letní výlet - 1.část "neposlušný pejsek na hobách"

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
jojo
Prispevku v tematu: 3
Příspěvky: 42
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ona 40 madam on 34 otrok a cuckold.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

letní výlet - 1.část "neposlušný pejsek na hobách"

Příspěvekod jojo » pát 10. srp 2018 13:21:02

Jednoho letního dne jsme se s mou milovanou M. vydaly na výlet do lesa s tím, že když budu hodný možná se i pobavíme způsobem, který mám tak rád.

Paní na sobě měla přiléhavé džínsové mini šortky a trendy sportovní nové tenisky. To bylo hezky doplněno přiléhavým tričkem s dlouhým rukávem bez hlubokého výstřihu oranžové hořčičné barvy. Bylo to zároveň cudné i přitažlivé a na vycházku v přírodě se to hodilo také.
Po příjezdu na lesní cestu kousek od jakési vesnice jménem horní nebo dolní paní najednou a neobvykle iniciativně zavelela "svlíkni se donaha a pak přilez po čtyřech ke mně". Poté se otočila a nevšímavě poodešla o kousek dál k nějakému pařezu a sedla si na něj s mobilem v ruce. Mne již dál nevěnovala pozornost. Byl jsem dost vzrušený, ale moc se mi nelíbila představa, že narazíme na cyklisty nebo houbaře. Nicméně jsem se těšil, že si užiji pozornosti své krásné paní a tak jsem se rychle vysvlékl a oblečení naházel do kufru auta. Paní si mezitím z kufru přišla pro nějakou brašnu, kterou jsem neznal a opět si sedla na pařez a hrála si s mobilem. Vypadala při tom velmi roztomile a žensky jak tam seděla, s koleny u sebe chodily daleko od sebe, jako sedávají malé holky.

Vydal jsem se směrem k paní. Pod chodidly mi křupali jehličky a malé větévky a musel jsem volit cestu, abych si chodidla neporanil. Když jsem se přiblížil k paní tak na 5 metrů poklekl jsem na všechny čtyři a dolezl ke své paní jako pejsek. Chvíli mi nevěnovala pozornost. Pak zvedla oči od malinkého monitoru, sladce se na mne usmála a... Prásk! Na levou tvář mi přistála tak silná facka že jsem se převalil na zem do jehličí. Výraz mé milované M. se změnil v pohled psychopatické panovačné amazonky. Pak se jako by nic vrátila ke svému sladkému výrazu a povídá "Tak a teď pěkně po čtyřech až k autu, tam se zastavíš, popřemýšlíš o tom, jak by pes mohl chodit po dvou a hezky jako pejsek přilezeš ke mne. A nechci tu sedět příliš dlouho." Hned jak to dořekla, přikrčil jsem se v naučeném podmíněném gestu očekávajíce další ránu a pěkně svižně po čtyřech jsem se vydal k autu a zpět i a i když jsem cítil, jak mám už dlaně a kolena odřeny od lesní půdy a chrastí věděl jsem, že dnes to nebude jen tak a raději jsem toho nedbal a pospíšil si.

Když jsem opět spočinul svým čumákem u jejích nových tenisek, vytáhla moje krásná M. z brašny kovový obojek, který mi hned nasadila. Gumový ocásek, který se zasouvá do konečníku, také hned umístila kam se patří a ruce mi kovovými poutky spoutala za zády. Pak se mne trochu zlověstně zeptala, jestli si myslím, že jsem byl poslední dobou hodný pejsek a dělal paničce radost. Tohle byla jasně past, protože když se k čemukoli přiznám, dám jí tím záminku ke krutosti a pokud se nepřiznám, může na mne vytáhnout cokoliv a za to že jsem se nepřiznal mně trápit ještě o to krutěji. Raději jsem tedy přes všechen pocit ponížení zvolil odevzdání se do rukou své malé bohyně a poctivě jsem se přiznal ke všemu lelkování, otálení a oddalování pracovních i domácích úkolů. Jako vždy jsem se ponořil do pocitu totálního odevzdání a pocitu jako při posledním soudu. Řekl jsem vše a ještě mnohem více a pocítil ke své paní strašlivě silný pocit lásky, zamilovanosti a odevzdání jakou asi cítí lidé v náboženském vytržení.

Paní mne klidně vyslechla, občas pozvedla obočí a překvapeně mlaskla, ale dala mi dost prostoru. Docela jsem se do toho všeho zamotal a začal asi hodně směšně blábolit, protože jí začali cukat koutky a znenadání vytáhla také roubík ve tvaru penisu, který mi s úsměvem zasunula hluboko do úst a necitlivě vzadu na hlavě stáhla, takže jsem se ocitl na hranici dávení. Potom mne škádlivě pohladila po hlavě a pravila „To, že jsi se přiznal, je moc hezké, ale sám dobře víš, že v našem vztahu se musíš přiznávat hned po přestupku, sám a bez vyzvání. A protože jsi mne s tím otravoval teď v kuse, potrestám tě nejen za to, ale i za to že jsi mne tu zdržoval víc, než je nutné. Načež mne přes boky šíleně šlehla rákoskou a řekla, že jestli ještě jednou zvednu hlavu nad úroveň jejích kolen, že si to odskáču jako nikdy před tím.
Pak mi neurvale podvázala varlata tenkým konopným lankem, přehodila ho přes větev a tak silně mne táhla za genitálie nahoru že jsem se nakonec ocitl s hlavou u země a zadkem vysoko u větví a balancoval jsem na špičkách v předklonu. Ruce mi ještě přivázala k obojku na krku, takže jsem jako oporu mohl použít jen lokty. Následně z brašny vytáhla něco, co vypadalo jako megafon, namířila mi to přesně na obličej a začala mne sprejovat proudem nesnesitelně páchnoucího roztoku. Skoro jsem se udusil, než přešla postupně od hlavy k tělu, nohám a genitáliím. „To je na prasata, aby neměla klíšťata, víš? Bude to dost štípat v tom horku a bude se na tebe lepit prach, ale alespoň v sobotu nebudeme muset řešit jak s nimi naložit“… V sobotu? Blesklo mi hlavou. Jak to v sobotu vždyť je dnes čtvrtek. Asi si má bohyně spletla dny? Ale klidným mne tato myšlenka neučinila. Jak řekla tak se stalo. Tělo a genitálie mne začali nesnesitelně štípat a pálit. Začal jsem se ošívat a huhlat do roubíku. Má krásná M. toho záludně využila. „Copak? Ahá, ty máš starost, aby ti na něj nešla klíšťata viď? Načež si nasadila gumové rukavice, pevně mne chytila za bolavé mužství, a drsně přetáhla předkožku. Pak trysku přiložila těsně k otvoru v žaludu a začala sprejovat nejcitlivější partie mužského (v tomto případě psího) těla. „A nemysli si, že jsem si nevšimla, jakou jsi měl zpočátku erekci. Sám dobře víš, že v našem vztahu je to zakázané a že je pro mne představa jakékoliv sexuality se zvířaty odporná. A přesto mi dáváš najevo, že by se ti to líbilo. To je další důvod k trestu, který si zasloužíš.“ Velmi líně potom sklidila vše, co se z její mučitelské výbavy povalovalo kolem do brašny. Brašnu pomalu odnesla do auta a vrátila se ke mně s tenkou rákoskou v ruce. Pokud prý vydám jediný nepovolený hlásek, nebo budu zase mít nepovolenou erekci, ztrojnásobí se trest z padesáti ran přes zadek na 150 ran přes genitálie. Načež mne začala řezat, jako smyslů zbavená. Po dvou až třech minutách se zarazila, chvíli si oddychla, nakopla mne do žeber a zeptala se „kolik to bylo?“

Došlo mi, že jsem opět zklamal a že pro dnešní večer není naděje na slitování. Přes roubík jsem se snažil omluvit se, že nevím, ale paní mne zarazila slovy „Nejen že neumíš asi počítat, ale ještě jsi tak drzý, že mi neodpovídáš na otázku. Takže přejdeme k další fázi večerního programu.“ V dáli se ozvalo symbolické zahřmění a obloha se začala stahovat hustými černými mraky. Má drobná dokonalá bohyně vypadala v té chvíli jako ztělesnění Diany na lovu, která bez slitování zasáhla bezmocného srnce. Nemohl jsem si pomoci a dostavila se silná erekce z pohledu na tak krutou a krásnou a přesto jemnou a přitažlivou bytost. Paní si toho všimla, ale nic neřekla. Věděla, že jsem si jejího pohledu vědom. Pak odkudsi vytáhla nožík! Dost jsem se vyděsil, jestli jí snad nenapadlo něco, čeho bychom oba litovali. Pomalu se ke mne blížila a i když jsem si byl skoro jistý že jde jen přeříznout provázek, na kterém jsem skoro visel dost mi stoupl adrenalin.
Po mém bolestivém sesutí se na kolena a heknutí (čímž jsem evidentně porušil další pravidlo) paní z prašny vytáhla kousek drátu a připevnila ho k mému obojku. Pak mne přivázala drátem k opodál stojícímu stromku a bez jediného otočení nebo zaváhání se šla schovat do auta, protože se spustilo silné krupobití a velmi se ochladilo.

Trvalo to celých dvacet minut a já jsem se celou dobu snažil udržet si teplo a chránit se nějak před deštěm. Což je v pozici kdy máte ruce za zády a jste za krk upevněni ke stromu zcela nemožné a jen to dodává pocit větší bezmoci. Paní pak nonšalantně vystoupila z auta a dívajíce se do mobilu šla mým směrem. „Takže teď to bude takhle. Jsme teď asi tady.“ Ukázala prstíkem na nějaké místo na mapce v mobilu. „A já si dojedu do té vesnice dát kávu. Ukazuje mi vesnici. Ty zatím poslušně jako pejsek co ztratil paničku poběžíš lesem k té vesnici a počkáš na mne u cedule se jménem vesnice. Pokud tě tam za 30 minut neuvidím, jak tam poslušně stojíš odjedu do Prahy a je mi fuk co bude s tebou. Teď pokud jsi mi rozuměl, dotkni se čumákem mojí boty. Pokud jsi nerozuměl jedu rovnou domů. Přiskočil jsem k její botě a dotkl se špičky. Paní pak bez milosti a jediného pohledu nasedla do auta a rozjela se směrem tomu zapadákovu.
Nikdy jsem se necítil tak osamělý, zranitelný a vystrašený. Co když mne potkají nějací lidé? Zavolají policii nebo mne zmlátí, že jsem nějaký úchyl. Nebo co když potkám myslivce? Nebo nějakou rodinku s dětmi a ty na mne podají žalobu za sexuální obtěžování? Pomyšlení že by mne paní nechala tady a opravdu odjela do Prahy, však smazalo všechny tyto obavy. Rozběhl jsem se lesem a začalo mi docházet jak zatraceně daleko je ta vesnice pěšky lesem oproti pohodlné cestě autem. Po odhadem asi 20 minutách se mi podařilo přiblížit se k vesnici a vjezdu do ní kde byla cedule se jménem té díry. Váhal jsem a snažil se v duchu spočítat, kolik minut asi uběhlo, protože jsem nechtěl na tom místě stát déle než je nutné. Ale Měl jsem hrozný strach. Vyběhl jsem proto z houští a s pocitem odevzdání a podivné lásky k mé krásné M. jsem se ocitl před cedulí a modlil se, aby se M. objevila dříve než místní ožrala nebo banda puberťáků.

Alespoň v tomhle mi štěstí přálo. Má bohyně so objevila skoro hned. Přijela naším autem až k ceduli a zastavila. Vystoupila a šla směrem ke mně. Ještě venku mi nasadila masku, která zamezovala sluch i zrak a v tu ránu jsem byl absolutně v její fyzické moci. Začala mne opět surově práskat rákoskou a křičet na mne ať zalezu do kufru nebo že jede rovnou domů a nechá mne tu v té masce na silnici. Běhal jsem po drsném asfaltu, chodila celá potrhaná a snažil se jako můra u světla nabrat správný směr. Po několika minutách mne paní chytila za obojek a do toho kufru skoro hodila. Zakopl jsem o auto, přepadl po hlavě do kufru a rychle se tam skrčil. Ozvala se rána a jeli jsme kamsi.
Po krátké jízdě jsme zastavili a paní mne stejně hrubě z kufru vyhnala. Pak mne zavedla kamsi do budovy. Když jsme se zastavili a uslyšel jsem zabouchnutí dveří, začala mne paní zase třískat rákoskou. Teď to už bolelo tolik, že jsem i přes roubík dost hlasitě pištěl. „Lehni čokle!“ Plácl jsem sebou o zem, div jsem si nevyrazil zuby a dech. Paní mi pomalu sundala masku a milým hlasem mi povídá „Tak copak pejsku. Myslíš, že jsi to zvládl?“ Bál jsem se její reakce na jakoukoliv odpověď a tak jsem s očima zabořenýma do země (všiml jsem si že si nyní obula krásné černé lodičky s plnou špičkou) jsem výmluvně krčil rameny, že nemám tušení. Paní to kupodivu přijmula s tím, že si to povíme později.

Zavedla mne do sprchy. Vždy když něco provedu s oblibou mne trápí ledovou sprchou, kdy skoro padám do mdlob. Musel jsem si lehnout na záda a roztáhnout nohy jako věrný pes. S pocitem lásky a odevzdání jsem se rozplácl na záda a s pohledem naprosté oddanosti čekal jak se mnou paní naloží. Už teď jsem se třásl zimou.

Má krásná M. je úžasná a božská. Místo aby na mne pustila očekávanou ledovou sprchu, sama mne začala sprchovat příjemně teplým proudem vody. Zavelela „šup“ a naznačila, abych se postavil na čtyři. V tu ránu jsem stál v pozici jako ohař na číhané. Nebo spíš pudl na výstavě. Paní mne začala kartáčovat hrubým kartáčem s plastovými štětinami, ale byla to spíš příjemná dráždivá bolest. Když se dostala k mému mužství byl jsem tak vzrušený, že bych snad explodoval jako netýkavka. Miluji svou krásnou M. Cítil jsem se jako v psím nebi. Moje milovaná panička mne umívá teplou vodou a usmívá se.

Prásk! Prásk! Vytrhla mne z opojení ranami rákoskou do genitálií a přes hřbet. Proud vody se ve vteřině změnil z teplého na ledový a stříkal mi teď přímo do obličeje za stálého krutého bití. „Tak tohle jsi přehnal ty dobytku, ty prase, ty úchyle zkurvenej!“ Byl to strašný šok a opravdu jsem to nečekal. Paní mi ještě mokrému nasadila masku. Za stálého bytí mi povídá „A já ti chtěla dovolit mi masírovat nohy a pak ti dovolit mi olizovat chodidla dlouho do noci. Chtěla jsem ti do misky naplivat rozžvýkaný banán a nakrmit tě a dovolit ti spát pod postelí jako hodnému pejskovi.“ Byly to všechno věci, které u nás nahrazovali milování a byly to nejintimnější chvilky, které si dovedu představit. To vše bylo podle jejích slov pryč. Vytáhla mne do chladné noci a opět drátem ale tentokrát za genitálie mne přivázala k čemusi pevnému. „Jestli jsi tak drzý, že máš v mé přítomnosti erekci tak si asi chceš hrát na rebela a musíš počítat s následky. Uslyšel jsem vyťukávání tlačítek na starém mobilu, ve kterém máme takovou tu simku za dvě stovky nebo tak.

„Dobrý den to je policie? Chtěla bych nahlásit, že je tady (tam a tam) nějaký úchyl nebo exhibicionista co obtěžuje lidi kolem. Ano u té cedule u hotelu. Ne promiňte, já se bojím, jméno Vám nedám, ale prosím přijeďte, já si nedělám legraci nebo tak něco.“ Načež mi strhla masku a krutě mne kopala a bila rákoskou. Když uběhla chvilka času, odvázala mne a ukázala prstíkem k blízkému hotelu. Támhle z toho okna se budu dívat. Teď mi smíš políbit podpatek. Olizoval jsem jí podpatek jako šílený a s pláčem prosil, ať mne vezme do hotelu. Pak mi nasadila masku a řekla „Promiň, ale pravidla jsou pravidla. Dělám to pro tebe, aby jsi byl lepší pejsek pro svou paničku.“ Jak jsem slyšel klapání jejích bot, představil jsem si, jak se v nich nesou její hebká chodidla, jak dál stoupají křivky jejích lýtek až ke kolenům a překrásně tvarovaným stehnům a hýždím. A nad tím vším její drobné tělo zakončené oblými rameny a krásnou šíjí. A ty její uhrančivé mandlové oči… Pak jsem už jen slyšel štěkot psa a cítil přítomnost mužů zákona. Strašlivě jsem se styděl, ale nedokázal jsem se ubránit pocitu blažené lásky k mé milované bohyni, která seděla na okně hotelu a vedle ní stal on! Její milenec. Začali se Vášnivě líbat a on se sápal po jejím božském těle - víc jsem neviděl protože mne na zem přišpendlil zvlášť horlivý policista.

KONEC PRVNÍ ČÁSTI

Skarbax
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 157
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: letní výlet - 1.část "neposlušný pejsek na hobách"

Příspěvekod Skarbax » pát 10. srp 2018 14:48:15

Škoda konce, protože až tam začíná to co mi baví. Čisté domina-sub bez podvádění mi nebere. Ale napsané pěkně, doufám že to pokračování bude brzy.

jojo
Prispevku v tematu: 3
Příspěvky: 42
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ona 40 madam on 34 otrok a cuckold.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: letní výlet - 1.část "neposlušný pejsek na hobách"

Příspěvekod jojo » pát 10. srp 2018 15:06:11

Díky za komentář. Bude to asi na tři části a ty příští bude čistě o paní a bullovi. Opět psáno ne vulgárně ale dost detailně:-p

jojo
Prispevku v tematu: 3
Příspěvky: 42
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ona 40 madam on 34 otrok a cuckold.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: letní výlet - 1.část "neposlušný pejsek na hobách"

Příspěvekod jojo » pát 10. srp 2018 15:07:13

PROSIM OPRAVIL BY ADMIN NADPIS - HOBY = HOUBY?

pegy67
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 3
Registrován: pon 11. črc 2016 10:57:11
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: letní výlet - 1.část "neposlušný pejsek na hobách"

Příspěvekod pegy67 » pát 10. srp 2018 17:11:09

Je to moc hezké. Těším se na pokračování.


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, certik6974, František, mrakoplas, sexik22, Tommm a 14 hostů