Manželkin príbeh

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Gomez
Příspěvky: 30
Registrován: ned 15. dub 2018 11:03:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Manželkin príbeh

Příspěvek od Gomez »

Manželkin príbeh.
/ interpretované priamo ňou /
Sedela som na gauči a uchlipkávala si z kávy, keď sa ozval zvonček. Vstala som , podišla ku dverám a otvorila som. Vonku stál mladý muž, okolo tridsiatky a usmieval sa na mňa. Nevedela som ho v rýchlosti zaradiť a spýtavo som sa na neho zadívala. Chvíľu ma nechal tápať a potom sa predstavil. Volal sa Michal a ja som si naraz spomenula, že býval v tom istom hoteli ako ja s manželom , keď sme boli v Grécku na dovolenke. Vídali sme sa denne na pláži aj v hoteli a spriatelili sme sa. Bežná dovolenková známosť a ja som ho pozvala aby sa zastavil, keď zavíta do nášho mestečka.Usmiala som sa na neho a pozvala ho dnu. Zavrela som dvere, Michal vkĺzol dnu a podal mi ruku . Videla som, že by ma rád aj pobozkal, ale netrúfal si. Už na dovolenke som si všimla, že sa mu páčim. Miško sa mi tiež páčil, tak som sa k nemu naklonila aby ma pobozkal. Neváhal ani chvíľku , objal ma a búrlivo pobozkal. Hneď sa však odtiahol a zmätene sa na mňa pozrel, či som sa neurazila. Neurazila, hoci sa mi zdalo, že jeho pery ostali pritisnuté na mojich troška dlhšie ako býva zvykom pri bežnom bozku. Dokonca sa mi marilo, že som na nich zacítila aj špičku jeho jazyka. V duchu som sa zahriakla, že fantazírujem, Michal bol odo mňa mladší asi o dvadsať rokov , fešák, vyšportovaná postava a určite mal dievčat na výber. Čo už by len na mne videl. Pozvala som som ho teda dnu a usadila na gauč. V našom mestečku bol služobne a rozhodol sa , že navštívi starú známu z dovolenky. Pochválila som ho, že nezabudol a spýtala sa , čím ho ponúknem. Kávu odmietol, že už mal dve, ale na pohárik vína pritakal. Priniesla som teda fľašku červeného a otvarák. Michal otvoril fľašku , ja som si sadla k nemu na gauč a naliala do pripravených pohárikov. Priťukli sme si a vtedy sa to stalo. Pohárik s vínom sa mi vyšmykol a víno sa vylialo priamo na nohavice môjho hosťa. Zhíkla som, uchopila servítku a pritlačila na mokrú škvrnu v jeho rozkroku. Kmitala som rýchlo rukou, aby som absorbovala čo najviac vlhkosti , Michal iba nehybne sedel a mne až teraz došlo, čo vlastne robím. Veď ja ho vlastne eroticky stimulujem a jemu ako sa zdalo to vôbec nevadí. Dokonca mierne roztiahol nohy, aby sa moja ruka so servítkou dostala až na jeho stehná. Ostala som ako obarená a v rýchlosti som nevedela ako z tejto situácie vybŕdnuť. Zakoktala som, či by nebolo lepšie, aby si tie nohavice vyzliekol a tým som to úplne zabila. Zazubil sa a úplne samozrejme sa postavil, stiahol zips a nohavice išli dolu. Červená až za ušami som ich odniesla do kúpeľne zaprať a vrátila som sa do obývačky . Miško tam sadel iba v slipoch s obrázkom čerta na prednej strane . Pekelník mal výstavný chvost a zdalo sa mi, že s ním na mňa máva. Pri bižšom pohľade som zistila, že sa mi to vôbec nezdá, pod obrázkom čertovho chvosta sa nachádzal iný, tentokrát skutočný a na jeho majiteľ ovi sa prejavovali následky mojej očisťovacej kúry. Počiatočný šok už opadol a ja som začala uvažovať, do čoho návčtevu obliecť. Miško povedal, že to počká, chytil ma za ruku a stiahol k sebe na gauč. Poznamenal, že aj jeho slipy vykazujú určitý stupeň vlhkosti a ukázal na mokrú škvrnu na konci čertovho chvosta. Chytil ma za ruku, pobozkal , vložil mi do nej ďalšiu servítku, šibalsky sa usmial a spýtal sa , či nechcem pokračovať. Bola to bizarná situácia, na gauči sedel vedľa mňa polonahý muž, ktorému som pred chvíľkou mimovoľne masírovala intímne partie a ja som pocítila chvenie v podbrušku. Prečo nie, pomyslela som si, keď už sa situácia dostala do tohto štádia, treba z nej vyťažiť maximum. Pritlačila som ruku so servítkou na mokvajúcu škvrnku . Chvost sa okamžite napružil, ovšem nie ten čertov, ale skrytá rezerva pod ním. Michalov dych sa zrýchlil , ja som uchopila do ruky jeho tuhnúci kokot zakrytý len tenkou látkou slipov a začala som mu ho jemne stláčať. Zachrčal blahom , pritisol sa bližšie ku mne a položil mi ruku na plece. Jemne mi požmolil ušný lalôčik , prešiel zľahka prstami po krku a už sa jeho ruka sunula nižšie. Zastavila sa až na mojom pravom prsníku, jemne ho stlačila a pomasírovala. Príjemný pocit v spodnej časti môjho tela zosilnel a ja som zacítila, ako moja pička začína vlhnúť. Zatvorila som oči a nechala sa unášať na vlnách rozkoše. Popritom som naďalej rytmicky stláčala žaluď jeho stoporeného vtáka ukrytý ešte stále pod slipami. Servítku som odhodila, vlhká škvrna na malom kúsku látky zakrývajúcom jeho poklad sa aj tak namiesto vysušenia rapídne zväčšovala. Naraz som pocítila, že môj hosť sa zdvihol a vzápätí si kľakol ku mne na gauč. Jeho tvár sa ocitla tesne pri mojej a jeho ústa sa prisali na moje pery. Začal ma náruživo bozkávať, jeho jazyk si razil cestu do mojej ústnej dutiny a ja som videla všetky hviezdičky . Jeho pravá ruka zablúdila do výstrihu mojich šiat a cez košík podprsenky naďalej pásla moju kozičku. Ľavou rukou mi v rekordnom čase porozopínal všetky gombíky na šatách a hladil ma po brušku. Jeho ukazovák sa jemne zavŕtal do môjho pupku , zatiaľ čo jeho pravá ruka nahmatala moju bradavku naďalej ukrytú v košíku podprsenky a jemne ju žmolila. Totálne som zvlhla, chytila ruku operujúcu v mojom pupíku a pritisla si ju na moje premáčané nohavičky. Miško na naďalej zúrivo bozkával, hrýzol mi pery a naše jazyky sa striedavo prepletali raz v mojej a raz v jeho ústnej dutine. Akonáhle sa jeho ruka dotkla mojich nohavičiek, zmeravel, prudko vydýchol a postavil sa . Prudko a zároveň jemne ma položil na gauč, roztiahol mi nohy a ľahol si na mňa. Znova sa prisal na moje pery a jazykom mi vymetal všetky kúty mojich úst. Jeho stoporený vták doposiaľ uväznený v slipoch sa obtieral o moju nadržanú pičku zakrytú len úzkym prúžkom nohavičiek a ja som si až teraz uvedomila výnimočnosť celej tejto situácie. Bola som nadržaná ako hárajúca fena, potrebovala som poriadne vymrdať a pritom som bola ešte takmer oblečená. Michal bol na tom takisto, jeho kolík bol stále uväznený v slipoch. Bolo to svojím spôsobom zvláštne a enormne ma to vzrušilo. Chvíľku sme sa ešte takto dráždili, čertík na jeho slipoch svojim vlhkým chvostom rajboval moje premáčané nohavičky a ja som usúdila, že je čas prejsť do vyššieho levelu. Odhrnula som si nohavičky , vytiahla z jeho prádla kus pulzujúceho mäsa po ktorom moja mušlička tak túžila a priložila som si jeho žaluď medzi svoje závojčeky. Dvakrát sa nedal ponúkať a okamžite mi ho začal tlačiť dnu. Najprv opatrne, no po pár prírazoch sa moja vagína prispôsobila a začala divoká mrdačka. Jeho úd mal úctyhodné rozmery a perfektne ma celú vyplnil. Jazdil vo mne raz pomalšie, potom zrýchlil a znova ubral plyn. Masíroval mi steny mojej vagíny a ja som cítila, že idem do finále. Ľavou rukou som mu vkĺzla pod košeľu a začala som ho škrabkať na prsiach. Využila som chvíľu keď ho zo mňa povytiahol , pravou rukou som uchopila do ruky jeho vajcia a jemne ich masírovala . Cítila som, že aj on to už má na krajíčku a tešila som sa na porciu mladého semena. Odlepil sa od mojich úst a spýtal sa ma , kde sa mi môže vystriekať . Či na bruško , alebo ho má jednoducho vytiahnuť , zavlažiť mi svojou miazgou pošteváčka a nechať stekať pomedzi pyšteky. Hlasom ochrapteným od blížiaceho sa orgazmusu som mu povedala, že ani jedno ani druhé, že si prajem, aby všetko svoje semeno nastriekal priamo do mňa. Nebolo mu to treba opakovať, ešte pár krát vrazil do mňa svoj ocas a moja ruka držiaca jeho vajcia ucítila, že sa mu stiahli a milióny spermií opúšťajú svoj domov a rútia sa priamo do mojej vagíny. Miško vykríkol a ja tiež. Prúd semena bičujúci steny mojej vagíny spôsobil, že aj ja som sa odbavila zarovno s ním. Chvíľku sme nehybne ležali, potom opatrne vstal, , vytiahol mobil a odfotografoval si ma ako tam ležím čerstvo vymrdaná, odbavená a z pičky mi vyteká jeho semeno. Neprotestovala som, za taký orgazmus si nejakú pamiatku zaslúžil a tajne som dúfala, že pri pohľade na fotku si spomenie kde bývam a niekedy si to zopakujeme. Dokonca som zdvihla nohy, odtiahla som čo najviac nohavičky a požiadala o pár detailných záberov hustej bielej šťavy vytekajúcej z mojej lastúrky až na riťku. Neskôr som si ich hodlala skopírovať . Upravila som si nohavičky a posadila som sa znova na gauč.
Naliala som znova víno a pozrela som sa na svojho hosťa . Stál vedľa gauča a spýtavo sa na mňa pozeral. Zrejme mu vŕtalo v hlave, že nejdem do kúpeľne osprchovať sa . Nechcela som, aby ma považoval za nejakú humusáčku,tak som mu vysvetlila, že si chcem ešte chvíľku užiť ten pocit byť plná mladého hustého a chutného semena. Pri slove chutného som si kúsoček poodhrnula gaťky, zaborila som ukazovák do mojej preplnenej mokvajúcej pičky, potom som ho vytiahla a s chuťou olízala. Ohromene sa na mňa pozeral a toto predstavenie ho opäť vzrušilo. Ostatne, ktorý muž by ostal ľahostajný pri pohľade na ženu ochutávajúcu zo svojej vagíny jeho čerstvý ejakulát. Jeho ovisnutý úd trčiaci zo slipov začal znova dvíhať hlavičku a o chvíľu sa vynímal v celej svojej kráse. A bolo sa na čo pozerať. Mal ho nadpriemerný, s tmavočervaným žaluďom na konci. Ešte bol ulepený od semena a mojich štiav. Gestom som ho pozvala bližšie, uchopila za stojaceho čuráka a omočila do svojho pohára s vínom . Jazykom som ho dôkladne očistila a víno som na ex vypila. Sedela som na gauči, šaty som mala stále rozopnuté a pozerala som na Michala. On takisto pozeral na mňa, pohľadom hltal hlavne moje prsia, ktoré vlastne ani poriadne nevidel. Kokot mu stál, pripravený vyexpedovať ďalšiu dávku semena , nevedel však, ako by som reagovala a tak len stál a mlčky sa na mňa pozeral. Opýtala som sa, či by chcel vidieť moje prsia. . Nadšene prikývol, tak som si teda vyzliekla šaty a rozopla podprsenku. Ohromene sa zadíval na moje trojky so zdurenými bradavkami, mimovoľne uchopil do ruky svoj stojaci kokot a začal si ho zvoľna honiť. Gestom som ho pozvala bližšie, zobrala so do ruky jeho stoporený úd a začala som si žaluďom dráždiť spuchnutú bradavku. Telom sa mi začal šíriť blažený pocit a videla som, že Miško je na tom podobne. Zrýchlene dýchal, jeho čurák mi pulzoval v ruke a ja som ho druhou rukou začala hladiť po zadku. Striedavo som ho jemne škrabkala po svalnatých polkách, občas som prešla ukazovákom po ryhe medzi nimi, ale vždy som sa včas z polcesty vrátila, prípadne som pokračovala na stehnách. Držal sa , iba čo mierne rozkročil nohy akoby ma chcel pozvať preskúmať aj ďalšie zóny. Práve som sa chystala vyhovieť mu, keď v zámku zaštrkotal kľúč. Dvere sa otvorili a v nich sa objavil môj manžel.
Michal zdrevenel a jeho kokot začal povážlivo strácať na objeme. Rýchlo som si ho zobrala do pusy a začala cucať a olizovať jazykom. Moc to nepomáhalo, jeho majiteľ hľadal povestnú myšaciu dieru, kde by sa ukryl. Ja som zostala kľudná, lebo som vedela, že tu žiadne nebezpečenstvo nehrozí. S manželom sme mali pred nejakým časom debatu na tému mimomanželského sexu a zistili sme, že by nám to ani jednému nevadilo, naopak, náš vzťah to iba posilnilo. Išlo tu iba o živočíšny sex, žiadne citové väzby. Dohodli sme sa, že to jeden pred druhým nebudeme tajiť, naopak, detailne si to potom rozoberieme. Dvakrát som už takýto úlet absolvovala a bola som milo prekvapená jeho reakciou. Keď som mu pred časom opisovala, ako mi môj náhodný milenec naplnil kundu až po okraj bol nadšením celý bez seba. Okamžite zo mňa strhol šaty a zažila som snáď najlepší sex svojho života. Len ma poprosil, že keby sa naskytla znova takáto príležitosť, aby som sa snažila vydržať s naplnenou pičkou až pokým nepríde domov. Priznal sa mi, že ho veľmi láka vidieť moju vagínu naplnenú cudzím semenom a potom mi ju vylízať. Vstala som teda, podišla k manželovi a s pusou ulepenou Michalovou šťavou som mu vlepila poriadneho francúzáka. Manžel pusu opätoval a svojim jazykom mi dôkladne povymetal celú ústnu dutinu. S úsmevom na mňa pozrel, až sa jeho pohľad zastavil na mojich premočených nohavičkách. Oči sa mu rozžiarili, priskočil ku mne , odtiahol ich okraj a zaboril dva prsty do mojej čvachtajúcej pičky. Nabral na ne trochu sekrétu, ktorým moja šuška tak hojne oplývala a s chuťou ich oblízal. Nato sa začal rýchlo vyzliekať. Komplet nahý si ľahol na gauč a posunkom ma privolal k sebe. Urobila som dva kroky smerom k nemu a ocitla som sa pri Michalovi. Otočila som sa k nemu a poprosila som ho, či by mi vyzliekol nohavičky . Mechanicky poslúchol a podal mi ich. Zmuchlala som tento premáčaný kus látky a vrazila som mu ich do úst. Potom som podišla ku gauču a posadila som sa na môjho manžela. Sadla som si tak, aby mal moju naplnenú vagínu priamo pred ústami. Sťahovala som pošvové svaly a pozerala ako Michalovo semeno prúdi do manželových úst. S chuťou prehľtal ,vystrčil jazyk aby mu neušla ani kvapka a povymetal mi ním všetky kúty mojej premrdanej pičky. Otočila som sa k Miškovi, ktorý tam stál s pusou ucpanou mojimi nohavičkami a očividne nič nechápal. Vysvetlila som mu, že manžel mi občas dopraje mladé mäsko , aktívne sa zapája a tiež si rád pochutná na kvalitnom semene. Zdalo sa, že pochopil a začal ožívať. Potešila som sa a začala hľadať spôsob ako obživiť aj jeho zvädnutého vtáka. Bohatiersky úd, ktorý doteraz hrdo vypínal hlavičku sa momentálne scvrknutý hompaľal pod jeho bruchom. Vytiahla som nohavičky z jeho úst , omotala som ich okolo jeho zvädnutého vtáka a začala rytmicky honiť. Jeho povädnutý úd začal opäť tuhnúť a ja som sa so smiechom spýtala, či sa už konečne nechce vyzliecť. Rád poslúchol , slipy s čertíkom zleteli na zem, nasledovala košeľa s tielkom a ja som sa mohla pokochať pohľadom na jeho atletickú postavu s vypracovanými svalmi. Mňa však momentálne najviac interesoval masívny sval v strede jeho tela. Bol už znova napružený a dožadoval sa pozornosti.
Odhodila som na zem premáčané nohavičky , uchopila som nášho hosťa za vajcia a pritiahla k sebe. Otvorila som pusu, pevne obopla perami jeho žaluď a zakmitala mu na ňom svojim mrštným jazykom. Zavzdychal, chytil ma zozadu za hlavu a snažil sa vraziť mi svoj kokot hlbšie do pusy. Ja som však mala iné plány. Párkrát som ešte zakmitala jazýčkom na jeho uzdičke a otočila som sa k maželovi, resp. k jeho stoporenému vtákovi. Keď som ich tak porovnávala, nebol taký dlhý ako Miškov, zato dosť hrubý a momentálne tvrdý ako skala. Pustila som Michalove vajcia , vzala do ruky manželove a jemne ich pomiesila. Zároveň som sa zohla k jeho uťahováku a začala fajčiť ako o závod. Osamotený Michal sa na nás pozeral, držal v ruke svojho stoporeného čuráka a pomaličky si ho honil. Manžel sa jazykom venoval môjmu pošteváčku zvedavo vykúkajúcemu spomedzi prekrvených závojčekov a ja som bola zvedavá, či si Michal všimne voľného parkovacieho miesta priamo nad ním. Asi mi čítal myšlienky, pretože som zacítila ako si kľakol za mňa a špičku svojho kokota priložil medzi moje pyšteky . Manžel to využil a párkrát mu prešiel svojim drapľavým jazykom po uzdičke priamo pod močovou trubicou. Nie , nebol bisexuál, iba chcel pomôcť niečomu, čo robí radosť jeho drahej polovičke. Michal zavyl od rozkoše, zrejme tento pocit aby mu niekto tesne pred zasunutím ešte olízal žaluďa, tak často nezažil. Ak vôbec. Pár sekúnd si ešte vychutnával tento pocit, potom prudko zarazil svoj stoporený kokot do mojej premáčanej pičky. Zapadol akoby tam odjakživa patril a Michal začal naplno plieniť moju jaskynku. Nie však prudko ako po prvý raz, ale pomaly, decentne, povedala by som že až rozvážne. Chvíľku dokonca vykĺzol úplne a keď som pomedzi roztiahnuté nohy pozrela čo sa deje, zistila som, že veselo jazdí v manželovej puse. Pochopila som, že ani on nie je bi, išlo tu o nadradenosť samca mrdajúceho druhému samcovi jeho družku, túžba pokoriť oboch a ukázať im kto je tu pánom. Bola to dominancia samca pochádzajúca ešte z doby kamennej túžba vládnuť, ovládať, rozhodovať, rozsievať svoje semeno a zachovať svoj genofond. Zamrnčala som, Michal usúdil, že manžel je už pokorený dosť, vytiahol svoj úd z jeho pusy a vrazil znova do mojej pičky. Nie však prudko, ale pomaličky, aby som si mohla vychutnať jeho buchar raziaci si cestu mojim tunelom. Vychutnávala som si každý centimeter, telom mi prechádzalo príjemné mravenčenie a cítila som, že už dlho nevydržím. Podľa zášklbov manželovho penisu som cítila, že aj u neho je vyvrcholenie otázkou chvíľky. Michal bol čerstvo vystriekaný, tu som vedela, že to potrvá dlhšie, ak niečo nevymyslíme. A manžel vymyslel. Po pár ťahoch v mojich ústach sa mu kokot napružil a do úst mi začalo prúdiť jeho semeno. Dodržiaval správnu životosprávu a bolo to cítiť aj na jeho ejekuláte. Semeno bolo chutné, s chuťou som ho požila a ešte sa aj pooblizovala. Michal videl, čo sa deje a tiež ho to aktivovalo. Zrýchlil , telom mi prebehlo príjemné teplo a ja som sa s výkrikom odpráskla. Bol to úžasný orgazmus a manžel videl že je načase trochu si oddýchnuť. Hosť bol však stále pri sile, tak mu troška pomohol a pošteklil jazykom jeho vajcia. Sťahy mojej vagíny a manželov jazyk na jeho vyholených vajíčkach spôsobili, že Miško zaryčal a znova začal plniť moju mušličku svojím semenom. Už ho nebolo toľko ako prvý raz, ale ako dezert to manželovi stačilo. Počkal až Miškov kokot opustí moju škebličku a dočista mi ju vylízal. Náš milý hosť nás obišiel, pristúpil ku mne, zdvihol mi hlavu a vrazil mi svojho čerstvo odbaveného čuráka do pusy. S chuťou som mu ho očistila a pobrala sa do sprchy. Manžel a Michalom tam o chvíľu prišli za mnou, navzájom sme sa poumývali a vrátili do obývačky.
.....pokračovanie nabudúce.
idealman
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. led 2019 22:01:26
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželkin príbeh

Příspěvek od idealman »

Super!
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželkin príbeh

Příspěvek od hisak »

Legenda hovori, ze mlademu stoji stale, aj po desiatich striekaniach za hodinu :D

Kym nezacal chlap fajcit chlapovi to bola kvalitka, potom som uz radsej necital :D
yachtmen
Příspěvky: 100
Registrován: stř 14. čer 2017 11:36:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželkin príbeh

Příspěvek od yachtmen »

Pěkný
luku
Příspěvky: 17
Registrován: pon 26. zář 2016 15:53:53
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Manželkin príbeh

Příspěvek od luku »

Úžasné....
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Manželkin príbeh

Příspěvek od hotpair40 »

Bude aj pokračovanie ? Lebo je to fantasticke
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, Holzer, Lapua, xxmioxx a 38 hostů