PP Správcovia chaty 1. pokračovanie

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
frenkie1710
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 10. zář 2015 13:17:13
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

PP Správcovia chaty 1. pokračovanie

Příspěvek od frenkie1710 »

Sobota.

„Ak ti to nebude vadiť ja by som rada ostala, je tu fajn zábava a milá spoločnosť.“ prehovorila moja drahá s iskričkami v očiach a takým výrazom v tvári ktorému sa nedá odporovať. Ešte som skúsil namietnuť „to ako Ťa tu mám nechať samú s 5-timi mužmi ktorých poznáš sotva pár hodín?“ „Veď sú milý a slušný, čo by sa mohlo stať?“ namietla ona. Ja som vedel svoje, lebo už bola v nálade kedy jej kundička tečie. Pri tej myšlienke som začal pociťovať tlak v nohaviciach. „Neboj sa my sa Ti o ňu postaráme,“ začal ma ubezpečovať oslávenec Miro a ostatný spoločníci mu horlivo prikyvovali. „No vidíš čo by sa mi stalo, keď tu mám takú „ochranku“. Namietla ešte Janka. Už som mal naozaj najvyšší čas ísť aby som stihol smenu, „tak teda dobre ako chceš“, ukončil som túto debatu a pobral som sa na odchod. Janka ma ešte odprevadila pred chatu, vtisla mi na líce bozk a s úsmevom poznamenala aby som sa v práci choval slušne. Nedalo mi a prešiel som jej rukou po holom zadočku pod šatami a už som kráčal ku autu. Keď som odchádzal z chaty sa ozývala hudba a vo vysvietenom okne som videl tancujúce postavy. Do práce som dorazil len tak tak, striedajúcim kolegom som len odvetil na pozdrav a premýšľal som čo sa asi deje v chate.
Celá nočná sa mi vliekla neskutočne pomaly, stále som pozeral na telefón či mi moja drahá nenapíše alebo nezavolá, v myšlienkach som si predstavoval čo asi robia. Konečne odbila 6-ta a mne skončila smena, len čo ma vystriedali kolegovia už som bežal k autu a oni prekvapene za mnou pozerali, lebo inokedy s nimi prehodím pár slov, ospravedlnil som sa že mám niečo naliehavé. Cestu som zvládol v rekordnom čase a už som parkoval pod chatou. Schody som bral po dvoch a už som stál pred dverami, stisol som kľučku a otvoril som, v mysli my prebehlo „tí museli vyzerať, keď sa ani nezamkli“, ale viac som sa tým nezaoberal. Dnu sa mi naskytol pohľad ako po poriadnej žúrke, všade sa váľali prázdne fľaše a poloprázdne poháre, špinavé taniere a príbor, ako som postupoval ďalej, všimol som si na zemi oblečenie, tričká viseli aj na lustri, na prostred miestnosti som zbadal biele šaty mojej manželky, zodvihol som ich zo zeme a rozhliadal som sa okolo seba, proste spúšť. V protiľahlom rohu som zaregistroval pohyb, bola tam veľká posteľ, podišiel som bližšie a uvidel som tam moju drahú manželku ako leží ma boku a celou polovicou tela bola preložená cez Mira a z druhej strany bol na nej pritlačený Gusto a ruku mal cez jej bok. Hneď sa mi postavil, všetci boli úplne nahý, vankúše a deky sa váľali po zemi. Moja predtucha sa začala napĺňať, musela to byť poriadne divoká žúrka po mojom odchode. Vyšiel som na poschodie, tam krížom cez postele ležal Peter a vo vedľajšej izbe zas Paľo a Jožo, keďže som ich nechcel budiť a mňa celá táto atmosféra prebrala sadol som si do kresla čo bolo pri posteli na prízemí zaklonil som si hlavu ´, privrel oči a predstavoval som si čo sa tu muselo po mojom odchode diať. Musel som zaspať lebo ma prebral nejaký zvuk, chvíľku som rozmýšľal kde to som a v tom zase „šuch, mľask, vrzg a vzdych“ otvoril som oči a pozeral som ako rovno predo mnou na posteli Gusto priráža odzadu do mojej manželky. Asi ešte spala, lebo sa nehýbala, ale kundu mala premazanú poriadne, lebo ten „mľask“ čo som počul bol zvuk ako do nej zasúval. Pozeral som na toto divadlo a zbadal som ako sa Jana preberá a začína vzdychať, viac vystrčila zadok ku Gustovi a rukou chytila Mirov penis a zo zatvorenými očami sa oddávala rozkoši. Gusto zrýchlil prírazy až ostal pritisnutý na Janke a prudko oddychoval, bolo mi jasné že sa urobil do nej. Po chvíľke ho z nej vytiahol, postavil sa a tackavým krokom smeroval ku toalete, ešte mu zo žaluďa kvapkalo semeno ako prechádzal okolo mňa, ani si nevšimol že tam sedím a pozerám sa na neho. Janka sa len pomrvila a spala ďalej.
Prebudil som sa na tiché rozprávanie a nejaký tlmený hluk, otvoril som oči a zbadal som Joža a Petra ako upratujú ten neporiadok, otočil som hlavu za hlasmi a vo dverách kúpeľne som zbadal vedľa seba Mira a Gusta a Začul hlas Janky „dobre teda keď tak pekne prosíte“ a v pozadí nejaký čľapot a potom spláchnutie toalety. Pomyslel som si „to pred nimi čúra?“ a pri tejto myšlienke som ho mal zas tvrdého. Ale nebolo to tak, lebo za chvíľku som videl ako ide von Paľo, bol nahý a penis sa mu hojdal ako kráčal von z kúpeľne, ostatný mali na sebe aspoň trenírky. Potom sa ozval zvuk sprchy a tí dvaja čo stáli vo dverách si čupli a zo záujmom na niečo pozerali smerom do kúpeľne. Bol som prebratý a postavil som sa z kresla Jožo a Peter na mňa prekvapene pozerali, Paľo medzi tým vyšiel na poschodie a ja som smeroval ku kúpeľni pozrieť na čo tí dvaja tak zízajú. Keď som stál za nimi zbadal som moju Janku ako naširoko rozkročená čupí v sprche jednou rukou si naťahuje kundičku a druhou holí neviditeľné chĺpky, je to jej každodenný rituál do hladka vyholiť podpazušie kundičku a nohy. Keď ma zaregistrovali prizerajúci sa Miro a Gusto vyskočili na rovné nohy a červený v tvári sa mi koktavo ospravedlňovali že ešte nikdy nevideli ako za žena holí. S úsmevom som im povedal aby sa nenechali rušiť a odišiel som do kuchynskej časti uvariť si kávu.
Pohodlne som sa usadil ku stolu a uchlipkával kávu a rozprával som sa z Jožom a Peťom ako sa bavili po mojom odchode, zahovárali že celkom dobre a ani sa poriadne nepamätajú lebo boli opitý. Na to som ja odpovedal že verím ale asi najprv opili Janu aby bola povoľnejšia, zatĺkali ako partizáni, ale ja som vedel svoje, len by ma zaujímali podrobnosti. Kávu som mal skoro dopitú, keď z kúpeľne vycupkala moja manželka s uterákom zviazaného do turbana na hlave ale inak celkom nahá, keď ma zbadala na tvári sa jej zjavil krásny úsmev a rozbehla sa ku mne zavesila sa mi na krk a vtisla mi horúci bozk na pery, po chvíľke som cítil jej mrštný jazýček v mojich ústach, nevdojak som jej siahol na jej zadoček a rozťahoval jej polky od seba.
Keď sa postavila na zem a odlepila sa odo mňa začala všetkých „chlapcov“ vychvaľovať ako sa o ňu vzorne starali. Ja som len poznamenal že hlavne o jej kundičku a ona zo širokým úsmevom odvetila že to patrí k „full servisu“. „Ak hľadáš šaty tak tie sú na kresle“ povedal som jej, iba odvetila že netreba lebo je teplo a ide sa slniť, len si vypije kávu, poprosila Peťa ktorý na ňu pozeral ako na zjavenie či by nebol taký dobrý a nespravil jej a usadila sa obkročmo na lavicu pri stole. Po očku som pozeral na chlapov ako im dvíha trenky, pousmial som sa a odpovedal som na Jankine otázky akú som mal nočnú smenu. Prerušil som ju že zaujímavejšie veci sa asi diali tu, nech mi radšej povie o tom, z úsmevom mi povedala že všetko sa dozviem ale doma teraz sa budeme venovať spoločnosti. Musel som premôcť svoju zvedavosť (aj tak som vedel že mi všetko vyrozpráva) a zapojil som sa do rozhovoru.
Janka sa zodvihla od stola s tým že sa ide slniť, Peter z Mirom sa z lišiackymi úsmevmi pobrali do mesta, vraj doplniť zásoby a ja som sa pridal ku Gustovi, Jožovi a Paľovi von ku ohnisku pripravovať jedlo na obed. Popíjali sme pivo a rozprávali, tak o všetkom a o ničom, vtom sa ozval Gusto s pohľadom upriameným smerom k terase kde sa slnila Jana, „bože ja by som ju šukal v kuse“. Paľo a Jožo sa prekvapene pozreli na neho a potom na mňa, Gustovi došlo že asi to čo si chcel iba myslieť povedal nahlas a s vytreštenými očami sa mi začal ospravedlňovať. So smiechom som ho ubezpečil že sa nehnevám ba práve naopak, teší ma keď moja ženuška vzrušuje mužov.
Po mojich slovách mi začali v malých dávkach vykresľovať dianie v chate po mojom odchode do práce a po počtoch vypitých pív zachádzali čoraz viac do podrobností. Z ich a neskôr aj z rozprávania manželky doma som si poskladal tento „film“.
„Keď som odišiel vrátili sa dnu a pokračovali v zábave, hudba hrala a všetci tancovali, po nejakom čase sa usadili za stôl a popíjali, z vypitým alkoholom padali aj zábrany a Janka sa ochotne bozkávala s každým a nijako jej nevadilo že jej cez šaty skúmali celé telo. (tomu verím lebo ju poznám) Hudba bola na fleške tak to stále hralo a keď zaznel slaďák Jana chcela tancovať postupne tancovala z každým, keď si chcela ísť sadnúť že je jej moc teplo, lebo v krbe sa kúrilo, niekto navrhol nech sa vyzlečie, neváhala a so smiechom si pretiahla šaty cez hlavu a zahodila ich niekam do kúta. Všetci ju nasledovali a zhadzovali zo seba šaty až boli všetci nahý. To už tancovali slaďáky tak že Jana bola vždy medzi dvoma mužmi telami boli nalepený na sebe, takto pokračovali v tanci ktorý už bol doplnený hladením jej tela chtivými rukami mužov. Ale ani Janka sa nedala zahanbiť, keď chcela vymeniť tanečníkov jednoducho zašla ku stolu a schytila dvoch za ich teraz už vztýčené mužstvá a dotiahla ich na „parket“. Postupom času už ani netancovali len stáli, ona v strede, jeden spredu, druhý zozadu a každý jej jednou rukou hladil prsia a druhou kundičku. Podľa jej slov už bola taká nadržaná že prišla ku Mirovi ktorý sedel, obkročila ho nohami a nasadla na jeho vztýčení penis so slovami toto je ešte dodatok ku narodeninám. Keď ho mala celého v sebe začala na ňom divoko jazdiť, urobila sa po pár prírazoch a keď sa Miro prebral z počiatočného prekvapenia, postavil sa s ňou stále nabodnutou na jeho penise položil ju na stôl a začal ju divoko šukať. Všetci ostatný ich obstúpili a pozerali sa na to divadlo. Opakoval dookola vytrtkám z Teba dušu ty kurva a potom z divokým výkrikom ju naplnil svojim semenom. Ona sa pri tom len smiala a olizovala ostatných prizerajúcich sa. Keď Miro skončil odstúpil o nej a na jeho miesto nastúpil ďalší. Takto sa všetci pre striedali, Jana ostala ležať na stole zo široko rozkročenými nohami a prudko vydýchavala orgazmy ktoré prežila. Potom sa postavila a z úsmevom odkráčala do kúpeľne, podľa jej slov mala čo robiť aby sa nepočúrala, semeno z nej vytekalo po stehnách a kvapkalo z roztiahnutej kundy ako išla.
Keď sa trocha vydýchala vrátila sa nazad a prekvapene sa rozhliadala, hudba hrala ďalej ale chlapov nikde nevidela. Prišla ku posteli na ktorej som ju ráno našiel spať medzi Mirom a Gustom, tu ich našla ako spia, každý na jednej strane postele, vyšla na poschodie a tam našla ostatných tak ako ja ráno. Celkom som tomu veril lebo ten počet vypitých fliaš od alkoholu by zložil aj stádo volov . Potom podľa slov mojej drahej polovičky zišla dolu vypla hudbu a keďže aj ju už dosť zmáhal alkohol sa dotackala ku posteli a zvalila sa na ňu a tak som ich vlastne ráno našiel aj ja“.
Čas pokročil, mäsko na grilovanie bolo pripravené moji traja spoločníci už dosť „pod parou“ a Miro s Gustom sa akurát vrátili z nákupov, tak som začal pripravovať obed. Po očku som sledoval prichádzajúceho Mira a Petra lebo po ceste od auta sa o niečom dohadovali, ale ako prichádzali ku nám stíchli len sa čudne usmievali a pri tom pozerali po mojej ženuške, začal som tušiť že niečo majú za ľubom, ale nič som na sebe nedal znať. Prišli ku nám zložili časť proviantu ktorý sa skladal prevažne z piva a alkoholu a zvyšok išli zaniesť do chaty, všimol som si že Miro ma v ruke veľkú papierovú tašku ako dávajú v obchodoch z oblečením, ale nejako som tomu nevenoval pozornosť. Keď zložili nákup v chate, Miro sa vrátil ku nám ale jeho spoločník nie, poobzeral som sa že kde sa zabudol a pohľadom som ho našiel na terase ako mojej žienke natiera chrbát a zadoček opaľovacím krémom, iba som sa usmial a v kraťasoch som pocítil tlak. Keď bol pripravený obed Miro zakričal na Petra nech už dá Janke pokoj a radšej ju dovedie ku nám aby sa najedla. Hneď na to sa obidvaja zjavili pri nás, obidvaja boli nahý, Keď to ostatný videli skoro im zabehlo a Gusto precedil pomedzi zuby smerom k Petrovi „a Ty čo tu vystavuješ svojho Bimbasa?“ na čo sa všetci ostatný rozosmiali. Peter očervenel a už otváral ústa že niečo povie na svoju obhajobu, keď ho predbehla moja žienka, „čo sa smejete? Je jediný solidárny so mnou, prečo mám byť sama nahá? Či Vy sa za niečo hanbíte?“ Na to smiech ustal a všetci vrátane mňa sme zhodili svoje šaty. Nemohol som si nevšimnúť ako sa im ich bimbasi ako to nazval Gusto dvíhajú. Všetci sme ich mali skoro rovnaké, myslím veľkosťou, iba Miro bol výnimka. Jeho penis mal úctihodné rozmery, siahal mu do pol stehien a hrubý bol skoro ako pivová fľaša, veď som si aj všimol ako sa naň moja mrška so záľubou pozerá a ako si mlstne oblizuje pery. Hneď mi bolo jasné prečo si v noci ku nemu ľahla. Po obede zábava pokračovala volejbalom a popíjaním. Len ako som si všimol chlapi pili málo, zato mojej Janke nalievali stále. Slnko pomaly začalo zachádzať za kopec a niekto navrhol aby sme sa presunuli dnu do chaty, nikto nenamietal tak sme sa tam presunuli. Moja drahá polovička už bola zase vo „veselej“ nálade a začínali sa diať veci. Miro sa otočil ku Janke a teraz už bez ostychu si ju premeral pohľadom od hlavy po päty a povedal. „Si krásna kurvička a my ťa chceme mať ešte krajšiu tak sme Ti niečo kúpili, vezmi si to, choď sa osprchovať nalíčiť a potom sem príď.“ A podával jej tú veľkú papierovú tašku čo som si všimol keď prišli z mesta. Jana sa iba usmiala, povedala „dobre“ vzala si tašku a smerovala do kúpeľne.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: PP Správcovia chaty 1. pokračovanie

Příspěvek od kohout50 »

Moc krásné čtení.Pokračuj
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Správcovia chaty 1. pokračovanie

Příspěvek od vinklar »

Čte se to jedním dechem
Schiros
Příspěvky: 33
Registrován: ned 07. čer 2015 0:00:10

Re: PP Správcovia chaty 1. pokračovanie

Příspěvek od Schiros »

Super příběh
Bart2610
Příspěvky: 133
Registrován: ned 23. pro 2018 9:29:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Správcovia chaty 1. pokračovanie

Příspěvek od Bart2610 »

chceme pokračovanieeee
milin2
Příspěvky: 22
Registrován: pát 26. zář 2014 12:03:45

Re: PP Správcovia chaty 1. pokračovanie

Příspěvek od milin2 »

paráda...
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: PP Správcovia chaty 1. pokračovanie

Příspěvek od hotpair40 »

Ano chceme pokracovanie
pablosla
Příspěvky: 34
Registrován: sob 19. bře 2016 23:03:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Správcovia chaty 1. pokračovanie

Příspěvek od pablosla »

Co takhle pokračování. Je to moc vzrušující povídka
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Správcovia chaty 1. pokračovanie

Příspěvek od KarelK1968 »

Už by jsme se rádi dozvěděli co bylo v té tašce, nenech nás dlouho čekat.
pablosla
Příspěvky: 34
Registrován: sob 19. bře 2016 23:03:38
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Správcovia chaty 1. pokračovanie

Příspěvek od pablosla »

Chtělo by to pokračování
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, i-i, jonny, lamp990, romanec, xxx9955, zazzazz a 221 hostů