Cyklistika s manželkou

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Cyklistika s manželkou

Příspěvek od KandaPavel »

Taková kratší povídka. Jen rychlý nápad, snad to nebude na škodu...

Od té doby, co se mi žena, celkem opilá po oslavě narozenin, svěřila, že ji vzrušuje představa tvrdého sexu s více muži, jsem to nedokázal vyhnat z hlavy. Celou zimu jsem přemýšlel co s tím. Napadly mě různé myšlenky, a já přemýšlel, která by se dala realizovat. Projížděl jsem tajně net, hledal zájemce. Pokud to někdo zažil, ví co to je, sehnat do reálu chlapa, který by opravdu chtěl ošukat Vaši drahou polovičku. Komunikoval jsem s nespočtem mužů, bohužel onanistů, až po pěti měsících se na mě usmálo štěstí. Snad. Seznámil jsem se s Jirkou. Měsíc jsme psali o všem možném, samozřejmě k danému tématu, ale věcně. Má prý kamarády, se kterýma občas chodí na společné akce k jednomu páru, kde v současnosti je bohužel ženuška před slehnutím. V mojí hlavě zrál plán. Sešel jsem se s Jirkou a jeho kamarády. Bylo jich celkem šest. Pohodová parta. Pokecali jsme, řekli si mantinely za které nelze jít a já jim svěřil svůj plán. Jako podmínku jsem jim dal zdravotní testy, protože mi bylo jasné, že když se něco zvrhne, tak často není už na kondom čas, chuť ani nálada. Domluvili jsme termín a zasvětil jsem je plně do mého plánu. Tři týdny na to jsme si mailem vyměnili testy, já jim poslal manželčiny, které si v zaměstnání s biomateriálem raději dělala každý měsíc, a nečekala na hromadné půlroční od zaměstnavatele. A bylo ujednáno.
"Zlato, ani se mi dnes nějak nechce, šlapat takovou dálku. Jsem nějakej hotovej. Asi na mě něco leze." povídám manželce, když opět otravovala se svojí projížďkou na kole. Její "projížďky" mají tak 50km a já jsem potom úplně mrtvý. "Co kdybychom to dnes zkrátili a dali si jen pohodovku přes dolinu" "Tak můžeme jet zítra, jestli chceš" odpověděla. "Zítra má přijet brácha" připomněl jsem ji. "Já úplně zapomněla, tak ju zlato, tak to dnes zkrátíme, alespoň stihnu pak ještě dojít před obědem pro ty papíry k Monice, u ní to je vždycky na dlouho" rozhodla. Vyjeli jsme na kolech po naší kratší trase, bylo příjemné vlahé sobotní ráno. Prvních pár km to máme po silnici ale potom už nás čeká jen příjemná lesní cesta kolem skal, podél potůčku. Po prvních 10 km jsme dali pauzu. Zdraví vzduch je nádherný ale snižuje hladinu nikotinu v oběhu. Přišla cigaretka, deset minut pauza a pak nás čekal výšlap do dlouhého kopce a po něm sešup na druhou stranu hřebene, do údolí. Po dalších třech km jízdy nádherným údolím jsme byli v polovině naší cesty, odbočili jsme na pěšinu, která vedla na další cestu zpět. Pěšinou se jede asi kilometr. Zhruba uprostřed toho úseku je menší palouček na kraji kterého je studánka s úžasně studenou vodou. Zastavili jsme jako vždy a šli nabrat vodu do lahví. "Musím čůrat" řekl jsem ženě a poodešel k nedalekému křoví. "Já taky" řekla žena a kousek ode mě stáhla kalhoty ke kotníkům. Oba jsme se pustili do díla, když po cestě přicházeli čtyři chlapy. Asi jak viděli manželku, s kalhotama u kotníků jak vysílá obloukem svůj zlatý proud do dálky, na vteřinu se prý zastavili a vzápětí se na nás vrhli. Ani jsem se nestačil ohlédnout a už jsem ležel na zemi, a dva mě drželi.
A je to tady, jen škoda že nemohli všichni, ale co, čtyři stačí. Sice jsem je čekal až u rybníka, ale tady se může potom umýt u studánky, tak pohoda, myšlenky se mi honily hlavou.
Manželka chtěla křičet, tak jsem jen slyšel jak dostala facku a jeden na ni křikl "Drž hubu děvko a jestli se s tím tvým chceš dostat domů." Já byl ve chvíli svázán a triko jsem měl natažené přes obličej. Slyšel jsem ženu "Prosím, nechte nás, nikomu nic neřekneme" "Řekl jsem abys držela hubu" slyšel jsem opět "Dělej, svlíkni se, kundu už máš venku, tak i ten zbytek" povídá. Chvilku nebylo nic slyšet a potom jsem uslyšel zvuk trhaného oblečení. "Sakra podržte tu děvku ať sebou tak nehází" a potom další hlas "Když se přestaneš bránit, tak nebudou modřiny" žena zjevně rezignovala.
"To je vono, a teď nám pěkně podržíš a bude to v klidu, nebo se budeš vzpírat a ty i tvůj chlapík dostanete nakládačku"
Další hlas "Vole čum, ta kurva má mokrou kundu"
"Sakra a jak je horká, uhni mě už praská čurák. Řekni děvko, chceš si pořádně zamrdat? " ptá se jeden.
"Ne prosím, dám vám co chcete, vyberu peníze" prosila žena.
"Na peníze ti serem, dáš nám co chceme, ale prachy to nebudou. Řekni že chceš vymrdat jako kurva"
"Prosim" naposledy je zkusila obměkčit.
Bylo slyšet plesknutí. "Co máš říkat, děvko? To bylo naposled, jinak ti tu prdel zmaluju, že si nesedneš"
"Auuu, prosím už ne" zlomili ji. "Chci to udelat" řekla rezignovaně.
"Co chceš udělat.?"
"Chci aby jste mě vymrdali jako děvku" řekla polohlasem.
"No vidíš že to jde, to je lepší. A pěkně si řekni kam to chceš. "
" Chci to do kundičky" kňourala.
"Ty máš jen nadrženou kundu děvko. Tak znova a pořádně"
Opět pleskla rána.
"Auuu už ne. Dobře, chci abyste mi vymrdali moji nadrženou kundu"
"Dobře, žes tak poslušná tak ti to splním." vteřina ticha "Hoši to je krása, to je kunda přesně na mého čuráka" slyšel jsem "Koukej se snažit a trochu hejbni zadkem" a potom bylo slyšet typické pleskání jeho těla o zadek mojí ženy. A je to tady. Už ji šuká. Říkal jsem si a moje péro bylo jako kámen.
"Otevři hubu děvko a pěkně mi ho vykuř" povídá další hlas. A po chvíli už bylo slyšet mlaskání když ji šukal pusu. Asi pět minut bylo slyšet přirážení a žena postupně začala vzdychat.
"Líbí se ti to, viď ty kurvičko, potřebovalas to stejně jako my" řekl ten co jí šukal "Vydrž už to bude, pěkně ti ji vybílíme. Joo ještě kousek, to je vono, už to letíííí..."
První z nich ji vystříkal a já už si ucvrnknul.
"Podívej, starýmu se to taky líbí, mrkni jak mu stojí čurák a jak už mu z něj teče. Když budete hodný, tak tě může po nás vymrdant taky"
Žena už nemluvila, jen hekala a já slyšel že si to začala užívat.
"Sakra tys ji nepustil, podívej jak to z ní vyteklo kolem mého čuráka. Ale vrtět se umí, úplně mi ho tou kundou ždíme" řekl druhý, když ji začal šukat.
"Drž a polykej, čubko, už to bude" ozval se ten co ho koupila " Jooooo dělej, vysaj mi z koulí všechnoooo" bylo slyšet jak se zakuckala když ji nakrmil.
V tom se ozvala manželka která začala kňučet a já věděl že má na krajíčku.
"Jen se udělej, kurvo, chyť si kundu a vyhoň si poštěváka." křikl na ni jeden. V tom vykřikla a já slyšel jak ji s kundy stříká šťáva na suché listí.
"No vidíš, děvko, a tos dělala drahoty, a přitom máš kundu nadrženou. Mrdá tě vůbec ten tvůj? Tak ještě vydrž, už se to nese. Stáhni kundu, ždímeeej"
Další ji vystříkal.
"Tak uhni, já chci taky. " řekl poslední a slyšel jsem mlasknutí když do ní zajel. "Vole ta už je vytahaná a vystříkaná, že nic necítím. Tady to bude lepší"
"Prdelku ne" prosila manželka a opět jsem uslyšel ránu před zadek.
"Máš držet hubu. Já ti vymrdám prdel a už ani necekneš" řekl.
Žena kňučela, když do ní zajel a při tom bylo slyšet mlaskání honící kundy.
"No vidíš, už jsi na to přišla že bude lepší když si to užiješ taky. Teda tu prdel má ale krásně těsnou, to bude rychlovka. "
Pár zvuků přirážení a
" Už to bude, otoč se kurvo a pojď mě ho dokouřit." a bylo slyšet jak ji svým ocasem jezdí v puse. "Jooooo pěkně se nakrm"
Další se vysemenil do pusy.
"Tak co chlapy, teď necháme manžílka, ne?"
Čtyři ruce mě chytli, a nechali mě kleknout, opřel jsem se o zadek manželky.
"Pěkně si ho tam zaveď, čubko"
Její ruka mi vzala tvrdý ocas a nasadila na rozmrdanou kundu. Sotva jsem zajel žaludem mezi ulepené pysky, tak mi ocas začal stříkat, stačil jsem jen jednou přiřadit a všechno semeno letělo ven.
"Vole, to je chudák, se nedivím, že byla tak nadržená jestli to má takhle doma. No nic, chlapi jedeme. A když bys měla kurvičko zase chuť tak se tu třeba potkáme."
A odešli. Žena chvíli ještě klečela, potom mě rozvázala ruce i nohy a stáhla triko z hlavy. Konečně jsem zase viděl, viděl jsem moji ženu, rozcuchanou, rudou, roztržené triko, kozy venku, ulepenou pusu, z kundy i prdelky ji teklo semeno. Ale v očích žádný smutek, žádná bolest, jen uspokojení.
"Jsi pěkně hajzlik, víš, viděla jsem tvoje maily s chlapama. Ale děkuju, byla to jízda."
Dali jsme se trochu dohromady, odpočinuli. Mrkl jsem na telefon, abych se podíval kolik je hodin a polilo mě horko.
SMS: Jirka: Kde jste, čekáme u rybníka, přijedete vůbec?
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistika s manželkou

Příspěvek od Tms0411 »

Hezký.=))) To asi u rybníka dostane ještě nášup.=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cyklistika s manželkou

Příspěvek od 123vfa »

Paráda...………..jsem zvědav jak to dopadne...………..perfektní zápletka...…..napiš co bylo pak u rybníka...……..dík
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 123jensex, Drakujec1, makak, Moravaaacek, povzneseny, smartin, soluss, Subasluha a 242 hostů