O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od subkanda »

Zde prosím pište nápady na témata, o čem napsat povídku.
Postupně z toho budeme tvořit seznam témat

1) Kandaulismus
1)




2) Nevěra :
1) neverna a prichytena pocas vlastnej svadby
2) neverna s jeho najvacsim nepriatelom, od ktoreho parkrat schytal - mafianom v meste,ktory mal z asi kazdu
3) neverna s jeho neoblubenym dominantnym sefom - poddany a znemoznovany na pracovisku...a neskor aj ako cuckold vo vlastnom vztahu...
4) chceny cuckold vztah, kde on po tom tuzil,ona odmietala, az zrazu... no dopadne to tak,ako by nechcel ziaden cuckold - ona poda ziadost o rozvod...po rozvode by ju milenec mohol opustit a necham sa prekvapit,co by nasledovalo dalej





3) Cuckold a tvrdší praktiky
1)





subkanda píše:Rád bych něco napsal, ale protože v našem osobním životě to momentálně trochu stagnuje, nemám moc inspiraci. Očekávám od toho taky nějaké nakopnutí a iniciativu, že dostanu chuť třeba aspoň částečně realizovat to, o čem budu psát. Ta zima mi prostě nesvědčí ;)

Chci tedy poprosit vás, ostatní, pokud máte nějaké téma, které vás rajcuje a láká, napište ho sem, pokud to bude v mých silách, zkusím se nad tím zamyslet, představit si to a převést to "na papír".
Jde mi o to, napsat pár bodů, fantazii mám dobrou, dokážu z toho snad udělat solidní, čitelný příběh, ale chybí mi impuls.

Pokud Vás zajímá něco z našeho intimního života, můžete si klidně říci, co byste rádi četli, co Vás zajímá, prostě rád bych tady četl nějaké tipy na to, o čem psát, co byste si rádi přečetli. Je dost možné, že to pak dám přečíst i mé paničce, takže si budu vybírat témata, která se jí nebudou nějak příčit. Ale pokud by mně to vzrušovalo, i když vím, že by se jí to nelíbilo, napíšu o tom taky, tak se nestyďte :P

p.s. klidně můžete vložit i nějakou fotku, nebo video, které často řekne více, než tisíc slov. Ale pokud mi popíšete aspoň rámcově, kde se děj bude odehrávat, kolik bude postav, kam až zajdou a co by měla být hlavní zápletka, pak to bude více podle Vašich představ.
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: PODLE VÁS - Perverzní, nebo cuckold povídka na přání

Příspěvek od bibeo »

Mozna misto "klasickeho" nabijece dosadit nejakou milenku?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: PODLE VÁS - Perverzní, nebo cuckold povídka na přání

Příspěvek od kandapraha »

Nevim, jestli milenka je to, co by kandaulisty zajimalo. Pro mne to prave vzruseni prameni prave z toho, ze se pred mou zenuskou tyci majestatny penis, poradna klada samce, ktery dosahuje mnohem vyssich kvalit, nez ja a tvori mi tak konkurenci.
Predstava, ze moje panicka mne podvadi se zenou je sice vzrusujici, ale rozhodne to ve mne nevzbuzuje zadne kandaulisticke, ani submisivni pocity, protoze v milence proste nevidim tu konkurenci. Skoro bych rekl, ze vetsina normalnich chlapu, kteri by nikdy svou zenu nepujcili jinymu, by svolila k sexu s jinou zenou.

Takze ja osobne rikam ne, chce to poradnyho chlapa, klidne i vice :-) Ale napada mne, ze ten chlap by mohl mit milenku, protoze kazdy samec, ktery ma okolo sebe vice zen roste na cene. Je zajimave, ze i vetsina milenek toleruje svym milencum nejake bokovky, i kdyz sveho manzela by za to zabily :lol:
Uživatelský avatar
bizzarre
Příspěvky: 188
Registrován: úte 18. lis 2014 10:56:08
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=136

Re: PODLE VÁS - Perverzní, nebo cuckold povídka na přání

Příspěvek od bizzarre »

Já bych to nezatracoval. A když už pořádně, tak rovnou pár. Představa chlapa a jeho ženy třeba s připínákem...já akorát tak můžu si slintat na klec :D
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PODLE VÁS - Perverzní, nebo cuckold povídka na přání

Příspěvek od subkanda »

No teda pánové, to koukám, jaké máte představy. Nad milenkou jsem tedy nikdy nepřemýšlel, už z toho důvodu, že moje láska ženy absolutně odmítá. Je výhradně na muže, dokonce nemá ani kamarádky, spíše kamarády. Takže mi ta představa přijde docela nereálná, ale když se jedná o příběh, možná bych se dokázal hecnout.
Určitě bych tím ale své milé neudělal radost, takže bych jí to asi nedával číst. A já bych rád nejdříve napsal něco, co by si mohla přečíst i ona (dlouho jsem nic nenapsal a kdysi jsem psal celkem rád), takže vás poprosím o další tipy, určitě jich bude více a potom něco vyberu :-)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PODLE VÁS - Perverzní, nebo cuckold povídka na přání

Příspěvek od Tms0411 »

A co takhle téma svatba? A mohla by na ní být skupinka mužů, kteří manžela ponižovali a šikanovali na škole nebo v práci a novomanželka si s nimi pořádně užije a manželovi se dostane toho největšího ponížení?
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PODLE VÁS - Perverzní, nebo cuckold povídka na přání

Příspěvek od subkanda »

Nooo, tohle je zatím favorit :-) to zní docela dobře.
Přidá ještě někdo nějaký tip?
Tms0411 píše:A co takhle téma svatba? A mohla by na ní být skupinka mužů, kteří manžela ponižovali a šikanovali na škole nebo v práci a novomanželka si s nimi pořádně užije a manželovi se dostane toho největšího ponížení?
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PODLE VÁS - Perverzní, nebo cuckold povídka na přání

Příspěvek od Tms0411 »

Díky!:) Co třeba znuděná panička, která se nechá svést sousedem a on jí u toho nafotí a pak jí vydírá a nutí ji dělat úplně vše a to opravdu vše:) a nakonec jí nabídne i přátelům a dalším sousedům?
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PODLE VÁS - Perverzní, nebo cuckold povídka na přání

Příspěvek od subkanda »

To je sice zajímavé téma, ale kde je v tom ten kandaulismus? Možná, kdybys do toho nějak dopasoval i jejího manžela, bylo by to super téma, dá se říct, že můj favorit :-)
Tms0411 píše:Díky!:) Co třeba znuděná panička, která se nechá svést sousedem a on jí u toho nafotí a pak jí vydírá a nutí ji dělat úplně vše a to opravdu vše:) a nakonec jí nabídne i přátelům a dalším sousedům?
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PODLE VÁS - Perverzní, nebo cuckold povídka na přání

Příspěvek od Tms0411 »

Samozřejmě jsem zapomněl dodat, že manžel by na to přišel, ale nezbylo by mu nic jiného než jen sledovat svou nevěrnici, protože by pak vydírali i jeho.=) A co se týče těch dvou nápadů. Byl bych rád za realizaci obou dvou, ale já dávám přednost tomu prvnímu co jsem napsal.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jonny, lamp990, pepan1 a 211 hostů