Příběh, který se nestal

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Příběh, který se nestal

Příspěvek od Superwenda »

Tento příběh se nestal… Nebo vlastně stal, ale jen z 80%. To nejlepší jsem si musel domyslet. Domýšlím si to do dnes. Přehrávám si to v hlavě jaké by to bylo. A mrzí mě, že jsem couvl. Ale jak řekla manželka, třeba bude ještě příležitost si to zopakovat.

Manželka má kamarádku. Nejlepší kamarádku. Jmenuje se Monika. Znají se od základní školy. Chodily spolu na střední i na vysokou. Pracují ve stejné práci, jen každá na jiném oddělení. Monika je cca 160 cm vysoká, odhadem tak 85 kg. Docela dost, že? Ale naštěstí to má na těch ideálních místech. Kozičky velikosti aspoň pět (můj odhad), prdelka (čti prdel) pořádná macatá. K prdelce adekvátně nohy (ani hubené a ani tlusté…prostě úměrné k prdelce.) Pas má štíhlý a v obličeji je jak andílek. Vypadá tak na dvacet a při tom je o dost starší (asi tak o deset až patnáct let)
Scházejí se s manželkou pravidelně buď u nás nebo u ní. Většinou to vychází dvakrát do měsíce. Já s Monikou vycházím dobře. Docela jsem se kamarádil i s jejím bývalým manželem. Jenže nemohli mít děti, on to neunesl a rozvedli se. Ona je teď asi tak dva roky sama. Má od nás nově pronajatý byt, který jsme opustily a postavily kousek za městem v klidné čtvrti domek. Máme tam velkou zahradu, krásné posezení a poměrně velký bazén. Máme jen jedny sousedy, kteří k nám do zahrady nevidí a z druhé strany je lesík…prostě ideál. Bazén byl důvodem, aby se začaly navštěvovat častěji (přes léto). Popíjejí vínko, koupou se, opalují a klábosí. Monika už navíc ztratila ostych, takže se opaluje nahoře bez. Což je pro mě docela náročné, protože ty její obří kozy jsou fakt luxusní. Obrovské tmavé dvorce, velké bradavky…hodně krát jsem nad ní honil.

Ten den začal ideálně. V práci jsem dostal po třech hodinách volno a mohl jsem se vypravit domů. Další z horkých červencových dní. Představa, že budu moct očumovat Moničiny kozičky (čti cecky) už od rána mě dost nabudil. Cesta z práce utekla jak nic a já stál před domem. Moničino auto stálo zaparkované před garáží. Nechal jsme běžet motor a šel si pro klíče abych naše auto mohl schovat. Prošel jsem domem až na terasu a zavolal k bazénů na Moniku ať mi podá klíče. Ležela tam jen manželka, která hned celá vysmátá vstala z lehátka a šla za mnou. Docela mě překvapilo, že byla nahatá. Většinou se opalovala jen nahoře bez. Obdivoval jsem ten kontrast opáleného těla a neopáleného spodního dílu. Ihned jsem začal cítit tuhnutí v kalhotách a dostal na ni chuť…
„Ahoj miláčku“ pozdravil jsem a pokračoval „koukám, že dneska se opaluješ na divočáka.“
„Ahoj zlato, no…dneska se nám nějak chtělo. A copak děláš tak brzo doma?“
„Trošku zmatky s lidma, šéf nás na dnešek napsal dva. Tak jsem si vzal volno. Kde je Monča? Potřebuju přeparkovat její auto abych nestál na ulici.“
„Monča šla na záchod, tak na ni počkej. A nevyděs ji.“ Zasmála se žena
Jen podle mluvy bylo poznat, že dneska to holky asi trošku přehnaly s vínem. Takhle rozkecáno už manželka dlouho neměla. Naklonil jsem se přes zábradlí, abych ji políbil. Ona si mě však přitáhla tak prudce a vášnivě, že jsem málem přepadl přes zábradlí. Vrazila mi polibek a hned po něm mi do ucha pošeptala: „Monice jsem o nás řekla….nevadí?“
Dostavil se šok. Zároveň však vcelku silné vzrušení, čehož si manželka hned všimla a okomentovala slovy, že zjevně ne. Otočila se na patě a vrtíc prdelkou odešla zpět k lehátku.
„Tak přeparkuj a přidej se k nám. Děti dnes vzala ségra na výlet, vrátí se až navečer.“ Řekla aniž by se otočila.
Šrotovalo mi to hlavou. Proč to udělala? Proč mě to tak vzrušuje? Co si o mě pomyslí Monika? Při přemýšlení jsem bezděčně zašel do domu a málem srazil Moniku, která vycházela ven. Zůstal jsem stát jak přibitý… Ona byla taky úplně nahá. A vůbec se nesnažila zakrýt.
„Jééé ahoj“ pozdravila mě, jak kdybychom se potkaly na ulici.
Já jsem z ní nemohl spustit oči…teda spíš z jejího rozkroku. Tak světlé chloupky jsme ještě neviděl.
„A..a…ahoj“ vykotla jsem ze sebe. „Dáš mi klíče od auta?“
Když jsem odtrhl zrak od jejího klína a podíval ji do tváře, uviděl jsem jak se culí a ruměnec ve tváři naznačoval, že má taky dost upito. Ale její oči zase koukaly na můj rozkrok, kde bylo vidět, co se pod látkou oblečení děje. Najednou jak kdyby si uvědomila, v jaké jsme situaci, cudně si zakryla klín a ukázala na kabelku, která ležela terase. „Klíče jsou v kabelce.“
Zakoktal jsem poděkování a pakoval se stranou. V kabelce jsem nahmatal klíče a vypadl ven. Celou dobu jsem přemýšlel, co se to sakra děje. Nemohl jsem však žádnou myšlenku uchopit. Pořád se mi tam cpaly obrázky nahaté manželky a Moniky. Auta jsem přeparkoval. Shodil ze sebe oblečení a ve skříni hledal plavky. Vyrušily mě kroky. Otočil jsme se a ve dveřích do pokoje stála manželka.
„Kde jsi?“
„Hledám plavky.“
„To si jako vážně budeš brát plavky když jsem tam obě nahaté?“ zasmála se žena.
„No…právě proto, mám ho jak stožár.“ Reagoval jsem pohotově. „A proč jsi to Monice říkala? A proč tady běhá nahatá?“ pokračoval jsem.
„Tobě to vadí?“
„No, nevadí….tobě nevadí, že na ni koukám?“
„Vadí ti když mě šuká někdo cizí?“
„To je něco jiného…“ zarazil jsem se. „Ty chceš abych…“ raději jsem větu nedokončil.
„Ne úplně.“ Usmála se žena a pomalu ke mně přišla. Klekla si a začala mi rukou masírovat koule. „Uděláš pro mě něco?“ zeptala se.
Jasně, vždycky když něco chce, chytne mě za ptáka a ví, že ji vždycky řeknu ano. Fungovalo to vždycky, a funguje to i dnes. „To víš že ano miláčku.“ Odpověděl jsem přesně jak chtěla abych odpověděl.
„Víš, Monča mi nevěří, že mě dokážeš vylízat vystříkanou…po sobě.“ A koketně na mě koukla
„Ví úplně všechno?“ zeptal jsem se.
„Ano….“ a při tom mi olízla péro od koulí až po špičku.
„To chceš, abych tě ošukal a pak před ní vylízal?“ Ta myšlenka mě začala dost divoce vzrušovat a bylo vidět, že manželka to vycítila.
„Lízat budeš, ale ne mě. Vystříkáš Moniku a pak ji lízáním uděláš…ju?“
Málem jsem omdlel. Krev za zbytku těla se mi navalila do péra. Nešlo mi přemýšlet. Nešlo nic. Jemně jsem manželku odstrčil a posadil jsem se na zem vedle ni. „Ty by jsi se o mě dělila? Říkala jsi, že nechceš abych byl někdy s jinou než s tebou…“ nechápavě jsem se zeptal.
„Víš, kecaly jsme o sexu a Monika se mi svěřila, že od té doby, co se rozvedla s Radkem nikoho neměla. Dělá si to jen sama. Nějak jsme kecaly dál a já se nějak zmínila o Tomášovi. Ona ho zná z práce, nějak si dala jedna a jedna dohromady a tak dlouho to ze mě tahala až jsem ji to vyklopila. Ukazovala jsme ji i nějaký videa z toho víkendu co mám v mobilu. Byla z toho docela v šoku…já teda taky, že jsme ji to všechno řekla. Pak jsme kecaly o tobě a jak nám to klape v posteli. Tak jsme ji řekla, o té tvoji zálibě lízat mě vystříkanou buď po sobě nebo po jiném…no a to mi nevěřila. Chtěla jsem ji ukázat nějakou fotku nebo video, ale to už jsme smazala…. Docela jsme pily a ona do mě tak dlouho valila, až se mi ta myšlenka zalíbila…. Kecám, líbila se mi od začátku…“ skončila a koukala na mě.
Já si mezi tím utřídil myšlenky a zjistil, že mě ta myšlenka dost bere. Ponížit se nejen před manželkou a jejím milencem, ale i před její kamarádkou. A navíc ta představa, že se budu moct beztrestně osahávat, šukat a lízat Moniku se mi taky zamlouvala. „Jak chceš abych to udělal?“ zeptal jsem se s úsměvem.
„Prostě ji ošukáš, vystříkáš a pak vylížeš… Předpokládám, že moc dlouho asi stejně nevydržíš, že?“ usmála se sladce a už mě táhla za péro ven. Já se s ní snažil držet krok. Věděl jsem dopředu, že když vydržím minutu, tak to bude extra výkon.
Došly jsme k bazénu, kde se na lehátku vyhřívala Monika. Ležela na zádech, nohy roztažené. Nádherný pohled. Koukla na mě a usmála se. „Myslela jsem, že nepřijdete.“
„To já taky ne.“ opětoval jsme ji úsměv, ale můj zrak se ji vpíjel na ty nádherný kozy, který se ji leskly na sluníčku. Mezi nohama byla zarostlá tím nejroztomilejším blonďatým chmýřím, jaké jsme kdy viděl. Prostě radost pohledět. Manželka mě držela za ptáka a prohlížela si mě. Bylo na ni vidět, že by na lehátku chtěla ležet ona a čekat na to, až se do ní zabořím… Čekal sem co bude dál. Nechtěl jsem se pohnout, aby ten okamžik neskončil.
Monika se pomalu zvedla, přišla k manželce a něco ji zašeptala do ucha. Obě se zasmály a manželka s úsměvem přikývla. Monika se vrátila k lehátku, klekla si na všechny čtyři a vyšpulila na mě prdelku až se ji půlky roztáhly. Kundičku měla vlhkou a mírně roztaženou. Určitě si ji před tím než jsem přišly honila.
„Pojď zezadu ať jsi co nejdřív.“ Usmála se Monika a čekala.

TAK TADY JSEM SKONČIL. OMLUVIL JSEM SE MANŽELCE A HLAVNĚ MONICE A ODEŠEL. DO VEČERA NEŽ PŘIJELY DĚTI A MONIKA ODJELA JSEM SE U BAZÉNU NEUKÁZAL. POZDĚJI JSME SI TO VŠE VYSVĚTLILY JAK S MANŽELKOU, TAK I S MONIKOU. UZAVŘELY JSME TO TAK, ŽE AŽ BUDE NĚKDY PŘÍLEŽITOST DOTÁHNU TO DO KONCE.

Manželka mě postrčila. Došel jsem k Monice, pohladil ji po zadečku, a pomalu ho do ní strčil. Bylo to neskutečně jiné. Byla horká a mokrá. Když jsem ho tam strčil celého až na doraz, lehce vydechla a vyšla mi pánví naproti. Chytl jsem ji za boky a začal přirážet…no přirážet. Asi tak desetkrát jsem přirazil a už to bylo. Vystříkal jsem ji do poslední kapky. Manželka se začala smát a řekla směrem k Monice „Vidíš, proto občas potřebuju někoho, kdo víc vydrží. Ale neboj, vynahradí ti to lízáním.“
„To byla fakt rychlovka.“ Smála se Monika a otočila na mě hlavu „Tak šup šup, ukaž jestli to zvládneš po sobě uklidit. Roman se toho svého štítil že jsem si musela vždycky vypláchnout pusu ústní vodou.“
Nečekal jsem, s mlasknutím jsem ho vytáhl. Nechal jsme Moniku klečet a vsunul jsem hlavu mezi nohy a hned ji zabořil jazyk jak nejhlouběji to šlo. Monika mě překvapila. Přisedla mi hlavu a začala mi rajtovat po obličeji jak kdybych ji měl šukat jazykem. Šmejdil jsem co to šlo a na ni bylo poznat, že si to užívá možná ještě víc než moje manželka. Jednou rukou si mačkala bradavku a druhou si jezdila po klitorisu. Naštěstí myslela i na mě občas se nadzvedla abych se mohl nadechnout. Ztratil jsem pojem o čase, ale troufnu si říct že možná po dvou minutách to na Moniku začalo přicházet a v ten okamžik se do akce zapojila manželka. Vzala mě do pusy a začala mě kouřit. Péro mi stálo zase jako stožár a manželka se činila jen co je pravda. Monika se za hlasitého zaúpění a solidní dávky šťávy udělala, čímž ze sebe dostala poslední zbytky mého semene. Manželka správným způsobem použila svoje prsty a zatlačením na můj anál dovedla ke konci i mě….
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Příběh, který se nestal

Příspěvek od Tms0411 »

Super příběh!=))) Opravdu paráda!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: Příběh, který se nestal

Příspěvek od Superwenda »

Tms0411 píše:Super příběh!=))) Opravdu paráda!=)))
Děkuji ;)
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Příběh, který se nestal

Příspěvek od petrhall »

Super zážitek
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Příběh, který se nestal

Příspěvek od hertz2 »

Paráda! Moc pěkně napsané. Ale obdivuji Tě, žes v tu chvíli dokázal přestat a odejít! :-)
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: Příběh, který se nestal

Příspěvek od Superwenda »

hertz2 píše:Paráda! Moc pěkně napsané. Ale obdivuji Tě, žes v tu chvíli dokázal přestat a odejít! :-)
Prostě jsem to nedal a podělal se :lol: S odstupem času vím, že jak ze strany manželky i kamarádky to bylo ok, jen moje šiška to nějak nedávala. Hlavně sem se bál, že to je "zkouška" od manželky, i když ta mě potom ujistila, že to prostě chtěla vidět... V ženských se člověk nevyzná :lol:
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Příběh, který se nestal

Příspěvek od 123vfa »

Paráda...………….jen tak dál...…………..díky...…….

Jo,jo....ženská neví co chce,ale nepřestane,dokud to nedostane...…………...
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: Příběh, který se nestal

Příspěvek od Superwenda »

123vfa píše:Paráda...………….jen tak dál...…………..díky...…….

Jo,jo....ženská neví co chce,ale nepřestane,dokud to nedostane...…………...
Já děkuji. Trefná poznámka :lol:
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Příběh, který se nestal

Příspěvek od petr10000 »

Uplně tě chápu
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Příběh, který se nestal

Příspěvek od Golie »

petr10000 píše:Uplně tě chápu
Já taky, ale i tak to musel být silný zážitek...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: David2214, kerama, ota65, Slave666 a 113 hostů