Jednou bych tu chtěl k té povídce napsat dvě P

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
blr2
Příspěvky: 58
Registrován: stř 18. dub 2018 22:35:19
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Normální kanda teoretik.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1422

Jednou bych tu chtěl k té povídce napsat dvě P

Příspěvek od blr2 » pát 13. črc 2018 14:29:02

Povídka na velmi reálném základu, na základě několika málo skutečných událostí a obsazená realnými postavami... to hlavní bohužel reálné není.

S Honzou se známe prakticky už od kočárku. Když jsem si našel svoji ženu, tak si náramně sedli a stejně tak i já s jeho mlaďoučkou přítelkyní. Často spolu něco podnikáme a nijak zvlášť si před sebou nebereme servítky co se názoru na ostatní v „partě“ týče. Díky jednomu nevinnému opileckému řádění jsem začínal zjišťovat, že celoživotní žárlivost byla nesmyslná. S Honzou jsme o tom mluvili i sami u piva a došli jsme k tomu, že myšlenka na výměnu partnerek nám není vůbec cizí. Užívám si, flirtování s jeho holkou, ale ještě víc mojí ženy s ním a naopak… respektive užíval jsem si.

Loni se na společné chatě stalo, že Honza zahlédl moji Káju náhodou ve sprše. Zasmáli jsme se tomu a jelo se dál dokud se mi opět u piva nesvěřil, že jí nemůže od té doby dostat z hlavy a dokonce jí i napsal pár nevhodných zpráv, ale zchladila ho docela rázně. Měl z toho výčitky, ale přiznal jsem se, že toho nejsem naštvaný, ale spíš nadržený. Dál jsme to neřešili a já pak několik dní byl vedle z představ co by kdyby. Při sexu jsem se na to Káji zeptal. Byla zaražená, že to vím a dušovala se, že by nikdy nezahnula atd. To jsem jí sice věřil, ale potopu, kterou to téma způsobilo v její šukané kundičce zamaskovat nemohla. Byla překvapená i ze mě a mé reakce a potom se mě ptala, jak je možné, že mi to nevadí a tak, ale nakonec se s tím nějak popasovala.

Začala toho využívat a flirtování a provokace se na dalších setkáních dostali na úplně jinou úroveň, ale kýžený výsledek se zatím nedostavil. V parných červnových dnech se mi povedlo Káju ukecat na cyklovýlet na Lhotu a dokonce i k odložení všech dílů plavek. Na pláži byla zdaleka nejhezčí a mě to dělalo velice dobře. Nakonec jsem jednu z fotek, co jsem dělal „pro archiv“ poslal i Honzovi s popisem, kde jsme. Pochopil to velice rychle a cca za hodinu vedle nás dopadl ručník a na něj on. Kája byla vykulená a snad i chvíli naštvaná, ale nakonec vychladla a bylo z toho super válení u vody. Popíjeli jsme s předháněli se v natírání Kájiny kůže a ona se chvílemi chtěla propadnout do písku, protože jsme měli oba problémy udržet erekci pod kontrolou. Když jsem pak stál u stánku a čekal na pivo, koukal jsem, jak tam spolu leží a při bližším pohledu bylo vidět, že se Honza nechová moc slušně. Koukal jsem na její výraz a užíval si ten chtíč v jejích očích. Nic než chtíč.

Pak jsme tam seděli a Kája nám oznámila, že tak jednoduché to s ní mít nebudeme a že není žádná děvka a tak dále. Asi to myslela i vážně, ale my oba jsme se tomu museli smát. Nakonec se přidala i ona a ten večer se nestalo už nic, kromě toho, že jejich tradiční přátelský polibek na rozloučenou byl nahrazen krapet důvěrnější variantou. Bylo to rajcovní, ale v té době mi vůbec nedocházelo, co na mě ta moje mrcha vymyslela, aby mi oplatila moje intriky. Hned dva dny po naší koupačce /muchlovačce jsem musel jet do Brna. Bylo o jen na otočku, ale pořád to byla docela dlouhá cesta. Hned po vyjetí mi napsala, že s Honzou půjde na rande, aby viděla, jestli může zajít někam dál, ale přiložila mi k tomu fotky, jak se na to připravuje. Myslel jsem, že auto otočím, protože se mi nadržeností vařila krev a řídit v takovém stavu celou tu štreku…bál jsem se o sebe. Za nějakou dobu mi přišla zpráva od obou, že už sedí na kafi a prý nemusím spěchat. Dlouho se nic nedělo a já už mířil zpět, když mi od obou začali chodit fotky. Nebylo to sice žádné porno, ale byl jsem bez sebe. Zbývala mi asi hodina cesty, když mi Kája napsala, že se jdou projít a pak půjdou domu. Čekal jsem, co z toho bude a nakonec přišla fotka od Honzy.

Na prvním odpočívadle jsem musel zastavit a vyhonit se. Bylo to selfie jak vedle sebe stojí, objímají se jednou rukou, ale hlavně Kája volnou rukou drží napruženého ptáka co mu trčí z kalhot. Seděl jsem na odpočívadle a myslel, že mi natlakované péro praskne, když přišla další fotka… Kája ležela bez kalhotek na trávě s roztaženýma nohama, o zmáčenou kundičku byl opřený Honzův žalud a podle suchého klacku bylo vidět, že uvnitř ještě nebyl. U fotky stálo jenom lakonické: máme? V momentě, kdy jsem odeslal odpověď, že už v ní měl být jsem se udělal. Pádil jsem domu a nejdřív mi přišla fotka prvního zasunutí, pak několik pohybem rozmazaných a jako finále moje kočka hladící stále stojící klacek…mrdka jí tekla po ruce a na celém těle i obličeji měla stopy Honzovy erupce. Dívala se do objektivu opět tím úžasným výrazem. Pak napsala konečně ona. „Rande dopadlo celkem dobře, asi na tebe počkáme doma ;-) :-* “.

Hnal jsem auto co to šlo a když jsem dorazil, tak jsem je našel v ložnici propletené v nádherném misionáři. Držela si ho nohama, jazyky propletené… prostě nádhera. Rychle jsem se svlékal a bylo vtipné, že mi Honza chtěl uvolnit místo. Zarazil jsem ho a chvíli je pozoroval. Kájina kundička byla pořádně rozšukaná, takže jsem viděl, že doma jsou už docela dlouho. Kája se otočila, aby se mohla věnovat oběma, ale Honza chvilku na to vyndal klacek ven a chtěl jí postříkat. Vytřeštil jsem na něj oči a pantomimou ho donutil jí naplnit. Byl u vytržení a Kája překvapená. Hned jak odpadl jsem se na Káju vrhnul a začal z ní vyšukávat jeho sperma. Byla v ní naprostá potopa, vše šplouchalo a čvachtalo, mrdka vytékala a kapala do postele. Trvalo to jen chvilku a začal jsem do ní stříkat i já. Trošku jsem se přetočili a já pokračoval. Nalehl jsem na ni a pěkně z blízka pozoroval, jak začíná Honzu kouřit. Ve chvilce byl tvrdý jako kámen a Kája ho obdělávala s velkou vervou. Přestala vždy jen když se udělala. Užívala si, že je v centru všeho dění a tak orgazmy přicházely v krátkých intervalech.

Už jsem věděl, že se brzo udělám a litoval, že mám telefon daleko od sebe. Měl jsem úžasný výhled… Kája si držela Honzu za koule a ovládala tak jeho přirážení. Nevím jestli mi chtěl udělat radost, nebo jestli to vyplynulo ze situace, ale těsně před finišem se jí trochu vzepřel a já tak mohl krásně pozorovat jak jí do pusy míří jeden bílý proud za druhým. V ten moment to přišlo i na mě a hned na to na Káju. Ta chvilku na to odešla do sprchy a my si dali panáka a nejdřív pokecali o tom co se dělo než jsem dorazil. Pak začal Honza s tím, že doufá, že mi to oplatí a že by to nemělo být složité…a nebylo.

Výsledek toho všeho je, že mu pravidelně šukám přítelkyni. Je jí čerstvě 21 a je to přece jen úplně něco jiného než o dekádu a něco starší manželka. Nejen fyzicky, ale je i o poznání víc zvrhlá, takže si užívám to, co doma není na menu. Tajíme před ní naše první krůčky (na ní jsme to narafičili po nějakém čase jako opileckou čtyřku) a hlavně tajíme, že si Honza s Kájou občas vyjdou na rande jen sami dva. Myslí si, že k nám chodí jen šukat a já se dívám jako to často dělám, když jsme spolu všichni. Užívám si vzestup Kájiného sebevědomí a stejně tak návraty domů, kdy na mě čeká nažhavená žena plná semene kamaráda.

Krom toho chodit jednou za čas pokecat s kamarádem na pivo, kde se pochlubí novými fotkami mojí ženy a navrch dostane info o tom co prováděla naopak jeho žena…to je rajc!
Rád ukazuju a stejně rád se koukám.
Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: anettmark, divisionfeet, Honzin, kandal, mmato30, panpan, pepik20123, romanec, Skatrovka a 24 hostů