Trpím pro ni rád - Odvoz

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Povidalek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. srp 2018 20:45:09
Pár slov o nás: neuvedeno

Trpím pro ni rád - Odvoz

Příspěvek od Povidalek »

Miluju svoji ženu a chci pro ni být tím nejlepším manželem. Někdy mi to nejde, ale snažím se. Nejsem jako ostatní, kteří si svých žen vůbec neváží. Pro mě je to Bohyně a ona to moc dobře ví a proto mám naději, že mě nikdy neopustí. To bych snad nepřežil. Někdy se může zdát že je trochu panovačná, ale to je spíš sebevědomá a ví co chce a umí si užívat. Máme spoustu společných zážitků.

Tak třeba jednou.

Přišel sem z práce, moje drahá slyšela dveře a rovnou mě zavolala do koupelny. Ležela ve vaně, prsa měla ponořené pod pěnu akorát po bradavky a božské nožky měla opřené o okraj. Je jí teprve 30, je o pět let mladší než já, má drobnější postavu ke které jí moc sluší pevné dvojky. Řekla mi, ať se ani nepřevlíkám, že ji za chvilku odvezu. Tušil sem kam, poslední dobou si oblíbila jednoho milence z nedalekého města. Říkal sem si, že sfouknu cestu a stihnu doma dohnat resty, než mi zavolá abych pro ni zase přijel. Moje bohyně si nechala umýt záda a potom se dlouho líčila a česala. Vzala si lehké letní šaty bez podprsenky a vypadala celá opravdu božsky. Taky se mi pěkně postavil, když v chodbě kontrolovala poslední detaily a natáčela se před zrcadlem.

V autě mě překvapila. Jel jsem obvyklým směrem, ale ona mezitím nastavila navigaci a na ní vyskočilo 200 kilometrů. "Miláčku, nespletla ses?" "Ne, jeď a přidej, těším se." Jeli jsme skoro tři hodiny a ona si celou cestu s někým psala. Zastavili jsme v nějaké díře před rodinným domem. Manželka si v zrcátku zkontrolovala líčení. "Pěkně tady počkej." Zmizela v domě a já zůstal v autě sám. Asi za půl hodiny mi zazvonil telefon, ozvala se moje drahá. "Zlato? Nemáš po ruce gumu?" Prohledal sem auto ale nic sem nenašel. "Tak dojeď koupit, ale pospěš si. Hoď to do schránky ve dveřích." Jel sem na nejbližší pumpu a rychle sem se vrátil a naházel dvě krabičky dovnitř. Dostal jsem za to zprávu: "Zbláznil ses? To bych tady byla celý víkend! :D" Další hodinu mě nechala sedět v autě nebo se procházet ulicí. Potom se konečně objevila. Měla rozmazané líčení a rozcuchaný účes. Uvelebila se na sedadlo a dala povedl k odjezdu.

Cestou zpátky jsme si povídali víc. "To bylo." Vzdychla, vyhnula si trochu šaty a hladila se po kundičce. "Vy chlapi jste pěkně na nic. Poprvé jste jak utržení ze řetězu, podruhé vám to trvá a když si chce holka užít potřetí, aby se strhala. Všechno mě bolí." Mnula si zápěstí a potom si prsty tiskla tvář kousek pod uchem. "Au. A ty, myslela sem, že si připravenější." "Vždyť my šprcku nepoužíváme." Bránil sem se. "To chtěl on, nemá ještě moc důvěry. Ale nevadí, bylo to nádherný! Marek je trochu dominantnější, má rád když holka klečí. Docela mě bolí kolena. Nechal se trochu pokouřit a potom si mě vzal hezky tvrdě zezadu. Udělala sem se skoro hned a on taky, byl pěkně nadržený. Potom jsi nám to trochu zkazil, musela jsem mu ho držet v pozoru když jsi coural po nákupech. Když jsme se konečně dočkali, vzal si mě přímo v chodbě, přirazil mě na dveře a ojel. Pořádně tvrdě, už dlouho sem se takhle nikomu nepoddala, krásně se potom uvolním a odreaguju. Chtěla jsem i potřetí ale on už takový zájem neměl, věřil bys tomu? Naštěstí stačilo chvilku prosit a žadonit, takže jsem si ho mohla znovu postavit. Škoda, že se přitom už neudělal, chudák. Ale já ano!"

Domů jsme dorazili asi v jednu v noci. Manželka si zaběhla rovnou do sprchy a já se snažil být užitečný a ještě před spaním aspoň opláchnout pár kousků nádobí. Ten výlet mi udělal zmatek v plánech, jak trochu zkrotit domácnost. Voňavá žena zamnou potom přišla do kuchyně. "Miláčku? Děkuju za odvoz, tu plnou krabičku kondomů sem mu tam nechala, ale z první jeden zbyl, můžeš ho třeba naplnit, ať si taky užiješ." Hodila po mě gumu. "Já si jdu lehnout. Zkus mě prosímtě nevzbudit, až budeš vstávat do práce. A vytři koupelnu."
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trpím pro ni rád - Odvoz

Příspěvek od seedLover »

To je dokonalé... Taková bohyně. Tu bych taky nnosil na rukách. Líbí se mi, jak děláš domácí práce a ona si spinká po prošukané noci, Tak to má být. Předpokládám, že sex ti moc nedává, dostaneš dovoleno si vyhonit, nic víc?
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trpím pro ni rád - Odvoz

Příspěvek od Tms0411 »

No, moc hezky se o svou ženu staráš. Přesně tak to má být!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Otroque
Příspěvky: 93
Registrován: stř 18. bře 2015 22:23:10
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=222

Re: Trpím pro ni rád - Odvoz

Příspěvek od Otroque »

jak to davas, ze jses tak dokonaly? nosis pas cudnosti? Nebo jses uz tak vzorny, ze uz o tebe milacek nepochybuje...jinak moc pekna povidka.
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: Trpím pro ni rád - Odvoz

Příspěvek od Superwenda »

Hodně dobrá povídka... Pokračuj prosím.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Trpím pro ni rád - Odvoz

Příspěvek od seedLover »

Bude pokračování prosím? Je to skvělá povídka.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Semrush [Bot], wukong a 201 hostů