V sevření

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
ex0rman
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 1
Registrován: pon 14. kvě 2018 17:30:23
Role ženy: ženu nemám
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: jsem LOSER... a smrt bude mým vykoupením

V sevření

Příspěvekod ex0rman » pon 14. kvě 2018 17:47:44

„Sakra Tomáš se mi někde ztratil v tom davu.“ – říkala si Sanda, a bylo to tak. V tom davu před pódiem nebyla šance najít sandřiného partnera, když se masa lidí dala do pohybu jako na každém festivalu, kdy měli headlineři největší audienci. Zde nebyla možnost, než počkat až hlavní hudební skupina dokončí svou show, a pak se znovu společně shledat.

Masa lidí byla tak hustá, že všichni byli k sobě nalepení, natlačení, jak je to možné vidět na některých koncertech či festivalech, když zrovna hrají ta největší světová jména. To je pak jedinec ovládán davem a není možno si razit nenásilnou cestu proti chaotickým proudům lidí, které se většinou při té vřavě utvoří. Zde platí pravidlo, že každý dav lidí má inteligenci malého dítěte. Kdo se někdy zúčastnil nějaké obdobné akce, ten ví o čem píšu.

Zrovna se už stmívalo a přicházela letní noc o něco chladnější než tehdejší parné odpoledne,( přes tuto skutečnost si dav lidí zachoval průměrnou teplotu lidského těla), proto taky Sandra zvolila lekhý letní outfit: sukni, triko, tanga (,i když přece jen si nebyla jistá, ale nakonec se rozhodla, kdo by se taky chtěl pařit v tom horku) a rozhodně pevnou podprsenku, díky tomu, že ji příroda obdařila přírodním poprsím o velikosti číslo 32G.
I přes to, že masy lidí byly nesnesitelné pro Sandru, tak se je snažila vytlačit z vnímání a soustředit se na svou oblíbenou hudební skupinu, jež zrovna hrála. S touhle hudbou zažila většinu krásných chvil a i tak byla ráda, že tu je. Do dokonalosti ji tu chyběla už jen její láska.

O pár metrů dál se k sobě zuby-nehty drželo na místě pár kamarádů. Jeden z nich Petr se nabídnul, že zajde pro pivo, už uběhla polovina koncertu a stát zase ty řady ke stánkům nebylo zrovna ideální pro žízeň. A skupina, co zrovna hrála ho zase tak moc nebavila. Takže se snažil vybloudit se z největší masy přes jeden proud lidí, ale bohužel nebo bohudík protiproud míříci z jiné strany mu jeho plány zhatil a strhl ho do místa, kde ho zrovna okolní stav sevřel jako pírko v pěsti.

Snažil se dostat se pryč, ale jeho úsilí bylo marné. Tak zůstal na místě a smířil se s tím, že bude muset asi počkat do skončení koncertu. Najednou si uvědomil, že je co chvíli natěsněn okolními lidmi na neskutečně tvarované pozadí nějaké slečny trochu menší výšky se sukní.
Už měl cosi upito a se 4 denním půstem pocítil neskutečné vzrušení, a tak, i když se snažil nezpůsobit žádnou trapnost, nemohl si pomoci a jeho péro se začalo stavět do pozoru. Nakonec se svého snažení vzdal, protože to bylo marné, tak přes kraťasy cítila Sandra na svém zadku neskutečně tvrdý úd rozměrů, o kterých si se svým Tomášem mohla jen zdát. Chtěla všechno rychle ukončit, ale asi nebylo jak a taky se trochu bála a celou situací byla zaskočena, protože se ji něco podobného ještě nikdy nestalo a nikde mezi stany ani nebylo skoukromí ukojit svůj mladistvý chtíč, takže taktéž začala ihned pociťovat vzrušení a představy - jaké by to asi bylo mít něco takového v sobě, i přes myšlenky, které zavrhovaly možnou nevěru.
Petr se ohlídl kolem, ale každý úpíral svou pozornost k pódiu a ostatní prostě absolutně nezajímalo co se u nich děje ani o tom neměli zdání, byť ostaní na ně byli taktéž nalepeni. To už Petra začaly napadat hříšné myšlenky: no tak, tak ji zkus, sukně není žádná překážka, aspoň si ulevíš a nezpůsobíš si zostuzení v očích ostaních i kamarádů, až tě po koncertu najdou kvůli tomu, že ti stojí jako nějakému náctiletému panicovi.
Po pár minutách měl Petr už absolutně zatměno a vzrušení vyhrálo. Pokrčil se v kolenou a rychlostí blesku vyprostil svou chloubu z kraťasů přes punt a na to se znovu postavil, čímž perfektně jeho zahnuté péro zajelo do kundičky Sandry jakoby tomu způsobená situace byla někým nebo něčím dirigována. Sandřiným celým tělem se celou dobu zmítala směsice různých pocitů, z níž bylo vzrušení asi největší, které explodovalo, při tom jak ve své již mokré kundičce ucítila tvrdé péro, které se v mžiku přemístilo z jejího zadku.
Sandra začala zhluboka dýchat a vydala ze svých úst několik blažených vzdechů, které ihned zaniky ve zvuku hudby. Cítila v sobě kládu, která ji absolutně vyplňovala a při tom v ní hrozně tepalo. Na pár okamžiků měla i závratě z ohromné slasti, kterou ještě nikdy nepocítila, taktéž i chtivost se na péro začít nabodávat. Petr byl na stejné vlně pocitů a myšlenek, taktéž on chtěl začít nekompromisně narážet do té parádní úzké kundičky, jakou už douho neměl. Ale nebyl zde pro to žádný prostor a oba taktéž nechtěli vzbudit mnoho pozornosti. Petr chytil Sandru za boky, ale jeho ruce se za chvíli přemístily na její velká prsa, které se snačil i přes oblečení simulovat, což na Sandru mělo účinek. Její bradavky viditelně vystoupily přes oblečení a začal na ní přicházet orgasmus. Petr pociťoval, čím dál tím větší stahy na svém údu až jeho péro kundička pevně stlačila a celé její tělo se začalo třást a trhat sebou. Zatím co se Sandra snažila rozdýchat svůj nejsilnější orgasmus, tak Petrovi začalo narustat kdesi v rozkroku to známé tetelivé chvění, ten narůstající pocit slasti, který vyvrcholí co každou chvíli. Už nebylo cesty zpět, a proto Sandře řekl do ucha, že už bude. Na to Sandře došlo, že vlastně nebere žádnou antikoncepci a tohle péro asi na sobě žádnou ochranu nemá – to by poznala. Proto mu odpověděla, že musí stříkat ven. Petr se snažil vyjet ze Sandry, ale když pohl zadkem dozadu dostal se jen pár centimetrů dál a nepropustná masa lidí ho vrátila zpět, čímž zase zajel do kundičky Sandry. Takéž Sandra se pokusila odstrčit, ale dav jí vrátil na stejné místo, čímž se napichovala na Petrovo péro. Petr ještě parkrát zkusil vyjet, ale už v něm přerostla ta hranice únosnosti vzrušení z vystříkání plodné kundy a stejný proces rytmicky začal opakovat. Sandře došlo, že ji asi chce vystříkat, a proto se snažila odstrčit ale vždy se dostala zpět do stéjné polohy, čímž v ní taktéž začalo exponenciálně narůstat vzrušení spojený s dalším přicházejícím orgasmem způsobený těmito kopulačními pohyby. Petr už věděl, že se ten rychlík blíží. Koule se mu smrštili a strašně bolely. Péro se mu stáhlo a ještě víc napjalo a jakoby zvětšilo. Sandra cítila úplně přesně to samé a tak se z posledních sil snažila odstrčit, čímž se ještě více nabodla a petrovo péro prudce narazilo na její děložní čípek, což byla pro oba dva konečná. Petr začal stříkat do kundičky, která mu stahovala péro jak ve svěráku, čímž bylo jeho stříkající sperma podtlakem nasáváno kamsi do plodné dělohy Sandry, které se zmítala jíž v druhém nejsilnějším orgasmu, jaký kdy měla.

Oba ve spojení zůstali jako sousoší do konce koncertu headlinerů a jak se začaly po koncertě rozpouštět davy lidí, tak Petr rychle vložil do kraťasů zpět již svůj napolo povadlý úd a odešel aniž by se ohlédl. Totéž udělala Sandra, které spěchala na dívčí záchody.


Pokud si dobře pamatuju, tak jsem tu asi před rokem hodil nějakou svoji povídku. Bohužel si absolutně nevzpomínám heslo a přes jaký e-mail jsem tu byl registrovaný. Zaregistroval jsem se proto znova pod novým profilem.

Uživatelský avatar
rostak
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 923
Registrován: úte 18. črc 2017 9:48:43
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1234

Re: V sevření

Příspěvekod rostak » pon 14. kvě 2018 20:30:48

Tohle už jsem taky někde četl. Hezky napsané i když reálně si to neumím představit.

Skarbax
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 157
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: V sevření

Příspěvekod Skarbax » úte 15. kvě 2018 18:16:14

Nereálné? Já viděl podobnou věc na Magnetic festivalu 2015 na vlastní oči, jak tam týpek bral čubku ze zádu mezi lidmi normál, a to ani náhodou nebyli tak natlačení, naopak všichni okolo na ně nevěřícně pokukovali, já také.

dark
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 657
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: V sevření

Příspěvekod dark » úte 15. kvě 2018 18:41:54

A byla cizí, nebo to byla jeho holka?

kapka
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 213
Registrován: pát 01. zář 2017 9:56:02
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: V sevření

Příspěvekod kapka » úte 15. kvě 2018 18:44:37

Skarbax píše:Nereálné? Já viděl podobnou věc na Magnetic festivalu 2015 na vlastní oči, jak tam týpek bral čubku ze zádu mezi lidmi normál, a to ani náhodou nebyli tak natlačení, naopak všichni okolo na ně nevěřícně pokukovali, já také.


Na magneticu je vetsina lidi pod vlivem a vsichni vime co spojeni extaze a alkoholu umi ;)


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 1pavel7, hanslipa a 5 hostů