O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od frtfrt »

A co takhle fucjedmachine. Na pánském party ji přivazat a nechat makat mašinu.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Zdar. Co by jste řekli na povídku, ve které by holka přišla svému partnerovi na to, že se tajně doma ukájí u videí, obrázků a příběhů, ve kterých Hotwife ponižuje svého cuckolda tím, že sleduje jak se musí nechat zbít od týpka nebo týpků a když odpadne, tak si Hotwife borečka nebo borečky odvede domů, kde pak cuckold musí nahý a zbitý sledovat, jak mu jeho Hotwife drsně mrdají. Ona se po tomto zjištění nejdříve zděsí, ale postupem času se jí to v hlavě rozleží a rozhodne se mu jeho touhy splnit a tak ho v noci vytáhne na procházku a když budou míjet dva takové namachrované borečky, tak se u nich zastaví a řekne jim, co by chtěla a pak jen sleduje jak jí před očima jejího kluka mlátí a ona zjišťuje, že jí to vzrušuje a vše skončí zvířecím sexem s těma dvouma týpkama v nejbližším parku na lavičce, zatím co její kluk musí být celý zmasakrovaný na stráži a hlídat, aby je nikdo nenačapal a poslouchal by, jak jeho holka heká a mrdá s těma násilníkama, co ho zbili!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od petrhall »

Super Tyhle fantazie si vždy rád přečtu
bi_sub1
Příspěvky: 130
Registrován: pát 30. srp 2019 18:18:30
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od bi_sub1 »

Ahoj, najdu někoho, kdo by ještě dnes napsal povídku, ve které by figurovala moje mladá přítelkyně? Na tématu se dohodneme, její foto pošlu. Pište do zpráv :)
deril13
Příspěvky: 5
Registrován: sob 29. říj 2016 17:18:58
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, rád svojí ženu ukazuji, jsme oba submisivní a věřím, že časem se nalezne muž který si ji ochočí

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od deril13 »

mám trošku dotaz mimo téma, ale nikam jinam se mi nehodí, kdysi jsem četl povídku "Salón splněných přání", byl to cuckold příběh o páru, který se přihlásil do dom salonu (hotelu) a byli tam na převýchovu, nemá někdo nebo neví kde najít, mě se vůbec nedaří
main_div
Příspěvky: 25
Registrován: úte 17. črc 2018 14:05:04
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od main_div »

Tms0411 píše: pát 17. dub 2020 17:37:22 Zdar. Co by jste řekli na povídku, ve které by holka přišla svému partnerovi na to, že se tajně doma ukájí u videí, obrázků a příběhů, ve kterých Hotwife ponižuje svého cuckolda tím, že sleduje jak se musí nechat zbít od týpka nebo týpků a když odpadne, tak si Hotwife borečka nebo borečky odvede domů, kde pak cuckold musí nahý a zbitý sledovat, jak mu jeho Hotwife drsně mrdají. Ona se po tomto zjištění nejdříve zděsí, ale postupem času se jí to v hlavě rozleží a rozhodne se mu jeho touhy splnit a tak ho v noci vytáhne na procházku a když budou míjet dva takové namachrované borečky, tak se u nich zastaví a řekne jim, co by chtěla a pak jen sleduje jak jí před očima jejího kluka mlátí a ona zjišťuje, že jí to vzrušuje a vše skončí zvířecím sexem s těma dvouma týpkama v nejbližším parku na lavičce, zatím co její kluk musí být celý zmasakrovaný na stráži a hlídat, aby je nikdo nenačapal a poslouchal by, jak jeho holka heká a mrdá s těma násilníkama, co ho zbili!=)
Parádní přestava! A ta povídka by byla neskutečná!
Hlavně jak by postupně došla k tomu, že chce toho svého blbečka ponížit, víc a víc
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od frtfrt »

Hotwife s manželem se dohodnou na kandaulistickem výtahu a na důkaz, že manžel přistupuje na novou roli cucold navrhne přípitek. Nechá se ošukat bílém a v stříkat potom ji do rozmrdane kundičky naleje víno tak že ji prakticky propláchneme a ona potom to nechá vytect do skleniček a připijou si.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Zdravím. Mám pár nápadů, na pořádně pervezní povídku, ale z časových důvodu, se nemohu dostat k jejímu sepsání. Pokud by měl někdo zájem, napsat jí místo mě, ať mě kontaktujte přes SZ a dohodneme se!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od frtfrt »

Hledám povídky, kde manžel dá manželce aniž by o tom věděla afrodiziakum, nebo nějakou drogu a nechá ji proto opíchat více chlapy nebo kluky.
Wejgll
Příspěvky: 338
Registrován: sob 27. črc 2019 16:51:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Wejgll »

Kdo by napsal povídku? Představu pošlu SZ.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], sluhapromadam, valos, valsoraj a 192 hostů