Pozdní noční rozhovor

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Tay
Příspěvky: 12
Registrován: stř 23. lis 2016 20:57:55
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Pozdní noční rozhovor

Příspěvek od Tay »

Krátká fantazie založená na skutečné události, notně upravené :)

-------------------------------------

Probudilo mne cvaknutí vchodových dveří. Natáhl jsem se pro mobil na noční stolek, abych se podíval, kolik je hodin. Ostré světlo telefonu mne uhodilo do očí. Tři ráno. Říkala, že by měla být do půlnoci doma. No tak trošku přetáhli, však se nic neděje. Zhasl jsem obrazovku, zahodil telefon někam na matraci vedle sebe a otočil se na druhý bok.

Už jsem se opět propadal do snů, když se k mým zádům přivinulo dívčí tělo.

“Ahój,” šeptla mi do ucha. Znělo to trošku omluvně. Zamručel jsem jí něco v rozespalé odpovědi, jak jen nejvlídněji jsem v tuhle noční hodinu dokázal, aby snad neměla pocit, že se zlobím kvůli jejímu pozdnímu příchodu.

Ještě chvíli bylo slyšet šustění peřiny, jak hledala vhodnou polohu, pak nastalo ticho. Pak do mého snu zase proklouzl její hlas. “Zlato?”

“Hmm?” zahučel jsem.

“Bylo to supr,” zašeptala.

Nejspíše si vážně chtěla povídat. Pomalu jsem se otočil k ní a pootevřel oči.

“Co bylo supr?” optal jsem se rozespale.

“No, potkala jsem Toma,” sdělila mi celkem opatrně.

“Ach ták...” její věta způsobila, že jsem opravdu rychle procitl. Tom byl její dlouholetý kamarád, se kterým se občas vídala, podnikaly spolu různé výlety a vůbec ji tak nějak zabavoval v době, kdy jsem na ni neměl kvůli své práci čas. Věděl jsem, že spolu občas spí a nijak mi to nevadilo. Vzrušovalo mne to a vyhovovalo mi to. Ale ona se o tom nerada bavila, většinou mou zvědavost ukájela jen velmi stroze a na nějaké dlouhé vyprávění jsem se nikdy těšit nemohl. I tak jsem ale byl rád, že ho má. Jen jsem nečekal, že se s ním dneska, nebo vlastně včera, uvidí.

“Zlobíš se? Já nevěděla, že ho potkám a že mne bude… no, víš co myslím, zlobíš se?” doptávala se dál opatrně. Měli jsme totiž domluvu, že vždycky když za ním půjde, dá mi o tom vědět dopředu.

“Ne, nezlobím,” jal jsem se ji ujistit. “Jestli jsi to nevěděla dopředu a jestli jste na sebe opravdu jenom narazili, nebyl asi důvod toho nevyužít, ne?”

“Díky,” vydechla úlevně a za desetkrát opakovaného “miluju tě” se ke mne přivinula a dávala mi pusu všude, kam jen dosáhla. Decentně jsem jí odstrčil.

“A nechceš mi třeba říct jak jsi se měla?” optal jsem se jí. Vycítil jsem šanci, že bych z ní tentokráte mohl něco dostat. Chvilku na mne jen tak koukala, pak chytla mojí ruku, stáhla jí pod peřinu a položila si jí na bříško.

“Vystříkal se do mne,” zašeptala tak potichu, že jsem jí sotva slyšel. “Bylo to úžasný, fakt úžasný. Potkali jsme se v tom klubu, říkal, že má kousek auto a že jestli už jdu, tak mne hodí domu. Byla jsem mu hrozně vděčná, stokrát lepší než se trmácet nočníma tramvajema. No, ale asi tušíš jak to skončilo, byli jsme v tom autě v zastrčený uličce asi tři hodiny.” Pak ještě za pobaveného úšklebku dodala: “Jsem celkem ráda, že má Tourana, tam je místa. A měla bych si asi ještě skočit do sprchy.”

“Ne, to je dobrý, nikam nechoď,” odpověděl jsem jí a jemně jí šimral na bříše. Zajel jsem rukou níž a sjel pod kalhotky. Byla trochu vlhká a ulepená, ale čekal jsem, že bude víc.

“Brala jsem si čisté kalhotky… měla jsem je úplně nacucané… a plné sperma,” vysvětlila mi. Dál jsem jí to pomalinku dělal prsty a druhou rukou si jí přivinul k sobě.

“Tak povídej,” vybídl jsem ji. “Tentokrát tě bez toho nepustím.”

“A co chceš slyšet? Však jsem ti to říkala… klub, auto, sex… vždyť si dovedeš představit, co se stalo.” Snažila se z toho vykroutit, ale tentokrát neunikne.

“Řekni mi aspoň jak ses při tom cítila. Vždyť jsi mi ani nikdy neříkala, jaký ten sex s ním je. Vždycky to odbydeš slovem dobrý, dobrý, ale co víc?”.
“No… můžu být fakt hodně...” než dokončila větu, vydral se jí mezi rty tichý vzdech. Dostával jsem jí tam, kde jsem ji chtěl mít. “...hodně upřímná?”

“Jasně.”

“Je to s ním vážně skvělý. Jakože… hodně, hodně skvělý, jestli mi rozumíš. Já vlastně nevím co ti chci a nechci říct. Já si strašně vážím toho, že nás spolu necháváš, vůbec mi do toho nemluvíš, moc nevyzvídáš, věříš mi, že ti neuteču a tak vůbec.” Zněla značně nejistě. Na chvíli ztichla a když jsem ji pohlazením po zádech vybídl, aby pokračovala, nadechla se a zas spustila.

“Já ti asi nikdy nechtěla nic moc říkat, protože jsem ti nechtěla ublížit. Když jsem nadržená a když myslím na něj, mohla bych vás třeba srovnávat a třeba bych řekla věci, které bys slyšet nechtěl. Neni to asi dobrý nápad.”

“Ale je. Chci slyšet cokoliv co mi chceš říct a chci aby to bylo upřímný, ano? Naprosto upřímný. Nezapomeň, že mne to vzrušuje, že za ním chodíš, co s ním děláš a tak. Kdyby ne, tak tě za ním fakt nepouštím. Takže se neboj mi říct cokoliv.”

“Tak jo,” zamručela tiše a tlačila svůj klín směrem k mé nezbedné ruce. “Ale nebudeš se na mne zlobit? Přísahej.”

“Přísahám,” potvrdil jsem jí a vybídl tak k pokračování.

“Miluju tě, ano? Sex s tebou je skvělej, máme ho často a baví nás to. Žejo? Nebo teda aspoň mne jo. A tebe asi taky. Ale s ním je asi úžasnější. Nebo… těším se na něj víc, asi? Ono to asi bude tím, že s tebou spím prakticky denně, ale s ním třeba jednou za měsíc. Vždycky se na to strašně těším a užiju si to do poslední minuty. On je takovej drsnější, trošku míň se zajímá o to jestli se mi to líbí a šuká mne víc jako chlap, bezohledněji…” zarazila se. Nejspíše nevěděla, jestli to trošku nepřehnala. Pohladil jsem jí a vybídl, ať pokračuje. Tak tedy pokračovala.

“A prostě mne to s ním baví víc, promiň. Kdybych si teď měla vybrat, jestli šukat s ním nebo s tebou, tak jdu rozhodně šukat s ním. Nevím, jestli ho má většího, nejspíše ani ne, bude to tak stejné, ale přijde mi, že šukání od něj je tak nějak příjemnější? Asi ho má pevnějšího nebo to prostě víc umí.” Její povídání bylo čím dál tím víc proloženo vzdycháním a přirážením jeho drobného těla směrem k mým prstům mezi jejíma nohama. Na delší dobu se odmlčela a bez jediného hlesnutí se mi nakonec udělala v náručí.

Mlčeli jsme. Ona nevěděla, jestli neřekla příliš. Já se naopak bál, že už se nedozvím nic dalšího a třásl se šíleným vzrušením. Chtěl jsem jí ošukat, ale tak nějak mi přišlo, že bych tím trošku zkazil atmosféru. Ona teď měla spíše plnou hlavu Toma a já byl rád, že to tak je. Měl jsem pocit, že nehrozí, že se mi do něj zabouchne, na to nám náš vztah fungoval příliš skvěle, a tak jsem se vlastně neměl čeho bát. Jen jsem si užíval všech těch informací, které mi teď řekla. Bylo to trošku ponižující, ale s tím správným šmrncem.

Přivinul jsem si ji k sobě blíže a vytáhl ruku z jejího klína. Olízl jsem své prsty a odhrnul jí vlasy z čela. Ve tmě jsem viděl její nejistý pohled.

“Miluju tě,” oznámil jsem jí věcně. Odpověděla mi stejnou frází.

“Budu moc rád, když s ním budeš spát dál. Můžu ti věřit, že se ke mne vždycky vrátíš, žejo?” optal jsem se jí.

“Jasně že ano. Miluju tebe, on je skvělej na sex, ale to je tak všechno. Tebe miluju, né jeho,” ujistila mne. Nejspíše pochopila, že mi vážně neubližuje a že mne to opravdu vzrušuje. Dodala ještě: “Ale to co jsem řekla, jsem myslela vážně. On je fakt lepší milenec.”

Usmál jsem se a zpocená drobounká holčina usínala v mém náručí.
stellastarr
Příspěvky: 40
Registrován: stř 30. kvě 2018 18:10:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pozdní noční rozhovor

Příspěvek od stellastarr »

Parádní!
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pozdní noční rozhovor

Příspěvek od vinklar »

Dobře napsaný!!
Tay
Příspěvky: 12
Registrován: stř 23. lis 2016 20:57:55
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Pozdní noční rozhovor

Příspěvek od Tay »

Drobné pokračování, též částečně smyšlené, založené na skutečnosti :)))
-------------------------

I přesto, co vše mi té noci pověděla, se toho zas tak moc nezměnilo. Náš sexuální život fungoval skvěle, vlastně tak jako dosud. Během následujících tří měsíců jsem věděl, že se s Tomášem párkrát viděla během dne, kdy já byl v práci, z toho většinou spolu měli sex. Nepodařilo se mi z ní ale dostat žádné podrobnosti, vždy, když jsem toto téma nakousl, přešla hbitě někam jinam a byla vidět velká nevole si o tom povídat.

Změna přišla zcela náhle, když mne sama s tímto tématem oslovila. Nutno říct, že dosti nečekaně.

“Hele, můžu se tě na něco zeptat?” otázala se opatrně, když jsme seděli v objetí na gauči a právě dokoukali film.

“Jasně.”

“No, nech mne domluvit, ano? Já nevim totiž jak vůbec začít nebo jak ti to chci říct,” začala ze sebe soukat, ale přerušil jsem ji.

“Děje se něco, zlato?” zeptal jsem se.

“Nene, vůbec ne. Poslouchej. Miluju tě. To ti chci říct předem. Fakt hodně. A nepochybuj o tom, ať si budeš o tom, co ti teďka chci říct myslet cokoliv,” trošku zaváhala, když uviděla můj výraz.

“Ne, neboj, nic jsem neprovedla,” ujistila mne a pokračovala, “bavili jsme se s Tomášem, víš? A on by byl moc rád, kdybych u něj mohla být malinko častěji. Já bych vlastně byla taky moc ráda. Ten sex s ním mne baví, hodně spolu experimentujeme, zkoušíme různé věci, je to strašně živé… a chtěla bych to častěji. Myslíš, že by ti to nevadilo, zlato?”

Naklonila se ke mne a dala mi pusu na rameno. Koukala na mne široce rozevřenýma očkama, v ten moment se jí skoro nedalo říct ne. Jen někde hluboko ve mne začala blikat varovná kontrolka.

“Je něco, čeho bych se měl bát? Hrozí mi, že mi utečeš? Upřímnou odpověď, prosím,” požádal jsem ji.

“Ne. Nehrozí ti, teda vlastně nám nic,” prohlásila a několikrát zopakovala, jak moc mne miluje a že s ním jde skutečně jen o sex. Sice o fakt dobrý sex, ale opravdu jen o něj. Možná jsem naivní člověk, ale věřil jsem jí.

“V tom případě je to v pořádku, zlato. Pokud to nebude zasahovat do našeho společného života, do našeho sexu, pokud nebudeš kvůli tomu zanedbávat mne nebo nebudeš pryč každý večer a mne nebudeš nechávat doma samotného, nemám s tím žádný problém. Věřím ti a chci, abys byla spokojená. A fakt na tobě vidím, že s ním spokojená jseš.” Usmál jsem se na ní, abych dodal svým slovům trošku věrohodnosti a přitáhl si jí blíž k sobě. Dlouze jsem jí políbil.

To škvrně se ke mne tak přisálo a nechtělo pustit, že jsem se bál, že budu muset dojít pro kleštičky na klíšťata. Když se mi konečně podařilo ji ze sebe setřást.

“Chtěla jsem tě poprosit ještě o jednu věc. Ty docela často naléháš, abych ti něco povídala o tom jaké to s ním bylo a tak, žejo...” začala pomalu.

“Ano?”

“No, já bych tě moc moc moc chtěla poprosit, aby jsi s tím přestal. Víš, já bych byla ráda, aby to co s ním dělám zůstalo soukromou věcí mou a Tomáše. Je mezi námi hodně intimních věcí, které se mi prostě nechtějí ti vysvětlovat a sdílet je s tebo, jsou jen naše a tak by to mělo zůstat. Mohlo by to tak prosím být? Nebude tě to trápit?”

“No, popravdě zlato, trošku mne to trápit bude. Ale asi bych si na to mohl zvyknout,” odpověděl jsem jí lehce zklesle a odevzdaně. Pak jsem pokračoval: “víš proč tě vlastně nechávám na dlouhé šňůře a nesnažím se ti toho kluka rozmluvit? Protože mne to vzrušuje zlato. A k tomu tak trošku patří to, že bych měl trochu vědět, co spolu děláte, abych z toho taky něco měl. Takhle z toho já moc nemám.”

“Já vím,” zamručela tiše a zavrtala se ke mne blíže. “Ale nevím co s tím udělat. Já bych prostě chtěla, aby intimní věci mezi mnou a Tomášem zůstaly jen nás dvou. Jemu také neříkám, že ho máš menšího než on.”

Čekal jsem, že se za poslední větou ušklíbne, ale prohlásila to tak věcně, až mne zamrazilo. Přešel jsem to.

“Nechceš se se mnou podělit vůbec o nic?” zkusil jsem to.

“Dovolím ti jednu otázku, na kterou ti slibuji dát upřímnou odpověď, bude ti to stačit?”

“Co mi zbyde? Pro tentokráte mi to stačit bude. Takže...” začal jsem přemýšlet, na co bych se jí zeptal. Přemýšlel jsem, jestli chci ukojit svojí touhu po vzrušení nebo jestli se chci raději dozvědět nějakou praktickou informaci. Nakonec jsem vybral kompromis.

“Říkala jsi, že sex s ním je lepší než se mnou, že?” ověřil jsem si její tvrzení, které prohlásila před pár měsíci. Přikývla. Pokrčaoval jsem: “Dobře, chápu. A teda… baví tě vůbec sex se mnou?”

Podívala se na mne a překvapeně zamrkala. Nejspíše čekala jiný dotaz. “Baví,” prohlásila tónem, který jsem jí věřil, “ale rozhodně mnohem méně. Nevadilo by mi, kdybysme spolu spali méně často. Jsou momenty, kdy mne to trochu nudí. Když už se tu bavíme takhle upřímně,” na chvíli zaváhala, ale pak pokračovala, “párkrát jsem i předstírala orgasmus, abysme mohli jít spát. Zlobíš se?”

“Copak se na tebe můžu zlobit, když mi tu ležíš takhle svinutá v klíně a takhle na mne koukáš?” ušklíbl jsem se na ní, ale přecejen mne u srdce z jejích slov trošku bodlo.

“Takže si to všechno mám teda přebrat tak, že sex s ním je mnohem lepší, chceš s ním spát víc a se mnou ve výsledku méně. Je to tak?” Shrnul jsem to a snažil jsem se, abych nezněl vůbec vyčítavě, rozzlobeně. Prostě jen věcně. Vždyť jsem se na ní vůbec nezlobil, naopak jsem cítil docela silné vzrušení.

“Ano, přesně tak. Půjde to?” optala se nevinně.

“Půjde, ty potvoro,” usmál jsem se na ní.

Zvedla se z mého náručí a stoupla si. Líně se protáhla, pak se ušklíbla a začala se svlékat. Lehce udiveně jsem na ní koukal. Když přede mnou stála nahá, klekla si a řekla: “nadzvednout.” Zapřel jsem se o ruce a ona mi stáhla kalhoty I s trenkama. Stál mi. Ani ji to myslím nepřekvapilo.

Vlezla mi na klín, posadila se rozkročmo čelem ke mne a bez jakékoliv předehry na mne nasedla. Myslím, že ten rozhovor byl pro nás pro oba dost vzrušující předehrou sám o sobě.

Po několika minutách se mi dívenka v klíně udělala, zatímco mi zarývala nehty do ramen. Mne ještě chvilku zbývalo. Asi to vycítila a tak se trošku natáhla k mému uchu a zašeptala: “Přestali jsme s Tomášem používat kondomy.”

Dostala mne. Stačilo mi pár vteřin a vystříkal jsem se do ní. Šklebila se na mne od ucha k uchu. Věděla, že udeřila hřebíček na hlavičku.

Když jsme se oba vydýchali a můj povadlý penis z ní vyklouzl, zeptal jsem se jí: “Myslela jsi to vážně? To co jsi teď říkala?”

Tajemně se usmála a řekla: “Měl jsi dovolenou jen jednu otázku, zlato.”
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pozdní noční rozhovor

Příspěvek od Tuzexsex »

Kdy bude pokračování? Skvělá povídka
mihawk
Příspěvky: 20
Registrován: ned 21. led 2018 23:19:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: milence občas máme

Re: Pozdní noční rozhovor

Příspěvek od mihawk »

Super ... ale povídat teda musí !
Bez toho by to fakt nešlo :)
Tay
Příspěvky: 12
Registrován: stř 23. lis 2016 20:57:55
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Pozdní noční rozhovor

Příspěvek od Tay »

Docela dlouho (2 roky a něco) jsem byl ve vztahu, kdy to fungovalo skutečně tak, že neříkala skoro nic. Byl to prostě její druhý život. Já měl taky své zájmy, do kterých jsem ji netahal a nějak to fungovalo. ;-)

A pokračování nemám napsané, ale je-li zájem, klidně můžu pokračovat dalšími scénami z onoho vztahu. :-)
stellastarr
Příspěvky: 40
Registrován: stř 30. kvě 2018 18:10:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pozdní noční rozhovor

Příspěvek od stellastarr »

Pokračuj prosím! Dobře napsané a zajímavé ...
sutek9
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02. zář 2014 16:03:28

Re: Pozdní noční rozhovor

Příspěvek od sutek9 »

Krása! Takhle vykreslit v pár dialozích super holku a takovou tu neomalenou palčivost vztahu, klobouk dolů. A jak to krok po kroku graduje. Prosím, pokračuj.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 203 hostů