Štědrovečerní večeře PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Štědrovečerní večeře PP

Příspěvek od petrhall »

Probudil jsem se a viděl že má manželka, má Bohyně ještě spí Peřinu měla stočenou mezi nohama, Jednu nohu pokrčenou a noční košilku vyhrnutou Její krásný větší zadek byl celý nádherně vystavený Chvilku jsem na něj koukal a pak se pomalu, abych jí neprobudil pomaloučku zvedl z postele a odešel jsem z ložnice Zavřel jsem za sebou dveře abych jí nerušil
Zamířil jsem si to do koupelny provést ranní očistu abych se pod studenou vodou probral Pak jsem šel do kuchyně a uvařil si kafe Vychutnával jsem si u stolu ranní cigaretu a k ní popíjel kafe Kouknul jsem na hodiny Ukazovaly 11.10 "Měl bych začít s přípravou na večer" prolétlo mi hlavou Dopil jsem kafe a pustil jsem se do práce Bramborový salát jsem měl hotový už od včerejška aby se rozležel Vyndal jsem z lednice vykuchaného kapra a začal ho porcovat Dal jsem vařit na sporák hlavu a ořezy z kapra na polévku
Byl jsem zabraný do práce že jsem si ani nevšiml že ve dveřích do kuchyně stojí má Bohyně a pozoruje mě Když jsem jí zaregistroval otřel jsem si ruce do utěrky a pospíchal jsem si před ní pokleknout
"Dobré ráno má Bohyně " pozdravil jsem
"Dobré ráno Čuračku" odpověděla a otočila se ke mně zády a povystrčila svůj zadek který koukal ven z krátké noční košilky
Okamžitě jsem ho políbil na dukaz své podřízenosti tak jak to měla ráda a jak to vyžadovala
"Vidím že jsi pilnej jak včelička To jsem ráda nerada bych tě musela trestat i na štědrý den" usmála se
"Snažím se má Paní aby jste si dnešní večer s Pánem užila" odpověděl jsem
"Uvař mi kafe a k tomu dva kousky té vánočky a dones mi to do obýváku" a odešla vedle do pokoje
Ležela na sedačce a s někým telefonovala když jsem jí donesl snídani jak poručila Jen ukázala prstem na stolek a naznačila at pak vypadnu
Vrátil jsem se do kuchyně k rozdělané práci Smažil jsem zrovna krutony do polévky když manželka přišla a stoupla si za mě Rukou mi zezadu zmačkla bradavku a začala ji mnout mezi prsty Cítil jsem jak mi začiná mírně tvrdnout ocas
"Volala jsem s Milanem Dorazí na pul šestou takže na šestou hodinu budeš moct servírovat štědrovečerní večeři Pro dva Čuráčku, ty se najíš potom sám až odjedeme k Milanovi" políbila mě na tvář a odešla
Já měl vše připravené takže jsem měl volno Kapr i řízky už jen obalit a udělat polévku
Koukal jsem na pohádku když manželka volala z koupelny at naklušu za ní Chtěla vyholit kundičku takže jsem splnil co poručila Ona si pak sedla na okraj vany a roztáhla nohy od sebe
"Ted jí mužeš zkusit jazykem jestly je celá hladká"
Lízal jsem jí kundičku a jí se začal zrychlovat dech Soustředil jsem se na poštěváka tam je nejvíc citlivá a má to tak ráda Netrvalo to nijak dlouho když mě chytila za hlavu a víc si ji přimáčkla do klína a sama začala pohybovat pánví naproti mému jazyku Pak strnula v křeči a čekala až odezní její orgasmus
"Jsi šikulka Čuračku Na lízaní jsi jednička" pochválila mě a usmála se Vlezla si zpátky do napuštěné vany a já opustil koupelnu
Byl jsem už opět v kuchyni a obaloval kapra a řízky Vařil polévku když přišla z mnou Stala tam jako Bohyně Krásně nalíčena Upravené vlasy V černých šatech s velkým výstřihem z kterého se dmuly ven její velké prsa Šaty dávaly vyniknout její plnoštíhle postavě Na nohách lodičky na podpadku Na svých padesát let je opravdu nádherná Na ulici když jdeme třeba nakoupit se za ní spousta chlapu otočí Vždy jsem byl hrdý na to že mám tak krásnou manželku a zároven svou Bohyní která dokáže uspokojit mou submisivní povahu
"Jak vypadám?
"Jste nádherná má Paní "
Přišla ke mně a dala mi pusu a rukou chytila muj tvrdý ocas a začala ho pomalu honit Já měl ruce od obalováni a jen jsem tam tak stál a držel Po chvilce ho pustila a plácla mě přez zadek
"Nezdržuj se a nerozptyluj se" usmála se a odešla
Bylo pět hodin když jsem si šel dát sprchu Pak jsem se vrátil do kuchyně a začal smažit na dvouch pánvích rybu a řízky
Pak zazvonil zvonek a manželka šla otevřít a přivítat Milana po chvilce stály oba ve dveřích do kuchyně
On držel manželku rukou kolem pasu Majetnické gesto napadlo když jsem to viděl
Já okamžitě před nimi kleknul na zem
"Dobrý den Pane" pozdravil jsem
"Zdravím tě Čuráčku Krásně to voní"
"Děkuji Pane"
Ten kontrast Já manžel nahý na čtyřech a předemnou má manželka a její milenec Ona v krásných šatech a on v tmavém obleku Oba se odebraly do obýváku na sedačku a já jim donesl skleničky a nalil bílé víno
Vrátil jsem se do kuchyně a zkontroloval zda je vše hotovo Pak jsem šel prostřít stul pro dva a do skleniček nalil aperitiv na přípitek Tři skleničky
Vešel jsem do obývaku
"Má Paní pokud si přejete mohu servírovat štědrovečerní večeři"
Oni seděly na sedačce a povídaly si Manželka kývla hlavou na souhlas a oba se zvedly a šly si sednout k prostřenému stolu
Já nalil do talířu polévku a postavil jí před ně Manželka ukázala prstem vedle stolu a řekla at si tam kleknu Klečel jsem tam s rukama složenými za zády Oni se zvedly a pozvedly skleničky k přípitku
Vzal jsem si taky tu svou do ruky Manželka pronesla krátký proslov že je ráda že jsme se takhle sešly a že bude ráda pokud se tak sejdeme i příští rok První si přitukla semnou Koukaly jsme si do očí Pak si semnou přitukl i Milan Vydržet se mu dívat do očí jsem dlouho nevydržel a sklopil jsem zrak k zemi Pak si přitukly oni dva a daly si pusu
Následovala polévka a pak jsem servíroval bramborový salát s kaprem a řízky Po jídle jsem dostal od obou pochvalu za své kuchařské umění Když odcházely od stolu manželka se ke mně naklonila
"Jsi užasnej Čuráčku Miluji tě"
Já sklidil ze stolu a šel jsem za nimi do obýváku
Seděly vedle sebe na sedačce Manželka nohy přehozené přez jeho On jí hladil stehno
"Mužeš rozdat dárky Jen ty společné Naše si dáme zítra spolu sami" řekla manželka Vzal jsem pod stromečkem obálku a zabalenou láhev Jacka Danielse Přilezl jsem před ně a láhev podal Pánovi a obálku mé Bohyni
Manželka otevřela obálku kde byl poukaz na třidenní silvestrovský pobyt v Krkonošich pro dva Manželka neskrývala radost Vím že moc ráda lyžuje na rozdíl ode mě který na lyžích nikdy pořádně ani nestál A k tomu jako bonus pojede s milencem s kterým si bude po celý pobyt užívat vášnivého sexu
Zvedla se a dala mi pusu
"Jsi užasný Ani nevíš jako jsi mi udělal dárkem radost "
Pak šla pod stromeček a vrátila se na sedačku V ruce měla tři dárky dvě krabičky zabalené s mašlí a rákosku na které byla jen mašle Podala mi to a usmála se
"Abys viděl že jsme na tebe taky myslely"
Klečel jsem a začal rozbalovat první krabičku Byly v ní dvoje tanga co nosila má manželka
"Byla by škoda je vyhodit když je ještě donosíš" řekla se smíchem a já poděkoval Když jsem rozbalil druhou krabičku byl v ní obojek na krk Manželka mi ho vzala z rukou a nasadila mi ho na krk
"Má i známku na jméno Takže po svátkách si dojedeš do OBI tam co dělají klíče Tam poprosíš toho pána aby ti tam vyryl jméno Čuráček A klidně mu mužeš říct že je to dárek od milence tvé ženy" a začala se smát Poděkoval jsem a cítil jsem jak se červenám
"A tu rákosku jsme s Pánem vybíraly společně Vím že je Štědrý den a že se moc nehodí tě zrovna dnes trestat Ale na druhou stranu co by to bylo za dárek který by jsi si neužil vid?"
"Ano má Paní"
"Užiješ si dárek a ještě mi tím udělaš velkou radost Takže si ji vem do ruky a popros Pána jestli by ti nevysázel na zadek 10 ran pro mé pobavení"
Klečel jsem před ním a v ruce měl rákosku "Pane prosím o 10 ran pro pobavení své Paní"poprosil jsem
On si vzal z mých rukou rákosku a zvednul se
"Kdy už by se měly plnit přání když né na štědrý den"
"Přisun si sem křeslo a ohni se přez něj tak abych se ti mohla dívat do oči " řekla manželka a ukázala před sebe
Byl jsem ohnutý přez křeslo a koukal se manželce do očí když mi na zadek dopadla první rána Štíplo to a já syknul bolestí Pak přišla druhá rána
"Ty dvě neplatí Zapomněl jsi náležitě poděkovat Čuračku" zasmála se manželka
"Prominte má Paní"
"Jedna Děkuji Pane"
"Dvě Děkuji Pane" Odpočítal jsem všech 10 ran a zdálo se mi že s každou novou ranou Pán přidával na intenzitě Jako by tomu přicházel na chut Nebo že by ho povzbuzoval spokojený vyraz mé manželky?
Manželka si stoupla a pohladila po tváři
"Bože já jsem uplně mokrá Ty jsi mě normálně vzrušil"Zašla za mě že jsem jí neviděl a něco šeptala Milanovi
"A Pána to asi vzrušilo taky když mu tady něco narostlo v kalhotách" řekla se smíchem Stoupla si zase přede mě
"Co takhle ještě jednou 10 ran Čuráčku když je ten štědrý den?A já při nich ulevím Pánovi pusou co ty na to?"
"Ano má Paní" řekl jsem odevzdaně Ona šla k Milanovi a klekla si před něj Bylo slyšet jak mu stáhla kalhoty a začala ho kouřit Po chvilce dopadla první rána na muj nastavený zadek Pak dlouhá prodleva a následovala další Užíval si kuřbu od manželky a vždy když na chvilku přestala aby se nadechla vysázel mi další ránu Ja vždy poděkoval a čekal na další Chyběla poslední 10 rána když bylo slyšet že to na něho jde
" 10 Děkuji Pane"
Pak mě manželka vzala za ucho a přitáhla si mě z křesla před sebe kde jsem zakleknul Rukou mě chytila za vlasy a zvrátila mi hlavu Pohybem hlavou mi naznačila abych otevřel pusu A pak otevřela pusu a nechala do té mé stékat semeno co vysála z Milanova ocasu Pak se ke mně naklonila a začala mě líbat s jazykem
"Štastné a Veselé Čuráčku" řekla se smíchem "A ted si klekni před Pána a poděkuj i jemu"
"Děkuji Pane" uctivě jsem poděkoval když jsem před ním klečel
"Já děkuji za nezapomenutelný štědrý večer" odpověděl
"Počkám v autě" řekl manželce a ta ho šla vyprovodit ke dveřím Já tam stále klečel když se manželka vrátila a sedla si na sedačku
"Pojd si kleknout sem přede mě a mužeš se za odměnu vystříkat" Povytáhla si šaty a nastavila mi nohu
Oběma rukama mi začala dráždit bradavky
"A hod sebou at Milan nečeká věčnost" Byl jsem tak nadržený že stačilo párkrát pohonit a manželčinu nohu jsem pocákal dost silnou dávkou svého hustého semene
"Slízej to prase" Uklidil jsem to po sobě jak poručila a ona se zvedla a upravila si šaty Na chodbě si vzala kabelku a oblekla bundu
Klečel jsem před ni u botníku
"Takhle jsi si to představoval?"zeptala se a usmála se "Ano má Paní "
"To jsem ráda že jsi byl spokojený Chtěla jsem aby mi to Milan před tebou udělal ale nějak se mu do toho nechtělo Asi se ještě pořád stydí Tak aspon takhle" Nahla se ke mně a dala mi pusu
"Vrátím se ráno tak tu bud hodný a nezlob A zítra si uděláme pěkný den spolu A najez se bylo to vynikající Moc se ti to povedlo "
Klaply za ní dveře a bylo slyšet jak si přivolala výtah
slusnak
Příspěvky: 70
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Štědrovečerní večeře PP

Příspěvek od slusnak »

Nádherná povídka
Chester300
Příspěvky: 53
Registrován: úte 16. kvě 2017 5:35:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Re: Štědrovečerní večeře PP

Příspěvek od Chester300 »

Super povídka, doufám že bude pokračování ;)
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Štědrovečerní večeře PP

Příspěvek od vinklar »

Také se mi ta povídka líbí a přimlouvám se za pokračování.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Štědrovečerní večeře PP

Příspěvek od seedLover »

Moc hodná paní. Z toho jak se k tobě chová je poznat že tě opravdu miluje. Tak by měl vypadat ds vztah. Přísnost ale i nějaká úcta.
Je to opravdu podle reality nebo sis něco přibarvil?
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Štědrovečerní večeře PP

Příspěvek od tarenor »

Pecka. Pokračuj jak tě druhý den zmrskala.
psok
Příspěvky: 1
Registrován: ned 10. úno 2019 18:46:52
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Štědrovečerní večeře PP

Příspěvek od psok »

Super, som zvedavý na pokračovanie dúfam že bude.
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], ota65, vlado1974 a 196 hostů