Lucka ze střední

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Lucka ze střední

Příspěvek od jjj3 »

Po čtyřleté pracovní stáži v zahraničí jsem se vrátil do Čech, když jsem v baru domovského města narazil na Martina a Lucku. Lucku už jsem neviděl skoro deset let od maturity a několika večírků poté. Dali jsme společně několik piv a skončilo to pozváním na návštěvu k nim domů příští týden. Nejprve jsem se zdráhal přijmout, protože mě Lucka stále přitahovala. Bylo to překvapivě stále silné, jako za starých dob na střední. I teď o deset let později byla nádherná. Lucka je středně vysoká s dlouhými oříškově hnědými vlasy, modré oči a lehce opálená tvář spolu s nádhernou drobnější postavou a plnými prsy mi stále dokáže zrychlit tep. Prostě bohyně.

Příští sobotu jsem s lahví vína zvonil u dveří se čtvrthodinovým zpožděním. Byl to hezký večer, kdy jsme po večeři, popíjeli a vedli příjemný rozhovor dlouho do noci. Díky stoupající hladince se uvolnily zábrany a Martin se začal trochu rozebírat jejich milostným životem. Jak s tím začal, Lucka se nebránila přátelskému flirtování a doplňovala to svými komentáři. Bylo jasné, že jde o manželství z lásky a jen trochu strádali v oblasti sexu. Když příroda nadělovala geny na velké ocasy, stál jsem ve frontě až vzadu, prohlásil Martin s úsměvem. O trochu hůře se mu už svěřovalo že vzrušený má deset centimetrů délky. Věřte mi nebo ne, ale pro mě tahle konverzace už byla za mými etickými hranicemi. Téma mi nebylo zrovna nejpříjemnější, hlavně proto že jsem nemohl potlačit vizualizaci co mi vyskakovala před očima a nezačít se smát. Jak se prolomily tabu, začali přidávat další osobní a intimní podrobnosti o tom jaké mají erotické fantazie a co za „role play“ spolu hrají, aby okořenili svůj milostný život. Většinou klasika jako policista a řidička a podobné. Nakonec se svěřili se svou největší sexuální fantazií. Byla trochu drsně násilná a byla o násilném vloupání do domu, kde lupič sváže muže a na manželské posteli přinutí k nedobrovolnému sexu manželku. To přitáhlo mojí plnou pozornost a vyptával jsem se na podrobnosti jejich představy. Poté náš společný večer se propíjel k únavě a ospalosti tak jsme se rozloučili a já vyrazil domů. Nemohl jsme si pomoci a doma jsme si ho vyhonil u představy svázané polooblečené Lucky projížděné tvrdém pérem zatímco z vedlejší místnosti poslouchá bezmocný Martin.

Zatraceně, ukázal jsem se jako mizerný kamarád, když jsem se přistihl u toho jak mě jejich fantazie vzrušuje. Pokud tohle byla jejich nejtajnější představa, tak je to stálo několik lahví vína než posbírali odvahu aby se s ní svěřili. Začal jsem o tom přemýšlet a čím déle jsem o tom uvažoval tím lákavější se stávali mé vlastní představy o tom jak bych jim mohl naplnit jejich nejvzrušivější fantazii.

Strávil jsem tři týdny plánováním, přehráváním, rušením a znovu promýšlenými možnými scénáři. Mým prvním nápadem bylo sehnat někoho o kom bych věděl, že ho lákaní podobné představy, ale rychle jsem to zavrhnul. Mám známého co se živí vymáháním, ale nechtěl jsem vystavit Martina a speciálně Lucku někomu o kom nevím jestli by to uměl zastavit na správné hranici. Ne…, musím to být já sám. Čím více jsem promýšlel, že to mám být osobně, tím více mě ty přípravy začínaly těšit. Plánoval jsem jak se násilím vloupu do jejich domu a budu mít Lucku sám pro sebe, zatímco její manžel bude moci jen poslouchat. Takto alespoň vypadal původní plán. Než dozrál čas k vlastní akci ……

V průběhu těch několika týdnů od našeho prvního večera jsme se několikrát setkali na společnou večeři s pitím na baru. Ač jsme se dobře bavili, už nikdy poté se řeč nestočila k erotickým fantaziím. Ani já jsem jim to nepřipomínal. Pokud měl mít můj plán úspěch musel jsem využít momentu překvapení, zbytek mého plánu závisel na tom jak dobře budu moci odhadnout jejich chování. A tak předtím, než jsem nastoupil do vlastní akce jsem zašel do baru, dal si pivo a panáka. Dalšího panáka jsem si rozlil na košili a kalhoty. Nejsem úplný blbec. V nejhorším možném scénáři - vloupání samo o sobě zá hezkou trestní sazbu a společně s potenciální žalobou za znásilnění, jsem mohl jen doufat že opilost sehraje roli polehčující okolnosti. Doufal jsem, že pokud budu vypadat dostatečně intoxikovaně, tak mi ledacos projde. Neboť za těch pár týdnů jsme se stali dobrými přáteli. Spoléhal jsem na to že jejich první reakcí bude snaha uklidnit opilého přítele.

Když jsem přišel před dům, rozsvítil jsem světlo u vchodu a rozvalil dveře s hlasitým křikem „Jsem doma!“ rychle se blížily kroky jdoucí zjistit co se děje a slyšel jsem Martina jak říká „počkej, nevolej policajty, je to jen Tomáš. Je pěkně opilý. Zjistím co se stalo.“ Jak vešel do předsíně, vrhnul jsem se na něj a chvatem co jsem měl nacvičený z lekcí kickboxu jsem ho rychle složil na zem a spoutal mu ruce za zády připravenou elektrikářskou páskou. Nasadil jsem mu roubík, trochu se vzpouzel proti mým akcím, ale já rychle zavřel vchodové dveře a vzal svou tašku s připravenými věcmi co jsem vzal dovnitř. Za předloktí jsem mu pomohl na nohy a vyrazili jsme za Luckou, co čekala na zprávy o tom co se děje.

Mé plány naštěstí vyšly. Když Lucka uviděla nejprve spoutaného a umlčeného Martina jak ho vedu do ložnice, tak namísto vytáčení telefonu začala křičet „Tomáši, co k sakru děláš Martinovi?“ Opilecky jsem pokrčil rameny a řekl „jenom co je nutné“

V jejich představách, měl být Martin spoutaný a znehybněný v pokoji pro hosty. Pomyslel jsem ale, že rajcovnější bude nechat ho se dívat, to zvýší dramatický efekt akce. Věřil jsem, že pokud uvidí co se děje, bude pro něj snazší později se se vším srovnat. Aby viděl, jak je tvrdě mrdaná. Aby viděl, že jí nehrozí žádná újma, kromě dobré šukačky. A tak jsem ho namísto odtažení do pokoje pro hosty, přivázal k masivnímu dřevěnému křeslu v jejich ložnici a usadil jsem ho metr od postele. Jak jsem se ujistil že se nemůže uvolnit, rozvítil jsem hlavní světlo a vytáhnul svou kameru. Z tašky jsem vytáhnul černý korzet a podal ho Lucce. „pokud nechceš, aby se Martinovi něco stalo tak se převlékni do tohodle! Nic jiného a převlékni se rovnou tady!“

Zmatek a starosti o Martina ji přiměly svléknout se z pyžama. Jak dokončila převlékání u kterého jsem si ji začal nahrávat na kameru, přikázal jsem jí ať dá pěkně nohy od sebe a začne si honit píču. Ustrašeně poslechla a já ji přikázal aby mu řekla ať se pořádně dívá na její nadrženou kundu. Protože dnes večer, poprvé od doby co se vdala, bude ukojena dosytosti. Její kunda dostane nového majitele.

Věty, které jsem ji přiměl pronášet, začaly tu malou mrchu vzrušovat. Nevím, jestli ji braly ta slova, nebo někde uvnitř hlavy věděla, co se stane. Ale víc více se prstila a dráždila, tím sprostější výrazy z jí padaly.

Já se zatím svléknul do naha. Když jsem přistoupil k okraji postele, její vzrušený tón byl náhle nejistý.

„Tomáši, snad to nemyslíš doopravdy…. Ale Tomáši. Nemůžeš! Jsem vdaná!“ protestovala slovně Lucka když se vzpouzela. Kleknul jsem na postel a chytil ji za vlasy pravou rukou a levou sevřel na hrdle. Pro okořenění záznamu na kameře jsem ji lehce stisknul a hodil s ní o postel. Šok a strach ji umlčely.

„Drž hubu!“ zavrčel jsem a přimáčknul jí. „mám s sebou pár ošklivých hraček v tašce. Dělej co se ti poroučí, nebo Martinovi udělám ošklivé jizvy“ pouštěl jsme ji hrozby do ucha. „a nemysli si že ne“.

Dal jsem ji chvilku, aby ji plně došlo, jak vážně to myslím. „Hodná holka! Tak začneme s trochou kouření! A ať tě ani nenapadne kousnout, nebo to Martin odskáče!“

Lucka se na moment zamyslela. Rychle zvažovala, zda má dát průchod svým skrytým touhám, nebo hrát na jistotu. Natáhla se a začala olizovat můj polotuhý ocas. Její jazýček byl příjemně hbitý. Jak jí tuhnul pod doteky a nabýval plné velikosti její oči se potěšeně rozzářily nad velikostí mého ocasu. Když jsem dosáhl plné velikosti, vypadalo to, jako by úplně zapomněla, že je ke kouření přinucena.

„Tomáši…“ šeptala nejistě „ten se do mě nevejde,….. ani žádná z našich pomůcek není tak velká…“ slova ji zaskočila jak jsem se jí nacpal hlouběji do pusy. Zakuckala se a trochu zapolykala. Ale našla si svůj způsob jak pokračovat v kouření. Čím déle mě kouřila, tím větší zápal projevovala. Dlouho potlačované touhy převážily nad morálními zábranami. Její rty obepínaly těsně můj tlustý žalud. Do pohybů její hlavy se přidalo vzrušené sténání.

Po několika minutách kouření před svázaným manželem, jsme měl pocit že slyším sténat i Martina. Když jsem se na něj podíval, viděl jsem jakým pohledem ji sleduje, měl jsem pocit že se zmítá mezi zlostí, vztekem a potlačeným vzrušením. Nemohl odtrhnout oči od toho jak se jeho manželka před jeho očima mění v nadrženou děvku co kouří cizí ocas. Z toho jak dychtivě ji sledoval, mi došlo, že jsem to právě proměnil v paroháče co přijal svoji novou roli. Přidržel jsem Lucku za hlavu, opřel se o její mandle a vybuchnul jsem. Moje koule vyvrhovaly dávky mé mrdky do jejích úst. Poslušně vše polykala.

Ale i poté co jsem dostříkal, pokračovala jemně v kouření mého naběhlého a momentálně přecitlivělého ocasu. Rukou mě lehce hladila po koulích. Věděla dobře co dělá, snažila se abych zůstal tvrdý a připravený.

Otočil jsem ji na posteli na záda až ležela napříč. Podíval jsem se, zda bude mít Martin nerušený výhled na můj tlustý ocas a začal jsem ho cpát jeho manželce do kundy.

„Nevejde se Tomáši“ šeptala nejistě.

Sjel jsem ji prsty na klitoris a prohmátnul ho. „no Lucko, … víš jak se říká, když to nepasuje – zkus to větší silou!“ naklonil jsem se nad ní a zarazil do prudce až po kořen do ní. Její ruce vylétly na mojí hrud ve snaze odsunout mě, ale její nohy se zároveň sevřeli okolo mých boků. Lucka zabořila tvář do mé hrudi a lehce mě kousla do kůže, jak se snažila utlumit svůj výkřik. Její tělo se zmítalo ve snaze uniknout náhlé bolesti do zaplavila její smysly.

Zastavil jsme se jen na chvilku, abych dal její kundě trochu času se přizpůsobit mé tloušťce. Třásla hlavou a sténala „ještě počkej“, začal jsem ho zvolna vytahovat. Nechal jsem na okraji jen žalud a prudce ho zabodl do Lucky. Její prsty se do mě zaryly a zasténala bolestivě potěšením. Už jsem se nezastavil. Každý příraz jsem kombinoval pomalé vytažení s prudkým zásunem. Zvolna jsem přidával na tempu, až jsem ji ve finále tvrdě šukal bez slitování. Moje koule pleskaly o její zadek.

Po několika minutách bezohledného mrdání jsem cítil jak se zachvěla. Její boky začaly vycházet vstříc mým přírazům a sama se víc a více napichovala na mé kopí. Její oči zapadly za víčka a její tělo lehce zčervenalo vzrušením. Jeho by jí procházely záchvěvy, co přešly do nejintenzivnějšího orgasmu jaký zažila.

Tehdy jsme ji dopřál trochu milosrdenství a zůstal jsem hluboko zasunutý a vychutnával její svírání mého ocasu. Jen jsem zvolna vlnil boky a užíval si to. Ležela pode mnou bez pohybu. Její prsa s hlubokým nádechem a výdechem klouzaly po mé hrudi. Když to začalo odeznívat, zvednul jsem se, uchopil ji kolem boků a přetočil na všechny čtyři tak rychle že se sotva stačila opřít o ruce. Lucka byla teď čelem k Martinovi.

„Podívej se Lucko, jak mu stojí z toho že se dívá, jak se jeho manželka mění na kurvu.“

„začni mu kouřit ptáka děvko!“

Poslušně sáhnula pod kalhoty pyžama, stáhla je co nejníže jak to na židli bylo možné a začala kouřit jeho menší, ale tvrdý ocas. V ten okamžik kdy se předklonila, aby ho vzala do pusy jsem ho zarazil zezadu co nejhlouběji. Pevně jsem sevřel ruce kolem jejích boků a začal ji tvrdě, rychle a bezohledně mrdat. Koule se mi začaly stahovat z intenzivního šukání.

Nebýt ocasu v puse, tak by Lucka sténala asi hodně nahlas z toho jak jsem ji nakládal zezadu. Moje přírazy byly ostřejší, jak jsem cítil že mi sperma stoupá z koulí nahoru. Když Lucka umlkla pod výstřiky Martina, nevydržel jsem to a explodoval jsem do její kundy. Napumpoval jsem svojí perlově bílou mrdku do každého záhybu dělohy.

Zatáhnul jsem jí do koupelny a nechal opláchnout a vyčistit zuby. Mezitím jsem odtáhnul odpoutal Martina od židle, odvedl ho do pokoje pro hosty a spoutané ruce za zády přivázal k nohám. Přikryl jsem ho dekou a vrátil se pro Lucku do koupelny. Zbytek noci jsem strávil mrdáním Lucky. Při východu slunce jsme byli tak utahaní, že jsme ztratili přehled o tom kolik čísel jsme vlastně dali. Vytratil jsem se domů.

O tři dny později jsem se rozhodl zkusit je kontaktovat. Měl jsem za to, že bude dobré jim nechat trochu času aby se mohli s tím zážitkem nějak vyrovnat. Když jsem sahal po telefonu zazvonil zvonek u dveří. Byla to Lucka, vypadala nervózně, ale nikoli nešťastně. Proklouzla otevřenými dveřmi za mě a sedla si na sedačku.

„Proč jsi po mě chtěl abych tě odteď oslovovala Pane?“ ptala se a zhluboka dýchala

„Cože?“ divil jsem se.

„Když jsi mě šukal podruhé zezadu. Poté co jsi dal Martina do vedlejšího pokoje. Řekl jsi mi, že se mnou nebudeš mít slitování dokud tě nezačnu oslovovat jako Pána. Tak se, Pane, ptám. Odkud se to vzalo?“

„Ale ještě předtím než mi Pane odpovíte, bych vám chtěla navrhnout něco o čemž jsme se s manželem dohodli, že bychom rádi vyzkoušeli. Pokud vás tedy náš návrh potěší. Nabízíme vám mě. Strávím s vámi celý víkend. Další dva víkendy budou pro mého muže“ vybalila na mě nervózně.

„Když budeš u mě, patříš mi. Budu si s tebou dělat co chci, jak chci, kdy chci. Pokud ne, bude na mě jaký trest pro tebe vyberu“ doplnil jsem jejich nabídku svými podmínkami.

„Budu jenom tvůj Pán, Majitel, Bůh“ pokračoval jsem

„Ano Pane“ přijala

„Budeš jíst, kdy ti řeknu. Oblečeš si, jen to co ti vyberu. Poznáš to lehce, protože pokud pro tebe nic nepřipravím, tak jediné co na sobě budeš mít je tohle.“ A sáhnul jsem za sebe a pozvedl černý kožený obojek.

„Jsem vaše otrokyně, Pane.“ Potvrdila



A tak toho dne začal náš vztah. Dva muži, jedna žena. Jeden Pán, jeden manžel, jedna děvka.
Blad
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 14. čer 2018 15:55:46
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lucka ze střední

Příspěvek od Blad »

Tohle je luxusní povídka. Jen tak dál. Nemůžu se dočkat pokračování.
wuua
Příspěvky: 254
Registrován: pon 04. dub 2016 17:30:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lucka ze střední

Příspěvek od wuua »

Super. Bude pokracovani?
jbshow
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. zář 2014 21:49:58

Re: Lucka ze střední

Příspěvek od jbshow »

Super povídka, doufám, že bude pokračování
pepenew
Příspěvky: 4
Registrován: ned 31. pro 2017 9:44:53
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lucka ze střední

Příspěvek od pepenew »

Moc hezké...... Těším se na pokračování... Snad brzy
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lucka ze střední

Příspěvek od vinklar »

Krásná povídka, která si určitě zaslouží další díly.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Lucka ze střední

Příspěvek od jjj3 »

zatím jsem nad dalšími díly neuvažoval, v plánu je pokračovat ve výročí svatby

takhle povídka vznikla na příní jednoho z vás :)
milanb
Příspěvky: 2
Registrován: úte 06. zář 2016 17:04:05
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lucka ze střední

Příspěvek od milanb »

krásná povídka napínavá žádá si pokračování. dík
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lucka ze střední

Příspěvek od vinklar »

Výročí svatby je také nádherná série, která si zaslouží pokračování. Už se těším, je to tam parádně rozjeté.
atlas22
Příspěvky: 43
Registrován: pát 12. čer 2015 9:14:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lucka ze střední

Příspěvek od atlas22 »

vinklar píše:Výročí svatby je také nádherná série, která si zaslouží pokračování. Už se těším, je to tam parádně rozjeté.
Výročí je geniální, ženě jsem asi před rokem poslal všechny tři části do práce, na volnou chvíli. Ale jak ji to přišlo tak začla a jedním dechem to přečetla naráz, dost ironicky mi děkovala, jak má teď totálně mokrá dál sedět v křesle a pracovat. Měla teda výhrady, vůči druhé části a nzcenýmu análu a velkýmu péru, že ji ta část přišla už moc drsná.

Takže ano, to pokračování Výročí svatby prosím. :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom a 203 hostů