PP Nejlepší zážitek

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
subboy 123
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. srp 2016 22:12:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od subboy 123 »

Tohle je pravdivá povídka (spíš historka), která se stala mně a mojí přítelkyni. Moje jediná a asi i poslední historka.
Moje přítelkyně je dokonalá; úžasné prsa s piercingy, hubená a úžasnou kulatou ass (měl jsem tu několik fotek, ale lidi je kradou a vydávají na amaterech za vlastní!!, kdyžtak mi napište) a její superschopnost: bez dávicího reflexu. Jsme mladý studující pár a bydleli jsme na jedné koleji.

Byl podvečer všedního dne a já jsem navrhl přítelkyni jestli by se mnou a našimi přáteli nešla na pivo. Nejdřív se jí nechtělo, ale pak sem jí řekl, že tam bude i jeden náš kamarád (říkala mu Poník, protože ho měl jako poník :D ). Poník byl totiž první z našich cuckold zážitků. Bydleli kousek od sebe, takže se u něj párkrát zastavila "na film", při kterém mu ho několikrát vykouřila, protože podle svých slov tvrdila, že je tak velký, že se do ní určitě nevejde. Od té doby ho už moc ale nevídala.
Tak tedy se rozhodla, že půjde s námi. Mám rád když se obléká trochu slutty a tentokrát jsem ji nemusel ani přemlouvat, takže so vzala punčošky s podvazkovým pásem a samozřejmě upnuté tričko bez podprsenky, aby byli vidět bradavky a zároveň se jí neodřela kůže. Hospůdka byla kousek od koleje, tak sem ji nechal projít alespoň část s obnažemymi prsy doufaje, že si někdo všimne, ale prážáci jsou holt pražáci, všichni si hledí svého a přišli o krásnou příležitost.
V hospodě si hned sedla vedle něj a bavili se jako nejlepší kamarádi. Já v pivním opojení jsem se věnoval ostatnim a ani jsem nějaké náznaky nezaregistroval. Poník totiž nevěděl, že vím o jejich dřívějším kouření a že praktikujeme cuckold, proto byl celkem ostychavý, ale pak se muselo něco zlomit. Přítelkyně totiž přišla ze zachodu (a to jsem si všiml, že má umyté oční stíny) a řekla, že Poník jde domů, tak ho kousek doprovodí a pujde stejně na kolej se učit. Nic mi nedošlo, tak říkám, že v pohodě. Potom se semnou vykousla hodně vášnivě a chutnala nějak jinak. Později mi řekla proč; při vzpomínání na staré časy s Ponikem se dostali i k tématu jejich "sledování filmů" a ona mu vysvětlila, jak to u nás chodí a nabídla mu připomínku venku v parku. Šli spolu tedy ven (každý jakože na záchod) a tam mu ho někde u stromu vykouřila. Spíš než kouření jí pěkně vyšukal pusu. Pěkně mu ale podržela a díky absenci dávicího reflexu ho dokázala skoro celého spolknout. Dokonce si i její umění vyfotil. Tu fotku bohužel nemám, ale prý ji ukázal svým fotbalovým kamarádům v šatně, takže moje přitelkyně měla do tydne 12 nových žádostí na facebooku. Nemám zas tak malé péro a taky toho celkem nastříkám si myslím, ale co povídala, že nastříkal jí na obličej, to se nedá srovnat, takže byla celá od make upu smíšeny se slzami, jak ji šukal pusu a jeho koňskou dávkou spermatu, proto se šla umýt, a proto asi nikomu nebylo podezřelé, protože každý byl na záchodě jinak dlouho.
Šla ho tedy doprovodit, ale popravdě si to zamířili rovnou k nám na pokoj. A teprve pak mi poslala smsku:"Sem s 'poníkem' u nas na pkji. Jdem se sprchovat. Nepospichej"
Tak to sem myslel, že mi praskne čurák na storc, když sem to slyšel. Teď následuje, to co mi preříkávala ona.
Přišli k nám na pokoj, do kterého se vstupuje rovnou z chodby, je to takova malá cimra a na patře jich je několik a pro všechny jsou jedny společné sprchy, kde to začalo nějakou líbačkou a svlikačkou. Pěkně si pry pohrál jazykem s piercingy a ona mu to znovu oplatila na péru. Potom jí dělal pusou, ale neudělal jí to, tak navrhla, že by si mohli zajít do sprchy. S tim souhlasil, ale jen v případě, že pujde cestu od pokoje nahá (na to sem ji premlouval celou dobu, co tam bydlíme, ale nikdy nesvolila), tak pry souhlasila. On si vzal můj ručník přes péro a ona šla předním těch 20 metrů uplně náhá a ani se pry tolik nestyděla (taky nemá za co!), potkali prý nějakou holku, která dělala jako by nic (na kolejích je popravdě tohle celkem normální, ale větsinou ti nazí lidi nestojí ani za podívání) a v místě sprch si čistili zuby dva kluci, kteří je na féra pozorovali a pry si dali i pěstičku s Ponikem, jako by mu gratulovali jakou má pěknou holku (mojí holku!). Pak se prý sprchovali a různě se libali a on jí to dělal rukouA pak byla hrozně nadržená a cítila se roztažená, tak chtěla to jeho koňsky péro uvnitř (možná trochu zveličuje, ale nevim, žádnou fotku nemám :( ). I on sám byl překvapen po jejím silném odporu, ale hned využil situace. Popravdě svojí přítelkyni svým pérem jen málo kdy udělám, možná to bylo těmi podmínkami, jeho pérem a nebo prostě tím, že nikdy nic takového předtím neudělala, ale když ho do ní prý postupně pomalu zasunul, tak se z toho udělala. Nejhorší na tom je, že jsem nikdy moc nepíchal přítelkyni bez kondomu. Nemůže brát prášky a já nemám tak dobrou vydrž, abych včas vytáhl, ale v té sprše jí to bylo jedno, normálně o nechala bez kondomu, aby do ní zajel. Jsem rád, že jsem o tom nevěděl hned, protože bych si asi v hospodě stříkl do textilu. Jedinoi zminku, kterou sem měl, byl příspěvek na společné facebookove skupině (kde se píšou takové hovadiny, jako prodej ucebnic, trávy a tak) o tom, že někdo píchá ve sprchách ve tretím patře a že by mohli být trošku tišší, protože ti co maji pokoje naproti sprch by radi spali. Přes 30 lidí na to zareagovalo, různymi komentáři, smajlíky. Přes 30 lidí se smáli tomu, jak někdo další píchá mojí úžasnou tichou přítelkyni. To už jsem vzrušením nemohl vydržet a plánoval jsem opustit hospodu. Moje přítelkyně s Ponikem se mezitím přesunuli na pokoj.
Šel jsem tedy zpátky na kolej s takovou šílenou erekcí, kterou jsem nikdy předtím nezažil(poprvé se mi stala nějaká taková intenzivní věc o které se mi ani nesnilo). Prošel jsem kolem kuchyňky na patře, kde bylo několik lidí, kteří pili a smáli se (mezi nimi i sousedi z vedlejšího pokoje), když jsem se blížil k pokoji, tak sem to uslyšel. Svoji prítelkyni, jak skoro až ječí než vzdychá. Znělo to jako dost intenzivní sex a já se málem na místě udělal, otočil jsem se a viděl jsem; že mě pozorují sousedi z kuchyňky, tak jsem zpanikařil a kolem našeho pokoje jen prošel. Tak 20 minut jsem počkal za rohem, a pak sem se vrátil pln odvahy a zasunul klíč do dveří, ale nic se nedělo, protože byl klíč i z druhé strany. Nevěděl jsem, co teď. Z kuchyňky mě pořád pozorovali sousedi a já slyšel ze vnitř jeho vzdechy (prý mu ho kouřila), tak sem si prostě stoupnul vedle dveři našeho pokoje, uvnitř, kterého právě byla moje přítelkyně, která kouřila někoho jiného než mě. V tu chvíli jsem si ho chtěl hrozně vyhonit, ale to bych už fakt vypadal jako perverzák. Za chvilku se otevřeli dveře a v nich stál Poník s mým ručníkem a oblečením, zklopil zrak a pokračoval do sprch. Já šel dovnitř a našel svoji nahou přítelkyni, roztaženou přes postel s postříkanými prsy. Trochu jeho mrdky měla i ve vlasech, obličeji a hodně toho bylo na mojí straně postele (náhoda? -_-) Vypadala, že spí. Tak jsem jí políbil. Byla cítit slaně. Chtěl jsem ji na místě opíchat, ale řekla, že už nemůže, ale že ji můžu postříkat ass nebo kozičky. Vybral jsem si ass. Jeho sperma si utřela do svého ručníku a obrátila se. Než sem byl hotový, tak už spala. Ráno jsme se probudili, po Ponikovi zbyl jen z venku můj ručník na klice. Můj ručník do které ho si pravděpodobně utřel péro od svoji mrdky a šťáv mé přítelkyně.


Nebudu tvrdit, že nám tahle jediná zkušenost nějak zlepšila zivoty. Popravdě to vypadalo, že se asi rozejdeme, do měsíce jsme se vystěhovali z koleje, ale nakonec jsme si dali jen na dlouhou dobu s cuckold pauzu. Přítelkyně o tom nemluví jako by se to nestalo a celkem se za to stydí, ale pro mě to byla jedna znejintenzivnějšich zkušeností v mém životě!!

Buďte opatrní na to, co si přejete :)
daf2007
Příspěvky: 229
Registrován: stř 03. zář 2014 7:21:17
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od daf2007 »

Krásná povídka :-)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od Tms0411 »

Moc pěkné počteníčko. Závidím.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Nickname007
Příspěvky: 43
Registrován: pon 19. bře 2018 14:06:49
Pár slov o nás: Kanda co je bisex. Rád se kouká, s mužem v pasivní submisivní roli
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1369

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od Nickname007 »

Dost dobrý, závidím... Takovou exhibicionistku jsem neměl, radši mrdala někde kde jí nikdo neviděl...
Kanda s bujnou fantazií
subboy 123
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. srp 2016 22:12:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od subboy 123 »

Nickname007 píše:Dost dobrý, závidím... Takovou exhibicionistku jsem neměl, radši mrdala někde kde jí nikdo neviděl...
Tak ona taky krom nenošení podprsenky nikdy moc exhibionistka nebyla. Ale asi záleží na okamžiku a prostředí.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od kAv »

Dobré ;-)
Uživatelský avatar
mrskoi
Příspěvky: 78
Registrován: pon 19. čer 2017 7:34:05
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Veľmi strašne túžim vidieť manželku z iným žiaľ ona nechce
Bydliště: juh stredného Slovenska

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od mrskoi »

Na sto percent mi moja nepovie keby sukala z niekým iným aj keď dávno vie že to strasne chcem....
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od antimusculus »

Pěkný zážitek. Škoda, že jen jednorázový :)
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od Skarbax »

Super příběh.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: PP Nejlepší zážitek

Příspěvek od Emperor »

Sám si ass :-D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: wukong a 200 hostů