Rozhovory s Hankou - 2. díl - POPRVÉ PAROHÁČEM

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Nickname007
Příspěvky: 43
Registrován: pon 19. bře 2018 14:06:49
Pár slov o nás: Kanda co je bisex. Rád se kouká, s mužem v pasivní submisivní roli
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1369

Rozhovory s Hankou - 2. díl - POPRVÉ PAROHÁČEM

Příspěvek od Nickname007 »

Pokračování prvního dílu

http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=1373

Bylo krásné letní odpoledne. Hanka byla poprvé u mě doma.Seděli jsme na terase a koukali jeden na druhého. Bylo dusno a ve vzduchu viselo to co jsem jí řekl na prvním rande. Přemýšlel jsem jak na to zavést řeč, ale Hanka mě předběhla. Víš přemýšlela jsem o tom, a jsem ráda že jsem tě poznala. Nikdy jsem nechtěla normální vztah. Jsem ráda, že ses projevil a jsem zvědavá jestli to co jsi říkal skutečně někdy uvidím a zažiji. V sexu nejsem průměrná a nečekala jsem zrovna od tebe takovéhle překvapení.Ale pokud spolu budeme - jakože já chci být. Měli bychom si nastavit nějaká pravidla...

Já jsem na Hanku pohlédl a viděl ty její šibalský oči. Koukal jsem jí do očí a začal jsem mluvit. Víš Hanko, přemýšlím o tom a jsem ráda že jsi otevřená. S pravidly souhlasím. Měli bychom si nastavit mantinely které nebudeme překračovat.Přiznám se, že se mi sex s muži líbí a jsem rád, že ti to nevadí. NIKDY to nebudu dělat za tvými zády a VŽDY ti řeknu dopředu, když se s milencem domluvím na setkání. Je jen na tobě jestli mi to budeš chtít dovolit nebo zamítnout, stejně tak je na tobě jestli u toho budeš chtít být. V tomhle máš poslední slovo. To že ochranu nepoužíváme je asi jasné a já bych byl rád, aby to tak bylo i nadále. Hanka se jen usmívala a kývala hlavou. Takovou dohodu brala za férovou.

A teď k tomu druhému Hani. Řekl jsem a Hance se rozzářili oči ještě víc. Jak už jsem ti říkal, rád se koukám jak se moje holka miluje s jiným. Už jsem to zažil a nechci se toho vzdávat. Ten pohled - koukat na partnerku s jiným je úžasný. A přiznám se - vím že moje velikost není taková. Poznal jsem to a sám jsem to cítil, že bys ráda větší. Chci ti to dopřát. Miluju tě.

Hanka se na mě usmála a řekla: Dobře, ale i já mám nějaké podmínky.
Zaprvé - stejně jako u tebe nebudeme používat kondom Zadruhé - ano, máš pravdu, chci větší. Cítím to na sobě že potřebuji být vyplněna pořádným mackem a ten tvůj mi prostě nestačí
Zatřetí - stejně jako ve tvém případě o tom VŽDY budeš vědět a NIKDY to nebudu dělat za tvými zády a budeš to moci stopnout

S Hankou byla dohoda rychlá, ale nastala otázka - s kým? Začali jsme přemýšlet koho vzít do trojky. Uvažovali o inzerátu, o náhodné známosti. A mě nakonec napadl můj milenec. Zeptal jsem se tedy Hanky, co by na to řekla kdyby jí mrdal můj milenec. Oba jsme tušili, že by to mnohé vyřešilo. Lukáš - byl můj spolužák, kamarád a milenec v jedné osobě. Byl stejně jako já Bi a splnoval v mých očích všechny požadavky. Vysportované tělo, pořádné nádobíčko v kalhotech, rozum v mozku. Hance se ten nápad líbil víc a víc a nakonec pronesla - pro mě už památnou větu - mrdá tebe tak proč by nemohl i mě. Zlato prosím pozvi ho ať se spolu seznámíme a jestli je opravdu tak sympatický jak sám říkáš.

Domluva byla rychlá, Lukáš měl volno a pod záminkou toho, že bych mu rád přestavil svoji novou přítelkyni rád přijal moje pozvání. S Hankou jsme to brali s nadhledem, nepočítali jsme ani jeden, že by něco mohlo být. Nakonec Lukáš nevěděl, že Hanka o všem ví. V domluvenou hodinu Lukáš přijel, zaparkoval a Hanka koukala z okna kdo k nám vůbec jde. Otevřel jsem mu dveře, sedli jsme do obýváku, otevřeli lahev vína. Probírali jsme to, jak jsme se s Hankou seznámili a jak dlouho se s Lukášem známe. Šel jsem pro další lahev vína a když jsem se vrátil, všiml jsem si jak se na něj Hanka kouká. Bylo vidět že se jí líbil. Lukáš si šel odskočit a já zatím z Hanky tahal rozumy. Je jí sympatický a pokud bude chtít i on mohlo by to dopadnout všelijak. I po těch sklenkách vína na mě přišla skoro okamžitá erekce. Hned jsem si je představil oba nahé, jak do Hanky zajíždí ten jeho masivní penis. Lukáš se akorát vrátil a já pobídl Hanku - miláčku ten večer se tak krásně rozjíždí. Nechtěla by si nám s Lukášem něco předvést? Hanka na mě šibalsky koukla, usmála se a vstala. Měla jen šortky a tričko s pěkným výstřihem. Viděl jsem jak jí Lukáš celej večer čumí na kozy. Stoupla si před nás a začala se lascivně kroutit, předklánět se. Začala si nadzvedávat tričko, aby byl vidět její pupík a pomalu přidávala. Občas nás nechala nahlédnout na kousek černé podprsenky. Po očku jsem kouknul na Lukáše a bylo vidět že se mu to líbí. Nejen úsměvem, ale i v kalhotech narůstala boule. I Hanka si toho všimla a nepřestala nás napínat. No nás, už se nesvlékala před námi ale stála čelem k Lukášovi a vypadalo to, že dělá striptýz jen pro něj.

Sundala si tričko, sedla si Lukášovi na klín a krouživými pohyby mu dělala dobře. Lukáš na mě kouknul a já mu poyknul, jen do toho kamaráde... Pochopil a začal Hance rozepínat podprsenku. Otočila se na něj, koukla na mě a Lukášovi něco pošeptala. Lukáš kývl a já tušil že Hanka začíná přidávat. Klekla si před něj, začala se mu dobývat do kalhot. Netrvalo dlouho a z boxerek na ní vypadnul jeho pták, 20 cm nalitých krví. Hanka ho vzala do ruky, a začala ho kouřit. Lukáš jen vrněl blahem. Hanka ho vyndala a chtěla po mě abych jí sundal šortky a začal jí lízat kundičku. Hned jsem si klekl za ní a začal jsem jí tu kundu lízat. Měla jí krásně mokrou, bylo vidět že si to užívá. Jen co byl Lukáš pořádně tvrdý řekla mi, at se posadím vedle a koukám se... Nasedla si na Lukáše obkročmo, zavedla si jeho penis přímo do kundičky a dosedla. Bylo slyšet jen mlasknutí a já viděl jak do ní Lukáš zajel úplně celý. Začali spolu mrdat, Lukáš nasadil rychlý tempo. Hanka byla spokojená. Koukla se na mě jak sedím vedle na křesle a řekla mi do očí. Konečně pořádný péro, takový potřebuju. Byla to nádhera sledovat její kozy jak se houpou v jeho přírazech. Užívala si to.

Po chvilce mi poručila si lehnout na záda na podlahu. vlezla si na mě tak, že jsem měl její kundičku těsně u obličeje. Lukáš do ní zezadu vjel a já viděl jejich spojení pěkně z blízka. Uslyšel jsem lízej mě. začal jsem jezdit jazykem po poštěváčku a přejížděl jak její kundičku tak i Lukášovo péro. Při dalším přírazu se Hanka od Lukáše vzdálila. On z ní vyjel a Hanka poručila - Hul. Lukáš se divil, ale když Hanka říkala, poslechl jí. Nasměroval svoje péro do mojí pusy a já začal kouřit tu jeho krásnou kládu. Byla cítit její štávičkou a nemohl jsem se nabažit. Lukáš oddechoval a blížil se vyvrcholení. To ale Hanka zarazila. To tedy ne kluci, ne že se mu uděláš do pusy. Přestal jsem Lukáše kouřit a on zase vjel do ní. Lízal jsem jejich spojení a Lukáš přidával. Znám ho a bylo vidět že už dlouho nevydrží. Od její kundičky jsem mu řekl aby jí vystříkal. Věděl jsem že by ho jinak vytáhl a to jsme ani já a ani Hanka nechtěli. Řekl jsem to akorát. Lukáš najednou přirazil a bylo vidět jak mu cuká pták. Párkrát ještě přirazil a plnil moji holku svojí mrdkou. Bylo to úchvatný to sledovat z pár centimetrů. Za chvíli ho začal pomalu vytahovat a všechno jeho sperma co bylo v ní už na mě čekalo. Začal jsem Hanku lízat, a lízal sem jí dlouho. Dokud nebylo ani stopy po jeho sperma. Pak jsem začal olizovat i jeho ptáka a očistil mu ho. To už se na mě Hanka koukala a líbilo se jí to.

Po tom všem jsme si šli všichni tři lehnout. My do ložnice a Lukáš do pokoje pro hosty. Byl jsem vzrušený a celou noc jsem an to myslel. Bylo to poprvé co mi Hanka nasadila parohy. Líbilo se mi to a chtěl jsem aby to co nejdříve udělala znovu.
Kanda s bujnou fantazií
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Rozhovory s Hankou - 2. díl - POPRVÉ PAROHÁČEM

Příspěvek od pepe »

Super povidka. Libi se mi zapojeni toho jeho kamarada a doufam ze si to budou spolu rozdavat i sami. Je to prece kamrad muze se zastavit kdy bude chtit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ota65, qwertzukqwertzuk, Slave666, walish88 a 43 hostů