Jak mi žena splnila můj sen PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

No to bych viděl rád, jak ho někomu vykouří a vše spolyká.
moje1
Příspěvky: 38
Registrován: ned 12. úno 2017 4:50:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1292
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od moje1 »

Bylo to nádherný. Jak se vycákal, tak dle domluvy odešel. Žena si mě hned po jeho odchodu přitáhla a začala mě vášnivě líbat. Byla úplně jiná, než obvykle. Chlípná a bez zábran.
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

To by byla paráda...jenže to ta moje neudělá achjo.
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

Fakt už nevím...jak ji přesvědčit, aby to zopákla
moje1
Příspěvky: 38
Registrován: ned 12. úno 2017 4:50:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1292
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od moje1 »

Moje je od té doby jako utržená ze řetězu. Já být tebou, tak na ní netlačím. Z tvých slov mi příde, že moc tlačíš na pilu. Během šukání jí šeptat prasárny. Ono se jí špatně odporuje, když šuká a má orgasmus. Podle reakcí pak poznáš, co chce, co se jí líbí. U mojí to poznám podle kundy. Jak začne být mokřejší, vím, že jí ty řeči vzrušují. Pak když zjistíš, co jí bere, tak jí to jednoduše splníš. S tím polykáním, pokud nechce, nic neuděláš. Ona by ale měla vědět, že tebe to bere a projevit alespoň minimální snahu, např. ochutnat a vyplivnout. Moje zkušenost je v první řadě uspokojit ženu (a nejenom sexuálně) a ta když je uspokojená pro tebe udělá první poslední. Pak, pokud jí vzrušují prasárny o sexu ve třech, bych navodil situaci, aby byla postavená před hotovou věc. Např. domluvit se s někým na schůzce v plavecký. Jí to vůbec neříkat a jako náhodou se potkáte a pokecáte. Jeho nechat chvíli stranou a jí pak říct. Miláčku, to je domluvený chlap do trojky, co by tě chtěl se mnou šukat. Ona tě buď pošle do háje, nebo .... Ale pozor, i když tě pošle někam, dáš jí tím signál, že to myslíš vážně a že pokud chce, jsi připraven. Mě moje poslala dvakrát do pr....
Ámen. To je moje rada a zkušenost. Jestli zabere i u tebe nevím.
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

To máš pravdu, že nátlak asi nezabere. Kolik let mi trvalo než se vůbec stalo, co se stalo...a řekl bych, že nebýt toho alkoholu a prostě celé té situace, no nevím, jestli by k tomu došlo. Ale ten pocit, když jsem viděl, jak mu žena pomalinku a trochu neochotne roztahuje nohy...a jak do ní ten chlápek vjel...a šukal jí...jak hekal..sice jelikož dlouho neměl sex trvalo mu to jen chvíli...a když pak zrudnul, prudce přirazil a stříkal to do ní...ten jeho pohled...když ho pak pomalinku vytahoval...a ta třešnička ve formě toho, že jsem mu ho dočistil, jak mu v něm škublo když jsem mu ho vzal do pusy... jà vlastne poprve mel v puse neci péro...a bylo to péro chlapa, takového tucťáka, nemastného, neslaného..o zrovna on mi fiknul mou ženu a já jsem ochutnàval jeho sperma a čekal až mi jeho péro v puse zvadne a to jeho sperma jsem si z ní pak i vylízal..ani se nepamatuji jak to chutnalo....ale cele to stalo za ty roky a roky čekání. Ty smíšené pocity se nedají popsat...mou ženu mi ojel zrovna tenhle chlap a ještě k tomu bez ochrany...prostě taková "prasácká" rychlovka. Jen jí použil, ojel, vycàkal..já mu ho očistil a ještě po něm uklidil. Musel jsem na to porad myslet než jsem usnul.Druhý den ráno jsem pak stříkal jako snad nikdy v životě. Měl jsem to porad před očima. A pořád mám.
Jeden plán teď mám...vlastně "máme" s jedním co se teď objevil. Doufám, že vyjde...protože je dost odvážný a v podstatě hodně mimo všechny moje predstavy a tudíž hodně riskantní, zejména pro mě, ale jestli ani tohle nevyjde, už nezabere nic, ale bude to v kelu a hlavne já si budu připadat hodně blbě a trapně...a ten dotyčný z toho taky asi nebude dvakrát odvařenej. Ale risknout to chci a musím...svou ženu znám a jestli nezabere tohle, pak už asi nic. Nechci ani tlačit na toho dotycneho. Ale vypadá jako normální typek, tak snad to klapne a i když by se žena nechytla, věřím že to pochopí...no nakonec už se v životě vidět nemusíme.
No nebudu předbíhat. Nakonec věci jsou od toho, aby se zkoušely.
Pokud to vyjde, chtěl bych jednoho stálého milence...ale jen na ten sex. Žádné kamarádění, žádný řečičky...prostě by vždy přijel, ojel by jí, vycàkal...já jeho i jí očistil a zase by jel pryč.
Uvidíme....
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od zalar »

Nebude to tím že se jí ten borec nelíbil? Psal jsi, že to byl malý tlustý padesátník. Nechtěla by ani kdyby si zvedl laťku a ukázal ji nějakého statného zajíčka? Tebe to asi rajcovalo, že ji ojel zrovna takový tucťák, ale třeba ona z toho nebyla nadšená...
korzar
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16. led 2018 10:37:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1318

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od korzar »

Velmi pekný príbeh o niečom takom snívam aj JA - teda už sme o tom s manželkou kecali a rozoberáme to viac ako dva roky že čo by bolo ak by sa to stalo. Náhoda v saune alebo wellnes na chate s niekým úplne neznámym. Alebo na dovolenke, človek nikdy nevie. A predstavy sú rozne. Ani ja nie som bi ...........ale láka ma pohoniť ho inému poprípade aj ochutnať ako chutí v ústach.......... takže ťa úplne chápem. Pri sexe a v tom zrušení je to asi úplne normálne aj prirodzené. A ten pohlad ako do nej búši pupkatý plešatý 50nik............ waw super muselo to byť vzrušujúce.
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

To zalar:
Ne, tak přesně tohle bych já nechtěl. Pokud budu chtít, aby moje žena měla někoho statného, fiknu jí já sám. Mam solidní, osvalenou skoro dvoumetrovou postavu. A zajíčka už vůbec ne. A ani se tací manželce nelíbí. Pro me je tam podmínka uz nějaký věk. Nestojím o žádného namistrovaného cecína.( A to nemyslím třeba Tebe, nebo kohokoliv určitého). Nestojím o žádného frajírka co by dělal nadřazeného, takového bych hodně rychle vrátil na zem. Takže asi tak.

To korzar:
Jo byl to fakt super zážitek. Doufám, že vyjde i ten můj další plán.
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od zalar »

Saigin1977 píše:To zalar:
Ne, tak přesně tohle bych já nechtěl. Pokud budu chtít, aby moje žena měla někoho statného, fiknu jí já sám. Mam solidní, osvalenou skoro dvoumetrovou postavu. A zajíčka už vůbec ne. A ani se tací manželce nelíbí. Pro me je tam podmínka uz nějaký věk. Nestojím o žádného namistrovaného cecína.( A to memyslím treva Tebe, nebo kohokoliv určitého). Nestojím o žádného frajírka. Takže asi tak.

To korzar:
Jo byl to fakt super zážitek. Doufám, že vyjde i ten můj další plán.
To jsi mě špatně pochopil, nemůsí jít zrovna o zajíčka, ale spíše o někoho z krevní skupiny tvojí ženy. Z popisu mě tak trochu připadalo, že se jednalo spíše o tvoji režii a tak mě přišlo, že to byl třeba ten problém proč to nechce opáknout...že jí nesedl.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Anancelonar, lukas5-5, Milkas, ota65 a 205 hostů