Večerní překvapení

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Večerní překvapení

Příspěvek od taranus »

Víš, že dnes večer přijdu a ošukám tvojí manželku... bojíš se? Tobě už dva roky sama od sebe nepodržela, ale mě nastaví kdy chci.

Chci ji vyšukat pusu? Splněno!
Chci ji ošukat zadek? Splněno s radostí!

Zbývá jenom jedna meta, kterou jsem ještě nepokořil - vystříkat se do její mokré kundy.
Nebere antikoncepci a nechce otěhotnět. Dnes se mi, ale toto přání možná splní...

Je pátek večer a jsem s tvojí ženou domluvený, že se stavím na šuk. Mám už pořádně plné koule a potřebuji si je do ní vyprázdnit. K večeři jsem si poručil čínu a dezert, takže už dvě hodiny stojíš v růžové zástěře jako idiot u plotny, zatímco se tvá žena chystá na mojí návštěvu.
Dává si dlouhou koupel, holí si nohy... a holí si také kundičku. Ví, že ji mám rád hladkou a chce mi to splnit. Ona plní každé moje přání, vzrušuje ji to. Je ti jasné, že pro tebe by nic takového nikdy neudělala... jsi totiž nic, nula a nešukala s tebou.... ani si nevzpomeneš, kdy ti z lítosti podržela naposledy. Občas ji můžeš vylízat, ale jenom když ti to dovolíme. Většinou když mi práce nedovoluje přijet za tou tvojí courou a je tak nadržená, že robertek nestačí. Však víš, že když může, tak se vyhýbá i tvému jazyku :lol:
Jednou za týden si ho můžeš vyhonit, ale všechno co vystříkáš, musíš také sníst. Přece bys nechtěl, aby se žena zlobila, že po sobě necháváš bordel... Jo, až tak tebou pohrdá :-)

Je 19:55 a za pět minut mám přijít. Tvoje žena už je nachystaná, má černé minišaty bez podprsenky a kalhotek. Přesně ve 20:00 zazvoním a ty běžíš otevřít dveře. Jsi nahý a na penisu máš klícku, abys nás nerozesmíval svou erekcí. Otevřeš dveře a já vstupuji dovnitř, tvoje žena mi jde naproti a vypadá jako bohyně, krásnější ženu už jsem dlouho neviděl.
Na uvítanou mi dá francouzáka, vidíš jak se naše jazyky proplétají a já ji zajíždím rukou pod šaty abych zkontroloval jestli má kalhotky. Je úplně mokrá... Přesně jak to má být, jsem spokojený a těší mě to, mé ego roste. Prstem zajedu do kundičky a naberu její šťávu, křiknu na tebe a zavolám tě k sobě, přikážu ti olízat mi prsty od jejích šťáv. Ty přiběhneš na lusknutí prstů a s radostí to uděláš a my se ti smějeme, že jsi poslušný jak pejsek.

Posadili jsme se ke stolu a ty jsi nám, pořád nahý, začal nosit jídlo. Po dezertu navrhla žena, že si dáme chvíli pauzu, protože má něco na práci. Zavolala tě aby ses postavil vedle mě a zničeho nic vlezla pod stůl. Sundala mi kalhoty a začala kouřit moje pořádné péro.
Nejdříve ho jenom olizovala a potom si ho vzala celého do pusy... vzpomínáš, jaké to bylo, když to takhle dělala tobě? Je to tak dávno, že si ten pocit už ani nepamatuješ, viď?...
najednou přidala na tempu a já cítím přicházející orgasmus! Trochu vysune můj penis ven a v tom začnu stříkat, něco ji skončí v puse, ale většina je po celém obličeji. Stříkám často a proto je toho fakt hodně, na rozdíl od tebe :lol:

Beze slova se vrátí na svoje místo a zavolá tě k sobě, ty vezmeš kapesník ze stolu a začneš ji otírat mrdku z obličeje. Je tam toho fakt spousta a kapesník už je celý nasáklý, žena ti ten kapesník vytrhne z ruky, řekne, že jsi na obličeji špinavý a začne ti tím mokrým kapesníkem otírat obličej.
Cítíš vůni sperma, ponižuje tě to, ale jsi moc velký srab na to, aby ses ozval. Držíš a necháváš se ponižovat. To ji jen utvrzuje v tom, že udělala dobře, když si na mrdání našla pořádného chlapa.

Po chvíli začneš servírovat další chod a my si užíváme jídla zatímco ty nás obskakuješ.
Po chvíli odpočinku, kdy si já a tvá žena užíváme společných dotyku, se přesuneme do ložnice. Jen co tam přijdeme se na mě tvá žena vrhne a téměř ze mě strhá oblečení. Je nadržená, tak nadržená.... už týden nešukala a teď se konečně může nabažit pořádného mužského těla. Je zase úplně mokrá a chvěje se když hladí mé paže, když objímá mé tělo a nasává mou mužnou vůni. Líbáme se vášnivě a její hlad po mě roste. Je skvělé pozorovat jak taje a jak potřebuje dostat pořádný kus masa mezi svá stehna. Potřebuje roztáhnout nohy a nechat se vymrdat jako děvka. Nemá problém si o to říct a to na tvé ženě tak miluju. Jak bezmezně touží po mrdání se mnou 8-)

Dnes jsme se rozhodli, že ti dáme na výběr - buď si vezmu kondom a vystříkám se do něj, nebo si ho nevezmu a vše skončí v ní. Ani na vteřinu nepřemýšlíš a volíš kondom. Žena ho vytáhne a začne rozbalovat... v tom ti řekne, že bys nám mohl donést něco k pití. Ty pokorně a oddaně sklopíš oči a jdeš do kuchyně... když se po chvíli vrátíš, už z dálky slyšíš pleskání a hekání, tvá žena klečí na všech čtyřech a já do ní zezadu tvrdě narážím a šukám ji jako háravou fenu.

Pobídneme tě, aby sis lehnul pod svou ženu a lízal jí. Ty na nic nečekáš a po chvíli už jsi pod ní a vidíš, že jsme dodrželi dohodu a já na svém obřím péru mám nasazenou gumu. To tě trochu uklidní - dnes nehrozí, že bych do její nechráněné kundičky naházel plavce.
Za chvíli už lížeš jak smyslů zbavený, moje koule ti pleskají o obličej, klec se ti z toho jaká jsi ponížená nula napíná k prasknutí a cítíš, že se tvé ženě blíží orgasmus. Najednou vidíš jak mi začnou pulsovat koule, ale jsi poslušný zmrd a nepřestáváš lízat, abys naše vyvrcholení a moje škubající koule cítil i na jazyku. Zavíráš oči a jazykem dál rejdíš po jejím klitorisu, který je zalitý jejími šťávami, teče ti celá po obličejí a chutná tak sladce, jak to znáš.

Ale co to???
Najednou ucítíš divnou, silně hořkou chuť a cítíš, že ti to vytéká do obličeje... protože jsi poslušný pes, co po sobě pravidelně uklízí svůj bordel, víš moc dobře, že to chutná jako mrdka!
Ale to přece není možné, vždyť mají kondom! Pár sekund nechápeš co se děje, celý svět se s tebou točí a pak slyšíš smích.... manželka se tě jenom zeptá: “tak co zlatíčko, pochutnal sis?”.
Otevřeš oči a vidíš jak z ní vytahuji péro s nasazenou gumou...
nevíš co se děje a v tom si všimneš, že špička gumy je ustříhnutá...

cítíš se jako největší čůrák, debil, kokot a bůh ví co ještě.... péro v klícce se ti schovalo do břicha a přemýšlíš, co budeš dělat. Víš, že tvá žena má právě ovulaci a proto šance, že jsem z tebe právě udělal korunovaného paroháče je skoro stoprocentní.

Cítíš, jak moje mrdka stéká po tvém obličeji a my se s tvou ženou objímáme a smějeme se ti do xichtu. Ještě chvilku máš nepřítomný pohled, když z tebe vyleze : "Pochutnal jsem si moc. Děkuju"
A tvůj malý ubožák si už zase naráží svou malou uslintanou hlavičku na tvrdý plast klece. Jsi oddaný zmrd a já vím, že když tvoji ženu naprcám, tak se o to postaráš. Jsi takový hodný pejsek :-)
exkandaulista
Příspěvky: 1849
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od exkandaulista »

Parádní povídka, četlo se to samo a to překvapení na konci. Sen každého správného cuckolda? :-) Je to povídka, že jo. Ale představa opravdu vzrušující. Ten, kdo má ženu která nebere antikoncepci určitě zná ten pocit jaké to je spoléhat se, že bull bude opatrný. Zvlášť, když jak se říká - z cizího krev neteče :-)

Škoda že tam není jak to dopadlo. Bude díl 2?
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od seedLover »

Moc dobre, libi se mi jak je vycviceny a jak nakonec vyhrala jeho submisivni role. Druhy dil by mohl byt o tom jak diky vzruseni sam poprosi aby do ni nastrikal. mohla by mu sundat klicku az do ni milenec nastrika. Musel by prosit aby mu oplodnil manzelku, jinak by uz nesmel strikat.
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od petrhall »

Super
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od nezadany »

Děkuji za vzrušující čtení a taky se přimlouvám za další díl, nebo povídku. Líbí se mi, jak dokážeš vyjádřit pocity cuckolda. Jde vidět, že máš zkušenosti s cuckold párem.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od lotos »

nezadany píše: pon 17. srp 2020 19:29:03 Děkuji za vzrušující čtení a taky se přimlouvám za další díl, nebo povídku. Líbí se mi, jak dokážeš vyjádřit pocity cuckolda. Jde vidět, že máš zkušenosti s cuckold párem.
nedovedu odhadnout, zdali ty zkušenosti jsou, nebo nejsou, ale co je podstatné, má, jak se říká -- básnické střevo. :mrgreen: :geek:
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od nezadany »

Souhlasím. Dlouho tady nebyla žádná pořádná cuckold povídka :-) navíc ten konec, to miluji. Až si říkám, jestli teda mu ji oplodnil nebo ne?
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od nezadany »

seedLover píše: pon 17. srp 2020 16:40:02 Moc dobre, libi se mi jak je vycviceny a jak nakonec vyhrala jeho submisivni role. Druhy dil by mohl byt o tom jak diky vzruseni sam poprosi aby do ni nastrikal. mohla by mu sundat klicku az do ni milenec nastrika. Musel by prosit aby mu oplodnil manzelku, jinak by uz nesmel strikat.
Nebo by mu odendala klec až by měla těhotenskou průkazku :-) By jim ještě sám vypočítával plodné dny.
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od taranus »

Původně jsem chtěl nechat otevřený konec, aby každý popustil uzdu své fantazii, ale třeba se dokopu k pokračování ;)
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Večerní překvapení

Příspěvek od petr10000 »

dokop je to super čtení
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: David2214, kerama, ota65, Slave666 a 114 hostů