Mužu si za to sám 5

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mag99
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 31. pro 2015 22:34:48
Pár slov o nás: neuvedeno

Mužu si za to sám 5

Příspěvek od Mag99 » sob 21. dub 2018 22:09:16

Mužu si za to sám 5

„ No dobrá ty couro. Tvůj trest bude, že půjdeš za Novákovou si přivydělat. Souhlasíš? Dana ani nezaváhala a řekla, že souhlasí. Lenka se stále dívala na mě, šibalsky se usmívala a dodala. Ale půjdeš na díru a musíš přemluvit Jirku, aby tam šel s tebou, jasný"? Dana byla pár vteřin ticho a pak začala protestovat. „ Ty jsi se snad zbláznila, to ani náhodou. Do díry a ještě s Jirkou ? Ty jsi fakt magor ". Lenka na nic nečekala, zarazila dva prsty do Dany kundičky, začala jí jimi prcat a druhou rukou jí třela poštěváka. Poznala, když se jí blížil orgasmus a přestala. „ Tak co, půjdeš do díry s Jirkou, půjdeš "? trápila jí Lenka a Dana stále protestovala. Lenka pokračovala v jejím mučení a vždy v čas přestala. Dana se celá klepala, jako by jí procházel elektrický proud a třesoucí se pusou prosila o to, aby jí uspokojila. Tahle muka nemohla dlouho vydržet. „ Ano, půjdu do díry s Jirkou, hlavně už mě prosím udělej ". Lenka pokynula frickovi, který si mezi tím honil náčiní a ten na ní hnedka nalehl. Po pár přírazech Dana dosáhla tak mohutného orgasmu, že jí fricek musel přidržovat za boky, aby ho nesvalila z postele. Fricek ještě párkrát přirazil a stříkal do pochvy mé lásky, která se zrovna stahovala v orgastické křeči.

A nastoupil hřeb večera. Všichni přítomní se sešli kolem postele, jak chtěli vidět šukání mé holky s tím obřím čůrákem.

Lenka se na mně vrtěla a určitě vycítila to, jak moc se mi chtělo stříkat do její prdelky. Zatavila se a šeptala mi do ucha.„ Chceš už se do mě vystříkat hřebečku, chceš ? Já to cítím, že by jsi chtěl. Ale něco za něco. Udělám tě, ale ty pak musíš Daně vylízat kundu jako pejsek jasný ". I přes omámení marihuanou jsem se začal cukat a Lenka pokračovala. „ Neboj, Dana nám řekla o tvé úchylce. Trošku jsem si o tom něco přečetla a uvidíš, že se ti to bude líbit. A mě se to taky bude líbit víš hřebečku. Já jsem totiž domina a líbí se mi, když někoho ovládám a kontroluji. Tak co ty na to "? Souhlasně jsem kývl hlavou a Lenka zrychlila své tempo. Explodoval jsem. Jak spermatem, tak emočně. Doslova se mi zatmělo před očima. Lenka mi u toho šeptala, abych si představil, jak lížu rozmrdanou píču své holky, ze které vytéká semeno jejích milenců a byl jsem překvapen, jak mě to vzrušilo. Musel jsem se krotit, abych hlasitě nekřičel.

Z extáze mě probralo Danino hlasité vzdychání. Mezi jejíma nohama klečel kubánec a krátkými tahy jí šukal. Postupně své zásuny prodlužoval, až v ní byl ze tří čtvrtin. Dana nekontrolovatelně řvala a přišlo mi, že prožívá jeden dlouhý orgasmus.
Lenka mě stáhla z křesla a přitáhla k posteli, vedle které jsem si klekl. Položila mi hlavu na Dany břicho a ruku mi dala na její podbřišek. Svojí ruku položila na tu mojí a tlačila mi do míst, kde v pochvě zevnitř narážel černý penis. Cítil jsem na prstech tlak, který mi do nich narážel a přitom z blízka sledoval Danino šukání. Lenka mi pošeptala do ucha „ tak co hřebečku, líbí se ti to ? A chceš vidět víc? Chceš vidět, jak jsem jí nechala ošukat Sotirem " a já rychle zakýval hlavou, že ano.

Lenka si klekla za kubánce, chytla ho za boky a přitlačila. Kubáncův široký čůrák zajel hlouběji do pochvy mé lásky a její napnuté pysky ho obepínali. Poštěvák se při zásunu nahrnul na tu klobásu a třel se o ní. Naopak, když z ní vyjížděl, tak se narovnal. Byl celý lesklý, nateklý až fialový. Lenka zatáhla kubánce za boky a ten z Dany klepající buchtičky téměř vyjel. Ráfek žalud z ní vytlačil trochu semene, které z ní vytékalo. Lenka opět přitlačila, až se kubánec dotkl podbřiškem Dany venušina pahorku. Nechala ho tam naraženého a jen mu kroutila boky. Dana vydávala nekontrolovatelné zvuky a byla v naprostém transu. Lenka zrychlila tempo přirážení a všiml jsem si, jak mu Danina pánev vychází naproti. Jeho koule pleskaly o její zadeček a jeho lesklé péro do ní strojově bušilo. Lenka mě vzala, postavila a pošeptala mi, abych se s Danou líbal. Políbil jsem jí na její vzdychající ústa a ona mi hned polibky opětovala. Stále při tom rychle dýchala a vzdychala. Naše jazyky se proplétaly, jako snad nikdy a mě napadlo, že ona vlastně je v domnění, že já už jsem šel spát a tudíž se líbá s cizím chlapem a ještě takhle vášnivě. Vzdychala do mých úst a já slyšel, jak kubánec zavzdychal. Otřesy přestaly a došlo mi, že se do ní vystříkal. Dana kňučela, jako hárající fena. Já měl jazyk vypláznutý a ona mi ho kouřila, jako by to byl penis.
Lenka mě od ní odtáhla a naznačila mi, abych jí šel vylízat. Ještě mi stihla pošeptat, abych se snažil, jako pejsek a Dana to nepoznala. Pochopil jsem to až později. Lenka se nahnula k Daně a řekla jí. „ Tak co ty malá kurvičko, líbilo se ti to, líbilo "? a Dana jen souhlasně kývala hlavou. „ Já jsem si to myslela. A teď mám pro tebe připravenou ještě malou třešničku. Přivedla jsem ti pejska a ten ti jí pěkně vylíže" a pokynula mi, abych jí začal lízat, přitom jí doširoka roztáhla pysky. Lehl jsem si k její rozšukané broskvičce, ze které vytékaly pramínky semene. Přivoněl jsem k ní a ucítil pach semene. Chvíli jsem se zdráhal a pak lízl. Jazyk mi zajel do pusy a čekal jsem, jaká to bude chuť. Něco mezi slanou a kyselou, ale dalo se to. Za to ten pocit, že lížu píču své milované, kterou před chvilkou vystříkala banda cizích chlapů byl děsně vzrušující. Začala jsem jí lízat a snažil se, aby to vypadalo, jako by to dělal pes.
„ Cože, psa ? Leni, to už je fakt moc, to je perversní. Prosím, přestaň", protestovala Dana, ale přitom držela a já cítil, jak začíná svojí pánví kroutit. Lenka se jen usmála a odpověděla jí. „ Jo, je to perversní. Ale ty přeci jsi perversní nadržená čubička, nebo snad ne ? Tak uvidíme a zahrajeme si takovou hru. Jestli se s tím pejskem uděláš, tak ho nechám, aby tě pak pořádně ošukal jako hárající fenu. Koukám, že už je pěkně nadržený a má pořádnýho klacka. Přeci by jsi ho nenechala trpět ". Já pokračoval v jejím lízání snažíc se napodobovat rychlé lízání psa a Dana začala víc a víc vzdychat. Periferně jsem sledoval, jak všichni chlapy opouštějí místnost a jeden si odváděl Stáňu. Jenom kubánec seděl u stolu, vše sledoval, usmíval se a honil si své tlusté péro. Dana prosila Lenku, volala o pomoc ostatní holky, ale bylo to marné. Nedokázala se ubránit vrušujícím pocitům, které jí mé lízání způsobovalo a zřejmě jí, byť možná podvědomě, vzrušovala představa něčeho perversního, co ještě nezažila, neboť mi přišlo, že svojí kundičkou přiráží proti mému jazyku. Dany orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Lenka jí stále držela roztažené pysky a jak se její pochva začala v orgastické křeci stahovat, vytékalo z ní více semene.
Na pokyn Lenky jsem slezl z postele a nechala chvíli Danu vydýchat na posteli. Celá se klepala a sípěla. Lenka se natáhla pod postel a od nohy postele odvázala provaz, kterým byla Dana připoutaná k posteli. Ruce jí nechala svázané a řekla jí
„ No vidíš Danuško, že jsem měla pravdu. Jsi perversní čubička a teď musíš podržet tomu pejskovi, aby netrpěl, tak šup, přetoč na všechny čtyry, jako správná fenka". Udivilo mě, že Dana vůbec nic nenamítala. Pomalu a unaveně se přetočila na všechny čtyry a vyšpulila prdelku čekajíc, co se bude dít. Lenka mezi tím něco pošeptala kubánci, ten se na ní usmál a ukázal na ní zdviženým palcem. „ Hodím přes tebe peřinu, aby tě nepoškrábala" řekla Lenka a dala jí Daně přes záda. Ta jen dál držela a já na to facinovaně koukal. Ona si snad vášně myslí, že jí bude šukat pes a nic proti tomu nenamítá. To je ale nadržená děvka. Když se utrhne, je k nezastavení.
Kubánec si za ní klekl,nacpal do ní své obří péro a na polovinu délky jí s ní šukal rychlými přírazy. Dana se prohnuhla v zádech, hlasitě vydechla a řekla. „ Ty vole, ten je ale velkej. Leni, prosím, ohlídej ho, aby do mě nezajel celý i s tou svojí boulí, co má na konci. To by mě mohl natrhnout". Nechápal jsem, jak Danuška může znát anatomii psího penisu. Já sám, kdybych jednou neviděl na ulici, jak se dva pářili, tak bych to nevěděl.
Lenka si vychutnávala svojí dominanci. Seděla u ní, držela jí za vlasy a tahala jí je tak, že Dana musela zaklonit hlavu a přitom jí nadřazeně říkala. „ Na to zapomeň ty čubko. Nechám ho, aby si tě ošukal, jak bude chtít on. Tak, jako jsme to viděly v tom pornu pamatuješ ? A pokud do tebe nezajede celý, tak mu pomůžu. A co ti budu povídat. Má v tobě jen špičku a ta jeho boule na konci, ta je tak dvakrát širší, než ten jeho ocas. Tak hezky drž, ať do tebe může celý zajet a uvidíme, jak dlouho budete spolu spojený. Na to jsem moc zvědavá". Dokončila svoji řeč s vítězným smíchem Lenka a Dana jí skoro plačky začala prosit, aby se nad ní slitovala, že je strašně velký a už takhle ho má v sobě moc. „ Klidně přiveď menšího psa a nechám se od něj ojet, ale tenhle je vážně moc velký, prosím, prosím" škemrala Dana. Kubánec to celé sledoval, stále se usmíval a rukama imitoval na zádech Dany tlapy psa. Já jsem se díval na svojí lásku, která nedávno ještě byla pana a přemýšlel, čeho všeho je ještě schopná. Lenka se na mě opět šibalsky podívala a řekla Daně. „No já nevím, ty moje kurvičko. Říkala si přeci, že se ti děsně líbí, když tě šuká pořádný klacek. Když ti pořádně roztahuje pysk, natahuje ti k prasknutí hráz, buší ti na děložní čípek a protahuje pochvu. A tenhle ho má opravdu obřího. Kam se hrabe Sotir. Cítíš to, jak je velký "? Dana jen mezi vzdechy vykřikla „ Jo, cítím. Je až moc velký. Nic takhle velkého jsem v sobě ještě neměla. Zadrž ho prosím Leni. Udělám vše, co budeš chtít " ječela Dana a prožívala další orgasmus.
Lenka se usmívala a povolila sevření jejich vlasů. „ To já vím, že uděláš všechno. Moc dobře vím, jak na tebe, ty moje kurvičko. Pohlídám pejska, aby do tebe nezajel svojí boulí, ale nic víc. To, jestli ji natáhne svojí délkou pochvu až k žaludku nechám na něm. A ty za to, až přijdeš na pokoj, nastavíš tu svojí psí kundu Jirkovi a necháš ze sebe vylízat to psí semeno, rozumíš! A nemysli si, já si to zkontroluji. Jo a samozřejmě platí to, že tě někdy nechám ojet menším psem, to je ti přeci jasné ". Dana zakývala hlavou jako že rozumí a přitom se kousala do rtů.
Kubánec začal přirážet jako smyslů zbavený a hlídal si, aby se Dany nedotýkal svým tělem. Dana syčela jako lokomotiva a bylo na ní vidět, jak si to mrdání užívá. Moc by mě zajímalo na co myslí a co si představuje. Lenka ke mě přišla, pošeptala mi, že jsem byl dobrej, kousla mě do ušního lalůčku a abych šel čekat na pokoj, že mi za chvíli Danuška přinese dáreček. Rychle jsem se oblékl a když jsem opouštěl pokoj, tak jsem zahlédl, jak kubánec strnul a pumpoval do ní svojí nadílku.
Doběhl jsem na pokoj, zalezl pod peřinu a dělal, že spím. Po chvilce se otevřeli dveře a do pokoje vešla Dana. Neslyšel jsem zavření dveří. Bylo mi jasné, že tam je i Lenka a vše sleduje.
Dana si zalezla ke mně pod peřinu a začala mě líbat. Dělal jsem, jako že se probouzím a pal se jí, jak se jí to líbilo. Odpověděla mi, že to bylo hezké, ale moc jsem jí chyběl a toužila po mně. Sáhla mi mezi nohy a začala mi ho honit. Při tom se semnou vášnivě líbala a šeptala mi, jak moc mě miluje a touží po mně. Zeptal jsem se jí, jestli se pořádně umyla a ona odpověděla, že ano, tak jsem jí řekl, aby si lehla, že jí pomiluji. Odpověděla mi, že jí má docela bolavou a jestli bych byl tak hodný a polaskal jí svojí pusinkou a jazýčkem. Ani nečekala na mojí odpověď a už mi klečela nad mou pusou. Sáhl jsem na noční stolek a rozsvítil stolní lampičku. Klečela nade mnou, dívala se mi do očí a její kalhotky, pod kterými se cosi rýsovalo, byly tak 10 cm od mého obličeje. Odhrnula si kalhotky a uviděl jsem černé gumové těleso, které měla mezi zarudlými pysky. Udiveně jsem se na ní podíval a ona mi odpověděla. „ Víš miláčku, já byla děsně nadržená, tak Lenka půjčila anální kolík. Vydrž, vyndám si ho " a rukou ho chytila a začala ho vytahovat. Pysky kudničky se napnuly, rozevřely a vytáhla ze sebe poměrně široký, kuželový kolík. Ihned jsem otevřel jsem pusu, vystrčil jazyk a chystal se lízat rozevřenou kundičku. Dana si rukama roztáhla pysky, rozevřela poševní vchod a z její kundičky vyteklo semeno přímo do mých úst. Bylo vidět, že se toho sama lekla a čekala na mojí reakci. Já to polkl a řekl, že mi moc chutnají její nadržené štávičky. Usmála se, položila mi na ústa její nateklou kundičku a já jí začal vylizovat, kam mi až jazyk dosáhl. Ta chuť mi nějak zachutnala a já chtěl stále víc a víc. V tomhle měla Lenka pravdu.
Říkal jsem si, na co asi teď Danuška myslí. Právě svojí nemytou kundu dává lízat svému klukovi, kterého nadevše miluje a on jí z ní vylízává psí semeno a ještě mu to chutná. A ona se jen usmívá a užívá si to. Mé lízání jí dělalo tak dobře, že se po pár minutách udělala. Zajímalo by mě, po kolikáté dneska. Poděkovala mi, políbila a usnuli jsme vedle sebe.

Ráno nás probudilo klepání na dveře, za kterými se ozvala Lenka, aby Dana vstávala, že už musí do práce. Dana se vedle mě zavrtěla, odpověděla jí, že už běží, dala mi pusu a začala se oblékat. Napadlo mě, to se jako ani nebude mýt po té včerejší akci, čunče jedno, ale bylo na ní vidět, že spěchá. Opláchla si jenom obličej, vyčistila zuby a rychle se oblékla. Před zrcadlem se začala líčit a já si jí prohlížel. Viděla mě a zamilovaně se na mě smála. Až se dolíčila, sedla si ke mě na postel a vypadala nádherně. Chvilku se mi zadívala do očí a pak řekla. „ Víš miláčku, měl by jsi mi sehnat už ten prášek. Je už nejvyšší čas a já nemůžu teď přijít do jiného stavu. Musím přeci dodělat školu a co by tomu řekly rodiče. A jestli jsem po předešlé akci neotěhotněla, tak po té včerejší určitě, to mi věř lásko. Byla jsem plná semene a to od hodně kluků. Dobře, že jsi odešel. Asi by se ti to nelíbilo, co se tam pak dělo ". Namítl jsem, že jsem jí přeci řekl, že to necháme na přírodě a jestli otěhotní s jiným, tak mi to nebude vadit. Pak jsem chtěl, aby mi řekla, co se tam včera vlastně dělo. Zamračila se na mě a řekla. „ Tak tebe to ještě nepřešlo ? Myslela jsem, že si děláš jen srandu, nebo mě zlobíš, ale jak tak na tebe koukám, tak to snad myslíš vážně s tím otěhotněním. Ty si snad ani neuvědomuješ co říkáš ? Umíš si představit, že bych porodila cizí dítě a ty by jsi se pak na něj třeba musel celý život dívat ? Určitě bys to sobě i mě musel vyčítat, věř mi. Prostě mi do dnešního večera musíš sehnat ty prášky stůj co stůj, jasný"!
Políbila mě na čelo a odešla.
Chvíli jsem ještě ležel a představoval si, jak bych se asi zachoval, kdyby opravdu otěhotněla. Měla pravdu, to asi opravdu nechci, aby mi porodila cizí dítě. Ale zase vždy, když bych se na něj podíval, tak bych si uvědomoval, jakou mám doma nevěrnou kurvičku, která ani sama neví, čí to dítě je. Mohl bych toho i využívat pro naše další hrátky. Ale ne, je to hovadina. Vlastní krev je vlastní krev, ale potrápit jí ještě trošku můžu. Usnul jsem.

Vzbudilo mě hlazení po tváři. Dana seděla na posteli a říkala mi, abych už vstával, že je čas na oběd. Stáhl jsem jí k sobě na postel a začal jí líbat. Moje ruka zajela pod její sukýnku a sjel jsem jí po kalhotkách až na prcínku. Byly celé promáčené a lepkavé. Bylo mi jasné, že z ní vytéká semeno, které v sobě měla hluboko nahromaděné. Řekl jsem jí, že bych se s ní chtěl pomilovat. Vymanila se mi z objetí, posadila se na postel a váhavě řekla. „Na to teď lásko nemáme čas a měla bych se šetřit na večer. Ty zítra odjíždíš a musíme ještě něco stihnout." Zadívala se na mě a čekala na mojí reakci. Zeptal jsem se jí, co musíme stihnout a aby mě nenapínala.
No víš miláčku, včera, když jsi odešel, tak mě Lenka děsně trápila. Vydráždila mě tak, že jsem skoro dosáhla orgasmu a pak mě nedodělala. A víš, jaká jsem, když jsem nadržená. Musela jsem jí slíbit za to, když mě udělá, tak půjdu za Novákou na jednu noc, abych u ní dělala kurvu". Opět čekala na mojí reakci. Pohladil jsem jí po vlasech a klidným tónem jí řekl. Já to chápu. Umím si představit, jak si byla nadržená a ona toho jen využila, aby ti oplatila svojí prohru. Nemám z toho sice radost, ale přežiju to. Ale co s tím mám společného já "? zeptal jsem se jí.
No ty tam musíš jít se mnou a být u toho. Já totiž musím jít na díru. V podstatě ani nevím, co to je, jen mi o tom Lenka vyprávěla. Je to prý přepažená místnost, kde ve stěně je otvor s látkou, do kterého si vlezu. Na druhý straně je postel na kterou si lehnu. No a na straně, na kterou nevidím mám svojí buchtičku a k ní chodí chlapi a šukají mě do ní a já nevím, kdo to je a kolik jich je. Za každé číslo dostanu nějaký obnos. A ty tam musíš být se mnou, ale pokud nebudeš souhlasit, tak řeknu Lence, aby mi dala náhradní úkol. Co myslíš miláčku "?

Při představě, jak jsem při tom, jak Danušku šukají cizí péra mi okamžitě ztvrdl ocas až k prasknutí a vzrušením jsem se div nezačal klepat. " Ne Dani, půjdu tam s tebou. Lenka je taková kráva, že by ti vymyslela ještě něco horšího a kdyby jsi jí svůj slib nesplnila, tak bůh ví, co by ti provedla ta zákeřnice jedna ". Dana mě objala a řekla mi, že je strašně moc za mě ráda, že jsem takový a moc mě miluje.
Odešli jsem na oběd, Dana mi přinesla jídlo a stále se na mě krásně usmívala. Neuniklo mi to, když obsluhovala Němce, tak jí jeden sáhl pod sukýnkou na zadeček, další jí hladil stehno a další nenápadně zmáčkl prso. Ona se jen stále usmívala a dle mého sledovala, jestli se dívám.
Dojedl jsem a Danuška mě chytla za ruku s tím, že půjdeme za Novákovou. Už s ní prý mluvila a máme se u ní stavit v kanceláři. Vešli jsem k ní do kanceláře, kde za stolem u počítače seděla tlustá machna Nováková s cigárem v hubě. Vstala, noblesně si rukou z pusy vyndala cigaretu, přišla k nám a zblízka si mě prohlížela. Cítil jsem, jak jsem celý ztuhl a nebyl schopný slova.Dana mě držela za ruku a řekla Novokové, že jsem její přítel.
" Aha, tak to jste vy. Hmm, pěknej Danuško, jen co je pravda " řekla Nováková a pokračovala. A proč vlastně chcete být u toho panáčku ? Nemusíte mít o svojí holubičku žádný strach. Já si ji ohlídám, aby jí nebylo moc ublíženo, tomu věřte" a začala se smát. Dana jí chtěla něco říct, ale Nováková jí uzemnila hrubým hlasem se slovy " tebe jsem se na nic neptala děvko". Oba jsme na ní vytřeštili oči a ona pokračovala. " No co čumíš, jsi přeci děvka. Moc dobře vím, jak sis tady vyšukávala minulý roka pokračuješ v tom i letos. A jak tak koukám, tak vás to ani mladý muži moc nepřekvapuje, že ? Tak že o tom víte a nebo jí v tom i podporujete. Myslím si, že jí pasete, není liž pravda ? Ale když by Danuška nešla do díry a dělala normální společnici, tak by si vydělala víc, co vy na to. Souhlasíte s tím ?" dořekla Nováková a foukla na Danu kouř z cigarety. Dana stále vedle mě, zrak sklopený k zemi a mlčela, jako by se Novákové bála. Začal jsem koktat, že Danu nepasu, že se máme rádi a ona se mi se svým selháním minulý rok svěřila a já ji odpustil. A jelikož nemáme peníze, tak nás napadlo, že by si Dana mohla takhle viděl. Nováková mi opět navrhla, aby tedy Dana dělala společnici, že si tak vydělá víc a já jí v rozrušení odpověděl " To až příště. Teď u toho musím být, abych jí byl oporou a ohlídal, že budou používat ochranu". Až když jsem to dořekl, tak jsem si uvědomil, co jsem to vlastně řekl. A uvědomila si to i Dana. Zvedla ke mě hlavu a tázavě se na mě dívala. Nováková opět potáhla kouř cigarety, nadzvedla obočí a kouř po chvíli koutkem pusy vyfoukla. „ No dobrá tedy mladý muži. Beru vás za slovo. Večer na šestou přijďte oba, víte kam. A já si zatím pro vás připravím malé zpestření ". Pohladila mě i Danu po tváři a odvalila se za stůl k počítači.
Šli jsme s Danou po chodbě z její kanceláře, drželi se za ruce a oba mlčeli. Po chvíli se Dana zastavila, stáhla mě rukou proti sobě, zadívala se na mě a řekla. „ To si myslel vážně miláčku s tím příště "? a čekala na moji odpověď. Nevydržel jsem se dívat do těch jejích krásných očí a zvedl oči ke stropu, jako že přemýšlím. Asi jsem přemýšlel moc dlouho, neboť Dana řekla. " Tys to myslel vážně, že jo? Já to věděla, ty syčáku jeden.Pojď" dořekla a táhla mě za sebou za ruku. U recepce jsme se rozdělili. Já šel do pokoje a ona něco dodělat. Ještě mi dala pusu na rozloučenou a připomněla mi, abych jel hned sehnat ty prášky proti početí.
Došel jsem na pokoj, lehl si a přemýšlel nad večerem. Představoval jsem si, jaké to tam bude, jak to Dana bude prožívat a bude mít spoustu orgasmů. Byl jsem z toho tak nadržený, že jsem si ho šel vyhonit. Napadla mě na večer malá zlobivá hra pro Danu. Oblékl jsem se a jel do města.
Když jsem se vrátil na pokoj, tak tam na mě čekala Dana. Cítil jsem, jak je navoněná a měla umyté, ještě mokré vlasy. Usmívala se na mě a občas mě políbila. Pojedli jsme nějaké sendviče a pak mi řekla, že už je čas jít.
Šli jsme z hotelu za ruku jako dva milenci. Lísala se ke mně a občas jí lehce podklouzly nohy na namrzlém sněhu. Po asi 10 minutách jsme došli k docela velkému domu, na kterém svítil červený nápis " THE PENSION". Dovnitř jsme prošli zadním vchodem, kde jsme museli zazvonit na domovní zvonek. Dana řekla, že jdeme za paní Novákovu a po zabzučení zámku jsme vešli dovnitř. Zde se nás ujala postarší dáma s tím, že už jí paní Nováková vše řekla a aby jsme šli za ní. Představila se jako Taša. Došli jsme do místnosti, která byla celá červená a ve zdi byl otvor překrytý rudými závěsy, které byly odhrnuty. Skrze díru bylo vidět do vedlejší místnosti, kde byla postel. V pravém rohu zdi byl dveře, kterými jsme vešli do zadní místnosti.
Dáma k nám hovořila velice úslužně, jemným příjemným hlasem, ve kterém byl poznat ruský přízvuk. „ Pojďte slečinko, tady si můžete odložit, tady je umyvadlo s vodou, tamhle je lednička s občerstvením a pokud by vám byla zima, stačí si zde přidat teplotu na termostatu ". Dana poprosila o přidání teploty a Taša otočila kolečkem termostatu na 28C. Když odcházela, tak řekla, že paní Nováková za chvíli přijde, aby jsme chvilku vydrželi. Posadil jsem se do křesla, Dana na mě a zeptala se mě, jak se cítím. " Copak já Dani, já jsem v pohodě. Ale jak se cítíš ty ? Celá se třeseš".
" Jo to jo, jsem celá rozklepaná. Nevím, čím to je. Jestli strachem, nebo vzrušením v očekávání nepoznaného. A jsem děsně nadržená lásko a už bych v sobě chtěla cítit nějaký kolík. Nezlobíš se na mě lásko "? pošeptala mi do ucha a já odpověděl, že se nezlobím. Vím přeci, jaká je, moc ji miluji a dopřeji jí vše, co se jí líbí.

Do pokoje vešla Nováková s Tašou. " Á, naše dvě hrdličky. No tak Dani, svlékej se, honem, čas jsou peníze a hosti už čekají ". Dana se jako na povel svlékla, Nováková prstem pokynula, aby jsme šli za ní a přešli jsem do vstupní místnosti. " Tak Dani, tady si vlez do té díry a vyber si polohu, jestli chceš ležet na zádech, nebo na břiše. Když budeš na zádech, tak budeš více uvolněná a v případě muže s většími proporcemi tě to nebude tolik bolet. Když budeš na břiše, tak je tomu naopak. Tak šup, lez " Nevím, jestli jí Dana poslouchala, ale lehla si na postel břichem. Taša ve vedlejší místnosti zatočila kolem u postele a ta se začala zvedat, až Nováková řekla " dost. Dana ležela břichem na posteli a zlehka se dotýkala země. Nováková se jí zeptala, jestli chce přikurtovat, aby sebou neházela. Všiml jsem si ve zdi několika poutek a v těch spodních byly popruhy. Dana se otočila na Novákovou a řekla že neví. Taša jí řekla, " nechte se raději paninko připoutat. Uvidíte, bude to tak pro vás lepší a nepřijdete o peníze". Nováková nečekala na její odpověď a začala Daně připoutávat kotníky ke zdi, při tom řekla. " Kdyby jsi sebou házela a hostům se to nelíbilo, snížila bych ti pak honorář. Za každé číslo ti zaplatím pětistovku s gumou a osm set bez gumy. To už nechám na tobě. " Připnula ještě jedny popruhy kolem Daniných stehen, zatáhla závěsy a zapnula cvoky.
Naskytl se pohled na vyšpulenou prdelku mé lásky, jak měla roztažené nohy, kterými se lehce podepírala a její kundička se nepatrně rozevírala a její růžovoučký vnitřek se celý leskl, jak byla vlhká. Nováková vedle na stolek dala mísu s kondomy a papírové utěrky. Vzala mě za ruku a zavedla mě do vedlejší místnosti, kde ležela Dana a koukala na mě. Nad zadečkem měla široký popruh, který jí poutal k posteli. Já jsem se usadil do křesla hned u postele a s Danuškou jsme na sebe z blízka hleděli. Nováková na postel položila ovladač se třemi tlačítky, od kterých vedly kabely pod postel. " Tak, tady jsem vám připravila nějaké zpestření " řekla Nováková a pokračovala. " Když zmáčknete červený knoflík, rozsvítí se na druhé straně a na chodbě červené světlo a znamená to, že chceš na chvíli pauzu. Opětovným zmáčknutím se zhasne. Zelený knoflíkem se rozsvítí zelené světlo a znamená to, aby si pán vzal ochranu, nebo se neudělal do tebe. Žlutý knoflík rozsvítí světlo, že už končíš a nechceš víc. Hezky si to užijte a příště se na tebe těším Danuško ". Nováková a Taša odešli a v místnosti se rozhostilo hrobové ticho. S Danou jsme na sebe zírali a občas se políbili. Po chvilce se mě vážně zeptala, jestli jsem sehnal ty prášky proti početí. Sáhl jsem do kapsy a vyndal dvě tablety. Byly to obyčejné béčka, ale to ona nevěděla. Rozšířili se jí oči a usmála se. " No fuj, já už se lekla, že jsi se na to vykašlal a já budu muset jít na potrat. Hned mi je dej, už je skoro pozdě ". Začal jsem dělat jako drahoty, že si to musím ještě rozmyslet a že bych možná chtěl, aby byla těhotná a o potratu ať ani neuvažuje. Naštvaně mi vrazila do ruky ovladač a řekla. " Tak víš co Jiříčku. Tohle nechám na tobě. Vůbec nevím, kdo přijde a když mi nedáš ty prášky a necháš to do mě nastříkat a já otěhotním, tak nevím co s toho bude. Může to být třeba cikán, asiat, nebo černoch".
A sakra, tohle jsem si neuvědomil. Opravdu vedle mohl přijít kdokoliv. Mladej, starej, tlustej, hubenej, špinavej, nemytej a tihle všichni by si bezostyšně smočily svoje nemytý péra do mé lásky a mrdali jí. Udělalo se mi z toho trochu úzko.

Celá sebou trhla, kdy jsme uslyšeli otevření dveří. Upřeně na mě zírala a já se jí zeptal, co se děje, aby mi to popisovala. Drželi jsme se za ruce a ona začala popisovat, co cítí.
" Hladí mi prdelku a sjíždí rukou z ní po stehnech až ke kotníkům. Má studené a hrubé ruce, ale je to docela příjemné. Jsem děsně nadržená.
Asi si teď z blízka prohlíží mojí buchtičku. Cítím, jak mi na ní dýchá. Musí vidět, jak jsem vzrušená a teču. Cítím, jak mi z ní vytéká štávička.
Hmm, to je příjemné. Právě mi jí líže a strká mi dovnitř jazyk. Do zadečku mě píchají jeho vousy.

Najednou sebou cukla a řekla že jí do buchtičky zřejmě strčil prst.

" Zajíždí mi s ním pěkně hluboko. A teď přidal u druhý a šuká mě s nimi. Sakra, teď mi ještě líže poštěváčka. Promiň lásko, to se nedá vydržet".
Danino tělo se rozklepalo, prsty mi zaryla do mých dlaní a oddala se přicházejícímu orgasmu. Její vzdychání musel slyšet i její milenec. Dana se ještě ani nevydýchala, zvedla hlavu a povídá mi.
Myslím, že mě chce šukat. Cítím jak se na mě mačká a přejíždí mi žaludem mezi závojíčky. Má ho docela širokého. Miláčku slyšíš, bude mě šukat a nemá ochranu".
Přejížděla svýma očima na mě a na ovladač, který jsem držel v ruce a evidentně čekala, jestli ho zmáčknu.
Najednou doširoka otevřela pusu, roztáhli se jí panenky, ruce mi zmáčkla a já ucítil její přiražení proti mě.
"Óooch, už je ve mě celý. Má teda pořádného žaluda. Trochu to i bolí, jak mě roztahuje. A už mě začíná rychle šukat. Asi je hodně chlupatý. Cítím, jak mi jeho chlupy šimrají na zadku a na stehnech.
Sakra, zrychluje. Myslím, že za chvíli bude lásko".

A opět se mi střídavě dívala do očí a na ovladač v mé ruce, přitom se jí hlava kmitala v rytmu přírazů. Položil jsem ovladač na postel, přitáhl se k ní a řekl jí " tohle dneska potřebovat nebudeme" a začal se s ní líbat. Cítil jsem přírazy, které procházeli skrze její tělo až do mého až ustaly. Dana se rozklepala a vzdychala mi do úst svůj druhý orgasmus.

Klaply dveře a do místnosti vešel další zákazník a Dana začala opět popisovat.
Cítím, jak ze mě vytéká semeno toho předešlého. Jé, ten ho má nějakého malého, skoro ho v sobě necítím a to je ve mě celý. Píchá mě jako králíček. Jau!. On mě při tom plácl přes zadek, ale jen tak trochu. Jau !, zase. Ale je to docela zajímavé. Cože, on už se udělal. To teda bylo rychlé. Toho bych teda určitě doma mít nechtěla. To bych si musela najít milence. Třeba tebe miláčku. Jak jsi na tom ? Jsi v pohodě "?.

Odpověděl jsem jí že jsem, jen že jsem si představoval, jak jí ten s tím malým píchá.

" Já jsem si to myslela. Ty by jsi se na to nejraději díval naživo viď miláčku. Tak někdy jindy ano?
Přichází další. Myslím, že ho má jako ty. Hned do mě zajel a šuká mě s ním pomalu. Sakra, co to. No to snad. On mi ho cpe do zadku. Au. Už je v něm, ale nic nedělá, jen ho má uvnitř. Ještě, že jsem si udělala klystýr.
Začíná kroutit boky.
Už mě pomalu šuká na celou jeho délku.
No co to zase dělá. Vyndal ho ze zadečku a teď mě píchá do buchtičky.
Ježiš, teď zase do zadečku.
On to pořád střídá.
Už se myslím udělal. Jo, už končí "

Zeptal jsem se, kam se jí udělal. Podívala se na mě. " Tak hádej miláčku. No hádej. Špatně. Do zadečku. Tak třeba ten příští".

"Jé, zase nějaký s malým. To jsem zvědavá, jak dlouho vydrží. No alespoň je to gentelman a hladí mi u toho poštěváčka. A jde mu to dobře. No, no, dělej, jo, jo, už, budu. Ách.
Paráda, to jsem potřebovala. Asi tě zklamu miláčku, ale vystříkal se mi na zadeček.

"Další. To jim to jde docela rychle viď lásko. To si dobře vydělám. Hmm. Klasická velikost. Příjemnej uvnitř. Asi trošku delší, než ten tvůj, ale možná užší. Pěkně s ním uvnitř kroutí a nikam nespěchá. Počkej, já ti ukážu. Stáhnu mu trošku kundičkou toho bimbase, aby už byl a šel další"

Dana zatnula zuby a napnula svaly.

" No vidíš, že to jde. Tak a je to. Pěkně do mě viď miláčku", přitom na mě šibalsky mrkla.

" Tak další pán na holení. Jestli bude zase malý, tak se asi neudělám lásko.
Hmm, to vypadá zajímavě. Ne, počkej, to je nějaký velký. Ježiš, co to mě cpe. Óooch !, doprdele, ten je ale velký. Úch a stále zajíždí hlouběji a ještě se o mě ani neopřel. Áaa, sakra, je až na dně a stále se o mě neopřel. Co to je za hovado. To je snad kůň".

Daně se leskly oči a já nevěděl, jestli se jí to líbí, nebo naříká bolestí. Vzal jsem oranžový ovladač a chtěl ho zmáčknout. Dana mě chytila za ruku a jen zakývala hlavou.
" Nedělej to. To bude dobrý, něco vydržím a už jsem přeci v sobě měla velkého ptáka a tenhle je menší. Neboj lásko. Už ho ze mě vytahuje. A je venku. Óooch, zase do mě zajíždí. Jo, už se mu přizpůsobuji a začíná to být příjemné".

Dana se pevně chytla postele a vychutnávala si hluboké přírazy, které s ní hýbaly a při tom neskutečně vzdychala. Z poza zdi bylo slyšet chlapské hekání. Nedalo mi to. Vstal jsem a šel ke dveřím. Když jsem je otevřel, málem jsem omdlel. Mojí lásku šukal postarší, ošklivý, tlustý cikán s pérem jak hovado. Byl celý chlupatý a typoval bych mu minimálně 60 let. Na obličeji a na zádech mu trčelo několik velkých tmavých bradavic a celou kůži v obličeji měl nechutně trudovitou. Cenil vykotlané zuby a zíral na Danušky kundičku, jak do ní zajíždí jeho píst. Tvrdě přirážel a přitom se děsně potil. Jeho pižmem byl naplněný vzduch v místnosti a připomínalo mi smrad nemytých dělníků. Zrychloval přírazy, supěl jak lokomitiva a bylo jasné, že se blíží jeho vyvrcholení. Chtělo se mi běžet k ovladači a zmáčknout zelené tlačítko, aby tenhle nechutný člověk do mého miláčka nestříkal svojí hnusnou mrdku, ale zůstal jsem jak zkamenělý. Přirazil k jejímu zadku a pumpoval to do ní. Slyšel jsem jen Danušku, jak vzdychá a když jsem se na ní podíval, byla zakousnutá do prostěradla a prožívala další orgasmus. Po chvíli z ní vytáhl ochabující penis a za ním z ní vyteklo velké množství bílého semene. Natáhl si kalhoty, odešel z místnosti a ani se na mě nepodíval.
Sotva se zavřely dveře, hned do místnosti vešel další. A opět cikán. Byl mladší, tak 40 let, hubeny a docela urostlý. Doprdele, to je tam snad celá famílie, pomyslel jsem si. Když mě uviděl, jen na mě mrkl, stáhl kalhoty, pod kterými byl naostro a začal si honit polotvrdého šulina, který po chvilce dorostl do úctyhodných rozměrů. Začal Danušce hladit zadek a prsty jí zajel do kundičky. Vytáhl je celé mokré a semenem, které mu ulpělo na prstech, si potřel fialového žaluda. Podíval se na světla, která byla nad dírou a byla zhasnuta. Pak uchopil svého čůráka, nasměroval ho mezi Dany závojíčky a tvrdě přirazil, až se mu břicho zastavilo o Dany zadek. Dana vyjekla a pak už se jen oddávala rychlím přírazům, které cikán po pár minutách zakončil vystříkáním se do Daniny pochvy. Po jeho vytáhnutí z ní opět vytekl pramínek semene a dopadl do kaluže na zemi. Když cikán odcházel, ve dveřích se míjel s dalším. Když mě uviděl, na chvíli se zarazil, ale pak pokračoval. Vypadal, že mu snad není ani patnáct a nebyl tak snědý, jako předešlý dva cikáni. Podobu v obličeji však nemohl zapřít předešlému čtyřicátníkovi, který byl nejspíše jeho otec. Stáhl si kalhoty, pod kterými byl taky naostro a mě udivila jeho délka penisu. Na to, jak byl mladý, ho měl snad delšího, než jeho táta, jen ho měl užšího. Přistoupil k Daně a bez váhání do ní strčil své péro a několikrát s ním přirazil. Pak ho vytáhl a hned jí ho vrazil do kakaového otvůrků. Přirazil až na doraz a hned s celým vyjel ven. Pak jí plivl na svěrač a opět do ní zajel až na doraz a začala jí rychle šukat.
Už se mi s toho všeho začalo dělat slabo. Přišel jsem k Danušce, která slastně vzdychala, a měla přivřené oči. Sedl jsem si naproti ní a díval se jí do očí. Chytla mě za ruce, přitáhla si mě k sobě a chvíli jsme se líbali. Opět jsem cítil, jak se jí hlava hýbe pod nárazy mladého cikána. Pak se na mě chvíli zahleděla a řekla. " Tak co miláčku, líbilo se ti to, co jsi viděl ? Myslím že jo, viď že mám pravdu. Vidím to na tobě, jak ti pěkně stojí. Dej mi ho do pusinky, ulevím ti". Měla pravdu. Ocas jsem měl tvrdý až k prasknutí a slintal mi tak, že mi přes kalhoty udělal mokré kolo. Vytáhl jsem ho a postavil se k Danině puse. Ta ho hned chytla a začala ho olizovat. "Hmm, ten je pěkně tvrdý a jak má natekou hlavičku. Nejradši bych ho měla v sobě, co ty na to lásko "? a podívala se na mě. Já jen pokrčil rameny, jako že je mi to jedno. " Hodnej miláček. Ale ještě si s ním trošku pohraji, aby dlouho nevydržel. Mám toho ještě hodně před sebou". Uvědomil jsem si, že tady musí být minimálně 3 hodiny a jsme tady něco kolem jedné a už jí šukalo tolik chlapů. Hrůza.
" A jaký byl ten s tím velkým" ?zeptala se Dana a pokračovala v kouření. „ Určitě byl mladý a hezký viď. Podle mě nějaký namakaný student. Měl silné ruce a jak tvrdě a dlouho přirážel, hmm. No musím uznat lásko, že to byla paráda, jak mě hezky udělal. A teď mě běž opýchat ty, už si celý natěšený. A nezapomeň si vzít gumičku, když si mi nedal ty prášky. A nemysli si, já to poznám a přines mi jí pak ukázat ".
Vešel jsem do druhé místnosti, kde už nikdo nebyl. Ani jsem si nevšiml, kdy Dana rozsvítila červené světlo, které zářilo na zdi. Šel jsem k míse s kondomy, jeden rozbalil a nasadil jej. Přistoupil jsem a viděl její roztáhlou kundičku, ze které občas odkápla kapka semene do velké louže na zemi. Na zádech a zadku jí zasychali potůčky spermatu. Zajel jsem do ní jak po másle, přitom jsem si všiml, že z pootevřeného svěrače jí vytekla troška mrdky. Tak že mi to bylo jasné. Mladý cikánek se do ní vystříkal. Představil jsem si, jak přede mnou plenili pochvu mojí lásky cizí chlapi a ten pohled na její nádherně tvarované boky, uzoučké nožičky a svalnatou prdelku byl nádherný. Její mlaďounká hebká kůžička byla na svalech krásně napnutá, žádné známky po celulitidě.
Nevydržel jsem dlouho a stříkal do kondomu. Vyjel jsem z ní a ještě s nataženým kondomem přišel k ní. Viděl jsem, jak odložila ovladač a ihned bouchly dveře. Přišel jsem k její hlavě a ona mě pochválila, jak malého chlapečka. Stáhla mi z penisu gumu, zauzlovala a hodila na zem. Bylo na mí poznat, že jí zase někdo šuká. Hýbala sebou zepředu dozadu, ale ani nevzdechla.
" Miláčku, běž se podívat, kdo mě to šuká. To je snad nějaké dítě, či co. Má ho teda dost malého. No jen běž. Šup, šup, a hezky se dívej. Vím, že se ti to líbí", dořekla Dana a plácla mě po holém zadku.
Natáhl jsem si kalhoty a šel ke dveřím. Otevřel jsem a nahlédl dovnitř. No to byl ale hnus. Za Daniným zadkem stál postarší vepřoň s kůží bílou jak zeď. Na hlavě krátké vlasy s velkou lysinou, na očích malé kulaté brýle. Hlavu měl zakloněnou a funěl, jak prase. Na krku mu špeky tvořila další dvě brady. Prsa měl snad větší, než Dana. Tlusté břicho si nadzvedával rukama, aby se vůbec dostal k Daně. Neměl žádné boky tlustá prdel se mu natřásala v přírazech. V kůži mu nahromaděný tuk tvořil hluboké důlky a po celém těle mu tekly potoky potu. To, jakého měl šulina, jsem ani nezahlédl. Bylo toho na mě moc. Přišel jsem k Daně a na její otázku, kdo jí to šuká, jsem odpověděl, že normální chlap. Nechtěl jsem jí kazit iluze a znechutit jí to. Řekl jsem jí, že mi není nějak dobře a jak dlouho tady ještě chce být. Odpověděla mi, že se cítí zatím v pohodě a je stále nadržená. Jen s takovýma malýma párátkama se asi neudělá. Ale když mi není dobře, tak ať jdu odpočívat na pokoj a ona, až uplynou tři hodiny, za mnou přijde. Koukl jsem na mobil a řekl jsem jí, že ještě hodinu a tři čtvrtě. Jen odpověděla, že to v pohodě zvládne a abych už šel a nestrachoval se o ní. Vzal jsem si své věci a ukázal jí pytlíček s dvěma prášky. " Dám ti je do kabelky a když budeš chtít, tak si je pak vezmi ano".
Jen kývla, že rozumí a vyžádala si můj polibek. " A miláčku, prosím tě, kdyby jsi tam náhodou potkal toho studenta s tím velkým, víš čím myslím, tak mu řekni, že muže jít znovu a zadarmo ano. Uděláš to pro svojí lásku prosím"? a přitom se na mě podívala těma svýma psíma očima. Chvilku jsem na ní hleděl, jak sebou nepatrně hýbe a přitom se kouše do spodního rtu. Dal jsem jí ještě jednu pusu a pošeptal jí, že je pěkně nadržená kurvička a uvidím, co se dá dělat. Usmála se na mě a odpověděla. " Já vím. Jsem nadržená děvka, ale tvoje, viď lásko. Moc, moc, moc, tě nade všechno miluji" a poslala mi na dálku pusu. Já už jsem vešel do vedlejší místnosti, kde stále funělo to tlusté prase a v obličeji měl výraz, jako by měl dostat infarkt. Vyšel jsem z pokoje a na chodbě stála Taša.
" Copak mladý pane, je něco v nepořádku"? zeptala se mě starostlivě a já jí odpověděl, že je mi špatně a jdu na hotel. Požádal jsem jí, aby mi Danušku pohlídala a dobře se o ní postarala, načeš mi hned odpověděla, že to je samozřejmé. Na chodbě u dveří stál další nedočkavec a přes kalhoty mu bylo vidět, že má docela dobré nádobíčko. Byl to normální mladý kluk. Ve vedlejší místnosti, která vypadala jako malý bar, bylo velké množství různých mužů a celá cikánská rodinka. Starý dědek si názorně nechal vyprávět od mlaďocha, jak ten Danušku šukal a hlasitě se tomu smáli. Chvíli jsem se na něj díval a přemýšlel o Danušky přání, až se naše pohledy střetly. Ukázal jsem na něj prstem, aby šel ke mě. Když ke mně přistoupil, byl cítit kyselým potem a z huby mu smrdělo. Zeptal se mě napůl cikánsky a slovensky, co chci. Řekl jsem mu, že může jít ještě a zadarmo. Oči se mu rozšířili a ten moment jsem byl jeho největší kamarád. Začal mě plácat po zádech a děkoval. Taše se mě udiveně zeptala, jestli to myslím vážně a já jen kývl hlavou, že ano. Když jsem odcházel, tak se mě cikán přes celou chodbu zeptal, jestli může víckrát a když jsem kývl hlavou, jen zavýskal. Bylo mi skoro na zvracení, když jsem si přestavil, jak mojí lásku bude šukat tenhle smradlavý hnusák a ona při tom bude prožívat orgasmy.

Studený vzduch mě probral a mě se udělalo lépe. Došel jsem na pokoj v hotelu a lehl na postel. Každou chvíli jsem koukal na hodiny, na který se čas děsně vlekl. Stále se mi vracely vzpomínky na to, jak Danušku píchají ti hnusáci. Dříve mi nedošlo, že do bordelu v podstatě může přijít kdokoliv. Chudáci holky, které tam pracují. Jaké hnusy asi musejí skousnout. Ani nevím jak, ale usnul jsem.
Vzbudil jsem se a rychle se podíval na hodiny. Dana už tady měla skoro dvě hodiny být. Začal jsem mít o ní strach. Oblékl jsem se a šel za ní do bordelu. Když jsem k němu přicházel, uslyšel jsem hlasitý smích skupiny lidí. Nevím co mě to napadlo, ale skočil jsem za nejbližší závěj a sledoval. Otevřely se dveře plotu před bordelem a na ulici vyšla skupina cikánů. Ten starý nasedl na sedadlo řidiče zaparkovaného staré Mercedesu a ze skupinky se vynořila Dana. Hlasitě se smála a ostatní cikáni jí plácali po zadku a hladili po prsou. Uslyšel jsem, jak jí chválí, že se jim to s ní moc líbilo a pak jsem málem omdlel. Ten 40 letý cikán si jí k sobě přitáhl a začal se s ní líbat. A ona se vůbec nebránila. Dokonce ho chytla za vlasy a hladila ho. Chvilku se líbali a on jí přitom drtil prso. Ostatní se na ně dívali a povzbuzovali ho. Když se od ní odlepil, tak k Daně přiskočil ten mladý cikán a začal se s ní vášnivě líbat. Objala mu hlavu oběma rukama a tiskla ho k sobě. Cikán, se kterým se před tím líbala k ní přistoupil zezadu a rukou jí zajel na prdelku a sjel až na kundičku, kterou začal třít. Dana sebou začala kroutit a při tom se stále líbali. Všiml jsem si, že jí starší cikán něco pošeptal do ucha.
To, co pak udělala, mi málem přivodilo infarkt. Mlaďocha opřela o přední kapotu, dřepla si před něj, rozepnula mu kalhoty, vytáhla mu stojící brko a začala ho kouřit. Ten jen zaklonil hlavu a slastně vzdychal. Pak se postavila, otočila se k němu zády, stáhla si kalhoty po kolena, předklonila se a svojí vyšpulenou prcínkou se na něj napíchla. Mlaďas držel a Dana na něm poskakovala. Ostatní cikáni jí stále povzbuzovali a chválili. Uběhly snad dvě minuty, mlaďoch zavzdychal, zaškubal sebou a vystříkal se do ní. Zůstala na něm naražená a jen kroutila boky. Pak z něj sjela, opět si dřepla a začala mu ho opět kouřit. Byla ke mě zády a já i na tu dálku viděl, jak jí z kundičky vytéká mrdka. Když mu celého olízala a vysála, tak se oblékla a ten straší cikán jí dal na čelo pětistovku.
Rozloučili se tak, že ten starší na Danušku slovensky zakřičel " Jaj, panička, byla jste skvělá. A příště, jak jsme se domluvili ano". Dana jim ještě zamávala a měďák s prohrábnutím kole odjel.
Nevěděl jsem, co mám dělat. Mám jí jít na proti a říct jí, že jsem vše viděl a nebo utíkat rychle na hotel. Byl jsem schovaný ve tmě a ještě bych to stihl, aby mě neviděla.
Vyskočil jsem ze závěje a ze stínu jí vyšel naproti. Když mě uviděla, tak se zarazila. Došel jsem k ní a ona hned spustila.
"Jé, miláčku, kde se tady bereš ? Už je ti dobře "? Asi si uvědomoval, že stačila chvilka a mohla jsem jí přichytit, jak si to užívá s tím cikánkem. Rozhodně si neuvědomovala, že mu před chvílí olizovala jeho klacek od semene, neboť se ke mně přitiskla a začala se semnou líbat. Ucítil jsem v puse chuť semene a byl jsem na sebe hrdý, že jsem to vydržel a nedal na sobě nic znát. Uvnitř mě vzrušovalo to, jakou miluji nadrženou holku a ona miluje mě.
Odpověděl jsem jí, že už měla být před skoro dvěma hodinami na hotelu a měl jsem o ní strach. Chytla se mě kolem ruky a šli jsme k hotelu. " Promiň miláčku, já jsem úplně ztratila přehled o čase. A jaké to bylo ? No. Byl to teda nářez, to ti musím říct. Ani nevím, kolik jich ve mě bylo a kolikrát jsem byla já, ale byla jsem děsně nadržená. Vlastně ještě pořád jsem. Neměl by jsi chuť se ještě se mnou pomilovat, nebo mě jinak uspokojit "? a při tom na mě šibalsky mrkla.
Odpověděl jsem jí, že určitě něco vymyslíme, co bych pro ní neudělal.Přitom jsem přemýšlel o tom, jaká se z ní stala nymfomanka a kdy vlastně bude mít dost.
Krásně se na mě usmála a poděkovala mi" Ty jsi můj největší miláček víš to. Hrozně moc tě miluji a chci žít jen pro tebe. Jo a moc ti děkuji miláčku, že jsi mi tam poslal toho velkýho. Nedokážeš si představit, jaké hezké a silné orgasmy jsem s ním měla ".
To už jsem byli na hotelu a vešli do mého pokoje. " A ještě ti musím vyčinit miláčku. Ty jsi mi neřekl, že to byl starý chlap. Nikdy bych nevěřila, že bude při takové síle a tak dlouho vydrží".
Zarazil jsem se a přemýšlel, jak to může vědět. Asi četla moje myšlenky, nebo vytušila že se na to budu ptát, tak hned řekla. " No víš miláčku, když si odešel, tak jsem se tam nechala píchat do těch slíbených tří hodin a když mě odepnula Taša a já byla ještě celá rozjetá, tak mi nabídla abych šla na pokoj dělat víš co myslím. Souhlasila jsem, že to zkusím a přišel ten starý a řekl mi, že mě před tím třikrát píchal. A nebudeš tomu věřit, ale ojel mě ještě jednou. Pak přišel jeho syn a to je všechno ".
Chvilku jsem byl ticho a vstřebával to, co mi řekla. Pak jsem se jí zeptal, jestli jí nevadilo, že jsou to cikáni a ona mi skoro vynadala, že jsou to normální chlapy, když mají dobrý péra a umějí ženskou pořádně ošukat, tak na barvě kůže nezáleží. A šlo přeci jenom o sex, nic jiného.
Dana se svlékla a řekla mi, abych jí sáhl na předloktí, jak se celá vzrušením ještě klepe. A opravdu, celá se třásla a bradavky měla celé ztvrdlé.
" Tak jak mi to miláčku uděláš. Pindíčkem, prstíky, nebo pusinkou ? Ale na pindíka si musíš vzít gumičku, jasný "?, zeptala se mě třesoucím hlasem. Koukal jsem na ní, na její božské tělo, nádhernou mladou tvář, která mě doháněla k šílenství a uvědomoval si, jak moc jí miluji, i když je to taková děvka.
" To nechám na tobě Danušku. Řekni si, jak to chceš a já to udělám". Podívala se na mě a zeptala se, jestli to myslím vážně. Ještě jednou se zeptala a když jsem jí to znovu potvrdil, tak si lehla na postel, roztáhla nohy, zavřela oči a řekla "dokaž mi, jak moc mě miluješ a lízej". Měla na sobě stále kalhotky a mezi jejíma nohama byl velký mokrý flek.
Myslel jsem, že to neřekne. Její nadrženost v ní otevírala všechny zábrany. Lehl jsem si k jejím promočeným kalhotkám a začal je z ní stahovat. Nadzvedla zadek a pak nohy. Když se kalhotky odtahovaly od její buchtičky, táhl se za nimi hustý hlen. Velká část toho hlenu zůstala na kalhotkách. Její zarudlá a nateklá kundička byla celá pokrytá semenem. Svaly na stehnech se jí třásly vzrušením a nepatrně mi vycházela vstříc pánví. Uvnitř mě bojovala nechuť a odpor s obrovským vzrušením. Přisunul jsem svůj obličej k její buchtičce a cítil teplo, které vyzařovala. V nose jsem ucítil vůni semene. Stále jsem se rozhodoval, jestli to mám udělat a před očima mi běhaly scény, jak Danu šukali ti chlapi. Dana rozhodla za mě. Chytila mě za hlavu, přitiskla si jí do klína, sevřela jí stehny a hlasitě zavzdychala. Ucítil jsem na nosu a rtech mokro, které mi po nich teklo. Vyplázl jsem jazyk, který si to zamířil mezi její pysky přímo do pochvy. Ucítil jsem známou chuť semene a pokračoval v lízání jejího vnitřku. Povolila stehna a roztáhla nohy. Získal jsem trochu prostoru, tak jsem jí začal lízat pysky a poštěváčka. Přidal jsem dva a potom tři prsty, kterými jsem jí šukal. Začala prosit, abych nepřestával, že je to nádherné, až se po chvílí vzepjala na loktech, nadzvedla pánev a křečovitě sebou začala klepat. Za doprovodu hlasitého vzdychání dosáhla svého vyvrcholení. Vysoukal jsem se k ní a chtěl jí líbat. Podívala se na mě a začala se smát. " Miláčku, máš pusu celou od semene. Počkej, trošku tě očistím" a prstem ruky mi setřela z tváří a nosu zbytky semene. Prst mi pak strčila k puse a řekla " no tak, šup, otevři pusinku a papej. No vidíš, jak ti to jde a jak ti chutná. Hodnej miláček" a stále se u toho smála. Když jsem jí olízal prst, tak se semou začala líbat a šeptala mi, jak moc mě miluje. Chvilku jsme leželi a tulili se k sobě. Hlavu jsem měl položenou na její hrudi, poslouchal tep jejího srdce a lehce jí hladil venušin pahorek. Z ticha mě vytrhla její otázka. " A nezlobíš se na mě miláčku ? Nezlobíš se, že jsem taková náruživá v sexu a že souložím s jinýma ? Já k nim nic necítím. Jen se mi prostě líbí souložit s někým jiným, cizím, novým, víš. Strašně mě to vzrušuje a když jsem nadržená, tak se mi to v hlavě prostě sekne a nemůžu si pomoc. Nezlobíš se? A nezlobíš se, že že jsem po tobě chtěla, abys mi vylízal mojí buchtičku, která byla celá od semene cizích chlapů ? Lenka se někde dočetla, že se ti bude líbit a já bych pro tebe udělala úplně všechno, co budeš chtít, hlavně aby si byl šťastný. Opravdu se na mě nezlobíš ? Když tak řekni. Nechci, aby jsi byl na mě kvůli něčemu naštvaný. Udělám pro to všechno, opravdu".
Díval jsem se jí do očí a přišla mi jako malá holčička, která prosí o lízátko a čeká na odpověď. Chvíli jsem přemýšlel, co mám říct a zhluboka se nadechl. Než jsem však stačil něco říct, tak mě Dana zarazila. „ Počkej lásko, než něco řekneš, tak ti já povím co si já o tom všem myslím ano ? No myslím si, že je to mezi námi docela zvláštní, ale v podstatě velice jednoduché. Hlavně si pamatuj, že tě nadevše miluji a veškerý ten sex a hrátky kolem něj s láskou k tobě nemají nic společného, jen to, že se mi líbí ti dělat dobře. Samozřejmě, musím přiznat, že se mí líbí mít sex taky s někým jiným, než jen s tebou, ale je to jenom sex. S tebou je to sex s láskou. A to, že se mi líbí sex s velkýma ptákama, je fakt, ale i tím tvým je to také krásné, tak s toho neměj žádné mindráky, ano lásko. Navrhuji, aby jsme si navzájem věřili a uvidíš, že nám to bude klapat. Ty mě necháš, abych si píchala s kým chci, jak chci a kde chci a já ti za to budu dělat pomyšlení. Vím, že se ti to líbí. Budu ti o tom vyprávět a nebo zařídíme, aby jsi se na to mohl dívat. A jak jsem v poslední době zjistila, tak se ti líbí i lízat jejich semínko, viď miláčku ? Ale no tak, na tom přeci není nic špatného a mě to i vzrušuje. Když to lížou holky, tak proč by to nemohli lízat kluci a když jim to chutná ? A kdyby jsi si chtěl užít s nějakou holkou, tak proti tomu také nic nemám. Ale nesmíš se do ní zamilovat. To by mi ublížilo. Tak co ty na to říkáš miláčku "?
Cítil jsem, že dominantní úlohu v našem vztahu přebírá ona, ale měla naprostou pravdu. Když jí budu zakazovat šukání jinde, tak se s toho buď zblázní, nebo to stejně nevydrží. A představy, jak se dívám na šukání mojí lásky s někým jiným, jsem se už prostě nemohl zbavit a zcela mě spalovala. A i to o tom spermatu měla naprostou pravdu. Jeho chuť mě vzrušivě omračovala. Zaznělo mi v uších Hanky doporučení, abych si užíval, dokud můžu a rozejít se s ní můžu kdykoliv. Chytrá to holka.
„ Dobře Dani, máš naprostou pravdu. Nebudu ti nic zakazovat, ale musíš dávat pozor s kým si to rozdáš, aby jsi něco nechytla, jasný ". Objala mě tak silně, že jsem myslel, že mě chce udusit. „ Ty jsi prostě neskutečnej. Moc, moc, moc tě miluji. Na světě není lepší chlap, než jsi ty. Neboj, budu opatrná. A za to, jaký jsi, ti budu dělat ty nejhezčí věci, jaké si jen budeš prát. A mám pro tebe připravené ještě nějaké novinky, co Lenka vyčetla na internetu. Jsem moc zvědavá, jak se ti budou líbit ".

Dopoledne jsem se vzbudil a uvědomil si, že musím jet brzy domů, abych stihl večerní autobus do Brna.Spal jsem tak tvrdě, že jsem ani neslyšel Danu kdy vstala. Na prostěradle po ní zbyly jen zaschlé skvrny od semene, které z ní přes noc vytékalo. Začal jsem si balit věci a na své tašce našel balíček s nápisem " Dáreček pro miláčka od Danušky. Rozbalit až doma a držet se návodu ;-)". Hodil jsem ho do tašky a šel se nasnídat. Na chodbě u recepce jsem narazil na Danu, která vysávala koberec. Řekl jsem jí že jdu na snídani a pak budu muset jet domů. Zesmutněla a poslala mě na pokoj s tím, že mi snídani přinese. Když jsem procházel kolem pokoje,kde bydleli holky, zrovna otevřela dveře Lenka. Skoro se mě lekla a hned se ke mě přimáčkla a ptala se mě, jestli si s ní nechci zadovádět. Odmítl jsem a řekl, že za chvíli odjíždím, jen mi Dana ještě přinese na pokoj snídani. Silou mě zatáhla k nim do pokoje. " Ty vole a to tady tu nadrženou čubičku necháš jen tak? Od rána neslyším nic jiného, jak se jí to tam včera líbilo a jaké měla orgáče. To si myslíš, že to bez šukání vydrží ? To by se dřív zbláznila a ty jí ani nekoupíš pořádného vibroše". Nestačil jsem ani nic říct a Lenka odešla ke své skříni, ve které chvíli hrabala a pak mi přinesla v ruce mohutný vibrátor. " Na. O tom Dana neví, že ho mám. Myslím, že je i umytej. A koukej jí to ještě pořádně udělat na její posteli, až má na co vzpomínat, když bude usínat. Svoje semeno jí vycákej na polštář. To mi ženský miluje. Usínat a cítit vůni svého milence. Já ti jí sem pošlu. A jestli chceš, aby jsem ti jí tady ohlídala, tak mi slíbíš, že si spolu ještě jednou zašukáme, jasný"?. Vzal jsem si od ní vibrátor a kývl hlavou. Plácla mě po zadku a odešla. Prohlížel jsem si vibrátor a byl to výstavní kousek. Při zapnutí se mu špička hýbala na všechny strany. Schoval jsem ho pod polštář a sedl si na postel. Na stolku vedle postele jsem uviděl Dany kabelku. Zaposlouchal jsem se a když jsem nic neslyšel, otevřel jsem jí. Chvilku jsem se v ní přehraboval, až jsem našel pytlík s prášky, které jsem jí dal. Tak že ona si je nevzala ? Uslyšel jsem z chodby kroky. Vše jsem vrátil tak jak bylo a do pokoje vešla má láska. Přinesla nějaké obložené chleby a kafe. Vše položila na postel. Kašlal jsem na jídlo a vrhl se na ní. Povalil jsem jí na její postel a rychle jí svlékl. Celá se už vzrušením klepala. Svlékl jsem se a po chvilce honění jejího poštěváčka chtěl na ní nalehnout. Zarazila mě. " Počkej miláčku. Musíš si vzít gumičku". Nechápavě jsem se na dí zadíval. " No víš lásko přeci, kdybych byla těhotná, aby jsme měli jistotu, že to není tvoje". Když jsem namítl, že si přeci měla vzít ty prášky, tak se zastyděla a řekla, že na to zapomněla. Natáhla se do svojí kabelky, vzala kondom a narolovala mi ho na penis. Pokračoval jsem v té hře. Mohl jsem jí říct, že už jsem jí prášky tajně dal a šukat jí naostro, ale ta hra se mi líbila. Začal jsem jí pomalu souložit a snažil se být co nejněžnější. Líbal jsem jí prsa a krk. Šeptal jsem jí do oušek, jak moc jí miluji a ona z toho začala plakat. " Já tě taky strašně moc miluji a už teď se mi po tobě stýská. Jsi moje jediná a největší láska navždy. Naše vášnivé líbání nebralo konce. Do úst mi řekla, že už bude a pokračovala proplétání našich jazyků. Její teplý dech, který jí v orgastické křeči vyrazil z hrdla se slastným vzdechem přímo do mích úst mnou projel, jak elektřina. Zamrazilo mi v zádech a já se musel ovládat, abych se neudělal. Nenechal jsem ji vydýchat. Podepřel jsem se na rukou a začal ji tvrdě na celou délku penisu šukat. Narážel jsem do ní tak, že mi koule pleskali o její zadeček a ona hlasitě křičela. Nevím, jestli dosáhla dalšího orgasmu, nebo po celou dobu mého tvrdého šukání měla prožívala ten první, ale když mě objala nohama a přitiskla se ke mě, vystříkal jsem se do ní. Celá se klepala a její slova lásky nebrala konce.
Stáhl jsem si kondom a položil jsem na stolek vedle postele. " Tak Danuško. Když jsi mi dala dárek, tak já jsem si také jeden připravil pro tebe ". Sáhl jsem pod polštář a u stěny nahmatal vibrátor. Jakmile jsem jí ho ukázal, zůstala na něj s otevřenou pusou a vyjevenýma očima zírat. " No ten je ale hezký, takový heboučký. A jaké má proporce. Hmm. Ty můj uličníku, ty chceš, abych si pěkně užívala viď "? Vzal jsem jí ho z ruky, položil jí na záda a přesunul se k její buchtičce. " Jo to chci miláčku. A teď ti ukážu, jak si to budeš dělat a minimálně dvakrát denně, rozumíš ! Tak nejdřív se s ním budeš takhle lehce šukat". Pomalu jsem s ním zajel do mokré nadržené kundičky. Šlo to trošku ztuha a prcínka se mu pomalu začala přizpůsobovat. " A pak se s ním začneš tvrdě šukat až na doraz, kam to jde". Začal jsem jí vibrátorem šukat, jak hluboko to šlo a vytahoval ho až na samý konec. Když jsem poznal, že se Daně blíží orgasmus, přestal jsem, rychle vzal její kalhotky a natáhl jí je. Zarazil jsem vibrátor až k děložnímu čípku, kalhotky vytáhl k pasu a ty ho držely, aby nevyjel. " A až budeš cítit, že to na tebe jde, tak si ho tam zarazíš a pustíš vibrace na maximum, dáš nohy k sobě a nevyndáš ho dřív, než se minimálně dvakrát uděláš, rozumíš". Dana na mě s vytřeštěnýma očima zírala a lapala po dechu. Slyšel jsem, jak vibrátor hlasitě vrní a zadní část v kalhotkách sebou vrtí. V pochvě musela zažívat totální peklo. Byl dost široký, tak že jí příjemně roztahoval a vyplňoval. Zároveň se díky jeho šířce dobře přenášely jeho vibrace k nervovým zakončením, které dráždil. Jeho rotující a hýbající se žalud ze strany na stranu třel děložní hrdlo po celém obvodu. Napnuté kalhotky tlačili jeho značnou délku do vnitřku pochvy a napínali jí do jejích krajností. První orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Dana se celá rozechvěla a nekontrolovatelně křičela. Roztáhla nohy a chtěla si asi vyndat vibrátor. Zarazil jsem jí, ruce jí dal podél těla, nohy dal k sobě a povytáhl kalhotky. To mělo za následek, že vibrátor zajel o kousíček dovnitř, ale i ten kousíček stačil k tomu, aby Danuška slastně zařvala na celý pokoj a já po druhé v tomto dni uviděl v jejích očích slzy štěstí. Stále se na mě dívala a mezi vzdechy se na mě usmívala. Po chvíli přišel i druhý orgasmus a Dana sebou opět začala celá kroutit. Když orgasmus odezněl a vibrátor v ní stále vrněl, nedala nohy od sebe, ale rukama uchopila kraje kalhotek a vytáhla je ještě víš a držela je napnuté. Z kundičky jí koukaly ještě tak čtyři centimetry vibrátoru, které sebou cukaly ze strany na stranu. Ona prostě chtěla do sebe dostat co nejvíce. Chtěla cítit tu bolest, když se jí napíná pochva až k prasknutí. To jí vzrušovalo. Nad tím, kde se její nadrženost v té krásné mladé holce bere, jsem už ani nepřemýšlel. Díval jsem se na to, jak za hlasitého vzdychání a křičení dosahuje dalšího orgasmu a bylo mi nádherně. S takhle úžasnou holkou hodím, která v sexu nezná žádné zábrany.
Sáhla si mezi nohy a otočením vypnula vibrace. Vibrátor nechala v sobě zaražený a kalhotky natažené k prasknutí.
" To bylo něco naprosto úžasného miláčku" řekla, při tom jí z očí tekly slzy. " Jsi naprosto skvělý. Moc tě miluji a budu plnit tvé pokyny, to mi věř. A při tom budu na tebe myslet, jak se nekonečně milujeme ".
Pohladil jsem jí po tváři a řekl. " A teď ještě jeden malý dárek, aby jsi na mě nezapomněla" a vzal jsem kondom a jeho náplň vykapal na její polštář. Koukala na semeno, které se vpíjelo do povlaku polštáře a tvořilo rozšiřující se mokré fleky. Jiskřivýma očima se na mě podívala. " To je naprosto senzační, co jsi teď udělal. Kam ty jen na ty nápady chodíš miláčku. Je to skvělé. Každou noc teď budu moc s tebou usínat a spinkat".
K mému údivu Dana i se zaraženým vibrátorem v sobě, vstala z postele a trochu nemotorně si oblékla černou sukýnku. " A to si ho ze sebe ani nevyndáš "? zeptal jsem se jí a ona mi odpověděla, že až za chvilku, že si ještě vychutnává ten slastný pocit tlaku tam uvnitř. Ozvalo se zaklepání a do pokoje vešla Lenka. " Co vy dva tady děláte ? Dělej Dani, máš jít hned za Novákovou. Je nějaká naštvaná a něco ti chce". Dana se lekla a začala se ptát, co se stalo? Snad něco nezkazila? Rychle si dopnula sukýnku, upravila se a k mému údivu, rychle odešla z pokoje i s vibrátorem v sobě. Lenka si sedla naproti mně a řekla" Neboj, nic se nestalo. Jen s ní chce něco probrat. Asi platbu za včerejšek. Ale po celou dobu jsem poslouchala za dveřmi a moc se mi to líbilo, jak si k ní byl dominantní. To ona potřebuje čubička jedna. No a když jsem slyšela, že si chce vychutnávat ten tlak v její nadržený kundě, tak si ho teď myslím vychutná dost". Dořekla a začala se smát a se smíchem odešla.
Začal jsem jíst snídani a pil už studené kafe. Už jsem měl dojedeno, když přišla Danuška celá udýchaná. Sotva se za ní dveře zavřely, sáhla si mezi nohy a vytáhla si celý oslizlý vibrátor. " Uch, ten mi teda dal. Nebudeš tomu věřit miláčku, ale jak jsem běžela k Novákové, tak jsem se ještě jednou udělala. Málem mě odhalila. Když jsem u ní v kanceláři stála, tak si všimla, že mám mokrá stehna od štáviček, které se ze mě vytékaly. Vymluvila jsem se, že jsem si myla ruce a pocákala se. Naštěstí to sežrala baba jedna. Jinak je vše v pořádku. Lenka přeháněla. Nováková mi dneska řekne, kolik jsem si včera vydělala a prý jsem rekordmanka. To koukáš, jakou máš šikovnou holku, viď ?. Přemlouvala mě, jestli nechci znova, ale odmítla jsem to ". Oslizlý vibrátor strčila pod polštář, a řekla mu, aby tady hezky spinkal, že večer musíme znova, přitom se na mě podívala a šibalsky na mě mrkla.
Loučení nebylo lehké. Dlouhé líbání, objímání a slibů lásky.

Byl jsem asi na půlce cesty domů, když mi přišla SMSka.
D: Tak miláčku, nebudeš tomu věřit, ale celkem jsem si za tu noc vydělala 21 tisíc. No není to super? A to se nám, tedy mě určitě, líbilo. Co ty na to říkáš lásko? Za to by jsme mohli jet někam na dovolenou k moři a užít si jeden druhého. Pak něco spolu vybereme a pokud by nám to nestačilo, můžu na to vydělat ;-) Měj se hezky, moc tě milují, posílám spousty pusinek, kam si jen budeš přát a až dojedeš, tak mi napiš. Pa a tvá Danuška.

Zůstal jsem civět na zprávu a četl jí stále dokola, až jsem se málem vyboural. Celou cestu domů jsem na to musel myslet. Ona by klidně šla do bordelu vydělat nějaké prachy. Je pravda, že tolik peněz na tehdejší dobu byl balík. Průměrné platy byly kolem 6 tisíc a v podstatě to vydělala za pár hodina a ještě se jí to líbilo

Dorazil jsem domů, vybalil si špinavé věci z tašky a naložil nové. Vzal jsem balíček od Dany a začal jej rozbalovat. Uvnitř byl papír a pod ním sbalený igelitový pytlík s něčím uvnitř.
Na papíře bylo napsáno:
Ahoj miláčku. Posílám ti dáreček a doufám, že si ho hezky užiješ. Oblékni si ho a přála bych si, aby sis ho nasadil tak, jak jsem ti to namalovala a alespoň hodinu to měl nasazené.

Ani jsem to nedočetl, vzal jsem pytlík a vyndal z něj promočené kalhotky, které měla na sobě, když šla z bordelu. Ještě byly celé mokré a na obrázku bylo nakresleno, že si je mám nasadit tak, abych měl místo, kde mívá kundičku a které bylo ještě celé ulepené, na nos a pusu. A ona mi bude říkat, kam chodím na ty nápady. Přičichl jsem ke kalhotkám a ucítil vůni jejích štáviček a semene. Přemýšlel jsem, kdy ten dárek pro mě připravila. Přišlo mi, že semeno v kalhotkách je stále docela čerstvé. Je pravda, že látka kalhotek byla nějaká umělotina, která do sebe asi těžko vpíjela tekutiny. Ale tolik ?
Byl jsem vzrušený a péro mi stálo. Nasadil jsem kalhotky na hlavu a na nose a puse ucítil vlhko, které se mi lepilo na kůži. Otvory pro nohy jsem koukal a nosem dýchal přes látku kalhotek nasáklou semenem a milostnými šťávami. Ta vůně byla omračující. Neskutečně mě to vzrušovalo a nedalo mi, abych začal látku zevnitř olizovat a ucítil jsem chuť semena na špičce jazyku. Ta moje potvůrka ví, jak na mě a udělat mi radost. Ještě před nějakou dobou bych to, co teď dělám zavrhl jako největší uchilárnu a bylo by mi s toho na blití. Zato teď mě to vzrušovalo a dohánělo k šílenství.

Vzal jsem papír a četl dál:
Pak si je oblékni, ty víš jak a přes látku si ho do nich vyhoň. Nech si je na sobě a jeď tak do školy a přespi v nich až do rána. Alespoň poznáš, jaké to je byt dole ulepený od semene.
Doufám, že jsem ti připravila hezký dárek bude se ti líbit.
Pa a tvoje milující láska.

No ta mi teda dává. Vzal jsem mobil a naspal jí, že už jsem doma.

D: Rozbalil sis můj dáreček ?
J: Mám ho na hlavě.
D: Super miláčku. A líbí se ti to ? To je Danuška hodná, že na tebe takhle myslí viď ? ;-)
J: Jo to je. A je to zajímavý pocit.
D: Jaký, popiš mi to? Nestyď se.
J: Děsně mě to vzrušuje. Každým nadechnutím cítím tvojí buchtičku a semeno a musím myslet na to, jak tě někdo cizí šukal a stříkal do tvojí nechráněné kundičky.
D: Tak to je správně. Tak přesně má můj dáreček fungovat. Vydržel bys v něm o hodinu déle.
J: Ne, to po mě nechtěj. Jsem děsně nadržený a chtěl bych si ho vyhonit. Můžu?
D: Ještě ne miláčku. Vydrž prosím až do kalhotek, ať je toho hodně., ano.
J: Dobrá, vydržím. Ale trápíš mě.
D: To se ti asi něco vrací. Víš, kolikrát si trápil ty mě ;-) . A když to vydržíš o hodinu déle, tak ti dám ještě jeden dárek na dálku a uvidíš, že se ti bude moc líbit.
J: Tak dobře, vydržím to. Co pro mě máš.
D: Nezdáli se ti ty kalhotky hodně mokré ?
J: No to jo. Byly celé promočené a uvnitř ještě teklo semeno. Co jako ?
D: Já jsem ti do nich ráno, než jsem to zabalila, přidala další várku ;-)
J: Cože ? A kde jsi to jako vzala ?
D: Šla jsem uklízet k těm Němcům na pokoj. Oni koukali na nějaké porno a když jsem začala vysávat koberec, tak si začali honit své ptáčky. A já jsem neodolala. Ale jak jsem ti slíbila, když neudržím své pudy na uzdě, tak přes gumu. A jejich obsah jsem pak vyprázdnila do těch kalhotek.
J: No ty jsi ale kurvička. Kolik jich bylo ?
D: Správně.Jsem tvoje kurvička. Čtyři, ale dlouho nevydrželi. Jak byli nadržení, tak zastrčili, párkrát přirazili a už byli. Ani jsem se neudělala. Proto jsem byla ráno tak děsně nadržená.
J: To se nedá vydržet. Jdu si ho vyhonit, promiň.
D: Né, ještě počkej miláčku. Vydrž to prosím a já ti dám další dárek.
J: Další. No jsem zvědavý, co to bude ?
D: Ale musíš vydržet neudělat se. A uděláš s ním všechno přesně, jak ti řeknu. Slibuješ
J: Jo, slibuji.
D: Jsi moje láska a já tě moc miluji. V pravé kapse u tašky máš v kapesníku zabalený plný dva kondomy němečků. Půlku z jednoho si nalij do kalhotek, tam, kde máš nos a pusu. Zbytek tam nech, použijeme ho později. Užij si to a né, že se uděláš. Slíbil si to.

Zatočila se mi vzrušením hlava. Ta moje potvůrka snad chce, abych tady zešílel.
Vyndal jsem z tašky zauzlovaný kondom s pořádnou nadílkou. Povolil jsem uzel, stáhl kalhotky a část obsahu nalil do nich. Kalhotky jsem si opět nandal na hlavu a semeno mi hned začalo téct po obličeji. Při každém nádechu byla vůně spermatu intenzivnější a intenzivnější. Musel jsem se hodně přemáhat, abych si nezačal honit penis. To mučení mě zžíralo a zároveň vzrušovalo.

D: Tak co miláčku, líbí se ti to ?
J: Co asi myslíš ?
D: No já myslím, že se ti to moc líbí a že máš ptáčka tvrdého tak, že by chtěl stříkat. A to přesně chci. Vzrušovat svojí lásku.
J: Jo máš pravdu. Je to děsně vzrušující. Nikdy bych tomu nevěřil, ale je to tak. Asi se za to stydím.
D: Ale prosím tě broučku, nemáš se za to stydět. Jsi moje láska a já tě beru tak, jaký jsi, se vším všudy.
J: Miluji tě.
D: Já tebe taky. Za chvíli to bude dvě hodiny, co to máš na sobě viď? Tak až budeš oblečený, napiš mi.

Stáhl jsem s hlavy kalhotky, sundal si trenky, na kterých jsem měl značně mokrý flek a šel se vymočit. To holky neznají, ten problém vymočit se se ztopořeným penisem. Když jsem si myl ruce, všiml jsem si zaschlých kousků semene na své tváři, které jsem z kůže odrolil. Nasoukal jsem se do kalhotek. Ještě že byly elastické, ale i tak mi byly dost těsné. Penis jsem musel mýt ke straně, jinak by mi z nich lezl. Mokré kalhotky se mi hned lepily na kůži.

J: Už je mám na sobě.Můžu se už konečně udělat ?
D: Počkej. Budeme to dělat spolu. Vezmu si vibrátor.
D: Už. Ale stříkat do kalhotek, jasný.

Přes látku jsem si začal třít penis a byl to zvláštní pocit. Byl jsem na kraji vyvrcholení, ale něco tomu prostě scházelo. Šílel jsem a chtělo s mi sáhnout pod kalhotky a pořádně ho podojit. Zvítězilo ve mě zase to sebetrýznění.

D: Dělám si to s ním přesně, jak jsi mi říkal. Už se s ním šukám tvrdě, až na doraz. Jak jsi na tom ty ?
J: Skoro jsem, ale přes ty kalhotky to prostě nejde.
D: :-) tak to je správně. Teda miláčku, moc tě chválím, že jsi vybral tuhle velikost. Je prostě skvělý. Celá se třesu a slyším jak mi mlaská kundička. Ježiš, jak já jsem nadržená.
J: A kde vlastně jsi ?
D: V pokoji a čichám ke svému mokrému polštáři ;-)
J: A jsi tam sama ?
D: Ne. Lenka na mě čumí a honí si jí a Stánina si to taky dělá.
J: Ty vole. Už skoro budu.
D: Já taky. Natahuji kalhotky.

Cítil jsem, jak mi v penisu škube a mokro se mi rozlévá v kalhotkách a ztéká pod koule. Ale nebylo to ono. Prostě chybělo to pořádné obejmutí penisu a ježdění po něm. Byl jsem ještě stále nadržený a pokračoval v tření penisu. U žaludu mi přes látku prosakovalo bílé semeno a stékalo po kalhotkách, kde se níže vpilo.

J: Nějak jsem se málo udělal. Pokračuji v hlazení.
D: Dobře miláčku. Já už jsem také byla a stále ve mně vrní a kroutí se. To je super stroj. Uvidím, jak dlouho vydržím. Jaké to je mít plné kalhotky semene ? Kolik toho bylo ?
J: Bylo toho hodně a je to vzrušující. Ten pocit, ta představa. Nutí mě to myslet na sex.
D: Tak teď alespoň víš, proč to dělám. To jsem přesně chtěla.
J: Už se chci udělat. Pomoz mi. Pořádně si vytáhni kalhotky, jak jen to nejvíc jde. Pořádně si ho tam zaraž a popiš mi své pocity.
D: No ale jak ti budu psát ? Vyřeším to.
D: Ahoj hřebečku. Tak ta tvoje kurvička si rve ty kalhotky až snad ke kozám. Celá se klepe a ječí tady. Myslím, že dlouho nevydrží.
D: Tak už je. A představ si, že si ho do sebe narvala celého. To teda čumím. To je ale kurvička.
J: Nevěřím. To není možné.
D: No tak počkej, nafotím ti to a za chvilku pošlu na mail.

D: Máš to tam hřebečku a hezky si to užij.
D: To už jsem já lásko. Byla jsem děsně nadržená. Nevím kam se to do mě vešlo. Jak jsi na tom ty ?

Běžel jsem k počítači a rychle ho zapnul. V mailu jsem nic neměl, tak jsem zběsile klikal na aktualizování stránky. Při tom jsem si třel nadrženého a mokrého šulina přes kalhotky. Konečně mi přišel mail a já dal stáhnout zazipovaný soubor.
První fotka byla, jak Dana tahá kalhotky, přitom je v hrudi prohnutá a její nádherné a tvrdá prsa jí krásně stála. Na zdi byl vidět stín Lenky, která držela foťák a fotila. Druhá fotka byla na rozevřené Daniny nohy. Kalhotky měla zařízlé a zřejmě Lenky ruka je kousíček odhrnovala. Bylo vidět, jak jí z kundičky mezi pysky kouká jen konec vibrátoru s kolečkem na vypínání vibrací. Další dvě fota byla, jak jí vibrátor pomalu vyjíždí z pochvy a poslední, jak jí leží na bříšku a spičku má kousek pod pupíkem. Tak hluboko ho měla. Neuvěřitelné. To pak s tím mým párátkem ji nemůžu vůbec dosáhnout na ta správná místa, aby měla pořádný orgasmus. Prohlížel jsem si ty fotky stále dokola, až jsem se znovu vystříkal.

J: Už jsem. Mám halhotky plné semene.
D: To je moc dobře pusinko. A teď si vezmi ty kondomy a vylej si je do kalhotek.

J: No to už nemyslíš vážně Dani. To je nechutný.
D: Ale není. Věř mi, bude se ti to líbit. Znám tě přeci. Tak šup a podávej mi zprávy, jak se ti líbí mé dárečky. Pa lásko.


Vzal jsem použité kondomy a chvilku si prohlížel. Semeno v nich bylo řídké a skoro průhledné. Postavil jsem se, trochu stáhl kalhotky a teď uviděl tu nadílku v nich. Chvilku jsem se rozmýšlel a Dana měla asi pravdu. Muselo mě to vzrušovat, neboť mi pták opět ztvrdl.

Kalhotky plné semene jsem si opět navlékl a začal se oblékat na cestu. Natáhl jsem si volné kalhoty a pro jistotu si vzal delší mikinu, která mi sahala až pod zadek. Celou cestu na autobusák jsem měl ptáka tvrdého a bolestně nalitého. Cítil jsem, jak se mi při každém kroku lepí semeno na každičkou část těla v kalhotkách a stéká k mému řitnímu otvoru. Na ulepených koulích mě to studilo a když jsem si sáhl na kalhoty, už se na nich dělal mokrý flek.

Celou cestu autobusem mě vzrušoval pocit cizí semeno které mi vpíjí do kůže. Vzpomínal jsem na to, jak byla Dana šukána v díře a už ani vzpomínka na šukání s rumuny, nebo tlustým prasetem, ve mě nevzbuzovala nechuť, ale vzrušení. Když jsem vystupoval z autobusu, zůstal po mě na sedačce mokrý flíček.

Dorazil jsem na kolej a moji spolubydlící už naštěstí spali. Potřeboval jsem si ulevit, tak jsem šel na záchod. Mokré kalhotky se nechtěly pustit mé kůže a při stahování vydávali lepivý zvuk. Penis jsem měl poloměký a prohlížel jsem si ho, jak se koupe v cizí mrdce. Vymočil jsem se a opět natáhla kalhotky
Hodil jsem na sebe pyžamo, nařídil na mobilu budík a šel spát. Během jízdy jsem několikrát napsal Daně o svých pocitech a jí se to evidentně líbilo. Poslal jsem jí zprávu na dobou noc a šel spát.

Ráno mě vzbudilo vibrování mobilu. Ještě že všichni spali, jinak by si asi všimli mého trčícího péra. Odběhl jsem na záchod, sundal kalhotky, které jsem si zabalil do ručníku, vykonal potřeby, umyl se.

Dny se táhly a Danuška mi vždy večer napsala, jak používala vibrátor a jak se jí to líbilo.

Byla sobota a já byl doma sám a myslel na svoji lásku, co asi dělá. Měla přijet až v úterý, tak jsem to bez ní musel ještě týden vydržet. Dopisovali jsme si spolu a já si jí postěžoval, jak se mi moc po ní stýská, nechce se mi nic dělat a chtěl bych se s ní milovat.

D: Hmm, ty moje chudinko. Taky bych chtěla být s tebou. Tak si pusť porno a uspokoj se ?
J: To není ono. Na porno nemám náladu. Chci tebe.
D: Aha. Tak počkej. Za pár minut ti zavolám něco s tím uděláme.

crrr, crrrr,

J: Ahoj miláčku, co děláš.
D: Něco, co by jsi rád viděl lásko.
J: Cože ? Co děláš ?
D: Právě ho kouřím jednomu němcovi.
J: To jako vážně ?
D: Ehm. Jen si to poslechni.

Uslyšel jsem mlaskavé zvuky, které byly shodné s kouřením ptáka a z povzdálí bylo slyšet mužské vzdychání. Okamžitě mi ztvrdl ocas a už jsem si ho začal honit.

J: Znám ho ?
D: Nee. Je tu novej. Už si ho honíš ?
J: Jo. A jaké má nářadí ?
D: Šikulka. Hmm, pěkný klacek, jen co je pravda. A jak má krásně tvarovaného žaluda. Celý je zahnutý nahoru. Teču z něj. Chtěla bych si s ním zašukat. Co ty na to lásko ?
J: Dobře, ale jen přes gumu.
D: Mmm, ty mě zlobíš. Neboj, od něj určitě nic nechytnu. Je to takový mladíček. Možná jsem jeho první. Je s toho celý vedle. A co kdybych ti poslala nějaké fotky, jak si to s ním užívám ? Pak bych mohla bez gumy ?
J: Dobře.

Položila mi hovor s tím, že za chvíli zavolá.

D: Tak už je tady Lenka, mám tě od ní pozdravovat a bude to fotit. Ještě, že má Stáňa ten digitální foťák.
J: Co dělá on ?
D: Líže mi jí, ale moc mu to nejde. Spíše si jí prohlíží, jako by jí viděl prvně v životě.
J: Kolik mu je ?
D: Typla bych ho tak na 17 let. Tak, už jde na mě. Je celý nedočkavý. Ááách. Ty mlaďoši, co to neumí. Zajel do mě celý na poprvý. Ještě, že jsem zvyklá. Jinou by to pěkně bolelo. A už začíná zrychlovat. Doufám, že něco vydrží. Kam má stříkat ?

Slyšel jsem, jak Dana i ten junior začali vzdychat a občas byla slyšet i spoušť fotoaparátu. Vzdechy mladíky zrychlovali a když se mě Dana opět zeptala, kam má stříkat, řekl jsem do pusy. Pak bylo slyšet mužské řičení, polykání a mlaskání. Dana si snad nechala telefon u pusy, abych schválně slyšel ty zvuky. Můj podbřišek mi skrápěla dávka mého semene, ale já byl tak vzrušený, že jsem pokračoval v honění.

D: Jak tak poslouchám, tak jsi také dlouho nevydržel miláčku viď ? Ještě, že mu stále stojí. Jdu si ho osedlat a pak ti pošlu ty fotky ano. Ukončíme hovor, abych si to mohla pořádně užít a pak ti dám vědět, kam se vystříkal na podruhé. To bude překvapení. Pa miláčku.

Snad po půl hodině mi od Dany přišla zpráva, že už s ním skončila. Já už jsem měl na břiše svojí druhou várku a čekal u mailu na slíbené fotky. A čekání se vyplatilo. Přišla mi spousta fotek na kterých byly detailní záběry, jak ocas nemalých rozměrů zajíždí do vyholené kundičky mé lásky v různých polohách a hloubkách zásunu. Na žádné fotce nebyl vidět ničí obličej, tak jsem neviděl, kdo jí vlastně píchal. Na předposlední fotce byla fotka Daniny roztažené kundičky, jak z ní vytéká bílý pramínek semene. Na poslední fotce byl opět pohled na mokrou kundičku Dany, ale pramínek semene vytékal z jejího análu.
Zapípala mi došlá zpráva.

D: Tak jak pak se ti to líbilo miláčku ? Mně moc. Přeci jenom, šukání s živým je o něčem jiném.
J: To je dobře, že se ti to líbilo, to jsem moc rád. A jak se to líbilo mně ? No právě si ho u těch fotek honím a za chvíli budu po třetí.
D: Hihi. To jsem ráda, že jsem ti udělala hezky a zlepšila ti náladu. Moc tě miluji. Já jsem si to v sobě nechala nastříkané a právě mi to teče do kalhotek. Zase s toho budu nadržená. Ještě dva dny tady a pak pojedeme domů. Už se na tebe moc těším.
J: Já na tebe taky. Bude to ještě doba, než se uvidíme.
D: Jo to jo. Víš miláčku, chtěla jsem se tě na něco zeptat ?
J: No povídej lásko.
D: Přemýšlela jsem o tom, že bych ti za ty vydělané peníze koupila nějaké ojeté auto.
J: Jsi moc hodná miláčku, ale jsou to tvoje peníze a využij je pro sebe. Ono stejně za ty peníze by to byla nějaká plečka.
D: A kdybych si ještě něco vydělala ? Mám na to dva dny. Pak odjedeme a už tu šanci mít nebudu.
J: Ne, to neblbni. Za to riziko to nestojí.
D: Ale prosím tě, jaké riziko. Když to bude přes gumu, tak mně neubudu a ještě se mi to bude líbit. Co ty na to ?
J: No nevím. Spíše ne
D: Hmm, tak jo.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, getto, jendapotapka, Mikand, paffy, zeroje0 a 29 hostů