GANGBANG příprava (PP)

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
moje1
Příspěvky: 38
Registrován: ned 12. úno 2017 4:50:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1292
Bydliště: Ústí nad Labem

GANGBANG příprava (PP)

Příspěvek od moje1 »

Jsme pár středního věku, ona zrzka krev a mlíko, on jak to napsat průměrný jedinec, žádný hubeňour. V průběhu několika posledních let se náš sexuální život neustále vyvíjí. Někteří znají naše první nesmělé začátky, kdy nám stačilo k maximálnímu vzrušení číst nadržené komentáře mužů u fotek mé ženy. Oba jsme ale brzy přišli na to, že tato virtuální forma sexu, ač krásná, je pouze bránou do nového světa. Do světa, kde si můžeme plnit své nejtajnější představy a sny, na které se 99 procent populace stydí jen pomyslet. Po absolvování několika trojek ve složení ona, já a jeden z vyvolených nám došlo, že je potřeba náš sex posunout o laťku víše. Mě vzrušuje, když je ona maximálně vzrušená a jí, když je za děvku, co musí plnit moje úkoly. Není to ale o tom, že když se jí nechce, tak se z toho jednoduše vyvlíkne a řekne, tohle ne. Prostě udělá, co jí řeknu. Na druhou stranu já, protože jí miluju, jí nikdy nepřikážu nic, o čem bych si nebyl jistý, že sama chce. Během let se mi tak neskutečně otevřela, že jí znám lépe než sebe. Je to až narkotizující pocit, když plní moje a vlastně i své perverznní touhy. Tato moje role není, jak se mnozí tady domnívají, o tom ukojit své touhy a na partnerku přitom nemyslet. Naopak. Mojí prioritou je ona, moje bohyně, její chtíč, touha. Ona mi to pak nevědomky možná i vědomě vrací tím, že mě dokonale uspokojí. Nejedná se jen o ten známý pocit uvolnění, když semeno opustí můj penis, ale v mém případě o pocit, že já jsem ten GURU JÁRA, co jí umožnil prožít rozkoš. Já tomu říkám, že jsem v její hlavě a řídím v tu chvíli to, co chce, její myšlenky, touhy, její vzrušení a to zda a jak intenzivně prožije svůj orgasmus.
Jako příklad uvádím postřeh z poslední trojky. On přišel ve smluvenou dobu. Žena v roli poslušné kurvičky čekala připravená na šukání. Ještě než se dostavil, jsem jí sáhl na kundičku a měla jí neskutečně mokrou, šťávy jí tekly po stehnech. Řekl jsem jí, že je za děvku a že po ní chci, aby se nechala ošukat podle toho, jak on bude chít. Odpověděla jen ANO PANE. Po příchodu bylo vidět, že se mu hodně líbí, byl hodně nadržený. Vzal si jí dle naší předchozí domluvy tvrdě a rychle. Byl tak vzrušený, že se udělal během 5-ti minut. Pocákal jí prsa a v tom jsem ženě řekl. Ještě dočistit. Ona bez váhání vzala jeho stále tvrdý penis do pusinky a vysála z něj zbytek mrdky. On jen vyvalil oči vzrušením, zasténal a zamumlal něco jako wau boží. Pak se oblékl a odešel. Podíval jsem se jí do očí a viděl jsem v nich hrdý pohled tygřice, co právě ulovila kořist a je na to náležitě hrdá. Bylo mi však jasné, co musím udělat, co jí dostane. Povalil jsem jí na záda a začal jí šukat. Ten pocit když je použitá je nepopsatelný. Zeptal jsem se, i když znám odpověď, můžu ochutnat? A už jsem viděl v jejích očích tu zvířecí nadrženost a chtíč. Hlavu mi přitáhla ke svojí a vášnivě mě líbala. Cítil jsem na jejím jazyku chuť toho cizího sperma a můj penis byl neskutečně tvrdý. Ona to cítila a zběsile přirážela a šeptala mi do ouška, dělej stříkej do mě, já to chci. Já jí při tom olizoval prsa postříkaná od něj. To jí neskutečně vzrušovalo. Po pár minutách jsem jí splnil její prosby a vystříkal jí kundičku. Ona pak tu vytékající tekutinu nabírala na prsty a roztírala si jí po postříkaných prsou od něj a tou směsí si divoce honila klitoris. Já jsem jí lehce prstem přejížděl přes análek. Ona se instinktivně napichovala a velice rychle dosáhla silného orgasmu. Celá se roztřásla a pak zamrzla. Její vzrušení jsem pak dále umocnil tím, že jsem jí na střídačku lízal poštěváček a líbal.
K této trojce si ještě vybavuji jeden pro mě velice vzrušující moment. Jak ženu šukal, měl nasazen kondom pouze do poloviny ptáka. Jestli to byl záměr nebo jen náhoda nevím, ale při šukání to hrozilo tím, že mu z něj kondom každou chvíli sklouzne. Strašně mě vzrušovalo vědomí, že k tomu může dojít. Když jsem to později řekl ženě při šukání, tak říkala, že by to byl pěkný průser a jako že to nechce, ale její kundička byla očividně jiného názoru. Okamžitě byla mokrá a nadržená. Pak se mi žena přiznala, že kdyby mu v tu chvíli kondom sjel, tak by ho nechala šukat bez něj. Usmála se na mě a řekla, to je tvoje práce, abys mě ohlídal. A tím mě úplně dostala.

Po této zkušenosti a po zhlédnutí tohoto videa https://xhamster.com/videos/gang-bang-wife-4708563 a podobných jsme dospěli k myšlence těch mužů přizvat více. Žena uváděla dva, já pět. Nakonec z toho byl kompromis tři s tím, že jsem ženu uchlácholil tvrzením, že všichni tři určitě nepřijedou. Doufal jsem však že ano. V inzerátu jsem napsal, že hledáme muže na gangbang a čekali jsme na zájemce. Po zkušenostech s hledáním z dřívějška jsme věděli, že sehnat muže odpovídající našim představám, bude nejtěžší úkol. A bylo to ještě horší, než jsme čekali. Jedinci bez vyplněných profilů a jakéhokoli fota, na ty už jsme zvyklí a jejich vzkazy putují hádejte kam. Ale zarazilo nás, co jsou schopni někteří idioti vyplodit. Tedy spíše nejsou schopni napsat větu o více jak jednom slově a i v tom jednom slově udělají překlep. Když jim člověk slušně odepíše, že nemá zájem, následuje pár dotazů proč. Když ani tohle nezabere, tak následuje série nadávek a někdy stolking. Z naší strany pak ignorace. Každý, kdo hledal ví, o čem píšu.

Po oddělení zrna od plev, jsme předběžně vybrali asi 10 mužů, ze kterých později vybereme dle další komunikace dva až tři a budeme se modlit, aby dodrželi slovo a přijeli, abych zbytečně neplatil hotel, neboť se ženou si můžeme zašukat doma a zdarma.

To je zatím vše, neboť akci plánujeme na konec ledna 2019. Tak držte palce, ať to dopadne dobře. Pokud bude zájem, napíšu, jak to dopadlo.
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: GANGBANG příprava (PP)

Příspěvek od xcryten »

Držím palce ☺
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: GANGBANG příprava (PP)

Příspěvek od kAv »

Super realizace predstav
moje1
Příspěvky: 38
Registrován: ned 12. úno 2017 4:50:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1292
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: GANGBANG příprava (PP)

Příspěvek od moje1 »

Tak bohužel to nedopadlo. Žádný ze tří vybraných nedorazil a to mě den předem ujišťovali, jak si chtějí zašukat. No co dodat. Jejich chyba. Musel jsem tedy udržez čest mužskému pohlaví a ošukat ženu sám.
V žádném případě to nevzdáváme a zkusíme druhý pokus.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: GANGBANG příprava (PP)

Příspěvek od tarenor »

Tak to je pěkný. Příště pozvi 10, možná jeden dorazí.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: GANGBANG příprava (PP)

Příspěvek od kohout50 »

moje1 píše:Tak bohužel to nedopadlo. Žádný ze tří vybraných nedorazil a to mě den předem ujišťovali, jak si chtějí zašukat. No co dodat. Jejich chyba. Musel jsem tedy udržez čest mužskému pohlaví a ošukat ženu sám.
V žádném případě to nevzdáváme a zkusíme druhý pokus.
Bohužel to je normální jev,spousta zájemců,vybrání aktérů,domluvy akce a nakonec nedorazí.Jen spousta keců,tahání fotek atd.Držím pěsti,pevné nervy při hledání a přeji,aby jednou vše dopadlo k plné spokojenosti
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jonny, pepan1 a 206 hostů