Důkaz lásky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Tms0411
Prispevku v tematu: 4
Příspěvky: 429
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha

Důkaz lásky

Příspěvekod Tms0411 » sob 21. dub 2018 0:17:51

Další příběh o Petře a Tomovi je tu.

Byli jsme s Petruškou klasický zamilovaný pár. Nic nám nechybělo. Tedy až do doby, kdy jsem začal podnikat a přestal jsem mít na ní čas. Ona byla často sama doma a začali jí scházet důkazy naší lásky. Prostě potřebovala se ujistit, že jí stále miluji.

O jedné sobotě za mnou ráno přišla celá rozmrzelá a povídá. „Tome, vždyť mi už se vlastně vůbec nevídáme. Miluješ mě ještě vůbec?“ A já se ní podíval a odpověděl jsem. „Ale zlatíčko, to víš že tě stále miluji. Jsi má jediná láska.“ Petruška se pousmála a pak se zeptala. „No a jak ti mám věřit? Jak mi dokážeš, že mě stále miluješ?“ A co já na to? „Milášku, pro tebe udělám cokoli.“. Má odpověď jí evidentně potěšila a tak prohlásila. „No tak dobře. Co kdyby si na dvě minuty zadržel dech? A když to zvládneš, tak to znamená, že mě miluješ.“ Já se pousmál a řekl jsem že to není žádný problém a ať mi to změří. Po dvou minutách a mém úplně modrém obličeji mi s radostí skočila do náruče a vášnivě mě políbila. Byla úplně rozjuchaná z toho že jsem jí dokázal svou lásku. Co jsem ale nevěděl je to že tím jsem zatahal čerta za rohy. Její naléhání na dokazování mé lásky se stále stupňovalo.

Nejdříve to byly jednoduché věci jako když umyješ nádobí, tak mě miluješ, nebo když nakoupíš nebo opravíš to a tohle. Musím říci, že mě to začalo bavit. Vidět pak ten její šťastný pohled byl k nezaplacení. Nechala se třeba nafotit nahá na kinofilm a já to pak musel nechat vyvolat. Technik, co ty fotky vyvolával, z nás byl dost mimo když jsme je s Petrou vyzvedávali. Pak se asi týden nic nedělo a pak přišla s dalším návrhem na důkaz. Už delší čas jsme se nemilovali a tak navrhla, že jí mám do pěti minut jen lízáním kundičky dovézt k orgasmu. Musím říci, že jsem se opravdu hodně snažil a zvládl jsem to v termínu. Ten její orgastický pohled asi nikdy nezapomenu. Pak ale začala přitvrzovat a začala být dosti dominantní. Já se svou submisivní povahou jsem jí lehce podlehl a nechal naši hru jít stále hlouběji až to přerostlo do extrémů. Musel jsem jí lízat ten její nádherný zadeček. Při našem sexu, jsem se jí musel vystříkat do ruky a vše slízat. Musel jsem používat dva kondomy naráz a stihnout se udělat do pěti minut. Dotáhla to až tak daleko, že jsem jí musel pořídit dildo aby mě mohla ošukat do zadku. Nakonec jsem si musel pořídit klícku na penis a ona mi zadávala termíny, jak dlouho v ní mám zůstat bez jakéhokoli uspokojení. Po delší době, už jsem byl tak nadržený, že už bych jako důkaz dokázal udělat snad opravdu cokoli.

Jako by to vycítila a prohlásila, že je čas aby se našich důkazů lásky, začali zúčastňovat i jiní lidé. Nejdříve jsem chtěl protestovat, ale můj mozek byl tak zatemněn, že jsem se nakonec podvolil. V pátek večer prohlásila, že pojedeme na návštěvu k příteli. Nevěděl jsem o koho se jedná, až do chvíle, kdy nám otevřel dveře svého bytu. Byl to její bývalý přítel. Ve mně se začala vařit krev, protože to byl týpek, kterého jsem opravdu nenáviděl. Pozval nás dovnitř a nabídl nám k pití víno. Večer probíhal v pohodě, až do chvíle, kdy už byla vypitá druhá láhev. Petra se najednou zvedla a sedla si k němu a začala mu něco šeptat do ucha. On vytřeštil oči a podíval se na mě. Petra se otočila a tak zvláštně se usmála a povídá. „Víš, já na tebe nikdy nezapomněla, tenhle ubožák, nikdy nemůže nahradit to co jsme prožili spolu. Navíc je to taková nula, že se na nás bude dívat, jak se milujeme aniž by cokoli udělal.“ Pak se Petra před něj postavila a pomalu si stáhla svá černá tanga. Hned na to si vykasala šaty a pomalu si na něho sedla. Lehce ho objala a začala ho vášnivě líbat. Já uvnitř trnul a nejraději bych ho zabil, ale věděl jsem, že když to vydržím, tak Petře ukáži, že jako důkaz naší lásky vydržím opravdu vše. Mezi tím už mu Petra vytáhla penis z kalhot a pomalu na něj nasedla. Bylo to hrozné a zároveň strašlivě vzrušující vidět jí takhle napíchnutou na penis jejího bývalého. Petra se pomalu rozjela a přetáhla si šaty přes hlavu aby mu umožnila laskat ta její přenádherná prsa. Petřino přirážení se zrychlovalo a ona sténala a mačkala si prsíčka a občas se na mě podívala a pousmála se. Bylo evidentní, že její delší sexuální půst s ní dělá divy a tak se napichovala na jeho penis jak nějaká nenasytná saň. Mrdali spolu, už notně dlouho a Petra už byla celá zpocená, ale přirážela jak smyslů zbavená. Najednou zaklonila hlavu a nahlas vydechla a já poznal ten její krásný orgasmus, ke kterému jí bohužel ale dovedl ten parchant. Peťka se pomalu uklidňovala a toho on využil a začal si jí na sebe nabodávat, až jí konečně za silného úpění vykropil svatyňku, která měla být jen moje. Po tom co se oba uspokojili se na mě Petra obrátila a povídá. „Běž vedle a zavři dveře. Máme chuť rozdat si to ještě jednou.“ A já bez mrknutí oka, okamžitě poslechl a odešel jsem na chodbu a zavřel jsem za sebou. Tam jsem pak ještě hodinu seděl a poslouchal, jak vedle pleskají jejich nahá těla o sebe v orgastických křečích.

Od toho dne se vše změnilo. Petra za ním chodila pravidelně a vždy přišla domů plná jeho semene a povídá, že je to dárek od něj pro mě za to že jí opravdu musím milovat, když zvládnu takovéhle důkazy lásky pro ní plnit. Dál už to pokračovalo, tak že jsem jí jako důkaz musel pravidelně čistit kundičku od semene mého předchůdce. Já díky permanentnímu sexuálnímu napětí, už poslouchal jako beránek a tak mě ani nepřekvapilo, když se mi Petra pochlubila, že jde večer na oslavu narozenin mého šéfa, a že mu s radostí vyřídí, že jsem se nemohl dostavit, a tak posílám jí jako náhradu za sebe a jako dárek pro něj. Vytřeštil jsem oči, protože jsem věděl, že mé utrpení bude mít pokračování. Z oslavy mi pak chodili mmsky s fotkami Petrušky a mého šéfa, jak se objímají a líbají, a nakonec i jak ho Petra kouří na toaletách a má krásně postříkaný celý obličej. Ve dvě ráno se pak přiřítili notně v náladě k nám domů, protože šéf nemohl jet domů a tak ho Petra vzala k nám aby tu přespal. Jak už asi tušíte, jsem se stal svědkem dalšího mého důkazu lásky, když jsem sledoval toho prošedivělého pupkatého šedesátníka, jak v naší posteli omrdavá mou jedinou lásku. Nastavil si jí pěkně na všechny čtyři a bez problémů do ní zezadu tvrdě zarazil to své péro a normálně jí přede mnou šukal jako nějakou prostitutku. Pleskal jí po zadku a přirážel a Petra tak krásně sténala a pomáhala mu protipohybem aby se do ní dostal co nejhlouběji. Bylo to zvláštní, sledovat mého šéfa jak mrdá mou mladičkou lásku a té se to evidentně líbí. Vystřídali ještě pár poloh a pak když byli krásně nalepení na sobě a vášnivě se líbali, jsem podruhé v životě viděl, jak někdo cizí stříká své semeno do prcinky mé Petrušky. Noc jsem pak strávil na gauči v obýváku, za neustálého vyrušování těch dvou vášnivých milenců v naší ložnici.

Petra se pak stala opravdovou nymfomankou. Jako další důkaz jsem si měl od ní nechat nafackovat v našem oblíbeném baru, jako že jsem jí ublížil a pak koukat jak odchází domů se zachráncem, co se jí zastal a taky mi jich pár naložil. Nebo jsem musel na narozeninové oslavě mého nejlepšího kamaráda prohlásit, před všemi hosty, že jako dárek dostane mou Petru na celý víkend na hraní. Během jejich hrátek mi pak chodili sms a mms s fotkami s nejoplzlejšími komentáři na mou adresu. Nebo si pozvala své kamarádky, k nám domů a já je nahý musel obsluhovat. Vyspala se se všemi mými přáteli, i s kolegy v práci. Odpanila sousedovic kluka, který jí vždy očumoval, když jí potkal. Dokonce se jí podařilo svést mou bývalou přítelkyni a u nás doma proběhly nefalšované lesbické orgie. Musel jsem jí na seznamkách vyhledávat nové milence a psát jim, že hledám pro mou lásku nejlepšího milence, který jí bude v mé přítomnosti šukat, jako důkaz mé oddanosti a lásky k ní. Momentálně to máme nastavené tak, že v kalendáři jsou označené všechny naše důležité dny, jako narozeniny, svátky, Vánoce, Velikonoce, atd. a u nich je napsané jméno milence, kterého musím já osobně navštívit, dovézt k nám domů a požádat ho o to aby se vyspal s mou nyní už snoubenkou Petrou. Já to ale vždy vydržím sledovat, protože vím, že to je důkaz mé lásky, že jí stále miluji.

petrhall
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 70
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Důkaz lásky

Příspěvekod petrhall » sob 21. dub 2018 15:10:04

Super povidka Vrátily se mi při čteni vzpomínky na mé první manželstvi

Uživatelský avatar
Tms0411
Prispevku v tematu: 4
Příspěvky: 429
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha

Re: Důkaz lásky

Příspěvekod Tms0411 » sob 21. dub 2018 17:53:49

petrhall píše:Super povidka Vrátily se mi při čteni vzpomínky na mé první manželstvi


To jsem rád, že se má povídka líbí a že v tobě probudila vzpomínky.=)

Skarbax
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 157
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Důkaz lásky

Příspěvekod Skarbax » pon 23. dub 2018 16:21:16

Opět super

Uživatelský avatar
Tms0411
Prispevku v tematu: 4
Příspěvky: 429
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha

Re: Důkaz lásky

Příspěvekod Tms0411 » pon 23. dub 2018 16:23:49

Skarbax píše:Opět super


Opět díky.=)

Uživatelský avatar
Tms0411
Prispevku v tematu: 4
Příspěvky: 429
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha

Re: Důkaz lásky

Příspěvekod Tms0411 » ned 10. úno 2019 14:40:19

Přátelé. Začínám pomalu přemýšlel o tom, že bych příběhu Důkaz Lásky napsal pokračování. Měl by někdo nějaké přání nebo nápad, co vše by měl Tom ještě podstoupit, aby Petrušce dokázal svou nehynoucí lásku a oddanost?=))) Díky.


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: danda, Emery88, Tom23000 a 10 hostů