PP moje zaciatky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Lothy
Příspěvky: 6
Registrován: pon 02. dub 2018 9:08:08
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

PP moje zaciatky

Příspěvek od Lothy »

S mojou terajšou priateľkou sa poznáme asi 10 rokov, ale z rôznych dôvodov sme sa začali viac stretávať až túto zimu.
O mojej submisivite vedela celych 10 rokov a cez četové kanály mi robila radosť a ponižovala ma.
V období, keď sme začínali, tak sme sa o tejto mojej povahovej črte rozprávali oveľa viac, až zo mňa napokon vyliezla aj osudná veta „Ty môžeš všetko, ja nič“. Prišla protiotázka „to znamená mať aj druhého chlapa?“.
Môj rozkrok na to okamžite zareagoval a nohavice mi boli odrazu tesné. Odpovedal som s malou dušičkou, že áno, moja submisivita zahŕňa aj jej neveru, ale pod podmienkou, že o tom budem vždy vedieť.
Priateľka sa pousmiala a povedala, že mi to rada splní. Hneď ten večer chytila telefón a napísala dlhoročnému známemu. Všetko mu povedala a čuduj sa svete – on súhlasil.
Náš vzťah odvtedy nabral iný smer, ktorý bol odrazu oveľa viac vzrušujúci. Priateľka mi často písala, ako jej potenciálny milenec píše, ako sa teší na ňu, na jej telo, na jej prsia. Ako ju pretiahne a bude preťahovať.
Z časových dôvodov sa bohužiaľ stále nevera nedarila, až prišiel deň „D“. Priateľka mala voľno z práce a mne odrazu pípla správa, že milenec je na ceste a idú využiť jej voľno.
Bol som v práci a v tom momente sa mi roztriasli ruky, rozkrok zareagoval a v ustach som mal zrazu sucho. Poprosil som priateľku o fotky a už som len čakal neschopný pracovať. Ten pocit, že si užíva s milencom bol neopísateľne krásny a vzrušujúci. Chcelo sa mi kričať, zdvihnúť telefón a zavolať, ale odolal som a poslušne čakal.
Asi po dvoch hodinách som sa dočkal a prišla mi na mobil prvá fotka mojej nahej priateľky. Išiel som radšej na toaletu, aby nikto nevidel moje rozpoloženie, pri ktorom sa striedal pocit hanby a poníženia s pocitom neskutočnej radosti a lásky k mojej priateľke.
Ďalšie fotky som už pozeral v súkromí toalety. To už bola iná káva a fotky začínali od toho, ako moja priateľka má v ústach penis pre mna cudzieho muža až po fotky, kde ho zasúva do jej roztúženej mušličky. Posledná fotka bola, ako leží na posteli ostriekaná jeho semenom.
Hlava sa mi krútila od vzrušenia, radosti, poníženia, žiarlivosti a nad všetkym víťazila vďačnosť a láska k mojej milovanej priateľke.
Večer, keď sme boli spolu, tak sme samozrejme všetko rozobrali, všetky pocity. Priateľka spočiatku mala obavy, ako to celé prijmem, ale keď videla moje vzrušenie, tak obavy boli hneď preč. Pri našom milovaní mi samozrejme pripomínala, že som ten deň až druhý a že v jej ústach a mušličke bol vták iného muža. Moje striekanie nemalo konca a taký krásny orgazmus som mal asi prvý krát v živote.
Toto sú moje začiatky kandaulizmu, ktoré pokračujú dodnes.
Uživatelský avatar
diskret26
Příspěvky: 88
Registrován: úte 21. dub 2015 21:03:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP moje zaciatky

Příspěvek od diskret26 »

super
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PP moje zaciatky

Příspěvek od Tms0411 »

Moc pěkný příběh. Zařídila to pro tebe velice dobře.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot] a 200 hostů