Lucie na dovolené

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Nickname007
Příspěvky: 43
Registrován: pon 19. bře 2018 14:06:49
Pár slov o nás: Kanda co je bisex. Rád se kouká, s mužem v pasivní submisivní roli
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1369

Lucie na dovolené

Příspěvek od Nickname007 »

S Lucií jsme se seznámili na střední škole. Chodili jsme spolu do třídy - slovo dalo slovo a dali to dohromady. Už je to deset let co jsme nechali za sebou střední. Oběma je nám ke 30 a Lucka se za těch 10 let nezměnila. Stále stejně krásná špinavá blondýnka. S pevnými ňadry a krásnou prdelkou. Žili jsme si pohodlným životem. Oba jsme měli dobrá zaměstnání, Mohli jsme si lecos dovolit. Každý rok u moře.Tam jsem si vždycky představoval, jak Lucinka odhodí vrchní díl plavek a vystaví slunci (a okolním čumilům) svoje výstavní dvojky. Lucce jsem nikdy o svých choutkách neřekl. Jen snil a honil u péčka s cuckold tématikou.

Čekalo nás léto. Naše dlouho očekávaná dovolená u moře. Vždycky jsme se snažili výhýbat se dalším čechům. Nelíbí se nám šustění igelitek, ponožky v sandálech a vůně řízků v autobusu. Tentokrát jsme ale neměli štěstí a společně s námi v hotelu vystoupila i parta chlapů. Vypadali pohodově a při čekání na pokoje jsme se s nimi bavili. Byla to skupina přátel, který nechali manželky nebo přítelkyně doma a odjeli si užívat samy k moři. Dovolená probíhala v pohodě, ani jsme tuhle skupinku nepotkávali. Jeden den jsme to s pitím na pláži trošku přehanli a už u oběda jsme by pěkně navátí. A ve mě se tentokrát před Luckou probudily moje kanda sklony. Začal jsem si Lucku dobírat a říkal jsem jí, že by byla škoda nesundat podprsenku a neopálit si prsa. V čechách to doma občas udělala ale že to udělá i na dovolené - to jsem nečekal. Ani neprotestovala a už sundavala vrchni díl plavek. Najednou na pláži vykoukli ty její krásný kozičky. Věděl jsem že by byla škoda se o ně nepodělit, ale Lucka měla vždycky názor že patří jen mě. Jak se říká kul jsem železo dokud bylo žhavé a přinesl jsem ještě nějaké koktejly od baru. Lucka si naštěstí držela svoji hladinku dál a ani si nevšímala pohledů chlapů kteří okolo ní chodili. Já si vzal sluneční brýle a vedle ní na lehátku seděl a koukal se jak mi ji ostatní okukují.

Lucka dopila další koktejl a já vyrazil pro darší rundu do nedalekého baru. Když jsem se za chvíli vrátil u nás pod slunečníkem bylo dost živo. K Lucce si přisedli kluci, kteří s námi přijeli. Všimli si že Lucka je nalomená a ani jí nevadilo že nemá horní díl plavek. Bylo na nich vidět že se jim líbí a někteří už si začínaly zakrývat bouli v plavkách. Mě nevadilo že se mojí holce koukaj na kozy, naopak, vjela do mě vlna vzrušení. Byl jsem rád že se takhle ukazovala. Kluci se začali rozcházet a zbyl už jen Michal. Příjemně se s ním povídalo a podle boule v plavkách nebyl zrovna málo vybavený. Určitě si toho všimla i Lucka. Nakonec jsme se s Michalem dohodli že se uvidíme večer v baru.

Večer jsme seděli na baru a popíjeli koktejly. ještě než přišel Michal dostali jsme zase trošku do nálady. Já se oklepal a začal jsem se jí vyptávat - Všimla sis tý boule co měl Michal odpoledne v plavkách? Lucka se přiznala že všimla a že na ní taky civěla jak zjevení. Pak mi řekla že je to skoro až moc. Já se na ní podíval a vypadlo ze mě - A nechtěla by sis to zkusit? Lucka nevěřila svým uším a já jsem se k tomu konečně odhodlal. Nakonec vím, na co se doma koukáš - v historii se dá u tebe najít ledacos a jestli si to přeješ šla bych do toho. V tu chvíli se objevil u baru Michal, přisedl k nám a začala konverzace. Dozvěděli jsme se že bydlí jen 30 km od nás, že má vlastní firmu a je bez partnerky. Myslím že právě tohle byl impuls pro Lucku aby mi dala najevo že by dnešní noc mohla být jiná. Rozepla si u košile další knoflík a začala se pomalu sunout k němu.

V baru se za chvíli mělo zavírat, my si objednali poslední pití a pak přemýšleli co dál. Nakonec Michal objednal lahev vína a my mu nabídli, aby jsme šli pokračovat k nám na pokoj.Cestou na pokoj jsme oba podpírali Lucku, ještě chodit mohla, ale chůzi měla vrávoravější než obvykle. Moje ruka sjela ze zad na zadeček a když jsem kontroloval i druhou půlku zjistil jsem že na ní už Michalova ruka dávno je.Vešli jsme na pokoj, sedli si ke stolu a já šel do koupelny pro kelímky na pití. Když jsem se vrátil už se ti dva líbali. Bylo vidět jak mu Lucka strká jazyk skoro až do krku. Já si jen sedl naproti nim a sledoval jak se to všechno bude vyvíjet dál. Lucka mu začala dráždit ptáka - nejdřív přejížděním ruky, pak se mu na klíně kroutila s prdelkou. Když byla k němu zády on jí pomalu rozepnul šaty a ona je ze sebe nechala sklouznout. Ted před ním stála jen v miniaturních tangách a bez podprsenky. Viděl jsem jak po ní kouká a ona kouká na něj. Klekla si před něj, a ze šortek mu vytahla ptáka. Byl o dost větší než můj, silněšjí a s pořádným žaludem. Lucka ho oblízla a pomalu začala kouřit. Já byl na vrcholu blaha. Moje krásná Lucka klečí před chlapem, hulí mu to jeho obrovský péro a očividně se jí to líbí. Michal vstal, sundal si trenky úplně a já viděl jeho skoro tvrdý nádobíčko. Měl hodně přes 20 centimetrů, obrovský vytahlý koule mu viseli pod ptákem. Lucka ho nepřestávala kouřit a ted přidala i masírování jeho koulí. Michalovi se to líbilo, chytl Lucku, a vyměnili si polohy, Lucka byla na zádech na gauči, Michal jí stíhl tanga, roztáhl nohy a viděl poprvé její krásnou kundičku. Měla jí jako vždy vyholenou a nad poštěváčkem měla tenký proužek chloupků. Zabořil do ní jazyk a lízal jí. Viděl jsem jak z ní teče potoky štáv a jak si to užívá. Michal přidal i prst a strkal jí ho hluboko do pičky. Lucka si mě už dávno nevšímala a soustředila se jen na slast s ním. Michal se zvednul, přitáhl si jí k sobě a špičku jeho penisu začal strkat do její kundičky. Bylo na ní vidět jak moc je velký, nebyla na takovou kládu zvyklá. Sám Michal jí řekl, že je to skoro jako kdyby šoustal pannu. Ale za chvilku v ní byl celej a mrdal jí. Líbilo se jí to a jen vzdychala.

Já se koukal jak moji krásku mrdá cizí chlap. A najednou mi to došlo, přes ten alkohol mi to došlo pozdě, vždyt on jí mrdá naostro. Přiznám se vždycky mě to vzrušovalo, ale ted jsem to viděl na vlastní oči. Neskutečný zážitek. Moji ženskou przní chlap bez gumy a ona si to užívá. S Luckou se líbali a oddávali se jeden druhému. Za chvilku si sedl Michal na gauč, ona obkročmo na něj a pokračovali v jízdě. Stále se líbali a já občas zaslechl jak má krásný kozičky a on velkýho čuráka. Jejich mrdání pokračovalo a Lucinka šla na všechny 4 - vystrčila na něj prcinku a já viděl jak je krásně růžová. Bylo vidět že jí ten jeho čurák protáhl solidně. vrazil jí ho tam zezadu, chytl za kozu a začalo rodeo. Mrdal jí tvrdě a ona u toho jen skučela.... Pak najednou se Michal prohnul v zádech, tvrdě mi do Lucky přirazil a začal do ní pumpovat svoje sperma. Za chvilku z ní vyklouznul, oblékl se a vyrazil do svého pokoje. Já na ní koukal, seděl jsem na posteli a viděl jak Lucka má spokojený úsměv na tváři. Koukla na mě a povídá - Víš jak končí ty filmy na které se koukáš... Tak pojd zlato pro odměnu. Přišel jsem k ní -voněla sexem a potem. Klekl jsem si k ní a vrazil jí jazyk do kundy. Byla krásně mokrá, místilo se jeho sperma s jejíma štávičkama. Tak moc se mi to líbilo, že jsem jí nelízal jen vystříkanou kundičku ale za chvilku jsem jí jazykem jezdil i po jejím análku. Lucka byla spokojená a unavená. Odešla do sprchy a já si šel lehnout do postele. Stále jsem ještě vstřebával zážitek, který jsem právě prožil. Za chvilkku přišla ze sprchy, přitulila se ke mě a dlouze sme se líbali. Líbilo? zeptala se mě - moje odpověd byla jasná - líbilo a moc. Naopak já jsem jí navrhnul zda by si to někdy chtěla zopakovat. A její odpověď? určitě někdy ano...
Kanda s bujnou fantazií
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lucie na dovolené

Příspěvek od seedLover »

Super povídka, bude pokračování? Píšeš dobře.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lucie na dovolené

Příspěvek od vinklar »

Moc pěkný, píšeš dobře.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Lucie na dovolené

Příspěvek od vlaji »

Hezká povídka a pokračování se nabízí samo, když bydlí nedaleko
Princ_dom
Příspěvky: 55
Registrován: sob 24. říj 2015 20:13:07
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lucie na dovolené

Příspěvek od Princ_dom »

Pěkné, líbilo se mi. Víš jak končí tvoje filmy? :)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lucie na dovolené

Příspěvek od Tms0411 »

Výborný příběh.=) Jen tak dál.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
sempervirens
Příspěvky: 54
Registrován: stř 05. črc 2017 7:02:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: společné chvilky

Re: Lucie na dovolené

Příspěvek od sempervirens »

taky se mi to moc líbí...:-)
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lucie na dovolené

Příspěvek od pajda1 »

Moc úžasná a skvělá povídka. Prosím o další díly. Díky moc.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: voov a 202 hostů