Svatba

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatba

Příspěvek od Tms0411 »

martin píše:Jako fantazie dobrý.
Ale já bych se chtěl zeptat ostatních ženáčů. Souložili jste na vaší svatbě? Co jsem se poptával, tak málokdo. My třeba ne. Spousta práce, organizování i stresu. Padli jsme úplně mrtví.
Ale před svatbou jsme fantazírovali, že by si jako nevěsta vrzla s jiným. Pro kandu pěkná představa, ale za přítomnosti obou příbuzenstev to není nejlepší.
Moje první manželské parohy mě ženuška nasadila o 2 dny později. A prý si dali oba záležet.
Pro spoustu cuckoldů je téma svatby hodně silné!=))) Je jasné, že svatba sama o sobě, je hodně vyčerpávající a tak svatební noc se často ani nekoná!=)))

Co se týče tvé zkušenosti, tak by mě opravdu hodně zajímalo to, jak jste si vůbec to vrznutí nevěsty představovali a moc rád si přečtu popis těch tvých prvních parohů!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Svatba

Příspěvek od kohout50 »

martin píše:Jako fantazie dobrý.
Ale já bych se chtěl zeptat ostatních ženáčů. Souložili jste na vaší svatbě? Co jsem se poptával, tak málokdo. My třeba ne. Spousta práce, organizování i stresu. Padli jsme úplně mrtví.
Ale před svatbou jsme fantazírovali, že by si jako nevěsta vrzla s jiným. Pro kandu pěkná představa, ale za přítomnosti obou příbuzenstev to není nejlepší.
Moje první manželské parohy mě ženuška nasadila o 2 dny později. A prý si dali oba záležet.
Tak to mě zajímá,šup sem s tím a pochlub se s parožím
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Svatba

Příspěvek od martin »

Tms0411 píše:... a moc rád si přečtu popis těch tvých prvních parohů!=)))
Ale to nebyly mé první parohy, ale první manželské! Před svatbou jsme to už praktikovali přes rok. Mé první parohy mě žena nasadila po 10-ti týdnech vztahu. Dodnes říká, že to bylo dost brzo a že z toho měla dlouho výčitky. I když už věděla, že nebudu proti.
Před svatbou říkala, že by si to ráda rozdala s mým bratrem. To hned samozřejmě zamítla. Dále jí padli do oka dva mí kamarádi. Na svatbě nebylo nic ani mezi námi dvěma. S jedním z těch kamarádů se už tenkrát domluvila... Jen čekala, až si po svatbě vrzne se mnou (abych byl "první"). Další den mě hlásila, že jsem už opravdický paroháč.
Naposledy upravil(a) martin dne pon 18. bře 2019 9:49:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatba

Příspěvek od Tms0411 »

martin píše:
Tms0411 píše:... a moc rád si přečtu popis těch tvých prvních parohů!=)))
Ale
Jsem prostě zvědavý no!=))) A jistě nebudu sám!=)))

Já vím!=))) Ale právě mě zajímá, jak jste si užili ty první posvatební, jako už manželé!=))) Ale klidně můžeš začít, úplně od začátku, od těch úplně prvních!=))) A proč jste zavrhli parohy od tvého bratra?=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Svatba

Příspěvek od martin »

Tms0411 píše:.mě zajímá, jak jste si užili ty první posvatební, jako už manželé!=))) Ale klidně můžeš začít, úplně od začátku, od těch úplně prvních!=))) A proč jste zavrhli parohy od tvého bratra?=)))
Mám-li napsat pravdu a ne erotické představy, pak jsme si ty první manželské moc neužili. Po svatbě byla práce s "likvidací". Zašukal jsem si tak nějak z povinnosti jako manžel. Ženuška na to prý šla druhý den s chutí, ale taky to prý za moc nestálo. Neopakovala. Tehdy jsem byl rád, že počkala, až si šukneme prvně spolu. Léty se pak rozvíjela moje submisivita. Dnes bych dal přednost tomu druhému. A proč jsme jednomyslně zavrhli šukačku s mým bratrem? Na to se musíš dívat pohledem před čtvrtstoletím. Kdyby se to provalilo, to by byl strašný průser. To by nás příbuzenstvo navždy zavrhlo.
Ale vývoj šel dál a o pár let později i na bráchu došlo.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatba

Příspěvek od Tms0411 »

martin píše:
Tms0411 píše:.mě zajímá, jak jste si užili ty první posvatební, jako už manželé!=))) Ale klidně můžeš začít, úplně od začátku, od těch úplně prvních!=))) A proč jste zavrhli parohy od tvého bratra?=)))
Mám-li napsat pravdu a ne erotické představy, pak jsme si ty první manželské moc neužili. Po svatbě byla práce s "likvidací". Zašukal jsem si tak nějak z povinnosti jako manžel. Ženuška na to prý šla druhý den s chutí, ale taky to prý za moc nestálo. Neopakovala. Tehdy jsem byl rád, že počkala, až si šukneme prvně spolu. Léty se pak rozvíjela moje submisivita. Dnes bych dal přednost tomu druhému. A proč jsme jednomyslně zavrhli šukačku s mým bratrem? Na to se musíš dívat pohledem před čtvrtstoletím. Kdyby se to provalilo, to by byl strašný průser. To by nás příbuzenstvo navždy zavrhlo.
Je mi to jasné, že po svatbě nebyla moc energie na nějaké divočiny!=)

Rozumím! Chápu, že z pohledu rodiny je to vždy ošidné!=)

A jakým způsobem, se ta submisivita prohlubovala? Začala toho žena více zneužívat?=)

Díky za popis!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Svatba

Příspěvek od martin »

Ano, trošku toho někdy využívá. Ale rozumně. Třeba ví, že v uzamčení jí málo co odmítnu.
Ale to už je úplně jiné téma než svatba. Chtělo by to přesun na jiné vlákno.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svatba

Příspěvek od Tms0411 »

martin píše:Ano, trošku toho někdy využívá. Ale rozumně. Třeba ví, že v uzamčení jí málo co odmítnu.
Ale to už je úplně jiné téma než svatba. Chtělo by to přesun na jiné vlákno.

To je šikulka!=))) Jo dobrý nápad!=))) Ideální by bylo, aby sis založil svůj blog, kde by si nám vše popsal!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Svatba

Příspěvek od martin »

S tím blogem je to asi dobrý nápad.
A nevěra? Všechny snad ne, ale většina asi nevěrná alespoň jednou byla. Pro manžely to platí samozřejmě taky, s kým by jinak ženské šukaly?
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Svatba

Příspěvek od Redtiel »

Zajímavá debata. :-) klidně pište i sem, ale je to spíš na extra vlákno ne zde k příběhu. :-) a osobně.. svatba byla dobrá a svatební noc? Nevím, možná až druhej nebo třetí den. Po svatbě se rozehnali dav, dojeli domu, uspali dítě a už nějak nevím... Každopádně sex nebyl, bysme usnuli na hromadce, s rukama na genitaliich. :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Mozna, Trezorsars a 190 hostů