Jitčina návštěva

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Mikand
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 12. pro 2019 17:25:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mikand »

Chlapi, všichni mezi třicítkou a asi pětašedesátkou, zírali na nahou kozu mojí holky a já cítil, jak se mě zmocňuje zvláštní klid. Něco nepopsatelného, možná, že spíš, než klid, to byl pocit určité odevzdanosti, chtělo se mi čůrat, ale měl jsem erekci, chtěl jsem ji jít obléct, ale zároveň svléknout úplně do naha. Místo toho všeho jsem jen sledoval svou Jitku, jak se dělá o vibrující trubku před těmi chlapy. Konečně si všimla spadlého ramínka a volného prsa, zvedla jednu ruku, ale místo, aby se zakryla, chytla kozu do dlaně a stiskla. Žmoulala ji jak těsto na chleba, brala bradavku mezi prsty a kroutila, najednou se zaklonila, že na trubce skoro ležela a jejím tělem projížděly křeče. Stehna povolila sevření, její tělo se uvolnilo a ona nekontrolovatelně sklouzávala na stranu. Ve vteřině přiskočili ti, co byli nejblíž a zachytili ji, ještě než dopadla na zem. Jeden z nich ji nepokrytě držel za tu volnou kozu a dlaní ji přímo drtil. Ona si přejížděla rukou po čele, usmívala se a moc jí to slušelo. Já se ani nehnul. Fakt je, že si mě nikdo nevšímal, ani ona. Postavili ji, třásla se jí kolena, opírala se o ty chlapy a vůbec se nesnažila se zakrýt. Jen se sháněla po pití, že má hroznou žízeň. Odváděli ji na šatnu, někdo vytáhl z lednice studenou minerálku a dali jí to. Pít z lahve nikdy neuměla, dost jí toho teklo po krku. Konečně už měla šaty na původním místě, stála, opřená o ledničku a stále se usmívala. Viděl jsem to všechno skrz malé okno, vedoucí z dílny do šatny. Vstoupil jsem jako poslední, všimla si mě, popošla ke mně, dala mi hlavu na rameno a špitla: “Nezlobíš se?“ Místo odpovědi jsem ji políbil, protože jsem sám nevěděl, jestli se zlobím nebo jsem nadšený. Situace se pomalu uklidňovala, když v tom Bárta do ticha řekl: „Takže sázku jsi prohrála, holka… „
Řekla jen ano. Chlapi, jako by se styděli ji vyzvat ke splnění úkolu, postávali, koukali po sobě, hledali něco ve svých skříňkách… Ona se dívala na mě, na láhev s vodou, na stůl… Pak postavila pití na lednici, sáhla po rádiu, přidala hlasitost a šla ke stolu. Chlapi se uhýbali, ten nejbližší ji podal ruku a ona s pomocí židle vystoupila na stůl. Jednou, dvakrát se otočila, na všechny se podívala, jako by je počítala a začala se vlnit. Chlapi postupně ztráceli ostych, posedali si na židle, někteří plácali na stůl, pár jich tleskalo, ale většina prostě jen s obdivem vzhlížela vzhůru. Jitka se snažila, tančit uměla a ty její boky … mmmm… Chviličku nechala vygradovat napětí, pak sáhla na ramínko, spustila jej přes rameno, totéž s druhým, pak skrze ně provlékla ruce a zvedla je vzhůru. Jen díky velkým prsům šaty nespadly hned, nicméně byly níž a níž, každou chvíli sjedou na stůl, napadlo mě. V okamžiku, kdy sjely přes prsa, zachytila je a přitiskla na sebe. Povytáhla je zpět nad bradavky, otočila se několikrát dokola a pak prudce zvedla ruce a opřela je o strop. Šaty sjely až na kotníky a ona tam stála polonahá, bradavky všem na očích, malé kalhotky zaříznuté do zadečku a s úsměvem na rtech. Byla jako bohyně, nestydatá, nahá, sprostá, drzá a sebevědomá bohyně. Spustila ruce dolů, hrála si teď s prsy, mačkala je, třásla s nimi, dala ruce v bok a rozhoupala je… Byl jsem jako v transu, moje holka se tady svléká před chlapama a ještě se usmívá. Mě už si zase nevšímala, dokonce celou dobu svlékání na mě nekoukla. Čekal jsem, že to ukončí, ale rádio hrálo a ona tančila za hlasitého povzbuzování všech mužů. Zničeho nic se začala hladit i na stehnech, po prdelce, přejela i po kundě a zase na prsa. Zjistila, že jak se dotkne kalhotek, vyvolá to v místnosti silné emoce. Zřejmě se jí to líbilo, protože intervaly zkracovala, až nakonec měla jednu ruku v bok a druhou v kalhotkách. Bylo vidět, jak hýbá prsty v rozkroku a zase už měla ten výraz, co na rouře. Klekla si, pořád si hrála, chlapi jí sahali na kotníky a lýtka, ale víc se neodvážili. Vyndala ruku z kalhotek a já byl docela rád. Kdoví, co by se stalo, kdyby se zase udělala. Jenže omyl: místo aby přestala, strčila na bocích za lem kalhotek palce a odtahovala je do stran. Chlapi vřískali a ona si je vodila, jak panička smečku pudlů. Její pohyby byly stále odvážnější, kolikrát bylo možno zahlédnout i velkou část zadku a za chvíli i chloupky vepředu. Byla sice blond, ale dole byla černá. Tou dobou ještě holení nebylo v módě, ale i tak byla upravená, prostě proužek až nad kundičku, odtud dolů čisto. Stoupla si úplně a v ladném předklonu stáhla kalhotky na kotníky. Ten výhled, co měli chlapi u skříněk, mě probral. Přiskočil jsem ke stolu a začal jí navlékat kalhotky zpět. Dva chlapi mě strhli zpět, ona se smála a ve stoje skopla kalhotky přes tenisky dolů, přímo na mě. Pak si sedla na kraj stolu, přímo proti důchodci Dufkovi a doširoka roztáhla stehna. Ten neváhal a začal jí líbat kolena. To už na mě bylo moc, začal jsem hulákat, ať se obleče, že jedeme domů.
„Nemůžete ho vyhodit ven?“ řekla moje drahá Jituška.
Než jsem se nadál, stál jsem na dílně a přes hluk na šatně slyšel zámek dveří, jak dvakrát klapnul.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mispulin »

No, kdybych o ni stál a chtěl zabránit nejhoršímu, a stačilo by doběhnout do vesnice a pár manželkám těch chlapů říci, co se tam děje... To by pak pak bylo tóčo, ale co, kvůli takové to zato nestojí.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mispulin »

U nás v práci, je to asi 15 let zpět, si chlapi v zámečnické dílně pozvali profesionální striptérku a co čert nechtěl, pro jednoho přišla manželka, že jsou domluveni, že půjdou do města nakoupit. On na to v tom rozvášnění zapomněl. Navíc to byla žárlivá satorie. No, pak si o té scéně vyprávěli všichni snad půl roku.
Mildas
Příspěvky: 153
Registrován: pon 18. bře 2019 11:01:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad svoji zenu ukazuji a pujcuji, myslim ze moja to ma ráda taky ale tvrdi, ze to dela kvuli mne
Bydliště: Hustopece u brna

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mildas »

Krása
Mikand
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 12. pro 2019 17:25:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mikand »

Mildas píše: ned 09. úno 2020 8:29:31Krása
Díky. Píše se mi líp, když vidím, že to někdo čte a dokonce se to i líbí :)
Mildas
Příspěvky: 153
Registrován: pon 18. bře 2019 11:01:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad svoji zenu ukazuji a pujcuji, myslim ze moja to ma ráda taky ale tvrdi, ze to dela kvuli mne
Bydliště: Hustopece u brna

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Mildas »

Mikand píše: ned 09. úno 2020 10:44:57
Mildas píše: ned 09. úno 2020 8:29:31Krása
Díky. Píše se mi líp, když vidím, že to někdo čte a dokonce se to i líbí :)
Čtu všechny povídky, jen nejlepší komentuji
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od zazzazz »

Jen pokračuj začíná to mít grády -super
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od jjj3 »

Pekny pribeh
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od Tms0411 »

Vývoj tvého příběhu se mi velice zamlouvá!=)
Těším se na pokračování!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Jitčina návštěva

Příspěvek od opavak74 »

Bozi pribeh, cekal jsem, jestli ji to ta trubka spusti, znam jak mrchy rezane profily dokazou vibrovat :-)))
Ale kdyby me ona nechala vyhodit, puknul bych vzeky. A zvedavosti. A vzrusenim... Bozi, fakt!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bobkobb, Domsatan, glim, kerama, ota65, Semrush [Bot], Slave666 a 170 hostů