O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Msi1
Příspěvky: 59
Registrován: pon 06. úno 2017 20:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Msi1 »

rostak píše:Povídka s koulema

Napíše někdo povídku s koulema?
Po přečtení pár příspěvků poslední doby si říkám, že tady chybí osvěta o nevěře, trochu té lekce rovnoprávnosti mezi pohlavími a protiváha těm ultimátním cuckoldům a submisivním sračkám.
Vůbec by mi nevadilo přečíst si místo povídku, kde se chudák plazí po zemi a líže své kurvě nohy, něco, kde by se chudák jednoho dne zadíval do zrcadla a blesklo by mu hlavou, jestli má tohle zapotřebí a jestli mu to více dává, nebo bere. Uvědomil by si, že mu jeho kurva neplní kandaulistický sen, ale je mu sprostě nevěrná a že už si nechce nechat srát na hlavu. Zatím, co by jeho kurva byla na špacíru, vyměnil by zámky :lol: No a pokud by začala kopat do dveří, jako ta Oslova, otevřel by, chrstl na ni kýbl vody a zase zavřel :lol:

Konec by mohl být klidně o tom, jak si za pár dnů na hotelu přijede pro věci a dveře mu otevře jiná.
Rošťáku - dobře Ty -))
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Vznesu zde dotaz na všechny přítomné!=)

Jaký příběh na téma Cuckold/Kandaulismus, by jste si zde přáli?
Máte nějaký zajímavý nápad, inspiraci či zážitek, který by jste chtěli sepsat?=)

Tak jen do toho. Už se na vaše nápady těším!=)
pište, pište, pište!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Tms0411 »

Zajímavý nápad. Ten koncept by mě zajímal!=)

Jen pište další nápady, ať je z čeho čerpat!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
stellastarr
Příspěvky: 40
Registrován: stř 30. kvě 2018 18:10:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od stellastarr »

Ahoj, pracuji na deliším příběhu o extrémnější formě kandaulismu kde si starší dominantní bull zcela podmani manželský pár. Jaký věk dcerky onoho páru je ještě přijatelný pro zdejší komunitu?
moon28
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od moon28 »

..a snad se to nezda jenom me, ze je zde na foru vic fantazie nez realneho zivota? Vic povidek nez denicku;) ..
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od vinklar »

stellastarr píše:Ahoj, pracuji na deliším příběhu o extrémnější formě kandaulismu kde si starší dominantní bull zcela podmani manželský pár. Jaký věk dcerky onoho páru je ještě přijatelný pro zdejší komunitu?
16 - 17 let 8-)
TvujBull
Příspěvky: 151
Registrován: pát 07. čer 2019 12:34:25
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od TvujBull »

vinklar píše:
stellastarr píše:Ahoj, pracuji na deliším příběhu o extrémnější formě kandaulismu kde si starší dominantní bull zcela podmani manželský pár. Jaký věk dcerky onoho páru je ještě přijatelný pro zdejší komunitu?
16 - 17 let 8-)
přesně taky bych řekl tak 16-19 to je můj sen sexuálně vlastnit někoho manželku a ještě s jeho vědomím zaučovat dceru :-)
Lucka
Příspěvky: 224
Registrován: ned 07. dub 2019 22:28:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od Lucka »

stellastarr píše:Ahoj, pracuji na deliším příběhu o extrémnější formě kandaulismu kde si starší dominantní bull zcela podmani manželský pár. Jaký věk dcerky onoho páru je ještě přijatelný pro zdejší komunitu?
už se na povídku moc těším. Lucka
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od master »

stellastarr píše:Ahoj, pracuji na deliším příběhu o extrémnější formě kandaulismu kde si starší dominantní bull zcela podmani manželský pár. Jaký věk dcerky onoho páru je ještě přijatelný pro zdejší komunitu?
Je úplně jedno, jaký věk je přijatelný pro komunitu, zákon toleruje jedinou hranici a tou je 18 let.
Pokud bude v povídce náznak sexu s osobou mladší 18 let, smažu ji.
Pokud nechceš kazit dojem a chceš vylíčit sex s matkou i dcerou, věk neuváděj a na konec napiš, že všechny osoby vystupující v povídce jsou zletilé. Vyhovíš zákonu i fantazii.

Pokud však zaznamenám, že zde někdo probírá sex s dětmi, dokonce i pod 15 let, nezbude mi, než to oznámit policii ČR. V poslední době je na internetu k vidění řádění pedofilů v ČR a na Slovensku. Je mi z nich na zvracení a osobně bych takové lidi vykastroval, pokud to nepomůže, schvaloval bych i jiná řešení. Jaký trest bych pro takové zmrdy považoval za adekvátní nemohu ani napsat.

Jsem co se týče úchylek velmi tolerantní, ale vždy na základě dobrovolnosti.
Pedofilii považuji za těžké násilí na bezbranném a proto zde pedofily ABSOLUTNĚ NETOLERUJI!
Administrátor webu kandaulismus.cz
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: O ČEM PSÁT? Pište své tipy na povídky

Příspěvek od nezadany »

master píše: Pedofilii považuji za těžké násilí na bezbranném a proto zde pedofily ABSOLUTNĚ NETOLERUJI!
Pod to bych se podepsal. Viděl jsem ukázky na ten dokument od Klusáka a docela hustý. Jako 16,17, okej ale holky pod 15? WTF? I kdyby mi bylo 20 tak bych si připadal jak peďák.
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Jenulka, ota65 a 194 hostů