PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od tribiany »

Ahoj všem. Jsme pár z Prahy, já 39 a manželka 30 let. Já svoje sklony na sobě pozoruji už hodně dlouho. Když se nad tím zamyslím, tak už v prvním mém vážném vztahu, jsem přemlouval partnerku k sexu s dalším klukem. Ona to tenkrát vyřešila tak, ze si začala užívat jinde a mě odsunula na druhou kolej. Postupem času vztah skončil úplně. Ted jsme s manželkou spolu přes 5 let. Když jsem jí poprvé naznačil moje touhy, tak si myslela ze jsem se asi zbláznil. Nechtěla o něčem takovém ani slyšet a myslela si, že jí nemiluju, když ji navrhuju jestli by si to nechtěla zkusit s nekym jiným. Čas ubíhal a ja ji pokaždé pri sexu povídal pohádky o tom co by s kym dělala atd. Postupem času jí to začalo vzrušovat natolik, že teď ty pohádky sama vyžaduje. Ja jsem jí asi před rokem koupil jako "dárek" klícku. Byla docela mile překvapená a vždy když vyrážela s kamarádkami někam ven, tak mě s radostí zamkla. Nedávno, po našich večerních hrátkách, kdy se mi nechtěl moc postavit, mě přinutila nasadit klícku se slovy, "Když neni schopnej se postavit, nema nárok být odemčenej." Tak jsem si musel nasadit klícku, ona jí s blaženým úsměvem na tváři zamkla a poslala mě pro vibrátor, protože přeci ten večer nezůstane neuspokojená. Bylo to docela ponižující, klečet před ní a dívat se, jak se několikrát uspokojuje s pomocí růžového pulzačního "kamaráda". Sledovala mě při tom a říkala, že jí asi nezbyde nic jiného, než si najít nějakého milence, když já nejsem schopný jí uspokojit. Potom když už mela dost, se oblékla a se slovy "jdu spát, dobrou" se odebrala do ložnice. Jeste chvilku jsem tam klečet a vstřebával to, co právě proběhlo. Po chvilce jsem se oblékl a sel vyvenčit psa. Když jsem se vrátil, ta manželka už spokojeně spala. Lehnul ksem si do poslete, ale s nepohodlnou klecí mezi nohama mi nešlo moc dobře usnout. Ráno jsem musel brzo vstávat, vezl jsem auto do servisu. Manzelka vstala semnou, ale k odemykání klícky se vůbec neměla. Jen si s úsměvem hrála s kličkem který si večer pověsila na řetízek na krku a povídala jestli bych už náhodou neměl vyrazit, abych tam nepřijel pozdě. Cestou do servisu mi psala SMS. Ptala se, jak se mi jede. Když jsem auto odevzdal do servisu, domů jsem se vracel autobusem. Napsal jsem jí, že to moc pohodlné není, ale ze mi nezbývá nic jiného než počkat až mě pustí ven. A ze ted uz čekám na bus. Pondělní ranní mhd v Praze není nic moc. Autobusy jsou plné lidí co jedou do prace, nebo do školy. Vyjimkou nebyl ani ten, kterým jsem se domů vracel já. Za chvilku další SMS. Kolik je v autobusu lidí? Byl plný. Na spoustu lidí nezbyla sedačka, tak stáli v uličkách a mačkali se jeden na druhého. Na jedné zastávce přistoupila parta středoškolaček a jediné místo bylo kolem mě. Přišla další SMS. Několik vytlemených smajlíků. U mě se dostavil další ponižující pocit. Za prvé z toho, jak se mi směje vlastní žena a za druhé z toho, jak okolo mě stoji ta parta holek a vůbec netuší co mi visí mezi nohama. Klec mi začala byt těsná. Dojel jsem domů, ale odemykání se nekonalo. Musel jsem si rychle vzít věci, druhé auto a spěchat na domluvené schůzky. Nakonec se jich ten den vyvrbilo asi 5 takže domů jsem dorazil po 15hod a za chvilku mi volali ze servisu že to mám hotové. Takze zase cesta autobusem plným, tentokrat vracejících se lidí z práce. Po návratu ze servisu, seděla manželka v obýváku na sedačce a opět s blaženým úsměvem na tváři se ptala, jak se mi to dneska líbí. Popravdě jsem odpověděl že to není vůbec pohodlné a že už mě, z části od častého vzrušení a z části od útlaku klecí, pěkně bolí koule. Tomu se zasmála ještě víc. Potom ale povídá, "Jestli ho chceš pustit ven, musíš si to nějak zasloužit." Řekl jsem, že pokud mi to dovolí, udělám jí dlouhou masáž jejích sexy nohou, samozřejmě nahý a klečící. Na to odpověděla, že to je málo a že chce masáž celého těla. Tak jak chtěla, tak se stalo. Proběhla dlouhá masáž, při které jsem nezapomněl na žádnou část jejího těla a při které jsem i já skrz klec tekl vzrušením. Na konci masáže si poručila přinést vibrátor a při pozorování mého zamčeného ptáka se dvakrát udělala. Pak mě odemkla a poslala do koupelny. Ten vecer už nic dalšího nebylo a já jsem se konečně po 24hod dostal z klece ven.


Obrázek
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od Osel »

Dokonale a vzrusujici. O to vice ze ja mam na sobe klicku prave ted. Zase mi z toho vlhne spicka
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od seedLover »

Super fotka, krásně bezmocný. A ten příběh, musela to být paráda v té přeplněné MHD. Ještě tak kdyby se ti nějaká slečna přitiskla na poklopec třeba zadkem, to by asi ucítila, co tam máš :-) Třeba by se toho lekla.
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od tribiany »

V MHD to bylo zvláštní. Klec jsem na sobe neměl poprvé, ale první pokusy s ní byly vždy jen doma a vždy jen na několik hodin, co byla manželka venku. Teď to bylo poprvé co jsem byl uzamčen tak dlouho a ještě k tomu mezi dalšími lidmi. Ty holky se občas naznačily, třeba když jsme projížděli přes kruhové objezdy. Ale nevypadalo to, že by si některá něčeho všimla. Snažil jsem se, aby na mě nebylo nic poznat, ale v takových chvílích mi byla klec hodně těsná. K tomu ještě ty manželčiny pohrdavé smsky ... předevčírem mě znovu zamkla. Bylo to "jen" na 12 hodin, ale i tak si to užívala. Večer si znovu poručila celotělovou masáž. Na jejím konci se znovu několikrát udělala vibrátorem. Potom jsem ji musel poprosit aby mě pustila ven. Když mě odemkla, vzala do ruky telefon, nastavila na něm odpočet a povidá "Máš přesně 3 minuty na to, aby sis ho vyhonil, jinak jde zpátky do klece." Stihnul jsem to jen tak tak. Trochu jsem bojoval s tím jestli se mi chce, se udelat nebo ne. Ta situace byla vzrušující z onou stran. Ale pohled na ní byl v tu chvíli úžasný.
Obrázek
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od vlaji »

Krásně si to užívá, ona před tebou ležela nahá když si onanoval?
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od vinklar »

Super zážitky, závidím ti.
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od tribiany »

Včera přišla nová "klícka". Manželce se tak líbila, že mě hned zamkla. Vecer me pak provokovala v sexy prádle. Prý co za to, aby mě pustila ven. Musel jsem jí pěkně udělat jejím růžovým kamarádem. Pak mě odemkla ale dovnitř jsem nejdriv nesměl, pak mě tam pustila jen napůl a nakonec jsem zas musel ven. Dovolila mi vyhonit si ho u její kundičky.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od seedLover »

Tvá paní má posed bohyně. Líbáš její nohy, když jsi zamčený?
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od tribiany »

Její nohy líbám skoro pokaždé. Jsou děsně sexy. A jí se líbí, když mě vidí tak bezmocného.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od seedLover »

Říká ti že by si to teď chtěla rozdávat s jiným a tak? Vysmívá se ti jak jsi bezmocně nadržený? Dělá si to před tebou sama?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], bukva, Jenulka a 196 hostů