Začátek 2 – Valentýn

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Začátek 2 – Valentýn

Příspěvek od Tms0411 »

Od doby, co mě Petruška tak krásně vypekla a tajně se stala narozeninovým dárečkem pro syna naší sousedky, utekl už nějaký čas. My jsem si dále užívali života a našich her. Petruška mi vždy oznámila, pokud měla mít, nějaké zajímavé rande, po kterém jsem si vždy užil tu její nevěrnou prcinku a její úžasné vypravovaní o tom, jak, kde a s kým mi opět nasadila parohy. Já se jí vždy nemohl nabažit a pořádně jsem jí vytrestal. Bylo to neuvěřitelně smyslné a oba nás to naplňovalo. Jedna věc, mě ale začínala lákat ještě víc. Chtěl jsem tu mojí nevěrnou divošku vidět přímo v akci.

Pomalu jsem na to, při našich radovánkách začínal Petrušku upozorňovat. Jak by bylo krásné, kdybych měl možnost, jí vidět z úplně jiné stránky, jen jako divák a mohl si tak užít, další silný zážitek. Ze začátku, to brala s odstupem. Že by se nemohla uvolnit a že neví, zda by to přede mnou zvládla, že na to mě moc miluje. Po určitém čase, už jí to ale nepřišlo, až tak špatné. To je mrška co? Začal jsem kout železo, dokud bylo žhavé.

Začali jsem spolu tedy přemýšlet nad tím, kdo by byl vhodný kandidát a kdy by se to vlastně mělo vůbec odehrát. „Miláčku, si si vážně jistý že mě chceš opravdu vidět s jiným? To co jsem dělali do teď, je jedna věc, ale teď mě při tom i uvidíš. Vážně myslíš, že by si to zvládnul?“ Petruško, už po tom toužím strašně dlouho, není nic hezčího, než tě vidět při orgasmu.“ „I ty brepto jeden. Takže ty mě chceš vidět při orgasmu jo? A co když bude lepší než ty? A vybavenější? No? Zvládneš to ty můj úžasný kundolízku?“ Pak se na mě tak krásně usmála. Ta potvora. Takhle mě provokovat. Bylo jasné, že už není cesty zpět. Oba jsme to chtěli. No jo, ale kdy to tedy provedeme? A kdo bude ten náš vyvolený? A pak mě něco napadlo. „A co na Valentýna? Na svátek všech zamilovaných?“ Petruška na mě překvapeně mrkla a povídá. „Hele ty divochu. Koho máš jako na mysli co?“ Tentokrát, jsem měl ďábelský úsměv na tváři já. „No bylo by to jistě zajímavé, kdyby to byl někdo, kdo to celé vlastně započal ne?“ Petruška si hned po tom co jsem to dořekl, dala ruce v bok a tak zvláštně se na mě podívala. „Jo tak sousedčina syna se ti opět zachtělo jo? Ty jsi zvíře.“ Hned na to mě tak vášnivě políbila. „Dobrá Tome, budu jeho valentýnkou. Ale domluvíš to s ním ty, když po tom tak toužíš.“ Šibalsky se na mě usmála a zmizela v koupelně. Kostky byly vrženy.

Je 14. února, 17 hodin. Právě jsem dorazil domů. Valentýnský program může začít. Petruška už je doma připravená. Je úplně nahá, jen přes oči má nataženu černou latexovou škrabošku. Leží na posteli obsypána okvětními lístky růží. Ruce a nohy má připoutány k pelesti postele. Bože, vypadá fantasticky. Nakloním se k ní a políbím ji. Chutná úžasně. „Jdu pro tvého milence beruško.“ „Dobře. Nenechte mě dlouho čekat.“ Ještě jednou se na tu krásu podívám přes rameno a vyrážím. Vím, že má soused prázdniny a tak jsem si s ním na dnešek domluvil, že si zahrajeme NHL. Hráváme ho takto často, tak to aspoň nebylo podezřelé. Zvoním a on mě v pouští do bytu. Hra už je připravená a tak se do ní hned pouštíme. Postupem času se ho začínám vyptávat.

„Tak co chlape, jak to, že na Valentýna máš čas na hraní? Neměl by si být někde venku se svou slečnou co?“ „Ale, žádnou teď nemám, je to k vzteku.“ 1:0 pro mě! „To asi budeš hodně nevybouřený co? Jak dlouho, už si bez holky?“ „Od Vánoc. Dala mi košem na Silvestra.“ 2:0 pro mě! „To bude dobrý, určitě už máš vyhlédnutou nějakou jinou ne? Líbí se ti teď nějaká?“ „No jedna by tu byla. Z mých narozenin.“ Pak se na mě tak zvláštně podíval a hrál dál. 3:0 pro mě! On totiž nevěděl, že vím o tom, kdo byl jeho narozeninový dáreček a že my jí přefiknul už před tím. „No tak vidíš a proč s ní nejsi?“ „Je zadaná“ A zase se na mě tak podivně podíval. „Tak všechno se dá vyřešit. A ty se jí také líbíš?“ „Říkala mi, že jsem moc roztomilý“ Ta moje potvůrka jedna. Ta to s ním umí. „A znám jí?“ Po chvilce váhání se na mě podíval a řekl. „Jo znáš. Je to tvoje holka.“ 3:1! „Aha. No jo. Petra byla vlastně na tvé narozeninové oslavě že? Takže se ti líbí moje holka jo? Ty divochu jeden. A ty by si o ní měl zájem?“ „Je moc hezká. Vždycky se mi moc líbila. Líbí se mi jak se oblíká. Tak vyzývavě a přitom roztomile.“ Musím se přiznat, že to na ní také zbožňuji. 4:1 pro mě! „A co bys řekl na to, že by to mohla být dnes jen tvoje holka?“ Jakmile jsem to dořekl, tak na mě vytřeštil oči a úplně stuhnul. „To jako…, že bych mohl…, dneska s ní to…?“ „Přesně tak. Dneska by byla jen a jen tvoje. Co ty na to?“ 5:1 pro mě! Asi mu pomalu začínalo docházet, o co tu jde, protože se tak zvláštně usmál a povídá. „A tobě by to nevadilo, kdyby ti někdo vojel holku?“ 5:2! „To víš. Petruška má své požadavky, na které jí jen já nestačím, tak jsem se dohodli na volnějších podmínkách.“ 5:3! „A co na to Petra? Té to vadit nebude?“ „Ale vůbec ne, už na tebe čeká nahá v naší ložnici.“ 5:4! „To jako vážně?“ „Přesně tak. Na tvých narozeninách se jí to s tebou moc líbilo a před tím také.“ 5:5! „Ale musíš mě porazit, jinak nic nebude.“ „Tak dobře, těž se.“ Bitva vzplála. „Takže ty jsi celou tu dobu věděl, že jsem ti už dvakrát vojel tvojí holku a vůbec ti to nevadilo?“ „Ano. Ba právě naopak, jsem byl moc rád, že se to stalo.“ 5:6! Konec hry. Povedlo se.

Jsi tedy vítěz. Tak tedy jdeme. Dostaneš svojí výhru. Klučina pořád vypadal, jako by to byl jen sen, ale hned se hrnul ke dveřím. Odemykám a společně vstupujeme do chodby. „Moje Petruška už na tebe čeká v ložnici. Tak jen běž a užij si Valentýna.“ Od teď už se budu jen kochat. Bože jak já jsem nervózní a nadržený zároveň. Srdce mi buší, při představě, čeho budu právě svědkem. Klučina mezi tím došel do ložnice a pomalu si prohlíží to božské stvoření naservírované na posteli jen pro něj. Pomalu se začal svlékat, ale přitom z mé nahé Petrušky nespustil oči. Jakmile stáhnul i trenýrky, tak jsem pochopil, proč mu ta moje nevěrná mrška tak snadno podlehla. Páni, kam já se na něho hrabu. Jeho penis byl dlouhý, ale co bylo zjevnější. Byl výrazně širší než můj. Naposledy se na mě podíval přes rameno a já mu rukou pokynul ať jde k ní. Pomalu se k ní přitulil a začal jí hladit po nahém bříšku. „Miláčku, to jsi ty? Nemohla jsem se tě dočkat. Polib mě prosím.“ Na nic nečekal a začali se přímo přede mnou vášnivě líbat. Trvalo to snad minutu. „Tedy po tomhle jsem toužila takovou dobu. Moc si mi chyběl ty můj divochu.“ Páni, jak ta je kouzelná. Začali se spolu opět líbat, ale klučina se přehoupl nad ní a lehl si mezi její roztažené nožky. To bylo vážně něco to vidět na vlastní oči. Petruška už začínala pomalu sténat a jeho penis už také řádně ztvrdl. „Stáhni mi tu škrabošku prosím.“ Udělal co si žádala a okamžitě se mu zahleděla do očí a tak smyslně a divoce se na něho usmála. Pak její zrak sjel na mě, stojícího ve tmě chodby a i na mě se tak láskyplně zadívala a mrkla na mě. „Tak už do mě pojď, Moc po tobě toužím.“ Ještě víc dala kolínka od sebe, aby mu usnadnila vstup do své svatyně.

Jakmile klučina narazil na její pysky a pomalu se do ní začal nořit, tak se na mě ta má potvůrka zahleděla. Koukala mi přímo do očí, očíčka začala přivírat a kousala se do rtu. Když do ní pak pronikl celou svojí délkou, tak zaúpěla, hlavu zvrátila dozadu a prohnula se v pase. Pak ze sebe vydala dlouhý táhlý stén po kterém se na mě opět zadívala, tentokráte pohledem divoké lvice. Hned ho opět políbila a požádala ho aby pokračoval. „Bože. Jsem tě úplně plná. Prosím. Vošukej mě. Dělej!“ Okamžitě jí poslech a začal jí rytmicky nabodávat na ten svůj kůl. Přede mnou se začalo rozehrávat, to nejkrásnější představení na světě. Syn sousedky mi na Valentýna omrdává mojí lásku a já to potají sleduji. Nic hezčího snad už nemůže být. Oba se rytmicky pohybovali a jejich těla se leskla potem. Celým bytem se nesla vůně sexu a dobře uspokojované ženy. Bylo to tak smyslné. Petruška předla jako kočka a vždy po očku na mě jukla. Bylo evidentní, že se jí celá tato situace víc než zamlouvá, stejně tak jako mě. Nemohl jsem to už vydržet. Bylo toho na mě moc. Při sledování její nevěry jsem si ho musel začít honit. Bylo to k zešílení. Pocity se ve mně mísily. V hlavě i v klacku mi hučelo a já zažíval nepoznané pocity štěstí, lásky ale i úzkosti a žárlivosti. Klučina už mezi tím mou Petrušku řádně hobloval a ta křičela na celý pokoj. Ještě raz, dva, tři rychlé přírazy a Petra najednou ztuhla, prsty se jí kroutily a nožičky jí tak krásně vibrovaly. Takový orgasmus jsem u ní ještě neviděl. Pomalu ho rozdýchávala, když i on dosáhl svého vrcholu a pořádně vykropil mé lásce svatyňku. Petruška na mě pohlédla přesně ve chvíli, kdy i já už ten pohled nevydržel a stříkal jsem před sebe na podlahu jako hasič. Velice jí to pobavilo, protože se začala smát a mrkla na klučíka, ať se také podívá. Oba se pak usmáli a opět se začali vášnivě líbat. Já přitom poprvé pocítil určitý stud a možná i trochu ponížení. Ale bylo to velice příjemné.

Petruška mě pak požádala, ať jim podám klíček od pout. To jsem ihned učinil. Klučina jí pak odpoutal aby se mohli společně mazlit. Musel jsem si jít do lednice pro pivo. Vypil jsem ho skoro na ex. Páni, to tedy bylo něco. Jsem úplně hotovej. Celé tělo se mi třese a v hlavě mám úplně vymeteno. Z ložnice se ozývají mlaskavé zvuky a sténání. „Teda on je vážně k neutahání.“ Řeknu si pro sebe a pousměji se nad tím. Nechám je už o samotě si zařádit. Ještě tak půl hodiny spolu dovádí a i přes to, že je nevidím, ale pouze slyším, tak to musí být jízda. Chápu, že i když je tak mladý, to mojí Petrušku s ním tak baví a možná i proto, jí to tak moc láká a dělá dobře. Opět slyším, už známé sténání, před příchodem Petřina orgasmu a hned po tom už je klid. Slyším jen jak si potichu povídají a přitom se líbají.

Pak uslyším jak oba proběhnou po chodbě do koupelny, kde spolu ještě chvilku laškují ve sprše jak dva opravdový puberťáci, což mě nesmírně baví poslouchat. Když pak oba přijdou do obýváku v županech, on navíc v tom mém, tak z nich to uspokojení úplně čiší. Je na ně opravdu kouzelný pohled. Jako dvě zamilované hrdličky. S klučinou si otvíráme pivečko a moje nevěrnice popíjí vínečko. Bavíme se spolu o tom co jsme právě prožili. Už je mezi námi krásně uvolněná atmosféra. Bavíme se a je nám takto ve třech spolu dobře. Vypadá to na začátek něčeho nového, krásného a tajemného. Už se nemohu dočkat toho, co nás společně ještě čeká.


Obrázek
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Golie
Příspěvky: 540
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Začátek 2 – Valentýn

Příspěvek od Golie »

Hezké, a i fotka... Je to Petra a nebo jen pro inspiraci?
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátek 2 – Valentýn

Příspěvek od Tms0411 »

Golie píše:Hezké, a i fotka... Je to Petra a nebo jen pro inspiraci?
Díky. Petra to sice není, nicméně slečna na obrázku vypadá skoro jako její dvojče!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátek 2 – Valentýn

Příspěvek od Tms0411 »

Jinak, povídka vychází ze včerejší reálné situace, která ale bohužel nedošla, až k naplnění!=))) Nic méně jsme se už konečně trošku pohnuli z místa!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Začátek 2 – Valentýn

Příspěvek od nezadany »

To vypadá, že mají tajného rodinného přítele :-) A ještě jako souseda. Takže kdykoliv stačí zaklepat a může jít na věc. Třeba když ty budeš v práci, atd. Vzrušující situace.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátek 2 – Valentýn

Příspěvek od Tms0411 »

nezadany píše:To vypadá, že mají tajného rodinného přítele :-) A ještě jako souseda. Takže kdykoliv stačí zaklepat a může jít na věc. Třeba když ty budeš v práci, atd. Vzrušující situace.
Po včerejšku to ještě tak úplně nevypadá, ale je to na dobré cestě! Příležitostí bude asi dost! V práci jsem často dlouho do večera!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Začátek 2 – Valentýn

Příspěvek od nezadany »

Líbí se mi pracující paroháči. Někdo musí makat, aby Petruška mohla užívat s milencem.
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Začátek 2 – Valentýn

Příspěvek od nezadany »

Vlastně parohy proto, že manželka nepracuje a nudí se jsou hodně vzrušující. Manžel se dře v práci a ona vymýšlí, kdo by dřel jí :-)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátek 2 – Valentýn

Příspěvek od Tms0411 »

nezadany píše:Vlastně parohy proto, že manželka nepracuje a nudí se jsou hodně vzrušující. Manžel se dře v práci a ona vymýšlí, kdo by dřel jí :-)
Petruška normálně pracuje!=))) Ale já makám na směny, kdežto ona jede pondělí až pátek!=))) Má tedy dost času i o víkendech!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Začátek 2 – Valentýn

Příspěvek od 123vfa »

Opět parádaaaaaaaaaaaaaa.............díky a piš dál...........
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, M1C, Perverted1, Semrush [Bot] a 38 hostů