O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Mám jeden koncept, který bych moc rád sepsal, ale pořád se k tomu nemohu dostat!=)
Když bude zájem, mohu ho zde zveřejnit a pokud se bude někomu líbit, může se klidně zhostit role pisatele!=)))
Aspoň bych viděl, jak by příběh o Petře a Tomovi pojal někdo jiný!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Nebo má někdo vlastní nápad na povídku, o který by se chtěl podělit a někdo by ho pro něj mohl sepsat?=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Redtiel »

Tms0411 píše:Mám jeden koncept, který bych moc rád sepsal, ale pořád se k tomu nemohu dostat!=)
Když bude zájem, mohu ho zde zveřejnit a pokud se bude někomu líbit, může se klidně zhostit role pisatele!=)))
Aspoň bych viděl, jak by příběh o Petře a Tomovi pojal někdo jiný!=)))
Tak to nadhod, třeba se toho někdo ujme. :-)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Terdsa píše:
Tms0411 píše:Mám jeden koncept, který bych moc rád sepsal, ale pořád se k tomu nemohu dostat!=)
Když bude zájem, mohu ho zde zveřejnit a pokud se bude někomu líbit, může se klidně zhostit role pisatele!=)))
Aspoň bych viděl, jak by příběh o Petře a Tomovi pojal někdo jiný!=)))
Tak to nadhod, třeba se toho někdo ujme. :-)
Mám to sem napsat jo?=) Měl bys zájem?=)
Říkal jsem si, že bych to jsem dal, až se tu objeví více žádostí, ale asi to nebudu tak hrotit!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Redtiel »

Proč to nezkusit. :-) když to bude zajímavé zkusím něco sepsat, snad se povede.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Dobrá tedy!=) Tady je koncept nového příběhu o Petře a Tomovi - Koupaliště.

Jsme s Petrou na koupališti. Ona se nestydí a opaluje se nahoře bez! Já ležím na břiše a čtu si a ona leží na zádech a je podepřená lokty a přes sluneční brýle zkoumá okolí. Najednou si všimne hezkého mladého a urostlého kluka a pronese. "Hmm, to je slušnej boreček. s tím bych si tedy dala říct." A pak se na mě podívá a pousměje. Já se po něm ohlédnu a stuhnu. Je to totiž můj bývalý spoluhráč z fotbalu a děsnej frajírek. Pořád si mě dobíral a šikanoval mě. Navíc mi přebral mou bývalku.

Když se na něj takhle koukáme, tak si nás všimne a vyrazí rovnou k nám. Jakmile je u nás tak povídá. "Nazdar prcku. Tebe bych tu tedy nečekal. A co to tady sebou máš za fešnou kost?" A přitom se upřeně dívá mé Petře na prsa. Jí to zdá se vůbec nevadí a lehce pohupuje pokrčenou nohou a letmo se na něho usmívá. Řeknu mu, že je to má slečna Petra. Pak chvilku klábosíme a on přitom pořád civí na mou lásku. Pak odchází k nějaké partičce a já si říkám, že už od něho bude pokoj. Za chvíli, ale opět přijde se žádostí, že potřebují jednu holku do týmu na volejbal. Než stačím něco říci, tak Petruška najednou vyskočí, čapne horní díl plavek a letí za ním hrát. Jen řekne. "Brzy jsem zpět lásko."

Naštvaně je pak sleduji jak hrají a jak se vždy objímají, když uhrají bod. Naštvaně si jdu zaplavat a jsem ve vodě docela dlouho. Když však vylezu z vody a koukám se po nich, tak na hřišti už nikdo není. Dojdu tedy zpět na lehátko a nervózně čekám, kdy se Petra vrátí. Po půl hodince, se mi začne chtít na WC a tak jdu. Když procházím kolem vstupu na WC tak zaslechnu za rohem budovy podobný hlas, jako má Petra. Zpozorním a zaposlouchám se. "Jasně, je to ona a navíc tam krafe s tím blbečkem. Jdu až na roh a pomalu se nakloním, abych na ně viděl. Petra je opřená o stěnu zády a jednou pokrčenou nohou a on se oběma rukama opírá o zeď okolo ní a zblízka jí kouká do očí. Pořád jí lichotí jak je nádherná a proč že je se mnou, když ho mám tak malého, což ona doprovodí lehkým pousmáním, ale snaží se mě bránit, že jsem dobrý milenec. On jí ale skočí do řeči a řekne. "To říkávala jeho bejvalka také, než se pak projela na tomhle." A v tom si stáhne plavky a na Petru vyskočí to jeho obří péro. Petra se lekne a zakryje si rukama obličej, ale oči má vytřeštěné a kouká přímo na ten jeho klacek. "Šmarja, takové péro jsem ještě nikdy neviděla." "A počkej co budeš říkat, až ho budeš mít v sobě?" Na to se začal smát a pak pomalu vzal její ruku a položil jí na své péro. Petře se ruka klepala. Nikdy nic takového ještě v ruce neměla. Lehce ho hladí a zkoumá a přetahuje mu předkožku sem a tam. On to ale dlouho nevydrží a Petru prudce otočí čelem ke zdi a rychle jí stáhne spodní díl plavek a už se jí prohrabuje v totálně promočené kundičce. "Teda ty jsi ale nádherně mokrá. To půjde jako po másle."

Pak rychle přiloží svůj buchar na její kundičku a pomalu ho do ní začne soukat. Petruška má vytřeštěný výraz v obličeji, zatíná obě pestičky ale poslušně drží a pomalu sténá. Já to celé sleduji a nejsem schopen jediné reakce. Jen můj ocas je tvrdý jak skála. Poměrně drsně jí mrdá asi 20 minut, než dosáhnou společného orgasmu, při kterém jí vystříká její těžce zkoušenou svatyňku svou obří dávkou semene.

To už to nevydržím a vracím se na své lehátko. Asi za 10 minut se vrací i Petra a vše vypadá, jako by se vůbec nic nestalo. Po zbytek odpoledne se normálně bavíme a koupeme a pak jedeme domu. Ale já vím, že tímto dnem se vše změní.
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Redtiel »

Hmm :-) to pude. :-) trošku rozkosatit, trošku zrealnet a bude to fajn. :-) jen by mohla dělat trošku větší drahoty :-)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Terdsa píše:Hmm :-) to pude. :-) trošku rozkosatit, trošku zrealnet a bude to fajn. :-) jen by mohla dělat trošku větší drahoty :-)
Je to jen kostra!=))) Je jasné, že by to potřebovalo příběh více rozvést!=))) Když se do toho bude chtít někdo pustit, tak budu rád!=)))
Pokud ne, tak to časem sepíši sám!=)))
Ale jiný pohled na příběh o Petře a Tomovi mě popravdě hodně zajímá!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Redtiel »

Mužem to napsat oba a dáme soutěž. Kdo vyhraje, ten dostane za odměnu jednu noc s Petruskou. :-)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Terdsa píše:Mužem to napsat oba a dáme soutěž. Kdo vyhraje, ten dostane za odměnu jednu noc s Petruskou. :-)
Zajímavá výzva!=))) Uvidíme, jak se na tento nápad bude Petruška tvářit!=)))
Ale pokud by to bylo napsáno opravdu hodně dobře, tak by se třeba nechala i přesvědčit!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: pepan1 a 204 hostů