Jak mi žena splnila můj sen PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Denda
Prispevku v tematu: 3
Příspěvky: 11
Registrován: sob 27. led 2018 18:04:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: bisex

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvekod Denda » čtv 28. čer 2018 18:18:40

Tak to se skvěle četlo.
I já něco podobného zažil, ale se svým kamarádem.Ten byl sice ženatý, ale jeho paní na sex moc..vůbec nebyla. Ale já se ženou už tehdá hledali někoho do trojky. I když jsme zprvu vyzkoušeli nejprve ženu, tak já to pak chtěl zkusit i s mužem. Naskytla se příležitost a skutečně k tomu došlo.
Manželka byla ovíněná šampaňským, co on přinesl.Spolu si náramně povídali a já šel do koupelny se umýt. Schválně jsem to pak zdržoval a představoval, si jak se k sobě mají. Když jsem pak vyšel ze sprchy, úplně nahý, koukal mezi dveřmi, jak ti dva proti sobě klečí na koberci a líbají se. To mě moc vzrušilo a tak jsem tam jen tak stál a honil si péro. Vzrušení jako bejk. Kamarád obíral mou paní a strkal jí při tom prst do kundičky. Ona mu ho honila, proste dvojka jako řemen.
Jako ve snu jsem k nim šel a kupodivu mě vzrušoval nahatý kamarád, než moje nahá žena. Tomu jsem položil nalitého ptáka na svalnaté rameno a otíral se o něj. Vzrušení jako nikdy. Oba se stále líbali, pak on přestal a když mu manželka líbala tváře, otočil hlavu a najel svou pusou, úplně klidně, na mého ptáka. Tak mě ho kouřil a žena mu líbala dole prsa. Užíval jsem si to a jen se divil, jak to kamrádovi hezky jde. Pak se dokonce na něm oba střídali a kouřili mě navzájem.....fakt super.
Nakonec jsem se k nim dolů doslova sesunul, jak mě síla v kolenou opustila. Tak jsme klečeli u sebe všichni tři, objímali se a líbali navzájem.Vidím to jako dnes a už je to přece jen pěkná řádka let...na to se nedá zapomenout. Cucali jsme se fakt navzájem, jako zvířata. Nikdy bych chlapa nelíbal, ale v situaci, jaká nastala, to bylo úplně jedno. Naše rty po sobě jezdily a žena nám oběma honila čůráky jako divá.
Pak ale žena převzala iniciativu.
Povalila kamaráda, nasedla na něj a vojela ho. Klidně přede mnou ho šukala, jezdila na koníčka a na mě se jen vzrušeně dívala. Mě nenapadlo nic jiného než si vlézt k hlavě kamaráda a objímat zepředu manželku. Tak jsme se spolu líbali, kdy ona šukala a zespodu mě on olizoval ptáka. Fantastické!
Jenže on moc nevydržel a vystříkal se do ní za chvilku. Ona byla nespokojená, že mohl ještě vydržet, že už mohla být taky hotová. Pokynula mě rukou a já si musel lehnout vedle něho. Ona pak přelezla na mě. Zasunula a zase vojížděla mě. V její kundě to semeno kamaráda čvachtalo a můj ocas v tom jezdil. Opět fantastické!
Udělala se vzápětí ...pak slezla a já stále nebyl hotový. Otočil jsem jí na všechny čtyři a narval jí ho tam zezadu. Mrdal jsem jí a sedící kamarád vedle nás jen zíral. Tak jsem mu v extázi pokynul a ukázal rukou na svojí pusu. Pochopil. Vstal a nabídl mi svého gumového ptáka. Vcucnul jsem ho do sebe, kouřil a šukal svojí ženu. A v její kundě jak říkám, to pořádně čvachtalo a byla rozevřená jako vrata od stodoly. Ale přesto jsem se udělal i já a při svém vyvrcholení jsem měl v puse šulina kamaráda. To bylo po mne super. Dojel jsem se, vyplivl jeho gumáka a bylo vymalováno.

Tak to je a tak to bylo...potom jsme s tím kamarádem ještě mnohokrát takhle dělali náš společný ,,melouch,, a teď, když už jsem sám, na to moc rád vzpomínám. A když se s ním, sem tam potkám, hodíme si už jen dvojku spolu...i při tom vzpomínáme, na ty naše trojky.
Denda

Pavelsamsung
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 60
Registrován: sob 24. úno 2018 12:54:19
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1521

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvekod Pavelsamsung » pát 29. čer 2018 9:28:23

Užasný.co na to tvá žena,když tě viděla líbat a kouřit muže?bavili jste se o tom poté?

Kalon
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 18. led 2018 14:36:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvekod Kalon » pát 29. čer 2018 15:17:58

Povídka fakt ze života, protože jsem obdobu také zažil, dovolím se s vámi podělit o svou verzi.
Po dlouhém přesvědčování a ujišťování, že ji mám skutečně rád, protože asi každá ženská ihned začne bláznit s tím, že ji už nechcete, přistoupila na hledání vhodného protějšku. Tehdy jsme zvolili možnost si dát inzerát. Příliš pozornosti tomu nevěnovala, asi proto, že nevěřila v nějaký výsledek. Nebudu popisovat, co za odpovědi se sešlo, víc jak 80% nebylo použitelných, ale naštěstí se našly i takové, které docela zaujaly. Ty nepoužitelné jsem ji ani neukazoval a dal ji na výběr, shodli jsme se asi na čtyřech s tím, že je pozveme někam na kávu, ostatně to znáte.
Hned první byl opravdu slušný normální chlap,ale manželka se nějak v kavárně necítila dobře, takže výsledek byl takový nijaký. Zprvu jsem si myslel, že to je konečná. O to víc mě překvapilo, když sama navrhla, že si dáme raději domácí kávu, že tam je příšerná.
Odjeli jsme tedy domů, kde se káva vylepšila ještě nějakým tím panáčkem a atmosféra se poněkud uvolnila. Iniciativy se nakonec chopila Veronika, když vstala z křesla, prohlásila, že jde do sprchy, ať si dohodneme pravidla a pokud to všichni chceme, že bude čekat v ložnici. Jak řekla, tak i udělala, takříkajíc, odkráčela středem do koupeny. Sotva za ní zapadly dveře, ptal jsem se Michala, tak se totiž jmenoval, zda se mu Verunka líbí a chce to s námi tedy v trojce zkusit, což potvrdil. Nalil jsem teda dalšího panáka, že si ťukneme a rozebrali jsme pravidla (bezpečný sex, žádné násilí a pod). Já seděl v křesle zády ke koupelně a ani jsem neslyšel, že manželka vyšla ven, poznal jsem to jen podle pohledu Michala, zůstal zírat s otevřenou pusou. Verunka přišla v bílém průsvitném župánku, který se jí lepil na ještě mokré tělo, bradavky svých pětek trčely do prostoru, stoupla si ke stolku, vzala moji skleničku a vypila ji, pak se usmála na Michala s tím, že je na řadě se sprchou a odešla. Ten už nezaváhal a přímo do koupelny letěl. Zašel jsem za svou polovičkou se zeptat, zda to opravdu chce, byl jsem ujištěn, že ano,ale já že nemám s tou sprchou tolik spěchat.
Bylo mi jasné, že mírné alkoholové opojení udělalo své, přiznám se, že jsem měl rozporuplné pocity. Na jedné straně strašné vzrušení z toho, co se chystalo, na druhé straně žárlivost. Když vyšel Michal z koupelny, měl na sobě jen těsné boxerky, samozřejmě, že jsem se podíval, jak na tom asi je a musím říct, že jsem docela zíral. Pod nima jsem odhadoval docela macaté nářadí. Navedl jsem ho do ložnice s tím, že mají začít zatím beze mě, že se jdu osprchovat a přidám se.
Zapadl do ložnice, ale záměrně jsem za ním nezavřel dveře a nechal je pootevřené, stoupl si tak,aby mě nebylo vidět a poslouchal, co se bude dít. Nejdřív jsem neslyšel nic, ticho, jen sem tam šustění přikrývky, tlumený hovor,kterému jsme nerozuměl. Když už jsem to chtěl vdát, uslyšel jsem Veunku, jak se zasmála a vzápětí obdivně prohlásila, že tohle nečekala a že to vypadá moc přijemně. Pak zase ticho, tak jsem se šel rychle osprchovat. Umíte si asi představit, že jsem tomu moc nedal a v minutě byl venku a zase u dveří naslouchal. Z ložnice se už ozývaly neklamné zvuky lízání a slastné vzdechy manželky. Když jsem uslyšel, jak mezi vzdechy, které se stupňovaly pronesla, že už to chce, neváhal jsem a potichounku dveře otevřel. Na ten pohled snad nikdy nezapomenu, manželka na zádech, nohy pokrčené a široce rozevřené a on zrovna nasazoval žalud mezi její pysky. Byli oba tak zaujati sami sebou, že vůbec nezaregistrovali otevřené dveře a v nich stojící moji maličkost. To, co se snažil vsunout do jeskyňky mé drahé snad ani nebyl penis,ale telegrafní sloup s velikým žaludem a ještě většími koulemi. Opatrně do ní vstupoval, až na konec byl celý uvnitř. To už si mě Verunka všimla, slatně přivírala oči a když v ní začal jezdit, vycházela mu vstříc. Já stále stál, koukal a myslel jsem, že mi asi praskne. První její orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat, vlastně celé to první číslo bylo jen o nich, já se k Veronice dostal až v okamžiku, kdy odezněl její i jeho orasmus.
Tolik můj vlastně první zážitek. Nejsem literárně nadán, takže odpusťte nedokonalosti textu

Denda
Prispevku v tematu: 3
Příspěvky: 11
Registrován: sob 27. led 2018 18:04:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: bisex

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvekod Denda » pát 29. čer 2018 15:59:54

Jo bavili, ona stejně věděla, že jsme si je jako hodně mladí kluci navzájem kouřili na naší chatě..takže to bylo v pohodě.A někdy jí to dost bralo, když jsme si je hulili, to kolikrát se jen dívala, honila si pindu a dělala se.
Pamatuji, že jsme jednou takhle relaxovali a šukali ve trojce. Kamarád jí bral zezadu a já se na to z křesla díval, honil jsem si ptáka a on mě ho při tom kouřil.
Pak najednou telefon, manželka měla hovor z práce. Kamarád ho z ní vytáhl, plácnul sebou na zem a jen si ho mnul. Manželka chodila nahá po obýváku a nervozně udílela pokyny do práce. Kamarád ke mě přilezl, mezi mé nohy a klidně povídal: ,, Jedeme dál i bez ní" a klidně mě ho honil a pak zase kouřil. Seděl jsem v pohovce a užíval si jeho kuřbu a při tom sledoval mluvící manželku. Ta se po nás koukala, mávala rukou, ale kamarád jel jako bejk. Já se potom svalil na podlahu, kde jsme na sebe vlezli do parádní 69 a jeli dál. Hulili jsme si ocasy a bylo to senzační. Já byl většinou dole, byl jsem dlouhán a on přece jen trochu při těle a tak byl nahoře. Jak ležím pod ním, všiml jsem si s plnou pusou jeho ptáku, že manželka stojí u nás. Zvednutou nohu opřenou o jeho záda a sem tam mu kopla do prdele. Stále mluvila a tahala se za kozy. My pořád hulili své brka a ona telefonovala.
Jen co ale skončila hovor, vysloveně stáhla kamaráda ze mě, nasedla na něj, vrazila si jeho ptáka do sebe a jela. Ale jak. To byla rychlost, až se jí klepaly půlky zadku jako osika.
Já se na to díval a ležel jsem vedle něho.... manželka seděla na jeho ptáku, šukala a jen byla v extázi rozkoše. Hladil jsem kamarádova prsa, tahal ho za bradavky a pak se s ním klidně líbal...tohle jsem oba dávali, když jsme byli velmi vzrušení. Není to láska to vášnivé cucání, je to jen sex. Ona se k nám pak zase přidala a zase jsme se líbali všichni tři...ale ona z toho měla nejvíc. Ona měla v kundě ještě ptáka!

no a takhle jsme fakt jeli v těch trojkách.Ptáš se na to, že si prožil něco takového?..a nebo že bys to chtěl taky zažít?...musím dodat, je to velmi obtížné sehnat ženu, které podobné praktiky nevadí. Ale já prostě měl štěstí, že jsem jí měl tenkrát doma a že jí to nevadilo.
ona podobně zpracovávala tak i ženu....a vidět dvě ženský na sobě, a být při tom...fantastické...o tom možná příště.
Denda

Pavelsamsung
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 60
Registrován: sob 24. úno 2018 12:54:19
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1521

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvekod Pavelsamsung » pát 29. čer 2018 18:48:37

Chtél bych to zažít,ale manželka je naprosto proti trojce,čtyřce,žadný jiný muž,žádná jiná žena. O tom,že mám bi choutky neví. O tom,že bych chtěl trojku a klidně s klukem jo a říká,že jsem divnej a úchyl,takže se obáván,že jí asi nikdy nepřesvědčím. Říkal jsem jí,že by mi víc vadilo,kdyby se s někým scházela na kávičky atd... než kdyby jí jinej šukal,ale to,že mě vzrušuje představa,že by jí někdo mrdal,jsem jí neřekl.

Denda
Prispevku v tematu: 3
Příspěvky: 11
Registrován: sob 27. led 2018 18:04:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: bisex

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvekod Denda » ned 01. črc 2018 16:18:07

Naprosto tě chlape chápu, jen to nevzdávej.
Třeba to chce jinou metodu. Koukáte při sexu na porno? Když jo, najdi nějaké, kde šukaj bisouši a to jí pak tam dej. U nás to fungovalo skvěle...nechal jsem jí koukat na různé prasečinky a když byla nažhavená, dal jsem tam to, co mě rajcovalo nejvíc...v mém případě když jí mrdají dva muži. To že se při tom líbají, když jim ona kouří ptáky, jsem komentoval a jen skučel, jak bych to chtěl taky zkusit. Nejprve mě měla taky za úchyla, ale když k tomu potom opravdu s kamarádem došlo, jen kroutila hlavou a když nás to baví, nemá nic proti tomu. Ale když tu bude ona, budeme milovat jen jí a to ostatní si prý máme nechat na jindy....je jasné, že jsme jí oba milovali, ale taky si sem tam spolu ještě něco navíc užili. Taky jsem si to potom s kamarádem dal, ale nejlepší to bylo ve společnosti mé ženy.
Opět jeden náš příběh...tuším č. 11....Kamarád byl stále nadržený, a tak chtěl trojku. Já vůbec nebyl proti a volal jsem to manželce. Ta ale neměla náladu..... je zajímavé, že když ona chtěla, my byli hned pro. Tak v tomto případě, jsem ženu ukecával a že na ní počkáme. A že má přijet ke kamarádovi, který byl ten den sám doma..... manželka s dětmi odjela pryč.
Dost dlouho jsme u něj v bytě na ní čekali a ona že nepřijede. Tak jsme si hodili dvojku. Krásně jsme se oba udělali a manželka pro mě ještě přijela.... nemluvila se mnou, byla tichá domácnost. Ale když se to pak uklidnilo dalším sexem, ona byla zvědavá, kdo kouřil lépe...samozřejmě jsem jí řekl že ona, ale přece jen ta kamarádova kuřba byla lepší. Když máš pořád stejnou ženskou, která ti to stále stejně hulí, je to stereotyp...ale odvaz si to nechat udělat od jiné...v mém případě od jiného....je taky super. A musím ti říct, je to skvělý úlet a nádherně to uspokojuje.
Tak pokračuj a nevzdávej to....bisexualita je další level v sexu při které prožíváš dvojí rozkoš najednou a to s ženou a mužem. Kdo tohle nazažil na vlastní kůži, neví jaké je to posunutí v manželském sexuálním životě....po 15 letech a více.
Denda


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti