PP - slyšel její nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Retistran
Prispevku v tematu: 1
Pár slov o nás: neuvedeno

PP - slyšel její nevěru

Příspěvekod Retistran » čtv 04. dub 2019 14:44:54

Obrázek
PP
Toto je skutečný příběh, jsou samozřejmě upraveny nějaké věci, aby to bylo dost nekonkrétní a netvrdím, že jsem dokázal ten sex popsat na 100% přesně, avšak byl mi popisován, protože daný člověk je můj dobrý známý a ví o tom, jak mě tyhle témata berou. Byl to tak zvláštní příběh, jaký přináší život, že jsem se rozhodl jej popsat.
PS. Rozhodl jsem se pro změnu přidat ilustrační obrázky, kdyby to bylo s nimi lepší, dá se s tím pracovat.

ÚVOD
Ondra byl odjakživa jiný. U holek moc úspěchů neměl, byl panic dlouho do studií na vysoké škole. Chytrý člověk, ale svému vzhledu moc nedal. Byl také povahy, jaká mladým nevybouřeným dívkám moc nevyhovuje, všechno moc řešil a jednal takovým způsobem, že dívkám evokoval ženský element. Ve vztahu s nimi zkrátka byl emočně trochu, jako by v něm převládal mentální ženský element. S tím se pojí problém v tom, že v něm nebyl kus alfa samce a rozhodného chlapa, což má vliv na následující příběh.

Jak už to tak bývá, studia v Praze nejsou levná. Ondra sdílel pokoj na koleji se svým kamarádem Pavlem, který je přesný opak Ondry. Zodpovědný, emočně stabilní chlap a popravdě, velmi nebezpečně imponující mnoha ženám. Pavel už za ta léta měl celkem hodně cizích partnerek v posteli, nechce se vázat v pevném vztahu, holky nikomu nepřebírá, ale sex se zadanými ho více vzrušuje. Znám jej opravdu dobře.I když žije standardní život, nelákají ho inzeráty na bulla, ani kandaulistické hrátky. Fascinující je na tom to, že mu nějakým způsobem podlehly i partnerky, které nejsou pochybné morálky a ani v rozpadajícím se vztahu. I když mu třeba nevlezly do postele, psaly si s ním lechtivější zprávy nebo mu naznačily…. „Jsem zadaná, ale kdybych neměla toho svého, tak…… „ No nic, co by partnery těch žen potěšilo. A upřímně se těm holkám ani jako chlap nedivím, Pavel má opravdu silné chlapácké fluidum, je urostlý, veliký, libuje si ve vtipkování a zodpovědně si vede svůj pracovní i soukromý život – zkráceně, má obrovské charisma. Zpět k příběhu.

ANDREA
Ondra si jednoho dne našel hezkou šestadvacetiletou holku. Ano, on, ač nebyl její liga, měl pěknou štíhlou blondýnku s roztomilým vybouleným zadečkem, na kterém i přes jeansy bylo vidět, že se na něm má co vlnit. Problémem té holky, říkejme jí Andrea, byla velká introvertnost. Ve svém věku měla podle svých slov za sebou jen dva kluky, kteří ji ulovili ještě v kolektivu na střední, po pár letech se rozešli. Její velké problémy s komunikací s lidmi ji na vysoké škole uvrhli do spirály intenzivního studia a zaměření se na sebe (starostlivá péče o tělo na ní byla opravdu vidět). Myslím, že díky tomu a nízkému sebevědomí, po mnoha letech samotářství o Ondru zavadila. Také už jí to v posteli s pravou rukou, domnívám se, přestalo bavit.

Když se dostanu k tomu, jak tvrdě nasadila Ondrovi parohy, jejich vztah trval tehdy už dva roky. Ačkoli Andrea měla osmadvacet let, studovala ještě další obor a žila tak nějak studentský život, vydělávala si ve svém předchozím oboru. Chodila tehdy často na koleje za Ondrou a Pavlem, o víkendech tam i přespávala, protože měli shodou okolností štěstí, že vedlejší pokoj v rámci kolejní buňky býval vždy od čtvrtka do neděle prázdný. Ondra se s kluky z vedlejšího pokoje dobře seznámil, takže ti nechávali odemčeno, ani tam v podstatě neměli žádné věci, kromě učebnic, basy piv a papírů. Byl to v podstatě byt s vlastní chodbičkou, malou kuchyňkou, koupelnou, akorát zbylé dvě místnosti v jednotce byli jen skromné pokoje s postelemi.
Andrea začala pomalu pokukovat po Pavlovi. S Ondrou jim to skřípalo, kvůli jeho zmíněné povaze, kdy Ondra občas dělal emoční ciráty a hrál si rád na uraženého. Když si s Pavlem psávala na Facebooku, jejich konverzace pomalu sklouzla do intimnější roviny, svěřila se mu, že Ondru má ráda, že je milý, ale vlhká je z Pavla, že si u „toho“ občas představuje, jak do ní Pavel buší a tak dále. A také, že když neměla moc chlapů a už se blíží třicítka, že ji prostě pěkní chlapi začínají hodně „brát.“ Vztah nějak pořád drhl, jednoho dne po hádce Andrea už s Ondrou řešila, jestli to má dál cenu. Nicméně k ničemu nedošlo a ten víkend Andrea opět přespávala na koleji, jen sama ve vedlejší místnosti. Ten víkend na kolejích zůstal i Pavel. Moc se s tím nemazal, pro Ondru to muselo být drsné. Když s Pavlem nedávno na kolejích popíjeli, Ondra se v opilosti vyjádřil něco v tom smyslu jako „Já stejně nejsem pořádnej chlap, nevyčítal bych ti, kdybys mi ji oprcal.“ Ondra už tehdy věděl i něco o náklonnosti Andrey k Pavlovi a vzal to svým tradičním poraženeckým přístupem „to se stejně nemám čemu divit.“

DEN D
Pozdě večer, když už se zdálo, že Ondra spí a Pavel ještě dělal práci na počítači, došla z vedlejšího pokoje Pavlovi zpráva: „Běž jakože do sprchy, ale pak dojdi za mnou.“ Pavel pořád váhal, ale byl extrémně nadržený, chodily mu zprávy jako:
„Poslední možnost, dělám si to teď rukou,
když se udělám, tak jdu spát
propásneš tu možnost…
omrdat mě a naplnit mě….“
Tak neodolal, skočil si na záchod, umyl si péro a pak velmi potichu, po tmě a kradmo přistoupil ke dveřím k pokoji, kde přespávala Andrea. Myslel si, že Ondra spí, pečlivě zavřel všechny dveře. Vešel k ní a ona tam ležela na posteli, zakrytá dekou, rozsvícená jen malá lampička. Pavel opatrně přibouchl a raději i zamkl dveře. Andrea působila nervózně, ale jakmile k ní Pavel přistoupil, pomalu z ní stáhl deku. Andrea tam ležela nahá, jen v bílých kalhotkách, mezi nohama měla vlhký flek z toho, jak tekla, když žadonila, aby se jí její vzrušující muž z fantazií posledních měsíců přišel skutečně zmocnit a vyšukat ji. Pavel si k ní klekl, neváhal jí dát kalhotky na stranu a podívat se na lačnou kundu. Klitoris neskutečně nateklý, pysky rozevřené a všude vlhko, tahle holka byla připravená být okamžitě nevěrná. Nad kundou jí rašily jemné krátké chloupky „Promiň víš, přišlo to na mě tak rychle, že jsem se nestihla ani oholit.“ Pavel se na ni usmál „To je to poslední, co bych řešil.“ A prolízl jí jazykem její mušličku. Ochutnal něco tak intimního, chuť milostných šťáv cizí partnerky, takové intimnosti s cizí ženou jej prostě enormně vzrušují. Říkává, že zakázané ovoce chutná nejlépe. Andrea mu chytla hlavu, držela si ji mezi nohama a snažila se nevzdychat nahlas, takže Pavel dál lízal. Jenže velice rychle holka přešla do extáze a začala se projevovat hlasitěji, takže Pavel v panice přestal, lehl si na ni, dal jí ruku na pusu a řekl jí: „Ty vole, ticho, ticho!“ Ona mu pošeptala „Jasně, budu tichooo, kdyžtak mi dej na hlavu polštář, ale hlavně ho do mě strč!“ Akce se nakonec prodloužila asi na dýl, než by Pavel byl v takové situaci považoval za rozumné a brutálně Andreu vymrdal. Ležel na ní totiž stále oblečený, takže vstal a svlékal se, zatím Andrea vystlala zem peřinami. Jak sama věděla ze šukání s Ondrou, staré dřevěné postele v tomto pokoji vržou, takže to museli udělat méně pohodlně, na podlaze. Holka na to ale pak moc nespěchala, stáhla si kalhotky, klekla si na peřinu k Ondrovi, který stále ještě stál a začala si prohlížet a promačkávat jeho péro „moc jsem jich neviděla, víš, ráda si ho prohlédnu a seznámím se s ním.“ Klečela, mačkala si koule a druhou rukou držela péro, které si pak jemně dala do pusy, když ochutnala špičku, poměrně rázně mu přetáhla předkožku a strčila si ho tam pořádně. Pavel ucítil teplo její pusinky a jazyk, jak objíždí jeho žalud, šmejdí kolem jeho péra, když jej měla v sobě hluboko.

Mezitím ale Ondra nespal, resp. se probudil a nikde nikdo. Šel se napít a na záchod a došlo mu, co se děje. Přistoupil ke dveřím od Andreina pokoje a tiše poslouchal. Evidentně se snažili být potichu, to mu došlo hned. Ale slyšel hluboké dýchání a mlaskání. Přemýšlel, jestli se líbají, nebo tak jeho holce mlaská kunda przněná jiným samcem… Pak ho zamrazilo v útrobách. Chvilku bylo mrazivé ticho, slyšel i svůj vlastní zrychlený dech a pak ticho prořízl společný vzdech souložící dvojice, tiché, přitlumené, ale intenzivní ženské „hhmmmmmch“ a hluboké chlapské „joooo“…..krátké zašustění peřiny na zemi ….šš………ššš……..ššš… a pak najednou šš…šš...šš...šš…šš…šš..áách, jo…šš…ššš…ššš…ššš hluboko do mě! Sice to vyloženě šeptali, ale Ondra stál přímo za dveřmi. Slyšel mlaskavé zvuky vášnivého líbání, usoudil z toho, že se líbají při intenzivním misionáři. Jeho holka s jiným. A pak, světe div se, neudělal nic. Jiný by začal možná lomcoval s dveřmi a dobýval se dovnitř, ale Ondra se cítil pokořený. Cízí chlap už je v jeho partnerce. Udělalo se mu špatně, ale ze sebe. On není ten samec. Šel si lehnout do svého pokoje, pak se zase napít, protože mu z žárlivosti nějak vysychalo v krku, nedalo mu to a šel poslechnout znovu. Byl tichým svědkem jejich závěrečného partu. To už se ze vzrušení moc neovládali a byli slyšet více. Pavel Ondrovi Andreu šoustal na misionáře a pak z boku na lžíci, musel to ale přerušit „víš, mám tě poprvé a jsem neskutečně nadržený, já bych to do Tebe už pustil, kdybychom pokračovali“ „To nevadí, tohle už jsme si užili a já se stejně nejvíc udělám z lízání“ Andrea si klekla na čtyři a Pavel si lehl pod ni a užíval si božský výhled. Viděl nad sebou dvě polokoule zadečku a pod ním vyšpulenou růžovoučko-béžovou čárku, kundu zadané holky, která byla celá ulepená od přemíry milostné šťávy a její nevěru, právě nasazené parohy, signalizovala rozšklebená díra, vedoucí do vyšukané, roztahané pochvy. Pohled na jasný důkaz absolutní nevěry si vylepšil tím, že si její škvírku prstama ještě více roztáhl, lízal jí klitoris a pak vyzkoušel praktiku, která zaúčinkovala jako svatý grál. Vzal prstem trochu její šťávičky a opatrně jí při lízání začal strkat jeden prst do jejího čisťounkého růžovoučkého análku. Udělala se prakticky extaticky a okamžitě, strčila hlavu do polštáře a vzdychala do něj, to ale už měl Pavel půlku ukazováčku v jejím zadečku.

Vyčerpaně si lehla vedle Pavla, částečně na zemi, různě zkopaná a přetočená peřina na zemi, ale to bylo v tom momentě všechno jedno. „Ještě zbýváš ty“ usmála se „já už jsem dole hodně citlivá, takže si lehni a já si tě ojedu sama podle sebe, aby mi to bylo příjemné.“ Sama naskočila na Pavla a začala na něm jezdit. Tady se ale stala dost podstatná nehoda. Rajtovala pořád dost energicky, celkem pevně se zapřela rukama o Pavlův hrudník, našla ten správný úhel, aby jí to bylo co nejpříjemnější po té předchozí náloži a skákala na něm jak divá. Na Pavla to z ničeho nic přišlo a nestihl ji úplně odstrčit, nebyla tam souhra a ten správný signál. Andrea se k němu zrovna sklonila a vášnivě mu strčila svůj jazyk do pusy, zatímco stále prdelkou do sebe co nejvíc zarážela Pavlův penis. Vystříkal se tedy do nechráněné a plodné partnerky jiného muže. Toto bylo pro Ondru nejtvrdší. Problém to nebyl velký, protože Andrea řekla znepokojenému Pavlovi „v pohodě, akorát navštívím hned zítra ráno gyndaře, Postinor je sajrajt, ale když to člověk nebere místo antikoncepce, tak to párkrát za život přežije i když příjemné to není, za tuhle akcičku to stálo.“ Ale pro Ondru samozřejmě vědomí, že v děloze jeho partnerky budou zanedlouho plavat spermie cizího chlapa, bylo velmi drsné. A také že se s tím nemazala a dělala s ním přerušovanou soulož, bez kondomu, stejně jako s Ondrou.

Obrázek

Celá situace dopadla tak, že Pavel se pak k odchodu zpátky do pokoje ze strachu moc neměl. Vlastně kamarádovi oprcal holku pár metrů od něho. Oblékli se a ležel vedle ní několik hodin, až skoro do rána, nemohl usnout. Když se odvážil, tak se samozřejmě dozvěděl, že Ondra to celé slyšel – řekl mu jen „slyšel jsem to“ a mlčel. Navenek žádná emotivní reakce. Pak to Ondra za pár dní „tiché domácnosti“ chtěl řešit. Pavel čekal, že dostane zdrba, vyhazov, bude si prostě muset najít nový pokoj a konec, ale Ondra takto opravdu nejednal. Nějakým způsobem to přešel a požadoval, ať se to neopakuje. Vztah těch dvou s parohy vydržel ještě asi půl roku, pak se rozešli. Andrea si s Pavlem během toho půlroku ještě čtyřikrát nezávazně zašukala, bariéra byla prolomena, do Pavla se po tak intimním aktu trochu zamilovala, ten ale o vztah nemá a nikdy neměl zájem. Andrea se následně přestěhovala a přerušila kontakt s oběma, jen když dojela nedávno do Prahy, ozvala se Pavlovi a ten jí vyšoustal v autě, už dlouho po tom, co s ním byla nevěrná. Jak na tom byl Ondra? Nikdy nepřiznal, že by snad byl kandaulista, nevím ani, jestli zná ten pojem. Ale při jedné z následujících šukaček, kdy Ondra měl směnu na brigádě a Andrea se nechala Pavlem vyšoustat v lesíku, při výletě za Prahu, mu Andrea řekla, že Ondra se choval trochu divně. Že při prvním jejich intimním kontaktu po nevěře, ji nechal kleknout na čtyři, než začali jakékoli intimnosti, stáhl jí její kalhotky a prohlížel si její vyšpulenou kundu a pak ji začal lízat – že by si užíval pohledu na znesvěcenou prcku, kterou rozevřel a projel jiný samec? To fakt nevím.

Zpět na “Povídky”