěstí. Jedna jeho ruka byla v klíně celou dobu. Já se podívat na ni podrobněji a všimnul jsem si zlatého řetízku na jejím pravém kotníku. Usmál jsem se. Zatraceně, Tibor má zase pravdu.

Když odpadnul třetí sameček, nevím co mě popadlo. Možná ten panák k pivu, nevím jistě. Byl jsem frustrovaný se svého sexuálního života doma a kromě pár flirtů před lety za svobodna, jsem žádnou bokovku nehledal.

Ale něco v ní a v situaci dnešního večera mě zvláštně přitahovalo. Přešel jsem a posadil se vedle ní. Ani jsem se na ni pořádně nepodíval. Prostě jsem si sednul, naklonil se k ní a zeptal se jestli se dobře baví, zatímco jsem ukázal Tiborovi, že chci ještě jednoho Jagera. Jeho obočí vylétlo nahoru v němé otázce „co se to sakra děje?“, ale nevěnoval jsem mu pozornost.

Odtáhla se ode mě a zeptala se

„Proč si myslíte, že vás nechám aby jste mi koupil pití?“ ostýchavě si dala zvlněný pramen vlasů za ucho a čekala na mou odpověď. Její sebevědomí odradilo předchozí tři nápadníky tak, že odpadli. Tedy ne že by byli na úrovní její ligy.

Položil jsem pevně ruku na její stehno a poprvé navázal oční kontakt. Cítil jsem napětí jejích svalů nad drzostí mého pohybu. Tibor před nás postavil můj drink a odstoupil dozadu, aniž by nás přestal sledovat.

„Nebudu to hrát tvojí hru. Vím proč jsi tady.“ Záměrně pomalu jsem své oči spustil dolů do jejího hlubokého výstřihu. Potom jsem sjel dolů ke zlatému řetízku. Její oči sledovali mé, předklonil jsem se a spustil ruku ze stehna k řetízku a dotknul se ho prstem. Strnula napětím, když jsem ho přizvednul a zkoumal prstem. Podíval jsem se zpět do jejích očí, její sebejistotu vystřídalo nervozní očekávání. Bez přerušení očního kontaktu, jsem se volně narovnal a nechal svou ruku jemným dotykem vystoupat po hebkém lýtku vzhůru až jsem po stejně zajel pod okraj sukně. Její nohy byli u sebe a tak jsem zajel rukou mezi ně a ona je napjatě, ale ochotně, dala od sebe. Moje prsty zvolna hledali svou cestu vzhůru pod sukní. Zastavil jsem se krátce u jejích kalhotek, cítil jsem přes látku jak žhnou horkem vyzařujícím z její kundičky.

„Oba víme proč jste tady. Ten muž co si hraje se sebou pod stolem, je tvůj manžel. Otázkou je, jestli to co se děje, bude dál pokračovat, nebo jestli tu teď skončíme?“ Zůstala zticha na pár vteřin. Nezažila, aby se někdo dostal takto daleko. Nervozně se podívala na Petra, potom se ale její oči vrátili ke mně. Když se jemně zachvěli a zhluboka se nadechla. Věděl jsem.



Bez toho abych čekal na její odpověď, jsem prsty odhrnul látku její kalhotek a projel prstem po její holé, teplé a vlhké pičce. Když jsem přejížděl podruhé, mezi jejími závojíčky, povzdechla a zatajila dech. Myslel jsem, že snad seskočí z barové stoličky, než jsem nakonec zasunul prst do jejího zmáčeného otvoru. Naklonila se ke mně a chytnula se rukou za bar. Vypadalo to jako by každou chvíli měla mít orgasmus a znovu hlasitěji vzdechla.

Obnovil jsem oční kontakt „Bude se chtít dívat, nebo zůstane taky dole v baru?“

Z jejího výrazu jsem si potvrdil, že ještě nikdy daleko se svou předváděcí hrou nebyli. Vytáhnul jsem svůj šťávami se lesknoucí prst z její pičky a podíval se k rohovému stolečku a zvednul ho do výše abych mu ho ukázal. Dal jsem ruku dolu, potom ukázal prst znovu a zopakoval to ještě jednou se třemi prsty.

Jeho ruka se pohybovala v klíně a vypadal že je v šoku, zatímco ona pochopila „pokoj 113“.

„Tibore, tenhle panák už nevypiji, ale připiš mi ho na účet. Potom to probereme“ Pohled na Tiborovu tvář jasně prozrazoval co si myslí, ale mě se naštěstí podařilo mé nervy rozdýchat a navenek se tvářit sebejistě.



----



Usmíval jsem se když jsem si v hlavě přehrával naši první noc skoro před rokem. Bylo to o tom, aby si to ona užila a on aby se díval. Byla to žhavá vášeň, když mi rozepnula pásek, sundala kalhoty a trenky a vzala si mě do pusy. Rychle mě dokouřila k vrcholu a spolykala každou hořkoslanou kapku. Sundal jsem jí šatičky, sál její prsa a hrál si prsty s její pičkou. Netrvalo dlouho a mohl jsem podruhé. Ač to nikdy takhle daleko nedotáhli, byli připraveni. Petr sáhnul do její peněženky a podal jí kondom. Nasadila mi ho a já si omrdal všemi silami co ve mně byly.

Poté co jsem se udělala, jsem se ohlédnul a viděl jak čeká nahý s tvrdým ocasem. Jak jsem uvolnil místo, tak na ni zalehnul, aby si znovu označkoval své domáci teritorium svým výstřikem. Potom jsme se oblékli a šli na společnou večeři do restaurace přes ulici. Strávili jsme hovorem několik hodin než jsme zdolali tři lahve bílého.

Dozvěděl jsem se, že hledali něco, co by jim do ložnice vrátilo vášeň. Než potkali mě, tak jim stačila hra na barovou flirtovačku dost na to, aby doma po sobě vystartovali s novou touhou. Té noci kdy jsme se poprvé potkali, rozhodně neočekávali, že by s tím zašli tak daleko, ale byli za to rádi.

Bydleli v nedaleké vesnici a se svojí malou hrou na flirtování zajížděli sem do města jednou, dvakrát za měsíc. Pokaždé zkoušeli jiné bary a hotely. Měl jsem štěstí, že si dnes vybrali za cíl můj. Vysvětlil jsem jim, že jsem přijíždím každý týden, předal jsem jim kontakt na sebe, pro případ, že by měli chuť si to zopakovat. Zavolali mi o několik týdnů později a skončili na mém pokoji na celou noc.

Tak začali mé skoro pravidelné týdenní rande s Katkou a Petrem. Věci se postupně stupňovali. Vzájemně jsme se nechali otestovat a začali šukat naostro. Kromě Katky, byla jediná žena se kterou jsem měl sex moje manželka a oni si hráli pouze se mnou, i přestali hrát flirtovací hry. Už nepotřebovali. K oživení touhy si často pouštěli videa, která začal Petr z našich setkání natáčet.

Za pás měsíců jsme se propracovali k bodu, kdy Petr zůstával doma a Katka zůstala sama u mě na pokoji každou úterní noc. On ji ve středu ráno vyzvednul a já měl za úkol zajistit, aby byla pořádně vymrdaná a měla píčku plnou semene především ve chvíli když vycházela z hotelu. Měli spolu svou středu, kdy já jel za manželkou domů a čtvrteční noc jsme strávili všichni společně.

Lehké výprasky jsem zařadili druhou noc kdy jsem byl já s Katkou sami. Přihodilo se to spontánně ve vášni, ale po její reakce jsem to zařadil plánovitě mezi naše pravidelné praktiky. Svěřila se mi s přáním, abych byl více dominantní a panovačný nejen s ní, ale i vůči Petrovi. Byl to její nápad, nechat ho očistit její píču, poté co ji vystříkám. Chtěla to po něm už dříve, když měli sex sami, ale on pokaždé ztratil zápal poté co se udělal.

V zápalu vášně jedné noci, Petr seděl na kraji postele a honil si ho až pod okamžik výstřiku. Podíval jsem se na něj a přikázal Petrovi, aby přestal a uklidil nepořádek z mého ocasu. Podívali se jeden na druhého a já měl za to, že jsem zašel příliš daleko. Ale on přešel ke mně a vzal si mě do pusy, zatímco užaslá Katka přihlížela. Ani mě samotnému se mi nechtělo věřit, že to udělal a i tak jsem to vydržel jen chvíli. Poté jsem ho vytáhnul a přikázal jsem mu očistit její kundičku předtím než ji bude moci ošukat. Udělala se skoro okamžitě.

Bylo to víc, než po mě chtěla, ale pro mě to byl moment, abych vyzkoušel, jak daleko na jejich nastavené hranice mohu zatlačit. Mnohé se té noci změnilo.

Od té doby jsem začal dávat příkazy jim oběma a dělat co se mi zamanulo. A s Petrem to nemělo nic společného s homosexualitou nebo bisexualitou. Bylo to o vzrušení a moci a já byl ten, kdo měl nad tou mocí kontrolu. Poté jsme to rozebírali u večeře a společně souhlasili, že v posteli mám tu moc já a vše co řeknu platí. Nikdy jsem tuto jejich důvěru co do mě vložili nezradil. Někdy jsem se nechal od Petra rozkouřit před zásunem, jindy mě poté čistili oba společně. Ale pokaždé jsem ho ji nechal lízat, pokaždé když jsem v ní stříkal a oběma se to líbilo. Potom spolu mohli mít sex. Já jsem se díval a někdy se znovu zapojil do akce a jindy ne. Sex s nimi byl vždycky intenzivní a vášnivý.

Na konci každého večera jsme společně konverzovali, často u večeře, mimo ložnici. Některé noci si vzali jiný pokoj ve stejném hotelu aby nemuseli jet zpátky domů.

Asi po šesti společných týdnech, jsme zapadli do rutiny. Úterý byla moje samostatná noc s Katkou a Petr si pro ni přijel ve středu ráno a poté ve čtvrtek jsem spolu byli všichni společně.

Včerejší noc přinesla změnu. Nad večeří a vínem, mě o něco požádali. Moje prvotní reakce byla zamítavá. Nebyl jsem ten typ. Stali se z nás blízcí přátelé a tak jsem řekl že o tom budu přemýšlet. Jak jsem to zvažoval, došlo mi, že ani před rokem jsem nebyl ten typ co udělá první krok. Stejně jsem se k tomu tehdy odhodlal a jak zajímavě to dopadlo. Tak jsem se rozhodnul, že to zkusím.

Díky pozdnímu jednání na zákaznickém auditu v práci jsem nestíhal naše běžné setkání. Hned jak jsem vyšel ze zasedačky, poslal jsem Katce smsku.

„Příští úterý, v půl sedmé v restauraci na rohu“

„V úterý? Myslela jsem že v úterý budu u tebe?“

„To budeš. Bude to jen rozhovor a žádný šukání.“



------



Restaurace byla úterní v půl sedmé, ještě tichá. Několik večerů jsem tu strávil dodělávkami na notebooku a trochu se i seznámil s personálem. Hubená zrzka Tereza patřila k pravidelným servírkám a vždy se na mě usmála, když jsem dorazil na jídlo. Občas ke konci pracovní doby, když bylo volněji k mě přisedla na pár slovíček o životě. Dával jsem ji slušný dýška a tak se o mě vždycky ochotně starala.

Požádal jsem ji o místo s větším soukromým pro setkání s „přítelem“. Vědoucně se usmála a prohodila něco o rande. Zasedla mě ke stolu v rohu nedaleko baru. Posadil jsem se a hned mi nesla mého oblíbeného Jagermeistera. Srkal jsem první doušek, když jsem si všimnul, kdo vstoupil do dveří. Vypadala nervozně. A po pravdě, já byl taky. Ale snažil jsem se to nedát znát.

Rozhlédla se a navázali jsme oční kontakt. Přikývnul jsem a vyrazila na cestu ke stolu. Jediný chlap co v restauraci ještě byl, zíral na její pohupující se zadek, jak prošla okolo něj, ale její oči sledovali jen mě. Ukázal jsem ji, ať si sedne vedle mě. Nejistě se rozhlédla okolo, pohodila oříškovými vlasy s nádechem červeně, podívala se na mě a pousmála se, když si sedala.

Neřekl jsem nic. Zčásti díky nervozitě a nechtěl jsem to zkazit. Ale taky protože jsem chtěl, aby začala mluvit první. Díval jsem se jí do očí a ona sklopila zrak dolů na stůl. Protáhla se, nejistě si začala hrát s vlasy a hledala vhodná slova. Tereza přišla a zeptala se jí do si dá k pití.

„Ona dnes večer pít nebude Terezo!“ podívala se nejprve na mě a potom na Ditu, která se na mě překvapeně podívala. Terka se otočila a odešla.

V tom okamžiku se naše oči protnuli. Stále jsem na ni nepromluvil, jen na Terezu. Převzal jsem kontrolu nad situací a cítil se jistěji. Po chvilce sklopila své modré oči znovu na stůl a nervozně si hrála se svými vlasy.

Konečně „Díky, že jste se se mnou setkal. Katka říkala, že byste mi mohl pomoci.“ Nezvedla oči a sledovala mou sklenici. Byla tak nervozní, že jsem skoro cítil jak se jí třesou nohy.

„Ano. Katka mi řekla a já slíbil že se s tebou potkám.“

„Jsem Dita.“ To už jsem věděl od Katky

„Dobře. Proč mi tedy neřekneš, proč tu jsme, Dito.“ Viděl jsem jak se jí jemně chvějí ruce.

„Mohu si objednat pití? Potřebuji uklidnit nervy.“ V tu chvíli vypadala jako nervozní školačka v těle zralé ženy.

„Ne, chci abys měla na tento hovor čistou mysl.“ Přikývla

„Řekni mi Dito, proč tu jsme?“

Upil jsem z Jagera a točil skleničku v prstech jak jsem čekal na odpověď

Zhluboka se nadechla „Katka vám to neřekla? Pověděla mi o vás všechno a taky to že by jste mi mohl pomoci.“

„S čím přesně ti mám pomoci? Chci to od tebe slyšet Dito.“ Pokračoval jsem točit skleničkou a její oči ji hypnoticky sledovali. Uběhla minuta. Potom druhá. Začal jsem si myslet, že jsem to přehnal.

„Já“ hluboký nádech „ bych chtěla, abyste mě ovládal.“ Dlouze vydechla, úlevou že to ze sebe konečně dostala.

Upil jsem ze sklenice

„A proč chceš být ovládána Dito?“

Po odmlčení opět hluboký nádech. „Katka mi řekla jak jste se k nim přidal v posteli a jak pro vás plní různé věci. Nesoudím. Ve skutečnosti si přeju, aby byl býval můj exmanžel podobně odvážný jako je Petr. Ještě mi řekla, jak jim v ložnici poroučíte a jak musí plnit věci, které by normálně nedělali. Povídala ještě jiné věci, hlavně o tom jak je teď sex super a jak se oba otevírají novým zkušenostem. Jak jsem poslouchala podrobnosti k jejich zážitkům, co s jimi provádíte, došlo mi, že to chci také. Hlavně to, co s nimi děláte poslední dobou. Nikdy jsem nebyla s mužem, který by jsi mě jen tak vzal a použil pro svoje potěšení jak chce. Byla jsem vdaná přes patnáct let a sex nikdy nebyl tak super. I když jsme se snažili si ho okořenit, nikdy to nebylo jako to co provádíte s těma dvěma. Po rozvodu jsem byla s několika muži, ale není na co zajímavého vzpomínat. Randění v tomto věku není žádná legrace a já se nikdy nepotkala s nikým, kdo by hrál postelové hry. Vyzkoušela jsem i jednorázovky a doufala, že zažiju něco divokého. Nic z toho se ani nepřiblížilo vaší první noci s nimi v hotelovém baru, podle toho co vyprávěla Katka.“

Odmlčela se, hledala vhodná slova. Já byl také překvapen z toho, že Katka se si s ní tak blízká, že s ní sdílí všechno, včetně té záležitosti s Petrem. Jsou si bližší než mi Katka povídala.

„Nejsem si jistá, jak tohle funguje, ale nemohu na to přestat myslet. Chci někomu odevzdat kontrolu a nechat ho se mnou dělat co bude chtít. Abych taky zažila ty syrové emoce a přitom byla v bezpečí. Představuji si, jak jsem u toho ponižovaná. Vím, jak deprimovaně to teď musí znít, ale nemohu nad tím přestat přemýšlet. Vzrušuje mě to způsobem, který neumím vysvětlit a vím jak to pro ženu může být nebezpečné, ale Katka vám věří. A protože ona vám věří, věřím vám i já.“

Podívala se na mě způsobem, jako by z ní spadla velká tíha. A já náhle cítil tu váhu na sobě.

Kdo je tahle žena?

Katka řekla, že jde o blízkou přítelkyni, která se se mnou chce setkat. Řekla, že je svobodná a sexuálně frustrovaná a přeje si být ovládána, ale já jsem nečekal, že bude tak otevřená a zranitelná, tak jak vypadala teď.

Seděli jsem chvíli tiše a já přemítal co dál.

„Tak. Nabídnula jsem se vám teď. Uděláte to?“ dívala se ještě nervozněji než předtím.

„Rozumíš tomu, co po mě žádáš?“

„Ano, myslím si?“

„Musíš si být jistá Dito. Pokud to udělám, budu vyžadovat stoprocentní poslušnost, když budeme spolu. Protože, neposlušnost potrestám.“ Nadechla se, ale její nervozní pohled se změnil. Byl teď plný nadějné žádosti.

„Ty chceš být potrestaná?“ podívala se znovu dolů a začala se červenat.

„už jsi někdy předtím dostala výprask Dito?“

„Ne“

„Chceš vědět jaké to je?“ opět se odmlčela.

„Ano, už si to představuji delší dobu.“ Začal jsem chápat, že nechce být jen submisivní, ale taky se přiznat ke svým touhám.

„Už jsi někomu řekla o svých touhách?“

„Katka to ví. Řekli jsme si všechno. Vždycky si to říkáme. To proto mi řekla, že mi můžete pomoci. Věří vám. Řekla mi, jak jste před časem začali s výprasky. Taky mi řekla o výprasku minulý týden a jaký z toho měla orgasmus. Ukázala mi svůj zadek a ještě se druhý den červenal!“

Upil jsem a doufal že sklenička zakryje můj překvapený výraz. Tohle jsem nečekal. Katka řekla, že to je blízká přítelkyně. Ale jak jsem si Ditu více prohlížel pomalu mi to došlo.

Dita nebyla přítelkyně.

Dita je Katky sestra.

Jak to, že mi to nedošlo dříve? Ted vidím jak jsi jsou podobné. Znovu jsem usrknul Jagera, abych to nějak zpracoval. To nemělo nic změnit. Ale změnilo. Katka, Petr a já jsme se stali přáteli. Pro ni sdílet co děláme a doporučit mě své sestře znamenalo velkou důvěru. Vnímal jsem to jako závazek našeho přátelství, jak jsem seděl vedle Dity. Ta mi otevřela mi své nejhlubší touhy a chtěla po mě pomoci s jejich splněním.

„Tak co? Já vám tu odkryla svoji duši, tak by jste mi mohl alespoň odpovědět,“ její chování se změnilo a začala vstávat od stolu.

„Nedovolil jsem ti odejít. Sedni si Dito.“ Udělala to. Chystala se promluvit

„Nebudeš mluvit, dokud ti nepoložím otázku. Rozumíš tomu?“ přikývla.

„Odpovídá se ANO, Dito.“

„Ano, Pane.“ Zaznělo úzkostně.

„Neřekl jsem „Pane“, Dito, pouze ANO.“

„Omlouvám se, chtěla jsem vás jen potěšit.“

„Když budeme spolu, nebudeš mít jinou možnost, než mě potěšit. Já ale nepatřím mezi ty co si hrají na pána a otroka. Pokud je tohle co hledáš, nejsem pro tebe ten pravý. Pokud ode mě chceš pomoci se splněním tvých představ, tak budiž. Ale nejprve musíme probrat tvé hranice.“

Po chvilce „Nemyslím si, že nějaké mám.“

Zasmál jsem se. „Všichni máme hranice Dito. Když ti řeknu, ať se svlečeš do naha a jdeš vykouřit toho chlapa naproti v baru, uděláš to?“ podívala se na bar a zpět na mě.

„Chápu jak to myslíš.“ Seděla a přemýšlela.

„To bych po tobě nechtěl, Dito. Jen jsem ti chtěl ukázat, že si nejprve musíš věci promyslet než budeš s něčím souhlasit.“ Přikývnula.

„Opravdu po mě chceš, to co jsi řekla?“ na chvilku se odmlčela.

„Skoro se mi zastavilo srdce, když jste řekl to o tom chlapovi naproti na baru. Ale taky mě to vzrušilo. Katka má pravdu, je na vás zvláštního. Nevím co to je, ale cítím, že vám mohu věřit. Tedy ANO. Tohle je co chci.“ Naše oči se znovu spojili a já v nich vnímal jistotu potvrzující to právě řekla. Teď jsem musel vymyslet, co s tím udělám.

Vzal jsem sklenku a dopil poslední lok.

„Rozumíš co tohle vše znamená?“

„Ano“

„Řekl jsem Katce, že se s tebou dneska setkám a bude to jen o rozhovoru, ne sexu.“

„Tak mi to řekla taky“

„Nebudu na tom nic měnit. Mé slovo platí. Nicméně, podle toho co jsi mi řekla, tě musím potrestat.“ Z očí ji koukala směs úleku a chtíče.

„Nechovala jsi se s respektem a před chvílí jsi byla jak rozmazlené děcko. Také jsi neodpovídala způsobem jak jsem ti řekl a nejednala jsi dle mého pokynu“ ústa se jí pootevřela údivem, ale její pohled mě prozradil co jsem potřeboval vědět. Chtěla to.

Potřebovala to.

„Jsi teď mokrá?“

„Ano“

„Chceš abych tě potrestal?“

Ano“

„Řekni mi to Dito. Řekni mi, že chceš být potrestaná.“

„Chci být potrestaná.“

„Jak chceš abych tě potrestal.“ Odmlčela se. Lehce se chvěla.

„Chtěla bych dostat výprask jako jste dal Katce.“ Vydechla, jak přiznala své touhy.

„Já dávám výprasky jen na holý zadek.“ Znovu pootevřela pusu a tipnul bych si, že její píča začala téci.

„Sundej si kalhotky a podej mi je.“ Modré oči se zvětšili do široka jak se dívala na moji otevřenou dlaň opřenou o stůl a pak se rozhlédla po místnosti. Nezaváhala. Sáhnula si pod šaty a začala si sundávat kalhotky, sedíc na židli.

Jak mi je podávala, Tereza zaznamenala mou prázdnou skleničku a vyrazila aby se zeptala, jestli nechci další. Dita zčervenala, jak Tereza přišla do okamžiku, kdy mi předávala své kalhotky. Byla na nich jasně vidět mokrá skvrna na krémové látce a Tereza si toho všimnula. Dita zkusila dát ruku zpátky pod stůl, ale já už je pevně držel.

Vymanil jsem svou ruku zpod Ditiny, roztáhnul její kalhotky, prohlídnul vlhkou skvrnu a ukázal je Tereze. Ta se na mě ušklíbnula.

„Jsme v pohodě Terezo.“ Terka se podívala na Ditu, jejíž tvář ted byla úplně rudá a vyhýbala se pohledu na ni.

„I když Terko, rád bych tě požádal o laskavost.“ Dita se na mě udiveně podívala.

„Pane H….“ přerušil jsem ji.

„Terko, víš že mi máš říkat Michale“

„Sorry Michale, s čím ti můžu pomoci?“ podívala se zpátky na Ditu a bylo vidět, jak ji baví sledovat scénu odehrávající se před ní.

„Jak můžeš sama vidět, Dita je vzrušená, ale taky mě neposlouchala a potřebuje potrestat. A potrestáním, myslím dostat na nahý zadek. To bych potřeboval srovnat co nejdříve. Není taky místnost, kterou bychom mohli na pár minut použít?“ Dita mě nevěřícně sledovala.

Tereza se podívala na bar a rozhlédla se po místnosti. Udělala gesto na barmana a usmála se na mě. „Máme vzadu malý sklad, co by šel použít. Ten pro vás bude dobrý. Pojďte za mnou.“

Dita ztuhnula, ale já ji pokynul o vstali jsme od stolu. Chytil jsem ji za ruku a šel za Terkou za bar ke skladu. Otevřela dveře a rozsvítila světlo ve skladu kde byly narovnané krabice s lahvemi pro bar, víno a sudy piva. Taky tam byl malý stoleček. Dita udělala několik kroků ke stolečku, otočila se na mě a šokovaně koukala. Zpoza stolu jsem povytáhnul židli a sednul dolů.

„Nechám vás dva o samotě. Jen potom vypněte světlo až budete hotoví.“ Usmála se Tereza a otočila se ke dveřím.

„Terko?“

„Ano, Michale?“

„pokud nemusíš hned zpět, tak tu můžeš zůstat a dívat se. Tedy pokud tě můj výprask Dity nepohoršuje.“ Podívala se na Ditu, usmála se a zavřela dveře. Dita vypadala zděšeně a já se musel ujistit že neuteče.

„Dito, říkala jsi jak tohle chceš. Řekla jsi jak si přeješ ztratit kontrolu nad situací. Dostat výprask i trochu ponížit. Tak tady jsme. Máš vše, co jsi chtěla. Dám ti teď na holej zadek tady před Terezou. Nebo můžeš odsud odejít a už se nikdy nesetkáme.“ Zaraženě stála. Nemohla se mi podívat do očí a začala se chvět. Ale ani nezamířila ke dveřím.

„Pokud opravdu stojíš o to prožít si tuto fantazii, sundej si šaty.“

Nic z toho jsem neplánoval, situace se tak příhodně přihodila sama. Dita nervozně pohlédla na Terku a pak na mě. Už jsme myslel, že zvítězí její stud, když začala zdvihat šaty přes hlavu.

„Dej je na stůl.“ Udělala to.

Stála přede mnou a Terkou jen v podprsence. Oba jsme si podívali na její hustě zarostlý klín, něco co už jsem delší dobu neviděl.

Nechal jsem ji chvějící se stál a potom řekl ať sundá i podprsenku. Sáhnula za sebe, rozepnula ji a nechala padnout na šaty. Její prsa byly věší než u Katky, hádal jsem je na větší trojky nebo čtyřky. Měla krásně plnou postavu s křivkami pravé ženy.

Podívala se k Terce a začala pohyb rukou, aby zakryla prsa.

„Ruce podél boků.“ Splnila

Vstal jsem a udělal několik kroků k ní. Viditelně se chvěla jak jsem si prohlížel její vystavené tělo. Obešel jsem ji dokola. Měla hezký zadek.

„Rozkroč pro mě nohy od sebe.“ Probrala se z transu.

Prsty jsme projel chloupky jejího ohanbí, které vypadalo, jako by ho hodně dlouho nestříhala. Když mé prsty našly její vlhkou čárku, začala se nekontrolovaně třást. Projel jsem závojíčky až k dírce a nabral na prst její štávy.

Zvedl jsem potřísněný prst na úroveň jejích očí, „Co to je?“

„To – to jsem já.“

„Konkrétně.“

„To je moje štáva“

„Odkud?“

„Z kundy.“

„Proč máš mokrou kundu Dito? Proč jsme tady?“

„Protože, chci dostat výprask“ Podíval jsem se na Terku, která se jí upřeně dívala je píču.

Odstoupil jsem od ní, uchopil židli, přesul před stůl a sedl na ni.

„Přistup ke mně a lehni si kolena“ nezaváhala jak kdyby se nemohla dočkat až začneme.

Začala se mi pokládat na stehna z levé strany, tak jsem ji opravil, aby přešla z druhé strany. Její břicho mi opřelo o stehna a její prsa visely nad mojí levou nohou. Nohy na druhé straně měla propnuté a podlahy se dotýkaly jen špičky.

Tereza stála před ní a tak jsem jí pokynul hlavou aby si stoupnula pro lepší výhled zezadu. Dita si všimnula pohybu a podívala se co se děje.

„Řekl jsem jí aby se postavila tady. Chci aby viděla, jak ti zčervená zadek až začnu. Taky chci, aby viděla jak máš mokrou kundu ze svého prvního výprasku.“

Nikdy předtím jsem nebyl v podobné situaci, ale věděl jsem, že si musím udržet nadvládu nad situací a být si jistý u mých příkazů. Levou rukou jsem sáhnul pod jí a chytil jí za kozy. Zmáčknul jsem ji za ztvrdlou bradavku až zasténala. Nechtěl jsem ji ublížit, jen ji dát na vědomí, že si mohu s jejím tělem dělat co si zamanu. Potom jsem to samé udělal druhé bradavce. Potěžkal jsem plnost prsa v dlani, bylo o dost větší než u Katky, nebo mojí manželky.

Začal jsem druhou rukou hladit její zadek a pokynul dát nohy více od sebe. Terka měla z metrového odstupu nerušený výhled a vypadalo to že si ho užívá naplno. Všimnul jsem si, že si rozepnula zip u džín a ruka jí nestoudně zajela do kalhotek. Viděla, jak se na ni dívám a jinak se nestyděla.

Prásk! Prásk! Prásk!

Údery šly tvrdě a rychle za sebou. Dita sebou cuknula a málem mi sklouznula z nohou, jak ji náhlý začátek výprasku zaskočil. Upravil jsem pozici a přidal šest dalších. Slyšel jsem jak z ní vypadlo polohlasné Oh, ale pokračoval jsem deseti dalšími. Brečet nezačala, ale rozhodně mi te věnovala plnou pozornost.

Promnul jsem půlky zkoumavě rukou jak začaly růžovět a sálat horkost. Přidal jsem druhou ruku o roztáhnul její půlky od sebe, aby si vychutnala pocit naprostého odhalení. Chtěl jsem aby si byla vědoma, že se oba díváme na její intimní místa. Podíval jsem se po Terce, její prsty byly v intenzivním pohybu, ale zvládla se předklonit pro bližší pohled.

Na chloupcích Dity se lesklo její vzrušení stékající po naběhlých závojíčkách její vzrušené píči. Zabořil jsem jeden prst do její díry a prozkoumal stěny okolo. Byla značně mokrá, nateklá a připravená na sex. Rychle jsem našel zvlněnou krajinu u G bodu a v malých kruzích přitlačil.

Teď sténala vzrušením. Rychle jsem vytáhnul prst a přidal dalších deset plesknutí na zadek. Růžová přecházela do tmavšího odstínu. Jak jsem zaslechl že sténání přechází do toniny bolesti, zastrčil jsem do mokré díry dva prsty a znova našel její bod vzrušení.

Kroutila se mi na nohách a rozhodně si užívala co jsem jí prováděl. Levou rukou jsem zase sáhnul dospodu pro prso a zatáhnul za bradavku zatímco jsem vyndal prsty a přidal několik plesknutí. Potom jsem přesunul levou a jedním prstem zajel do jejího zadku.

Sevřela půlky k sobě tak jsem je hned vyplatil pravačkou, aby si ujasnila že se jí mohu dotýkat kde se mi zachce. Na pravém stehně mi mokro prosáknulo kalhoty.

S prstem levačky stále uvnitř análu, jsem ji ještě párkrát plesknul a zajel dvěma prsty znovu do kundy. Cítil jsem, jak jsou mé prsty odděleny tenkou stěnou a užíval si to. Pravačka už mě trochu pálila z úderů a přál jsem si, abych měl své kožené důtky. Ale tohle byla jen ochutnávka před naším dalším setkáním. Vytáhnul jsem prst ze zadku a intenzivněji prstil píču.

Doplnil jsme několik plesknutí a rozšířil počet prstů na tři. Jeden z levý ruky jsem vrátil do análu. Hlasitě sténala a odhadoval jsem, že je na kraji orgasmu. Mohl jsem to ještě chvíli protahovat, ale chtěl jsem, aby si první zkušenost užila a přišla si později pro další. Podle toho jak zmáčená byla moje ruka jsem se nemusel bát, že si to neužívá. Vytáhnul jsem prsty, přidal několik plesknutí a znovu prstil.

Jak jsem cítil prvotní záchvěvy, více jsem přitlačil a několikrát její půlky proplesknul levačkou. To stačilo poslat ji přes hranu na vrchol.

Naštěstí hudba v baru byla dost hlasitá. Hlasitě sténala, kňučela až do breku a její kunda silně mačkala mé prsty v několika vlnách.

Slzy v očí nebyly od bolesti, ale od rozkoše. ¨

Podíval jsem se po Terce a její oči byly přilepeny na Dity píču, zatímco se propracovala na svůj vlastní vrchol. Třásla se, tlumeně vykřikla a chytila se volnou rukou stolu, aby nespadla. Vzduch skladiště ovládnula intenzivní vůně ženského vzrušení a potu.

Můj ocas se přes kalhoty opíral Ditě o břicho. Toužil po uvolnění, ale tady nebyl ten správný prostor a já měl jiné plány. Oběma rukama jsem masíroval její zadek a vstřebával jeho horkost. Terka se spokojeně usmála a zapnula si džíny. Roztáhnul jsem naposledy půlky od sebe a nabídnul ji pohled na obě dírky. Potom jsem pomohl Ditě vstát. Obejmul jsem ji rukama a držel jsem ji. Pokračovala ve vzlykání, ale cítil jsme, že toto potřebuje. Potom jsem ji zvednul bradu a pohlédl do pomněnkových očí.

„Jsi v pohodě?“

Setřela si ruko slzy z tváře a hluboce vydechla.

„Nikdy jsem nezažila tak silný orgasmus. Můžete si se mnou dělat co chcete, kdykoli budete chtít. Už chápu proč s vámi Katka a Petr tráví tolik času. Kdy vás mohu znova vidět?“ znovu mě objala a tiskla se ke mně.

Usmál jsme se a odtáhnul se od ní. Naklonil jsem se, zvednul její šaty a pomohl je obléci. Podívala se po podprsence, ale jen jsem záporně zavrtěl hlavou.

„Trochu se uprav než půjdeme.“

„Jsi v pohodě?“

Usmála se „Ano, myslím že jo. Pěkně mě pálí zadek, ale stálo to za to!“ podívala se mi to očí a zopakovaal otázku, kdy se znovu uvidíme.

„Zítra jedu domů a zpátky budu až příští týden. Pošlu ti instrukce před tím než přijdeš na hotel, ale počítej s celou nocí.“

Přikývnula

„Také chci, abych vážně popřemýšlela nad tím kde jsou tvé hranice. Očekávám, že mi je pošleš smskou předtím než se setkáme, abych věděl, jak daleko mohu zajít. Rozumíš?“

Znovu přikývla. Po odmlce „Udělám to“ ted měla odpovědět ano, co tím sakra myslela? Táhlo se mi hlavou.

„Udělám to, jestli je to to co chceš.“ Můj pohled se nezměnil. Nerozuměl jsem její otázce.

„Půjdu zpátky to baru a vykouřím toho chlapa, jestli vás to potěší. Nikdo ještě nedokázal, abych se cítila jako teď a udělám vše co chcete, abych to mohla prožít znovu.“

Zarazilo mě to a na mé reakci to bylo vidět. Nic takového jsem po ní nechtěl a možná se teď vzpamatovala a teď zkouší ona mě? To je ale jedno. Mám teď pro ní jiné úkoly. Brzy tu její chlupatou kundu pořádně omrdám, ale dnes své napětí uvolním jiným způsobem.

„Ne, to není co od tebe chci Dito. Uděláš pro mě něco jiného.“



Odeslal jsem smsku a obdržel odpověď do minuty. Odpověd jsou jsem očekával.

Vyšli jsme ze skladu o deset minut později. Dita se upravila tak, aby nepřitahovala pozornost.

Na cestě ven jsem vytáhnul tisícovku a podal ji Tereze.

„Nedlužíte mi nic Michale“ usmála se na Ditu a potom na mě.

„Ne, vem si to a díky a pomoc.“

Vyšli jsme ven a zamířili do mého hotelu.
BigM64
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 05. úno 2015 14:09:53

Re: Projekt na Moravě

Příspěvek od BigM64 »

Výborně napsané. Oživilo mi to vzpomínky. Díky.
KubaOOOO
Příspěvky: 143
Registrován: pon 26. srp 2019 4:40:51
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Projekt na Moravě

Příspěvek od KubaOOOO »

Super povídka, už se těším na pokračování 😉
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Projekt na Moravě

Příspěvek od vinklar »

Moc dobrá povidka, už se těším na pokračování
stellastarr
Příspěvky: 40
Registrován: stř 30. kvě 2018 18:10:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Projekt na Moravě

Příspěvek od stellastarr »

Solidní povídka! Konečně také něco z pohledu bulla, díky!
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Projekt na Moravě

Příspěvek od kandal »

Skvělý příběh. Má to fantazii a erotický náboj. Stejně jako ostatní doufám, že budeš pokračovat. Díky !
slusnak
Příspěvky: 70
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Projekt na Moravě

Příspěvek od slusnak »

úžasné čtení! Doufám, že bude pokračovat
Chastityboy94
Příspěvky: 5
Registrován: stř 27. zář 2017 13:12:20
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Tak trošku omne mám rad keď môžem slúžiť žene alebo páru a to bez výhrad vo všetkom čo si prajú. Zo všetkého mám asi najradšej pasi cudnosti,strapon a hrátky zo spermiami rád očisťuje krásne ženské telo od semena . Pokiaľ sa tuná nájde pár alebo žena ktor

Re: Projekt na Moravě

Příspěvek od Chastityboy94 »

Perfektné teším sa na pokračovanie :)
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Projekt na Moravě

Příspěvek od jjj3 »

Otevřel jsem dveře do mého pokoje a Katka stála uprostřed a čekala na mě. Byla nahá, jako pokaždé když jsme měli naši společnou noc.

„Ahoj, jak šlo setkání s Ditou?“ udělala první kroky směrem ke mně, aby mě objala, když se za mnou objevila Dita. Její příchod Katku zaskočil a začala si zakrývat rukama prsa, rychle na mě pohlédla a dala ruce podél těla.

„Proč se zkoušíš zakrýt? Je to tvá sestra!

To je něco, co jsi zapomněla minulý týden zmínit. Říkala, že jí říkáš všechno a dokonce jsi jí minulý týden ukazovala zadek.“

Katka se červenala. Po všech našich večerech a divokém sexu co jsme spolu měli, jsem ji neviděl v tak kompromitující pozici, jak tu stála přede mnou a Ditou nahá. Tušila, že to zjistím, ale evidentně nepočítala, že si Ditu vezme s sebou na pokoj.

„Ale abych zodpověděl tvou otázku.“ Otočil jsem se na Ditu a kývnul. Přetáhnula šaty přes hlavu a stála nahá v malém předpokoji. Potom se otočila.

„Panebože, Dito jsi v pořádku?“ vykročila Katka k ní, ale já zvednul ruku.

„Je v pohodě Káťo. Dodržel jsem své slovo a nešukal jsem ji. Tentokrát. Ale zjistil jsem, že je nejen submisivní jako její sestra, ale taky je ráda trestané, stejně jako ty. Tak jsem jí dal výprask a orgasmus, podobný tomu tvému minulý týden.“ Katka se kousnula do spodního rtu. Věděla, že zjistím o Ditě, že je to její sestra a dá mi to záminku ji pořádně potrestat, až se setkáme.

Co ale netušila, že Dita dostane na její trestání sedadlo v první řadě.

„Nezdržujme to, pojď na postel.“ Přešla k posteli, otočila se a sundala mi modrou košili. Potom se posadila na okraj a rozepnula mi pásek. Potom kalhoty a spodky. Můj nalitý ocas trčel od těla, rovnou ho vzala do pusy a zapustila si ho rovnou do krku jak jsem jí to naučil.

Dita si sedla vedle Katky a sledovala jak můj ocas proniká hluboko do krku její sestry. Ta se začala lehce dávit, měla ale ráda, když jsem ji donutil kouřit takhle hluboko. Ano, Katka byla hodná subinka, kterou bavilo, kdy jsem ji používal pro své potěšení. A dnes večer jsem byl rozhodnutý si ji pořádně užít. Všechny její dírky.

Vytáhnul jsem jí svůj ocas z pusy a podíval se na Ditu. Její oči na mě byli zaostřené, jako by byla připravena vzít mě do pusy namísto Katky.

„Otoč se, je čas na pouta.“ Katka kývla a krátce pohlédla na Ditu. Vzal jsem ze stolečku kožené důtky. Dal jsem je na postel spolu s další hračkou na později.

Prásk! Prásk! Prásk! Použil jsem na ní více síly než kdy předtím. Ne protože bych se zlobil. Ne. Bylo to proto, že jsem cítil, že tohle přesně teď potřebuje. Už jsem znal Katku dost dlouho na to abych poznal kde jsou její hranice a dnes večer jsem byl rozhodnutý se k nim přiblížit co nejblíže.

Přidal jsem v rychlé sledu další tucet a její zadek začal růžovět. Několik dalších úderů a začala se trochu kroutit z toho jak to začalo štípat. Moje údery nebyly rovnoměrně rozložené na celé ploše jako obvykle a to mělo za následek, že z očí vystoupily slzy. Přestal jsem, přikleknul a rychle zasunul svůj ocas do její kundy. Předehra nebyla zapotřebí.

Mrdal jsem ji rychle a tvrdě. Nadrženej jsem byl už z Dity a teď jsem se potřeboval konečně uvolnit, ale chtěl jsem si to oddálit jak to jen vydržím.

Prsa jí poletovala pod mými tvrdými přírazy zezadu, Dita seděla vedla a dívala se. Začala si hrát se svou bradavkou a druhou ruku zabořila do houští svého zarostlého klína.

Vytáhnul jsem ho ven a předal dalších deset důtkami, znovu ji dohnal na okraj slz. Jednou rukou jsem ji hnětl zadek sálající horkem a druhou zajel pod ní na poštěváček.

Třel jsem ho prsty a masíroval červený zadek a cítil jak se blíží k vrcholu. Už jsem její tělo znal natolik, abych věděl jak se blíží k hraně vrcholu, tak jsem do ní dal dva prsty levé ruky a nabral na ně co nejvíce jejích štáv.

Pravačkou je pokračoval v mnutí nalitého poštěváčku, dva mokré prsty jsem přesunul na zadní růžičku a pomalu je zasunul dovnitř. Reagovala nádherně. Tlačila mi zadek naproti mým prstům a já věděl že je moje.

Zajel jsem s nimi na doraz a začal ji s nimi šukat. Stačilo dvakrát a přišly první stahy orgasmu. Její zadek byl o hodně užší a silnější než pička, tak mi jím intenzivně mačkala prsty.

Sundal jsem prsty z poštěváčku, ale pokračoval v projíždění prdelky. Ohlédla se na mě zrovna když jsem znovu chytil důtky a nandal jich několik na horoucí půlky, ale už ne tak tvrdě. Sténala a kroutila se.

Znovu jsem za ni přikleknul, srovnal ocas s kundou, několikrát ji projel kvůli zvlhčení. Podíval jsem se vedle na Ditu, která zpracovávala svůj poštěvák a napadla mě zvrácená věc.

„Dito, lehni si před Katku.“ Podívala se na mě šokovaně, ale zvedla se, bez nevyřčené otázky. Katka otočila hlavu a záporně vrtěla hlavou.

Plesknul jsem ji přes zadek. Tentokrát silně.

„Ty jsi do toho zatáhla svou sestru. Já jsem řekl, že ji dnes mrdat nebudu a já držím své slovo. Ona se potřebuje udělat a ty jí prolízneš její chlupatou kundu, zatímco já ti ošukám prdel. Neměla jsi problém s tím, když mi tvůj manžel kouřil ocas, tak by jsi měla být okay na lízání píči. I když je to píča tvé sestry.“ Znovu jsem ji plesknul a zasunul dva prsty zpět do zadku co nejhlouběji.

„Nemůžeš. Domluva byla žádný anál. A ani tu není Petr.“ Smál jsem se.

„Pokud to nechceš, stačí říci stop.“

Mlčela

„Ale Petr!“

„Poslal jsem mu předtím smsku s tím co je v plánu. Souhlasil, že už je načase. Vždycky ti chtěl ošukat zadek, ale nikdy jsi ho nenechala. No, dneska se rozloučíš s posledním panenstvím.“ Katka to chtěla. Věděla, že já vím, že to chce. Její hra, na to že nechce anál, už došla ke konci. Skrytě toužila, abych to byl já, ale mě to došlo teprve, až když jsem poznal Ditu.

Dita si mezitím lehla na záda před Katku, roztáhla nohy a čekala. Sestra nebo ne, obě byly pořádně rozjeté. Vytáhnul jsem prsty ven a nasadil na svírající se zadní dírku ocas. Chytil jsem do jedné ruky mobil vzal ji za boky jednou rukou a druhou tlačil její hlavu dolů, Ditě do klína. Nedal jsem ji moc času na přemýšlení a začal ho zasouvat dovnitř prdelky. Mé přiražení ji posunulo dopředu a její ústa se zabořila do Ditiny houštiny.

Dita začala pod jazykem sténat. Rovnoměrným tlakem jsem se zasunul až na konec a ocas byl zaražený celý v jejím zadku. Sténala, bylo to nepříjemné, ale nestěžovala si. Ani moc nemohla s plnou pusou zabořenou do zmáčené kundy Dity.

Chvilku jsem zůstal bez pohybu, abych jí dal možnost trochu se roztáhnout na tlouštku mého ocasu. Začala aktivně lízat píču před sebou. Konečně jsem se začal zvolna pohybovat a věděl jsem, že nevydržím dlouho. Podíval jsem se dopředu před hlavu Katky do tváře Dity. Měla výraz, který už jsem u ní viděl před orgasmem. Sténala hlasitěji a tělo se začalo chvět, jak ji jazyk Katky hnal na vrchol.

Byl jsem připravený stříkat svojí nálož a Katky prdelka se mi začala intenzivně stahovat kolem ocasu.

Měla orgasmus?

Přišla druhá vlna intenzivních stahů, to už nešlo vydržet a já mohutně stříkal uvnitř. Cítil jsem to do koulí, do podbřišku a do klády. Normálně nebývám hlasitý, ale v tuhle chvíli jsem u stříkání zařval.

Všichni tři jsme leželi na posteli několik minut a nikdo se nehýbal ani nemluvil. Celá situace, sex, jeho intenzita, vedly k nejlepšímu orgasmu mého života. Potom jsem si všichni tři dali sprchu a společně se u toho mazlili.

Potom zpátky na posteli, zatímco mě Katka kouřila, abych byl tvrdý na další kolo, našel jsem na posteli odhozený mobil a zmáčknul odeslat. Poslal jsem Petrovi video z mého průniku do Katky análu. O to mě žádal, když jsem mu sdělil plány na večer. I když tu nebyl osobně, měl teď video, které si mohl pouštět znovu a znovu a dívat se nejen jak jeho manželka přichází o anální panenství, ale i na její poprvé s jinou ženou.

Dodržel jsem své slovo. Ditu jsem ten den nešukal. Hráli jsem si spolu dlouhé hodiny. Poté, co jsem se podruhé udělal do Katky a byl jsem opět tvrdý a připravený potřetí, byla Dita na všech čtyřech přede mnou a prosila mě, abych ji omrdal. Neudělal jsem to. Přestože jsem klečel za ní a můj jak kámen tvrdý ocas byl jen kousek od její mokré kundy, prostě jsem nemohl. Jsem chlap co drží své slovo.

Počkal jsem dlouhou minutu, než na hodinách přeskočila půlnoc na středu a potom jsem ho zarazil do její chlupaté zmáčené píči jediným prudkým přírazem. Bylo to poprvé, co jsem měl obě sestry společně, což se zakrátko stalo novou náplní úterních večerů.

Čtvrtky stále byli společné s Petrem, musím ale vymyslet jak to posunout dále. Možné s novými důtkami koupím i klícku cudnosti? Aby si nemohl hrát hrát s ocasem při našich večerech a zůstal tak plně soustředěný na úklid našeho nepořádku svými ústy. Kdo ví?

Ale do konce mého projektu zbývá ještě šest měsíců, tak mám ještě dost času vše vymyslet….
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Projekt na Moravě

Příspěvek od vinklar »

Dobře se ten příběh rozvíjí 👍
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: voov a 197 hostů