Začátek 4 – Oběd

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Začátek 4 – Oběd

Příspěvek od Tms0411 »

Od poslední akcičky mé Petrušky a sousedovic Marečka utekl už nějaký čas. Bohužel se práce nakupila a nebyl tak čas pokračovat v našich radovánkách a různých zvrhlých skopičinách, které nás za poslední dobu, tak moc začali bavit. Občas jsem doma nadhodili téma, že musíme Marečka zase co nejdříve pozvat, aby nám náhodou nevychladl a neztratil o mou Petrušku zájem. Chtěl jsem sice vymyslet nějakou akcičku, která by tomu dopomohla, ale nakonec do toho vstoupila stará známá náhoda, která za nás vše vyřešila.

Měli jsem konečně společný volný den. Bylo pondělí a tak jsem spolu lenošili v pelíšku. Díky naší zaneprázdněnosti, jsme na sebe vůbec neměli čas, a tak byla má láska poměrně hodně nadržená. Ještě aby ne, když měla sex naposledy právě s Marečkem pod schody. I já od té doby nesmočil, ale díky velkému pracovnímu stresu, jsem na sex moc pomyšlení neměl, což Péťu tedy vůbec netěšilo, ale chápala mě. Bylo toho na mě poslední dobou prostě moc. Jak jsem se tak povalovali, začali jsem přemýšlet, co provedeme s volným dnem. Navrhl jsem, že by jsem si mohli zajít na dobrý oběd a pak se projít po matičce Praze, abychom si oba vyčistili hlavu a přišli jsme na jiné myšlenky. To Petrušku potěšilo a tak se hned vrhla do koupelny, aby se prý pořádně zkulturnila a mohla jít normálně mezi lidi. Miluju to její šlechtění a chystání se. Je na ní vždy nádherný pohled, když se pak snaží v šatníku najít něco na sebe, což je pokaždé ten nejtěžší úkol ze všech.

Když se ale hodila do gala a vymódila se, tak mí málem spadla brada. Dva rozkošné culíčky na hlavě. Bílé tričko s všitými černými kšandami, které byly přichyceny k černé minisukénce a k tomu černé samodržící punčošky a černobílé tenisky. Přes ruce ještě hodila černou koženou bundičku. Bože to byla nádhera. Ona to prostě se mnou umí a ví jak na mě. Po tom co jsem se na ní vynadíval jsme mohli vyrazit. Byla akorát jedna hodina odpoledne, když jsem vycházeli z domu. Naše vybraná restaurace byla kousek od našeho bydliště, takže jsme za 15 minut už usedali venku na zahrádku. Máme to místo rádi, protože je tam klid a na zahrádku není skoro vidět, a tak si tam občas trošku zašpásujeme. Během chvilky máme objednáno a zůstáváme zase sami. Petruška na mě pořád laškovně mrká a různě se mi nastavuje, abych mohl dobře vidět, a obdivovat to její nádherné tělíčko.

Ve chvíli, kdy na mě krásně zamrká a pomalu si stáhne tričko za výstřih směrem dolů a odhalý tak mému zraku svá nádherná a kulatá kůzlátka, tak kolem vstupu na zahrádku projde Marek. Petruška se hned cudně urovná a houkne na něj. Marek se na chvíli zarazí a kouká na nás. Očividně ho Petruška překvapila tím, že na něho zavolala. Rychle na něj mávla ať jde k nám. Ještě se párkrát kolem sebe rozhlédl a pak vkročil na zahrádku a došel k našemu stolu. „Dobrý den“ řekl. „Ahoj Marečku. Prosím tě, jaký dobrý den? Snad ahoj ne? Přeci se už dobře známe ne?“ řekla mu Petra a tak zvrhle se na mě koukla a mrkla na mě. „No jasně, tak tedy ahoj.“ „To je lepší. Nechceš si Máro k nám přisednout?“ Zase na něm bylo vidět, lehké váhání. Pořád nevěděl, jak se má před námi chovat. Ještě si na celou tu věc kolem nás asi nezvykl. Ale za chvíli už seděl vedle mé lásky a po nějakém čase, už se s námi bavil normálně. Ostych už z něho spadl. Číšnice nám akorát mezi tím donesla jídlo. Márovi jsem objednal také něco malého, aby tam na nás přeci jen hladově nekoukal. Atmosféra už se nádherně uvolnila a i Mareček už se osmělil a sem tam se Petrušky začal dotýkat. Ta mrška na mě vždy házela takový ten chlípně-nadrženecký pohled a mě bylo jasné, že už s ní opět její nadrženost cloumá na všechny strany. Moje domněnky pak byly potvrzeny ve chvíli, kdy Mareček zrovna něco vyprávěl a najednou se zarazil a stuhl. Ta má malá mrška mu totiž zavedla jeho ruku přímo pod svou sukénku, až přímo na úplně obnaženou a jistě i řádně vlhkou lasturku. Byl na ona dva úplně luxusní pohled. On překvapený a ztuhlý a ona nadržená a natěšená.

Pak si Petra Marečka přitáhla k sobě a dobrou minutu se s ním, přímo přede mnou líbala. Byl to úplně elektrizující pohled. V kalhotách už mi opět stál ocas jako stožár a já upřeně sledoval tu sexy líbačku. Když se dolíbali, tak mu ještě něco pošeptala do ouška a pak se smyslně postavila a odešla dovnitř. Mareček se při tom zahleděl na místo, kde ještě před chvilkou seděla má láska a naprázdno polkl. Já se ohnul pod stůl, abych viděl, co ho tam tak zaujalo. Když jsem se pořádně zahleděl, tak už mi bylo vše jasné. Po Petrušce tam totiž na lavičce zůstal takový malý mokrý flíček. Tedy ta musí být opravdu hodně vzrušená honilo se mi hlavou. Ještě než jsem se stačil narovnat, tak se rychle vypařil i Marek.

Trošku mě to překvapilo, ale říkal jsem si, že si musel jen odskočit. Když se ale ani jeden z nich po víc jak dvaceti minutách nevracel, tak už jsem něco začínal tušit. Vzhledem k tomu, že v restauraci jsme v tento den a v tuto dobu, byli prakticky sami, tak by bylo divné, kdyby na WC byla fronta. Pomalu jsem si pochutnával na svém pivečku a čekal na ty dva divochy, až se uráčí vrátit ke mně. Čekal jsem ještě 20 minut, během kterých jsem si objednal pivečko nové. Zdálo se mi, jako by se na mě ta číšnice, tak nějak podivné dívala, když mi nesla mou objednávku a viděla, že jsem u stolu i po tak dlouhé době pořád sám a má láska a ten klučík pořád nikde, ale asi se mi to možná jen zdálo.

Když oba konečně dorazili, tak byli rozjuchaní, jak nějací dva puberťáci. U Marka jsem to tedy chápal, ale Petruška byla až nezvykle rozjařená, ale její chování bylo úsměvné a zábavné a tak mi to vůbec nevadilo. Oba si pak objednali velkou kolu, protože prý teď měli velký vídej. Na to se začali oba smát a ta číšnice se na mě zase tak podivně podívala, jako by snad věděla, o čem je řeč. Já radši rychle zaplatil a rychle jsme opustili místo činu. Ještě jsem se ale stačil podívat, na místo kde seděla Petruška a na lavičce po ní zůstal poměrně velký koláč bílé husté tekutiny, a mě bylo už úplně jasné, co se během mého čekaní na ně, uvnitř událo. Měli jsem sice v plánu, jít se pak projít po Praze, ale Petruška hned venku na chodníku, chytila Marečka za ruku a zamířila si to s ním ruku v ruce přímo k domovu. Když jsme pak dorazili, k jeho dveřím, tak ho Petruška chytila oběma rukama za hlavu a zase se s ním tak nádherně vykousla. Jinak se to snad ani nedá popsat. „Děkuji ti Marečku za dnešek. Už jsem to moc potřebovala a ty jsi mi tím moc pomohl. Cítím se nádherně uvolněná. Tak zase někdy příště hmmm?“ Touto větou jsme se s ním rozloučili a zapadli jsme k sobě do bytu.

Petruška mě nechala si jen vyzout boty a už mě táhla za ruku do ložnice. „Jen pojď kundolízku. Máš tu práci. Ráno si mě odbyl a tak jsem si své uspokojení musela zařídit jinak.“ Vzhledem k tomu, že jsem měl cestou domů čas, přemýšlet o tom, co se vlastně v restauraci dělo, tak už jsem se na svůj úděl nesmírně těšil. Petruška už zatím stačila zaujmout svou oblíbenou pozici na zádech, podepřená lokty s naprosto luxusně roztaženými a pokrčenými nožkami, nabízejícími tu její zarudlou, tekoucí, lesklou a totálně vystříkanou prcinku k očištění. Já se na ní ještě chvílí nadšeně díval, ale pak jsem se rychle vhrl mezi její stehýnka a pustil jsme se do očisty té její zaneřáděné kurví dírky. Hezky jsem jí vylizoval a přitom poslouchal její vyprávění, které mám tak rád.

„Víš miláčku, ráno jsem na tebe byla docela naštvaná, potřebovala jsem tě, ale ty jsi mě odmítl a tak když se na zahrádce náhodou vyskytl Mareček, tak jsem se ti chtěla trošku pomstít a využít situace, která se mi nabízela. Byla jsem strašně moc nadržená a potřebovala jsem vošukat. Prostě pořádně vojet a tak jsem ho provokovala a pod stolem jsem mu pořádně masírovala ten jeho velký, tvrdý a mladý vocas.“ Teda to mě překvapila, protože toho jsem si vůbec nevšiml. Mareček se umí dobře kontrolovat. „Pak, když už měl svou ruku na mé tekoucí prcině, tak jsem věděla že ho musím mít. Pošeptala jsem mu, že na něj budu čekat na pánech a ať je tam co nejrychleji, nebo dám prvnímu chlapovi, který tam vejde.“ Teda ta její nadrženost, už musela být opravdu extrémní. Takovou jsem jí ještě neznal, ale moc se mi ta změna líbila a tak jsem ještě zintenzivnil své jazykové schopnosti a tu její nevěrnou kundu jsem jí vylizoval jako blázen. „Hmmm, jooo, lásko, tohle se mi moc líbí. Byla jsem zlobivá a zase jsem se ti kurvila s Marečkem. Lízej mě pořádně, tááák, nádhera.“ Byla v sedmém nebi. Když si přetáhla triko přes hlavu, tak jsem uviděl, jak se jí tělo celé chvělo a hrudník a kozičky měla úplně zarudlé. Zrychleně dýchala, ale povídala dál. „Když za mnou Mareček přišel, tak už jsem ho čekala v kabince s vyhrnutou sukénkou a řekla jsem mu, že jsem opět celá jen jeho a ať mě vůbec nešetří a pořádně mě vojede. Tentokrát na nic nečekal. Vešel za mnou a rychle za sebou zavřel dveře. Během chvilky už měl kalhoty dole a v ruce držel ten svůj kolík. Teď už se do mě zkušeně zabořil a silou ho do mě vrazil skoro až na dno. On má opravdu velmi pěkného ptáka. Krásně do mě pasuje a vyplňuje mě. Nahlas jsem zasténala a rychle se na něho přirazila, abych cítila celou jeho délku a velikost. Byl to báječný pocit, mít ho zase v sobě. Levou rukou mě ještě chytil za kozičku a začal ho do mě vrážet. Už si nebral teda žádné servítky a hezky a tvrdě mě mrdal, přesně tak jak to mám nejraději. Jeho péro mi dělo moc dobře. Kunda mi tekla a cítila jsem v sobě každý jeho pohyb. Hobloval mě tam solidně. Líbilo se mi být zase jeho a nechat se tím klučíkem omrdávat a vědět, že ty jsi venku a čekáš na nás. Ta myšlenka se mi hlavou tak krásně honila a tak jsem dosáhla orgasmu poměrně rychle. On to se mnou umí. Ta jeho mladická energie a zběsilost se mi moc líbí. Byl jako zvíře a krásně mě udělal.

Byl tím velice překvapený, jak dobře a rychle mě dokázal uspokojit. Ale já neměla ještě dost, a on podle té jeho tvrdé sukovice také ne. Hezky mě začal znovu mrdat, ale teď už pomaleji. Hezky si se mnou hrál a jí vrněla jako kočka. Jakmile to na něho šlo, tak přidal a opět mě tak krásně vošukával. Když mě pak začal nádherně plnit svým semenem, tak to bylo i na mě moc. To horko, které jsem cítila v bříšku bylo neuvěřitelné. Stříkal jak hasič a já ty jeho proudy intenzivně vnímala a to mě dovedlo na druhý vrchol. Bylo to moc krásné a nepamatuji si, že bych někdy něco podobného zažila. Když jsem se pak koukla na mobil, tak jsem se trošku zhrozila, protože jsme tu mrdali skoro 45 minut. Jo když se člověk dobře baví tak vůbec nevnímá čas. A já se tedy bavila přímo královsky. Nohy se mi klepaly a z prciny mi tekly snad litry jeho mrdky. Lehce jsem to pak otřela, ale teklo to ze mě pořád, jak si nakonec měl možnost sám vidět a teď i ochutnat.“ Tuhle poznámku doprovodila takovým posměváčským smíchem, ale to mě jen víc vzrušilo a nabudilo. Pak si lehla na záda a její sténání se stávalo mnohem intenzivnějším, až do chvíle, kdy mě oběma rukama drsně chytila za hlavu a nacpala si jí celou do svého klína a já cítil to její stahování a záchvěvy právě vybuchující sopky uvnitř její kundičky a lízal jsem jí dál, až do chvíle, kdy se její sevření uvolnilo a má láska odpadla. Nechal jsem jí odpočívat a sledoval jsem to její krásné, drobné a uspokojené tělo, jak si spokojeně oddechuje. Byl to naprosto okouzlující pohled a já věděl, že mám doma tu pravou. Lépe jsme si snad ani hlavu vyčistit nemohli, říkal jsem si a tak se nám nakonec náš plán na dnešní den poměrně vydařil.
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: Začátek 4 – Oběd

Příspěvek od Bull1987 »

Krasne napsano, nadherne vykresleno rozpolozeni a nadrzenost panicky!!!
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátek 4 – Oběd

Příspěvek od Tms0411 »

Děkuji moc!=) Snad se tedy příběh bude líbit!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: David2214, kerama, ota65, Slave666 a 95 hostů