Večerní překvapení

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od taranus »

Tak zatím se ozvali čtyři muži. Do zítřejšího rána máte ještě šanci posílat vaše ženy a poté zveřejním další část povídky ;) 8-)
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od xcryten »

Super povidka!
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od taranus »

Je to už pět měsíců od naší dovolené v Řecku a tvá manželka začíná sedmý měsíc těhotenství. Vyrostlo ji bříško a prsa se hezky nalily. Postupně jsi se smířil se svoji rolí pejska a platiče výdajů manželky a samozřejmě i mě... dokonce už jsi zvyklý spát v obýváku na gauči, protože u vás přespávám minimálně čtyři dny v týdnu a navíc... tvoje manželka už tě v posteli ani nechce. Raději usíná s vibrujícím kamarádem v kundě než s tvojí rukou pod hlavou. Každý večer když tam nejsem slyšíš z ložnice hlasité vzdechy a zvuk vibrátoru, a když tam jsem tak slyšíš vzdechy nás obou... a občas zvuk vibrátoru, který ji strkám do mokré těhotenské kundy. Přesně do té ve které ty jsi už sedm měsíců nebyl. Už ani nechce abys ji lízal, miska s mrdkou se stala tvým nejlepším kamarádem... sem tam zahlídneš její božskou kundičku, když ti z ní nechával vytéct mojí mrdku do misky. Klec už ti sundavá jenom jednou za čtrnáct dni a to hned běžíš honit jak úchyl. Už jsi tak vytrénovaný, že stříkáš rovnou do misky kterou pak vylížeš.
Dnes večer pro tebe máme překvapení, přijde můj kolega z práce s manželkou a rozdáme si to hezky ve čtyřech.. vlastně v pěti, protože ty na nás bude poslušně koukat, nosit nám pití a uklízet naše sperma. Nevíš co si o tom myslet, kromě mě a tebe s tvojí ženou ještě nikdo nešukal. Nechceš, aby se to stalo, ale zároveň tě to láká...
Dřív než se naděješ tak je večer. Tvá manželka už stojí připravená u dveří, na sobě má jenom podvazky, obojek a boty na vysokém podpatku. Takto “oblečená” a s těhotenským bříškem vypadá nádherně! Ty se chceš postavit vedle ní, ale hned jak k ní přijdeš ti zatlačí na rameno a naznačí, aby sis kleknul na všechny čtyři jako správný pes. Jen co si klekneš zazvoní zvonek, žena běží ke dveřím a hned jak otevře tak se dovnitř nahrnou tři lidé - já, můj kolega Roman a jeho milenka Klára. Roman je cca 110kg padesátník s pleší a menší postavou cca 165cm. Moc o sebe nedbá, ale jeho milenka to je jiná... Klára má 177cm, normální hubenější postavu, delší tmavé vlasy na ramena, krásně kulatý zadeček a větší prsa odhadem čtyřky. Přišla v červených delších šatech, které téměř odhalovaly celé její “poklady”. Z toho co mi o ní Roman vyprávěl vím, že je to doktorka, s manželem má dvě děti a chtějí třetí. Myslím, že s tímhle problémem jí mohu pomoci. Miluje stříkání do kundičky, vyprávěl mi jak nedávno pozval dva kamarády aby ji ošukali. Všichni tři jí několikrát vystříkali a potom ji poslali domů k manželovi i se vší tou nadílkou v kundě. Když vidím Romana tak mi hned dojde proč s ním píchá, jeho otec jde do důchodu a on dostane jeho stavební firmu. Ty jenom čumíš a nechápeš jak může být s někým jako je Roman...
Hned jak vejdeme dovnitř tak začnu s představováním: “Tohle je moje mrdnička, kterou už znáte z fotek a videí, která jsem vám poslal a támhle je její manžel Azor”. Všichni se na tebe podíváme a začneme se nahlas smát. Ty ani necekneš, pořád klečíš na všech čtyřech jako pes a jenom koukáš do země. Roman a Klára si sundají boty a bundy a chystají se přejít do obýváku v tom je ale zastavím. Kouknu na tvou manželku a řeknu: “Takhle se vítá návštěva?!”, žena jenom špitne: “promiňte” a jde k Romanovi, kde si klekne na kolena a začne mu stahovat kalhoty. Neodoláš a chceš se podívat na jeho výbavu. Jeho penis sotva vidíš, má odhadem 9 - 10cm a to mu stojí, přes chlupy není skoro vidět. Tvá žena se hned dá do práce a během minuty vidíš záškuby v jeho koulích. Čekáš co bude dál, tvoje těhotná žena s Romanovo pomoci vstane a vidíš, že všechno poslušně spolknula. Nakonec ještě Romanovi poděkovala: “Děkuji pane za vaše sperma, bylo výborné”. Nemůžeš uvěřit svým uším, jeho pero je o hodně menší než tvoje, je to malý a plešatý tlusťoch a ona mu ještě poděkuje? S tebou nešuká už bůh ví jak dlouho a jemu ho vyhulí hned mezi dveřma! Nezmůžeš se ale na jakýkoliv protest, jediné co zvládneš je naštvaný výraz.
Po zdařilé ústní práci tvé manželky se přesunujeme do obývaku a sedáme si na pohovku a křesla. Klárka si sedá mezi mě a Romana, tvá žena si zabrala křeslo naproti nám, kam si sedá a rovnou roztahuje nohy abychom měli výhled na její kundu. Večer se rozbíhá a my se dobře bavíme zatím co ty nám nosíš pití a občerstvení. Klárka se najednou zvedla a odešla na záchod, po pár minutách se vrátila úplně nahá, jenom na krku má stejný obojek jako ta naše kurvička, tvoje žena, a ze zadečku ji kouká kolík s ocáskem. Roman se zvedl, z kapsy vytáhl asi 2m dlouhé kožené vodítko a připnul ho na obojek Kláře, která si mezi tím klekla na všechny čtyři jako poslušná fenka. Roman s ní takhle obešel celou místnost jako kdyby byl na výstavě psů, potom se na tebe podíval a řekl: “Tak co Azorku, nechtěl bys obskočit tady fenku?”. Podíval jsi se na ní a hned jsi vymýšlel jak bys ji ošukal tvrdě a drsně jako největší pouliční děvku... jsi ale pořád zavřený v kleci a sex jsi už neměl tak dlouho, že ani nevíš jak na to. Opět jsi jenom kouknul do země a zavrtěl jsi hlavou jako že nemáš zájem. Chvíli na vás koukám a potom se smíchem navrhnu: “Když teda nemá Azor zájem tak by mohla alespoň vylízat jeho manželku!”. Kláta na nic nečeká a po čtyřech jde ke tvé manželce, která už má roztažené nohy, a začne ji lízat. Ani ti nemusím říkat, že je to pohled pro bohy... hubená fenečka líže mokrou kundičku tvé těhotné ženy... a ty stojíš jak tvrdé Y a jenom je po očku sleduješ. Chvíli na ně koukám, ale nedá se to vydržet. Stahuji si kalhoty, jdu k lízající Klárce a klekám si přímo za ní. Je tak mokrá až ji to teče po stehnech až na zem, já na nic nečekám a prudce jí ho vrazím do kundy. Přirážím jak o život a užívám si pohled na dvě nádherné ženy oddávající se orálnímu sexu. Najednou vidím Romana jak jde se stojícím penisem ke tvé manželce a strká jí ho do pusy. Ta ho kouří jako o život a strká si ho až do krku, ale při jeho velikosti to není moc velký výkon. Za pár desítek sekund začne Roman řvát jak opice v zoo, vytáhne pero z pusy tvé ženy a začne na ní stříkat. Takovou dávku jsem snad v životě neviděl, má to na obličeji, prsou a stéká jí to dolu na břicho a kundu. Z toho pohledu jsem tak unešený, že ho Kláře zarazím co nejhlouběji do kundy a vše ji tam vystříkám. Chvilku odpočívám a potom se zvednu a odejdu si sednout na gauč. Holky se mezitím rozhodly změnit pozici a dát si 69. Těhotná a postříkaná žena leží dole a nad ní je Klára s vystříkanou kundičku. Všechno sperma z kundy se začíná hrnout ven a teče přímo na tvoji manželku, ta si toho nevšímá a nepřestává lízat. Netrvá to dlouho a obě se téměř najednou udělají. Lehnou si na zem vedle tebe a zhluboka oddychují. Já se otočím na tebe a řeknu: “tak Azore, máš tu práci. Přece nechceš aby ta tvoje březí fenka ležela na zemi celá špinavá”. Ty okamžitě běžíš k ní a začneš ji celou olizovat. Jako první je na řadě obličej, má tam toho celkem dost, protože to na ní vyteklo z Klářiny kundy. Další na řadě jsou prsa a na nich vztyčené bradavky, poté její těhotenské bříško... nakonec jdeš na kundičku. Už dlouho jsi neměl šanci si líznout, tak si to chceš pořádně užít. Chováš se k ní jako kdyby to bylo to nejlepší lízátko. Trvá to snad 15 minut, ale cítíš jak se jí blíží orgasmus... v tom ucítíš na boku kopanec a spadneš na bok. Nad tebou stojí Klára a naštvaně na tebe kouká: “tak ty sis myslel, že ti dovolíme jí udělat?! To jsi se šeredně spletl! Ta kurva se udělá až to MY budeme chtít!” Cítíš se poníženě jako snad nikdy. Nějaká kurva, kterou ani neznáš, ti ti přikazuje co máš dělat! Ale opět se nezmůžeš na odpor a jenom se odbelháš do kuchyně. Za zády jenom slyšíš Kláru jak se smíchem povídá: “Pánové, doufám, že vám stojí péra, protože budeme hrát flašku. Na koho hrdlem ukáže toho támhle ta těhotná čubka udělá!” Všichni se začneme smát a ty s brekem jak mimino přemýšlíš jak tohle celé ukončit...

Jedná se o předposlední díl, poslední bude snad během tohoto týdne. Postava Kláry je napsána podle manželky jednoho z vás, pokud bude chtít, tak se tu k ní může přiznat :twisted:
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od poslusnymuz74 »

Božsky napsané. A myslím, že by měl říci kdo je to a napsat, jak se cítí..
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od kohout50 »

poslusnymuz74 píše: pon 24. srp 2020 11:22:25 Božsky napsané. A myslím, že by měl říci kdo je to a napsat, jak se cítí..
Souhlasím moc pěkná povídka.Těším se na další díl
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od vinklar »

Parádní díl
CaZ
Příspěvky: 113
Registrován: čtv 06. lis 2014 21:31:38
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od CaZ »

Děkuji za parádní další díl. Zvláště, když jsi jako předlohu další ženy v příběhu umě (a vcelku věrně) použil mojí ženu Kláru. Závidím, všem postavám příběhu, že mohou být přítomny jejímu "kurvení".
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od taranus »

A je tu poslední díl. Doufám, že jste si celou sérii užili ;)

Klára roztočila láhev a ta po několika sekundách točení ukázala na Romana. Podíval ses na svou ženu a všiml sis křečovitého úsměvu. Určitě si představovala jak bude lízat Kláru, nebo ještě lépe jak ji budu šukat já. Teď ale musí podržet tlustému a plešatému trpaslíkovi. Mísí se v tobě vztek a smutek z toho, že jsi to nechal zajít tak daleko. Žena, kterou miluješ drží jiným chlapům jak kurva, s tebou už nešuká a ještě z ní musíš vylizovat cizí mrdku! Snažíš se zasáhnout, ale neposlouchá tě hlas, začínáš se třást a do očí se ti znovu ženou slzy...
Roman na nic nečeká a jde za svojí těhulí, chce si co nejdříve vybrat svojí výhru. Podívá se na tebe jak brečíš a křikne: “hej čokle, dones mi z kuchyně židli!”. Potupně se odploužíš do kuchyně, vezmeš židli a neseš ji Romanovi. Jakmile mi ji dáš, tak ti vrazí pohlavek: “to se neumíš pohybovat rychleji ty dementní nulo?!”. Ty opět nic neřekneš a vracíš se na svoje místo. Roman si sedá na židli a tvá žena obkročmo na něj, bradavky ji stoji jak dva kolíčky, které ji Roman hned drsně zmáčkne až vyjekne. “Šukej ty děvko! Nejsem tu od toho abych se snažil, to je tvoje práce!”, jen co to dořekne, tak na tváři tvé manželky přistane první facka... a hned ji následuje druhá. Celé to pozoruješ brečíš a zároveň ti z toho stojí péro, máš ho ale v kleci... tvá manželka mezitím rajtuje na Romanovi co jí to její těhotenské bříško dovolí. Ten jí bolestivě mačká cecky až ji tečou slzy po tvářích. Netrvá to ale moc dlouho, Roman ji jednou rukou chytne pod krkem, druhou jí zmáčkne zadek a už do ní pouští svojí mrdku. Po několika sekundách, které se ti zdají jako nekonečno, uvolňuje ruku, kterou jí drží pod krkem. Brečící žena jenom špitně: “Děkuji pane za sex, ráda jsem Vám posloužila. Doufám, že jste si ho užil”. Poté z něj slezla a odbelhala se do koupelny. Nevíš co máš dělat, chceš jít za ní a zároveň se bojíš jak bychom na to reagovali. Z přemýšlení tě vytrhne Roman, který na tebe vykřikne: “Nulo! K noze! Pojď mi očistit pero, je celé špinavé od té tvé kurvy”. Nevíš co dělat, tohle jsi ještě nikdy nezažil. Pomalu otevíráš pusu a zasunuješ si penis do pusy, Roman ti zašeptá do ucha: “zkus mě kousnout a vyrazím ti všechny zuby co máš v hubě!”. Takhle ponížený jsi ještě nikdy nebyl, nejdřív ti brutálně ošuká manželku a teď mu ho kouříš jak nějaký buzerant. Netrvá dlouho a penis mu stojí jak stožár. Najednou cítíš ruce na hlavě a ty ruce tě tlačí dolů, bojíš se odporovat. V puse cítíš směs potu, sperma a něco málo tvé manželky. Kouříš jak zkušený buzerant a za pár minut ti Roman přidrží hlavu až u kořene penise a začne stříkat. Nechápeš jak může mít takovou zásobu, když už dneska několikrát stříkal, ale nemáš jinou možnost než to vše spolknout. Cítíš se použitý a neschopný...
Mezitím si já užívám s Klárou, ani vlastně nevíš co všechno jsem ji prováděl, protože jsi měl dost své “práce”. Vzpamatoval ses z kouření a polykání a začínáš nás pozorovat. Všimnul sis, že má Klára v tom jejím nádherném zadečku kolík. Sedí na mě na koníčka, já mám její bradavku v puse a rukama jí drtím boky. Takhle si užíváme pár minut, pak ze mě Klára sleze a řekne: “ošukej mě jak fenku!”. Kleknu si za ní a tvrdě přirážím, jednou rukou ji chytnu za vlasy a hlavu zatáhnu dozadu co nejvíce to jde. Její velká prsa se pohybuji v rytmu mých přírazů, jsi jimi úplně fascinován a představuješ si co bys s nimi dělal. Najednou zakřičím: “Už budu cákat!” a od Kláry slyšíš jenom: “Pusť to do mě! Udělej mi dítě!”. Poté už jenom vidíš mě pulsující koule... chvíli odpočíváme, nechám Kláru aby si lehnula na břicho na zem a zavolám tě abys šel ke mě. Jakmile přijdeš, tak ti sundám klec, vezmu z pohovky důtky a podám ti je se slovy: “Dneska večer jsi byl velmi hodný. Za odměnu můžeš vybít svou zlost na Kláře”. Během sekundy mi z ruky vezmeš důtky, napřáhneš se a švihneš... Kláře se na zadečku objeví první šlicna a vyjekne... napřáhneš se a znovu ji švihneš... a znovu... a znovu... najednou cítíš obrovský tlak v tvém minipenisu a začneš mohutně stříkat, takhle silný orgasmus jsi neměl už měsíce, možná roky a možná nikdy! Trvá ti dvě tři minuty než se vzpamatuješ, podíváš se na zem na Kláru a vidíš šrámy na jejím zadečku, moje sperma vytékající z její kundičky a tvojí mrdku po celých zádech, stehnech a půlkách... chvíli přemýšlíš a pak si řekneš: “co na tom, že je moje manželka kurva co podřží komukoliv... dělají ze mě čokla, který líže mrdku z misky... chtějí abych kouřil ptáka hnusákovi a dokonce i naše dítě nebude moje... ale všechny tyhle hnusy za tenhle jediný výstřik stály!”
Omega321
Příspěvky: 13
Registrován: stř 17. bře 2021 7:11:13
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od Omega321 »

Takto si to predstavujem :) dokonale, dufam ze bude pokracovanie
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od xcryten »

Super
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 123jensex, Ahrefs BOT, Athos76, makak, Moravaaacek, Semrush [Bot], soluss, Subasluha, Xlove69 a 242 hostů