Nečekaný, přesto úžasný večer. - FIKCE

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Sany_62
Příspěvky: 3
Registrován: sob 19. led 2019 19:16:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Nečekaný, přesto úžasný večer. - FIKCE

Příspěvek od Sany_62 »

Kdysi dávno jsem pár povídek na "naše téma" napsal, žel zapadly někde v mém archivu. Na web stránkách, kde jsem je kdysi "publikoval" jsem je už nenašel. (Myslím tím ani stránky, ani povídky). No, pokusím se "nějáké zbytky" "vyštrachat pro Vaše pobavení. Zatím dávám k dispozici jednu, kterou jsem náhodou našel mezi odeslanými majlíky své dlouholeté, bohužel dnes už bývalé kamarádce, se kterou jsme se na toto téma "kamarádili" cca 10 let.

Váš Šany

Nečekaný, přesto úžasný večer

Konečně. Jsme spolu sami. Sedíme v luxusní restauraci a "bužírujeme si". Musím si Tě rozmazlovat, máš to moc ráda. Povídáme si o všem možném i nemožném. Je nám krásně. Zvedáš se, a odcházíš na toaletu. Trvá Ti to trošku déle než obvykle. Na můj dotaz co Ti tak dlouho trvalo, odpovídáš s klidem v hlase:"Ale, když jsem šla z WC, zastavil mě nějakej celkem sympatickej cizinec a něco chtěl, nevím co, neumím anglicky". Přešli jsme to, a pokračovali v našem rozhovoru. Plánovali jsme si náš další volný čas, kecali o práci, o rodinách, o tvé špatné finanční situaci, o pocitech, o sexu, prostě "prodrbali" jsme snad všechno. Najednou k nám přišla servírka a položila na stůl šampaňské "Bollinger 1981" a misku čerstvých jahod. "Nic jsme si neobjednali", namítám. Je mi oznámeno, že je to "pozdrav" od dvou pánů přes dva stoly. Díváme se oba tím směrem. "To je on" tiše říkáš, "To je ten boreček co se na něco ptal u "WeCka"". Poděkujeme lehkým kývnutím hlavy směrem k našim "sponzorům", ale to už je nám naléváno šampaňské. "Pokuď budete mít chuť a náladu, jste zváni ke stolu těch pánů", dodává krásná servírka a odchází. "Takhle bych se chtěla mít až do smrti": říkáš. Mě nezbývá nic jiného než Ti přitakat. Popíjeli jsme ten Bollinger a bylo nám fajn. Po chvíli jsme se zvedli a přesunuli jsme se ke stolu našich hostitelů. Tam se také degustoval Bollinger. Přidali jsme se. Nebyli to "Angláni" ale Rakušáci. Rozvinula se celkem fajn konverzace. Šampaňské stoupalo do hlavy, dobrej pokec, a tak jsme byli celkem smutní, že už v restauraci zavírají. "Můžeme pokračovat u nás v apartmánu", prohlásil jeden z nich. "To je fakt, ještě můžeme nějakou tu flašku potrestat" smějeme se v družné zábavě. Ty nic nenamítáš a tak jdeme. Bavím se napřeskáčku s oběma, Ty se jen usmíváš a popíjíš ten chutný "drink". Nerozumíš jim. Najednou se mě zeptáš:"Co povídali, že se tak usmíváš?". "Ale, mysleli si, že jsi hotelová šlapka" odpovídám, "jestli jim prý nechceš zatancovat a udělat striptyz", dodávám. Odpověď od Tebe nečekám. Usmíváš se, a vůbec Tě to nepohoršuje. "A kolik mi za to dají" říkáš pojednou jakoby vtipem. "Nevím, zeptám se, a směju se na celý kolo. Potom vše těm rakušákům překládám. " 100€" je jejich odpověď. Cha, cha, cha, je Tvoje odpověď, pod 500€ to neberu, snažíš se vymluvit. "Fajn, berem", vykřiknou najednou oba, když jsem jim to přeložil. Teď už to nebyla žádná sranda, mysleli to vážně. Ztvrdl Ti na tváři úsměv. Věděla si, že už nemáš kam uhnout, bojuješ sama se sebou. 500€ je dost peněz. Najednou se rozhodneš. "O.K." říkáš a odcházíš do koupelny se připravit. Já zatím s nimi popíjím a tlachám.
Vtom vstupuješ za zvuků muziky mezi nás. Jsi oblečená jen ve spodním prádélku a podvazcích. Předvádíš nádherný taneček. Líbí se mi to, ba co víc, vzrušuje mě to. Můj "pinďour" se mi začíná stavět, mám na Tebe chuť. A nejsem sám. Podle letmých pohledů do rozkroků našich hostitelů je vidět jejich obrovské vzrušení. Všimneš si toho a líbí se ti jak jsme nadržení. Jsi mrcha. Libuješ si v tom, a ještě víc nás provokuješ. Odhazuješ nejprve podprsenku, za chvíli i kalhotky. Nedá se to vydržet. "Chceš ji vomrdat", ptám se borečka napravo. "JO", kolik za to chce?:odpovídá, a přes kalhoty si lehce honí péro. Aniž bych Ti něco řekl, prodávám Tě. "1500€" a můžete ji vymrdat oba. Tušíš asi o co jde, ale alkohol a vzrušení z tance Ti odhodilo zábrany. To už ale měli oba kalhoty na zemi a začali Tě při tanci "ohrabávat". Jsi zděšená z toho co se děje, ale nemáš sílu se bránit. Vidím to v Tvých očích. Vidím jak Ti jeden zastrčil dva prstíky do pičky. Jenom si sikla. Měla jsi strach aby to nebolelo. Nebolelo. Byla si mokrá, jak Tě to taky vzrušovalo. Druhej Ti osahával prsa a přisál se na bradavky. "Lehni si na stůl": poroučím Ti. Chvěješ se a posloucháš jako věrný psík. Ležíš na zádech, máš lehce roztažené nohy a "držíš". Oba se Ti hrabou v kundičce a masírují Ti poštěváček. Přerývaně oddychuješ. Já jsem šíleně vzrušený a chci vidět víc. Můj obrovský chtíč mě popohání dopředu. Ještě víc Ti roztahuju nohy a jednoho z našich hostitelů tlačím k Tvému rozkroku. Beru do ruky jeho "vocas" a nasazuji ho k tvé mokré pičce. Najednou přirazí, a já na vlastní oči vidím jak Tě mrdá. Představuji si Tě jako kurvu, a strašně mě to vzrušuje. Honím si ho. "Pojď za mnou" říkáš a bereš si ho do ruky. Pomáháš mi ho honit. Obrovská slast. Až teď jsem si všiml, že druhou rukou honíš i našeho druhého hostitele. Přistupuje k Tobě ze strany blíž, a už si ho bereš do úst. Začínáš mu ho kouřit. Já mezitím rukou kontroluju jestli Tě ten první"správně šuká". Ano, mám ruku na Tvém "Venušiném pahorku", masíruju Ti poštěváček a cítím jak v Tobě ten jeho velkej čurák jezdí. I když se tomu vnitřně bráníš, užíváš si to, a v pravidelných intervalech přirážíš. Najednou říká "ten druhej" svýmu kámošovi: "Pusť mě, teď su na řadě já", a už se Ti cpe mezi nohy. Šahám Ti na kundičku a cítím že je plná spermatu. Je vidět, že se do Tebe udělal. Ještě štěstí, že bereš prášky. Tomu druhýmu to ale nevadí, protože Tě začíná mrdat taky. Ty už jen lehce oddychuješ a pomalu a jemně nám honíš čuráky. Jsi jak "mrdací panenka", jen nám držíš. Koukám, že Tvůj "druhej mrdáč" začíná rychleji přirážet, ale to už se do Tebe udělal taky. Pozoruji, jak Ti s Tvé rozšukané použité dírky vytéká jejich semeno. "Připadám si jak šlapka": šeptáš potichu. Ano, odpovídám. "Jsi moje kurvička, a já Tě zato miluju". A zase opakuješ "Ano, jsem Tvoje kurvička, mrdám za peníze", a pokračuješ: "Podívej se na svoji kurvičku, podívej!!". Ocas mi stojí jako kůl. Mám strašnou chuť se udělat. Strašně mě vzrušuje Tvoje rozšukaná pička. Chci Tě. Strkám Ti ho šetrně dovnitř. Je tam krásně. Párkrát přirazím a už se zmítám v neuvěřitelném orgasmu. Cítím jak Tě plním svým sekretem. Oddychuji a začínám Tě pomalu laskat. Chvíli odpočíváme a potom se jdeme do luxusní koupelny osprchovat. Oblékáme se, dostáváš od svých milenců "svoji odměnu" a odcházíme domů.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: pepan1, wuua a 201 hostů