PP chata v horách

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mikines
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 14. kvě 2020 0:28:20
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ochutnání a uspokojit cizí ženu..
Bydliště: Praha

Re: PP chata v horách

Příspěvek od Mikines »

Tak co bylo ještě něco ráno?
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP chata v horách

Příspěvek od Skrimisher »

Super. Taky by si zasluhovalo pokracovani
Lovestoryx
Příspěvky: 6
Registrován: sob 13. čer 2020 19:20:52
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP chata v horách

Příspěvek od Lovestoryx »

Bude, jen to chce trochu času, který nemám. Díky za Feedback :)
Lovestoryx
Příspěvky: 6
Registrován: sob 13. čer 2020 19:20:52
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP chata v horách

Příspěvek od Lovestoryx »

PART II
Druhý den ráno jsem byl vzhůru první, převaloval jsem se v posteli s pachutí alkoholu v puse. Lucinka vedle mě ještě spokojeně spinkala, když v tom jsem zaslechl vrzající zvuk dveří, které se pomalu otevřely a z nich vykoukla Nikolka, nejspíš kontrolovala, zda ještě spíme. Ručkou na mě zamávala a prstem ukázala, že mam jít za ní a pomalu za sebou zavřela. Zvedl jsem z postele, vzal si s sebou věci na převlečení a šel najít Nikolku do Kuchyně. Nikolka byla v kuchyni sama, převlečená, jako by někam šla. Zeptala se mě, jestli nepůjdu s ní cca 2km pěšky do obchodu pro něco k snídani, a jelikož Lucinka ještě spala a potřeboval jsem se probrat z kocoviny, šel jsem. Po cestě jsme se s Nikolkou smáli včerejšímu večeru, jak to bylo celé ulítlé. Ptala se také, zda mi nevadí, že mi ji Jakub protáhl, při představě co se stalo včera večer, jsem byl opět pěkně vzrušený. Nikolka s Jakubem prý měli volný vztah od začátku, základem bylo si užívat. Po cestě z obchodu jsem si sedl na lavičku a dával si ranní cigaretu, když v tom přisedla Nikolka, pohladila mě po noze a začala mě líbat. Zahodil jsem cigaretu a začal ji také líbat, rukou jsem zajel pod její bundu a dotýkal se jejího teplého těla. Zeptala se mě, zda bych si chtěl dnešek zopakovat. Téměř okamžitě jsem ji odpověděl, že bych ji to chtěl udělat, když to včera se mnou nezvládla. Na druhou stranu se ve mně probudil pocit viny, jestli by s tím Lucinka souhlasila. Snažil jsem se opatrně Nikolce vysvětlit, že by o tom měla vědět Lucinka, že ještě pořád nevím, jak včerejšek brala. Nikolku to ale pořádně rozesmálo, z první mi chychotavě vpálila do očí, proč si myslím, že byla u nás v pokoji a proč mě vzala s sebou. Divil jsem se, proč se tak směje. Na to odpověděla, že při našem odchodu už dávno Jakub nespal, byl ze včera pěkně nadržený, pěkně při chuťi a chtěl si to s mou Lucinkou zopakovat. A že teď moje Lucinka nejspíš zažívá další orgasmus s Jakubovým pérem. V moment se mi rozechvělo celé tělo, cítil jsem silné vzrušení ale taky, že jsem byl těmi dvěma podveden, aby si Nikolky přítel mohl zašukat s Lucinkou. Vzrušenej jsem začal Nikolku divoce líbat a představovat si, co se děje na chatě.
Po příchodu na chatu, jsem měl v hlavě jediný směr a to jít zkontrolovat přítelkyni. Rychle jsem na chodbě sundal veškeré teplé oblečení, zatímco Nikolka byla podezřele klidná. Odnesl tašky s nákupem do kuchyně a rozběhl jsem se k nám do pokoje. Nikolka mě chytla v běhu za ruku a laškovně přistoupila a začala mě smyslně pomalu líbat, když nachvíli odlepila svá ústa od mích, řekla jen, že přeci nejsem žárlivý typ. Když jsem se už konečně dostal ke dveřím od pokoje s boulí u kalhot nic jsem neslyšel, pomalu jsem otevřel a uviděl Lucinku převalující se v posteli. Přilehl jsem k ní, letmo mě políbila a nervózně se zeptal, jak dnes vyspinkala. Teď už dobře odpověděla a usměvavě zabořila svůj obličej do polštáře. Zvědavě jsem se vyptával dál jak to myslí, než odpověděla, no víš on tu byl ráno Kuba Tome. Zvědavě jsem přilehl ještě blíž k ní a chtěl vědět všechno. Z počátku na ní byly vidět výčitky svědomí, než si všimla mého styčeného péra. „Ono se ti to líbí viď“ Ručkou zajela na bouli u kalhot a začala přes ní přejíždět. Znova se usmála a jen zašeptala, ráno jsem si zašukala, políbila mě a vstala z postele a začala si oblékat kalhotky. Pořád jsem ležel v posteli a pozoroval její krásnou postavu. Natož odpověděla, že se jde nasnídat, ať spolu můžeme vyrazit na výlet.
Při odchodu z chaty jsem Jakuba neviděl, nevěděl jsem kam šel, nebo co dělá. Lucinka byla od rána plná energie a elánu. Při procházce na čerstvém vzduchu a hřebenu hor se mi zdálo, že vesele poskakuje. Na chvíli jsem si potřeboval odpočinout, a proto jsem si sedl na nejbližší velký kámen, abych se mohl napít, po včerejším večeru a dnešní kocovině jsem to potřeboval. Lucinka se mi přišla sednout na klín a povídá, jestli nejsem unavený, že máme před sebou ještě dlouhý den. Bylo mi jasný, že se těší na večer. Zbytek výletu jsem opět přemýšlel nad tím, jestli mam Lucinku znova nabídnou jako nenasytnou čubku.
Cestou zpátky jsme se ještě na večeři a na chatu jsme přijeli až kolem 22 hodiny. Po příjezdu jsem měl namířeno do koupelny se umýt, Nikolka s Jakubem vesele popíjeli v obýváku a my se jen pozdravili. Po koupeli jsem si lehl na postel a kontroloval sociální sítě, pak jsem si ale všiml prádla, které za sebou nechala Lucinka na zemi. Na kalhotkách byl bílý flek, asi nejspíš památka z rána. Během chvíle se vrátila Lucinka z koupelny zabalená jenom v ručníku. Utřela se a vzala si na sebe své spací bílé tílko a červené kalhotky. Byl jsem po celém dni chození unavený, nechtělo se mi jít ani k těm dvoum do obýváku, ale Lucinka byla jiného názoru, pořád mě tlačila ať se sebou něco udělám a jdu taky. S telefonem v ruce jsem ji řekl ať jde napřed, že dorazím zachvíli. Během té krátké chvíle jsem stihl usnout, probral mě až rámus, který se odehrával dole v chalupě. Když jsem sešel schody uviděl Jakuba a na něm moje Lucinka, která si se zavřenýma očima užívala masáž broskvičky. Viděl jsem jak se jeho prsty snaží odkrýt červené kalhotky, které měla na sobě. Nikolka se při sledování těch dvou náramně bavila. Jakmile jsem se však objevil v místi, Lucinka stáhla nohy k sobě a začala se smát. Nikolka ke mně hned přiběhla a řekla, přeci nebudeme ty dva rušit a rukama mě táhla zpátky ke schodům odkud jsem přišel. S oběma jejíma rukama na prsou mě táhla zpátky do pokoje, při čemž jsem neměl žádný prostor na jakékoliv protesty. Po příchodu do našeho pokoje mě povalila na postel, otočila se a zamkla za sebou dveře od pokoje a strčil si ho do kapsy. Nikolce to slušelo jako vždy, měla na sobě jen lehký šatičky, ještě než se položila na mě, stihla si stáhnout šaty na jedno prso, které mi hned tlačila do pusy. Byla pěkně v náladě, možná to bylo tím alkoholem, který s Jakubem pili ještě než jsme přišli domů. Její prsa byla pěkně plná, proto mačkání a sání bylo úžasný. Za chvíli jsem měl bouli v trenkách, čehož si hned všimla a žačla mi přes ní přejíždět ručkou. Netrvalo dlouho, vstala ode mě a stáhla mi trenýrky a začala si s ním hrát, chvílemi olizovat od kořene po žaluda, chvílemi sála koule přičemž ho honila. Bylo vidět, jak si to užívá a že má zkušenosti. Po deseti minutách přestala, shodila ze sebe šaty, rozkročila se nad moji hlavu a rukou přimáčkla hlavu ke své kundičce. Byla krásně mokré, zajížděl jsem do ní jazyk co nejvíce. Po chvíli lízání to z ní teklo teklo jako z vodopádu. Seskočila, párkrát mi ho vzala do pusy a už si ho směřovala do kundičky. Zajel jsem do ní a začal ji zběsile šukat, nade mnou se houpaly její krásný prsa. Chtěl jsem být pánem situace a strhl Nikolku pod sebe, šukal jsem ji rychle než jsem zpomalil a užíval si dlouhý přírazy, než jsem začal cítit známé šimrání. Pošeptal jsem Nikolce do ucha, že už budu.
Nikolka mě však nechtěla udělat jen tak, vymanila se z mého sevření, vyskočila z postele a odběhla. Po pár vteřinách se vrátila zpět do pokoje s telefonem v ruce. Musím ti něco ukázat, namířila na mě displej telefon a spustila už připravené video. Video začínalo natáčením výstupu schodů chaty a kroky směrovaly k nám do pokoje, po tichém otevření pokoje se naskytl výhled na spící Lucinku zadečkem vyšpuleným ke dveřím a peřinou mezi nohami. Kamera se trochu zachvěla a bylo vidět, jak Jakub odložil telefon na nízkou komodu kousek od postele. Znova se na videu objevil Jakub, jak pomalu přistoupil k posteli, pomalu si klekl na kolena a začal Lucinku pomalu hladit po její vysportovaným zadečku. Srdce mi bušilo a zvědavost byla silnější, video bylo dlouhé skoro dvacet minut, začal jsem ho přetáčet, pomalu jsem přejížděl po časové ose videa prstem, kde vše začalo hlazením, políbením zadečku až po odstranění kalhotek dáním na stranu, aby se do ní mohl prstem. Na Lucince bylo vidět, že už dávno nespala a zadečkem rytmicky pomáhala Jakubovi v práci. Napětí se stupňovalo, ale to už Nikolka nevydržela a přetočila video, kde jednou nohou na posteli a druhou na podlaze hledal vstup do její jeskyňky. Při přetáčení videa se usmívala a jednou ruku držela a masírovala mé koule. Lucinka byla pěkně nedočkává a sáhla po jeho chloubě za sebe a sama si ho navedla na kraj své horké kundičky. Na videu bylo slyšet, kdy do ní vstupoval, jak měla zatajený dech a vůbec nedýchala. Hluboce se nadechla a uvolnila od napětí, až když v ní byl nehybně celý. Teprve tehdy uchopil její boky a začal pomalu přirážet. Intenzita přírazu se stupňovala. Bylo slyšet, jak Lucinka začíná oddchyhovat a její mokrá kundička mlaskat. S přítelkyní jsme nikdy netočili žádné video a právě jsem ji sledoval na videu na kterém jsem nebyl já. Byl jsem smutný, žárlivý a silně vzrušený v jednu chvíli. V jednu chvíli se na ní plnou váhou svalil, obejmul okolo pasu a přetočil zády na sebe. Teď jsem mohl sledovat, jak jeho chlouba roztahuje mou malou Lucinku. Viděl jsem, jak při každém přírazu její tělo nadskočí a z jejího hrdla vyjde prudký výdech. V jeden okamžik ji uchytil zezadu za ruce, tak aby se nemohla vůbec hýbat a agresivně dobýval její kundičku. Orgasmus na sebe nechal dlouho čekat, pruhnula se v zádech, kundičkou přimáčkla co nejvíce na Jakubův ocas, nohy se jí rozklepaly a vydávala zvuky, které jsem neznal. Zíral jsem jak je malý trojúhelníček nad její kundičkou a jak velké péro ji zrovna roztahuje, které zrovna svírá díky orgasmu, který procházel jejím tělem jako elektřina.
Čekal jsem, že Jakub dlouho nevydrží její těsnou kundičku a že se brzy udělá. Místo toho shodil Lucinku ze sebe, připravil si ji na všechny čtyři tak, aby výhled opět směroval na svůj mobil. Přistoupil k ní ze zadu a rozjel dál divadlo. Z tohohle pohledu byl však omezený pohled na koule, které při každém přírazu pleskly o Lucinku. Přírazy se začaly opět stupňovat, tentokrát i podle délky videa jsem věděl, že se blíží konec. Jakub se ještě natáhl pro svůj mobil a tentokrát si natáčel Lucinku detailně, přítelkyně byla hlavou zabořená v polštáři, aby tlumila své zvuky. Při detailním záběru na jejich spojení bylo vidět, jak její malou kundičku roztahuje. Natáčel si celou svou chloubu, jak celá mizí v mé přítelkyni. Jednou rukou si ji přidržoval za levý bok, zatím co druhou stále natáčel přírazy. Střídavě zabíral jejich spojení až po její celé tělo napíchlé na jeho péru. Bylo slyšet, jak přestává dýchat a tím se snaží pocílit svého orgasmu. Obraz na videu sjel k jejich spojení, chtěl jsem vidět, jak Lucince pokryje záda svým spermatem. Na místo toho ještě třikrát divoce přirazil a v péru mu zacukalo. Sledoval jsem jak plní mou přítelkyni, která byla slyšet na videu, jak si užívá rozlévání v jejích útrobách. Na jeho péru se dalo dobře poznat, kdy každý pulz v jeho péro vstřikuje další vlnu spermatu do Lucinky. Péro jsem měl tvrdý a při pohledu na mě se Nikolka smála, jen dodala, že Kuba takový je a že je to do jeho soukromé sbírky. Video mě nechala dokoukat, kdy ho Jakub pomalu vytáhl, zatímco byla Lucinka pořád prohnutá a oddechovala zabořená v polštáři. Jakub pouze upravil její kalhotky zpět na své místo, políbil ji na záda a vypl nahrávání. V tu chvíli jsem si uvědomil, že flek který jsem zpozoroval, když jsme přišli z výletu na jejích kalhotkách byl flek Jakubova spermatu, který z ní po celý den ukapávalo..
Nikolka se jen chychotavě zasmála a řekla, že spolu s Jakubem mají už pěknou galerii svých videí a chtěli ji nějakým netradičním způsobem rozšířit. „Byl to náš plán, Tome“ Byla pěkně zvrhlá, cítil jsem se podveden vypočítavou sviní. Znova se jen usmála a řekla „No tak pojď, copak nejsi zvědavý co se děje dole?“
Mikines
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 14. kvě 2020 0:28:20
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ochutnání a uspokojit cizí ženu..
Bydliště: Praha

Re: PP chata v horách

Příspěvek od Mikines »

Hmm zajímavé pokračování...
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP chata v horách

Příspěvek od Skrimisher »

Pekne pokracovani
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP chata v horách

Příspěvek od pajda1 »

Moc hezké a rajcovní.
DJJohan
Příspěvky: 1
Registrován: úte 12. pro 2017 13:15:33
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP chata v horách

Příspěvek od DJJohan »

Bude pokračovanie?
nunak95
Příspěvky: 38
Registrován: stř 24. bře 2021 11:24:45
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP chata v horách

Příspěvek od nunak95 »

Už se nemůžu dočkat pokračování. Zatím je to výborné.
Parikzbb
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 13. kvě 2021 10:23:00

Re: PP chata v horách

Příspěvek od Parikzbb »

Vynikajuca poviedka. Presne takto by sme to chceli zažiť
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: mmato30, ota65, vlado1974 a 200 hostů