Turnaj v pokeru (série)

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mildas
Příspěvky: 153
Registrován: pon 18. bře 2019 11:01:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad svoji zenu ukazuji a pujcuji, myslim ze moja to ma ráda taky ale tvrdi, ze to dela kvuli mne
Bydliště: Hustopece u brna

Re: Turnaj v pokeru (série)

Příspěvek od Mildas »

Moc pěkné, děkuji
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Re: Turnaj v pokeru (série)

Příspěvek od taranus »

Ahoj všem, děkuji za chválu :) dostávám každý den několik zpráv od mužů, kteří chtějí svou ženu v povídce. Budu se to snažit postupně zpracovávat, ale je vás hodně.

Neměl by někdo zájem přečíst si skutečný příběh o své ženě? Setkal bych se s ní někde na hotelu a podle našeho setkání bych sepsal povídku. Zatím se jedná pouze o nápad a k případné realizaci by došlo až po zklidnění situace s koronavirem...
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Turnaj v pokeru (série)

Příspěvek od seedLover »

Perfektní, jsi borec.
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Re: Turnaj v pokeru (série)

Příspěvek od taranus »

Prozatím jsem bohužel nucen ukončit nábor žen do povídek. Ozvalo se vás o hodně více než jsem předpokládal a bude chvíli trvat než všechny zpracuji.

Pokračuje pouze hledání žen do pravdivého příběhu
Mildas
Příspěvky: 153
Registrován: pon 18. bře 2019 11:01:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad svoji zenu ukazuji a pujcuji, myslim ze moja to ma ráda taky ale tvrdi, ze to dela kvuli mne
Bydliště: Hustopece u brna

Re: Turnaj v pokeru (série)

Příspěvek od Mildas »

taranus píše: ned 20. zář 2020 7:48:26 Prozatím jsem bohužel nucen ukončit nábor žen do povídek. Ozvalo se vás o hodně více než jsem předpokládal a bude chvíli trvat než všechny zpracuji.

Pokračuje pouze hledání žen do pravdivého příběhu
A odkud jsi
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Re: Turnaj v pokeru (série)

Příspěvek od taranus »

Poslední díl je tu. Doufám, že se bude líbit :twisted:

Renata celou cestu přemýšlela, co se vlastně tenhle víkend stalo. Opravdu je z ní kurva, která uspokojila skoro 160 chlapů a vylízala mrdku ze třinácti šlapek? Zkusila zahnat myšlenky tím, že otevřela obálku, kterou našla v autě na sedačce. Byl v ní lístek a na něm stálo: “Doufáme, že se ti víkend líbil stejně jako nám. Ty peníze sis zasloužila”. Dale byl v obálce pakl pětitisícovek a tisícovek. Celkem tam bylo 308 tisíc, 150 tisíc za turnaj a 158 tisíc za víkend. Hned jak dopočítala peníze, tak přijel taxík k domovu, Renata vystoupila a chtěla taxikáři zaplatit, ale už ho zaplatil Martin. Když už chtěla odejít, tak se taxikář naklonil z okénka a potichu řekl: “šoustala jste pěkně, taky jsem vám do kundy přidal něco z vlastní výroby...” a začal se smát. Renata zrudla a co nejrychleji odešla od auta směrem ke dveřím. U dveří se otočila, ale taxík už byl pryč. Když vstoupila do domu, tak hledala Libora, ale nemohla ho nikde najít. V obýváku našla jenom své děti - osmnáctiletá dvojčata a hned se jich zeptala, kde je táta. “Šel do hospody, byl nějaký celý rozhozený a naštvaný. Koukal předtím na noťasu na nějaký film.” odpověděla dcera. Renatě hned došlo na co Libor koukal, sebrala se a šla do ložnice, kde si lehla na postel a téměr okamžitě usnula. Když se probudila, tak už byla noc a Libor pořád nikde. Šla se podívat do obývacího pokoje a našla ho tam jak spí na gauči. Všude byl cítit alkohol a hospodský smrad. Nechala ho tam a šla zpátky do ložnice. Cestou prošla okolo pokoje dcery, kde bylo pod dveřmi vidět světlo. “Ještě nespí?! Jak si to představuje, zítra jde do školy!” pomyslela si. Pootevřela dveře a v tom zahlédla dceru se sluchátky na uších jak kouká na film no notebooku. Po pár sekundách ji došlo na co kouká... bylo to video z víkendu, Libor ho musel zapomenou v mechanice! Chvíli koukala a poté zaslechla tiché čvachtání. Okamžitě jí došlo, co je to za zvuk. Její vlastní dcera si to dělala u videa kde Renatu šuká banda chlapů a stříkají svojí mrdku do její kundy... chvíli jí pozorovala a pak uslyšela jak se dceři zrychluje dech a z úst jí jdou slabé vzdechy. Po pár sekundách viděla na vlastní oči její orgasmus, zdál se být velmi silný a dcera při něm téměř omdlela. Renata nechtěla nechat nic náhodě a pomalu zavřela dveře a odešla k sobě do ložnice. To co viděla ji tak vzrušilo, že hned sáhla do šuplíku a vytáhla vibrátor. Za celý víkend měla asi deset orgasmů, ale tohle ji vzrušilo natolik že se nedalo jinak. Přiložila vibrátor na klitoris a během pár sekund se udělala a za dalších pár sekund usnula...

Ráno se probudila, osprchovala a šla udělat snídani. Libor se tvářil jakoby nic, ale dcera Aneta se na Renatu dívala zvláštně. Nic neřekla, ale bylo na ní vidět, že je něco jinak. Po snídani se rozešli a vyrazili každý za svým - Libor na pohovory, dvojčata do školy a Renata do práce. Hned došla do banky, tak si vzpomněla na Karla a doufala, že dnes nebude v práci. Bohužel se mýlila... hned mezi dveřmi k ní přišel a nahlas začal: “Ahoj šéfová, pojďte ke mě do kanceláře, mám pro vás něco důležitého...”. Renata ani nešpitla a šla za ní. Jen co se zavřeli dveře, tak Karel začal: “odteď to tady bude úplně jinak. Odměny budu rozdělovat já, dělat budu co nejméně a abych nezapomněl... každé ráno mi ho vykouříš. Nechceš přece, aby se vedení dozvědělo cos dělala o víkendu... kouřící služba ti začíná dneska, takže šup pod stůl!”. Renata sklonila hlavu a věděla, že jí nic jiného nezbývá. Pokud nechtěla přijít o práci, tak musí udělat vše, co Karel chce. Klekla tedy na všechny čtyři a zalezla pod stůl, Karel už měl rozepnuté kalhoty takže se rovnou dala do práce. Netrvalo moc dlouho a Karel jí chytil za hlavu a narval ji celého ptáka až do krku kam se jí vystříkal. Chvíli zůstal v puse a užíval si pocit vítězství a nadvlády, poté ho vyndal a oblékl si kalhoty. Renata mezitím vylezla z pod stolu a odešla do své kanceláře. Několik minut tam seděla a přemýšlela o tom co se děje a začínalo se jí to čím dál víc líbit... dělat chlapům kurvu, která jim podrží kdykoliv si řeknou a ještě líp když jí potom zaplatí...

Zbytek dne probíhal normálně a Renata se zdržela o chvíli déle v práci, odpoledne potom vyrazila domů. V kuchyni už na ní čeká Aneta: “mami, musíme si promluvit o tom videu...”, Renata se snažil dělat, že o žádném videu neví, ale je to marné. “Nemusíš dělat blbou, viděla jsem ho... a moc se mi líbilo. Vím že jsi mě včera v noci pozorovala jak masturbuji, viděla jsem tě v odrazu obrazovky” řekla Aneta. Renata stála jako opařená a nevěděla co říct. Aneta pokračovala: “Byl tu Karel od tebe z práce a hledal tě. Poznala jsem ho z videa, tak jsem ho pozvala dál. Strašně se mi líbilo jak ti naplácal a chtěla bych to taky zažít...” sotva stihla doříct větu a Karel stál v kuchyni: “tak co šéfová, to jste nečekala co? Moc nečumte a pojďte s námi nahoru!”. Renata ani necekla a všichni tři zamířili do ložnice. Karel oběma přikázal, aby ho svlékly a trochu si s ním pohrály jazykem což obě s radostí splnily. Poté je svlékl a obě si klekly na všechny čtyři a vyšpulily zadečky. Karel vzal důtky a důsledně jim naplácal až mely šrámy na obou půlkách, poté přistoupil zezadu k Anetě a začal ji drsně šukat. Renata na ně chvíli koukala a potom vyndala z nočního stolku vibrátor a začala si mastit frndu. Netrvalo dlouho a Aneta dostala nejsilnější orgasmus v životě a pár sekund po ní se udělal i Karel, který jí vystříkal její téměř panenskou kundičku. Po chvíli se udělala i Renata a všichni tři si lehli na postel, kde v polospánku odpočívali...

Ale nebyli to jenom oni tři, kdo se u tohoto sexu udělal... pootevřenými dveřmi je šmíroval Libor, který se udělal téměr současně s nimi a postříkal celé dveře. Nikdo o něm ale nevěděl. Večer se svěřil Renatě s tím co dnes viděl a co se mu tak líbilo. Společně se domluvili na tom, že budou Karla zvát pravidelně. Občas si Renata užije jenom s Karlem a občas přizvou i dceru. Po víkendu se díky penězům od Martina jejich finanční situace zlepšila a Libor si dokonce našel práci. Vše vypadalo růžově až na jednu věc... nikomu nedošlo, že Anetka nebere prášky...
cuckjan
Příspěvky: 138
Registrován: sob 19. zář 2020 20:28:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Turnaj v pokeru (série)

Příspěvek od cuckjan »

super příběh
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Turnaj v pokeru (série)

Příspěvek od kohout50 »

Opět nádherně napsané,krásně se to četlo.Ten závěr nemá chybu.Nechal jsi vše otevřené na naši fantazii,aby si příběh domyslela - dovyprávěla.Bravo
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Turnaj v pokeru (série)

Příspěvek od petrhall »

Super
NepAl1
Příspěvky: 256
Registrován: ned 15. bře 2020 20:26:32
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Turnaj v pokeru (série)

Příspěvek od NepAl1 »

Vzrušující čtení. Těším se na tvé další povídky
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ota65, vlado1974 a 194 hostů