Apokalypsa

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Kundolap
Příspěvky: 41
Registrován: pát 03. bře 2017 22:40:58
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Kundolap »

Opět parádní, bude další díl brzo? Nejlepší interval byl mezi prvními díly :)
nezadany
Příspěvky: 168
Registrován: pát 02. úno 2018 1:57:28
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od nezadany »

Skvele miluji tuhle serii
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Apokalypsa

Příspěvek od kohout50 »

Super pokračování.Těším se na další díly.
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

Apokalypsa VIII.

Ráno jsem se probudil a nikdo vedle mě neležel. Nasměroval jsem si to tedy dolů, zjistit, jak se věci mají. Dům se proměnil v šukací hnízdo. V křesle osedlala Tamara Martina, díky otevřeným dveřím jsem viděl, že u kluků na posteli si zas užívá Radka s ostatníma. Tamara si mě všimla, zvedla se a chytla za ruku Martina, blížila se ke mně, byla celá ulepená od semene, její už zvětšená prsa se krásně pohybovala. Přišli ke mně a políbila mě na tvář, chytla mě za ruku a vedla mě zpět s Martinem nahorů. „Podařilo se nám domluvit věci tak, jak jsme plánovali, rozhodli jsme se s Martinem ti dát odměnu, kterou jsme ti slíbili.“ Nahoře si mě Tamara svlékla a všichni tři jsme si užili. Po akci jsme leželi vedle sebe. Tamča se na mě otočila. „S Martinem dneska zůstaneme v naší posteli, přines nám něco dobré k jídlu na oběd, díky.“ Učinil jsem tak, byl jsem brán jako pracovník, stejně tak Jindra a Leoš.

Uběhl celý měsíc a hierarchie v naší chalupě se stala součástí našeho života. Martin s Tamarou byli pár, již k sobě nezvali žádného kluka za celý měsíc, občas se stalo, že se k nim přidala Radka, my jsme pak zůstávali dole a mnuli si penisy při pomyšlení, co asi všichni tři dělají v patře. V rámci možností jsme se střídali nad Radkou, užívala si to mít přísun tolika sexu po dlouhé době, ale považovala nás za její sexuální nástroj, neměla k nám žádné city. Jedině Jindru si trochu oblíbila, stále si taky dělala zálusk na Martina, kterého se snažila lákat do své mušličky, ten její pozvání občas přijal, když si chtěl užít. Dny ubíhaly a nic zajímavého se nestalo, Martin s holkami občas zašel na naši vyhlídku na kopci, nejspíš si užít, my kluci jsme měli plno práce, jelikož jsme začali zastávat i roli domácí hospodyně.

Při jednom výletu se však ani jeden z nich nevrátil do večera, slunce již zapadalo a světla zákonitě ubývalo. Rozhodli jsme to jít prozkoumat, zda se něco nestalo. Na vrcholu kopce jsme nic nenašli, nikde nikdo nebyl. Až po zhruba hodině, co jsme křičeli do lesů a hledali náznak stop, jsme při cestě zpátky k chalupě u jednoho ze stromů uviděli mírný pohyb a chrchlání. Byl to Martin, všichni jsme se k němu rozutekli, abychom našli Martina schovaného za stromem, ležel tam, v těle měl 3 velké rány, z kterých tekl proud krve, byl zubožený a pomlácený. Nebyl čas, rychle jsme Martina vzali a pelášili do chalupy, rozhrnuli jsme dveře do společné místnosti a položili Martina na stůl. Leoš utíkal hledat lékárničku. Jindra se zatím snažil ručníčkem, co jsme používali na nádobí zastavit krvácení. Chytnul jsem Martina za ruku, ten se na mě podíval. „Unesli je, nějací.....lidé,.....ne lidé, ten virus s nimi něco udělal.....vypadali divně, jinak...“ Víc toho Martin nestihnul říct, ze ztráty krve se jeho tělo dostalo do šoku a on omdlel. Nemohli jsme mu jak pomoct, Martin nás opustil pár hodin poté. Kluci se zatím začali připravovat na pochod, připravili batohy s jídlem a pitím, chtěli za každou cenu najít naše ženy. Rozhodli jsme se za rozbřesku vyrazit.

Tři dny nám trvalo, než jsme našli stopu, ta nás zavedla do malé vesničky, měli jsme ji za opuštěnou, ale z kopce, kde jsme zařídili pozorovnu jsme zjistili, že její tři baráčky, které stojí nedaleko od hlavní silnice a tvoří spolu krytý prostor je obydlený. Zřetelně jsme viděli pohyb mužů, přibližně tak pěti, kteří tam bydleli. Tamaru a Radku jsme neviděli. Emoce nás hnaly dopředu, ale potřebovali jsme zjistit, jakou silou únosci oplývají. Byl jsem vylosován na večerní průzkum. Padla tma a já se přemístil z naší pozorovny na kopci na okraj vesnice, pomalu jsem našlapoval a mířil k domům, z kterých se zřetelně svítilo. Zastavil jsem na rohu jednoho z domů, na provizorním dvoře ve středu domů nebyl žádný pohyb. Přemístil jsem se k oknu největšího baráku a nakouknul dovnitř.

Srdce se mi zastavilo, prodělal jsem šok, co jsem uviděl. Celá místnost sloužila nejspíš jako noclehárna, zem byla pokrytá dekami a různými polštáři. Uprostřed místnosti jsem našel, co hledáme. Radka a Tamara byly svlíknuté a seděli poslušně na kolenou. Byla tam s nimi ještě třetí žena. Menší holka podobná věku Tamči, menší postavy, kulatějšího zadečku a menších prsou. Měla nakrátko ostříhané blonďaté vlasy a byla taky nahá. Všechny tři na sobě měly nějakou zelenou tekutou látku, nevěděl jsem, co to je. Okolo nich pak stálo šest postav, všechny byly zakryté dlouhým hábitem s kapucí, nebylo na ně vidět, skrz okno jsem ale slyšel společnou zpěv, nebo spíš modlitbu. Trochu jsem drknul do okna, to se beze zvuku trochu otevřelo, zřetelně jsem tak slyšel.

Skřehotavý, drsný hlas se linul po místnosti, všechny postavy opakovaly stejné fráze: „Náš spasiteli, vyslyš naši modlitbu, skrz naše těla nám propůjč tvoji plodnost, a dovol nám oplodnit tyto ženy našimi dětmi.“ Neslyšel jsem ovšem nářek žen nebo nějaký vzdor, místo toho jsem viděl pohyb rukou, jak si uprostřed místnosti Radka a Tamča společně s neznámou třetí ženou začali navzájem rukou dělat dobře. Holky měly vyholené klíny a navzájem si dráždily poštěváčky, sexuální atmosféra se dala ve vzduchu krájet. Holky byly pořádně nadržené. Všechny postavy jako jeden muž poté svlékly hábity a já se zalekl. Martin měl pravdu, nebyli to muži, virus je změnil a zmutoval jejich těla, všichni byli neuvěřitelně svalnatí, přes celé tělo se jim přes pokožku rýsovaly naběhnuté žíly zřetelné zelené barvy. Měli vypadané vlasy, jejich oči byly černé se žlutou skvrnou uprostřed. Pohledem jsem sjel mezi nohy. Martin mohl těmto zmutovaným lidem závidět. Všichni měli mezi 25-30 centimetry, jejich penisy byly jiné než naše lidské. Na pokožce penisu měli boule uprostřed se špičkou, která připomínala hrot bradavky. Domyslel jsem si, že ty hroty nejspíš dráždí poševní stěny a dělají ženám velice dobře, posléze jsem toho taky byl svědkem. Muži vykročili z kruhu k ženám, ty jim šly naproti. Moje Tamča šla k tomu největšímu. Holky si klekly a začaly jim připravovat jejich nástroje, bez žádného protestu strčily do svých lačných úst ty zmutované penisy a začaly je jazykem zpracovávat. Pohledem jsem nestíhal sledovat celou scenérii, neznámou ženu si dva vzali do sendviče, obrovskými penisy jí roztahovali její dírky, neznámá žena byla v jiném světě, skučela na celé kolo a prožívala jeden orgasmus za druhým. Občas z ní jejich ohromné penisy vyjely, jelikož z dané ženy vystříkl gejzír milostných štáv, prožívala jeden mokrý orgasmus za druhým. Na Radce mezitím ležel jeden a uspokoval ji dlouhými přírazy, zatímco ona měla po stranách dva a střídavě jim kouřila. Zaměřil jsem se na moji Tamču. Nejspíš vůdce těch mužů si jí vzal zezadu, poté si jí přemístil na sebe, Tamča na nic nečekala a začala na něm jezdit zběsilým tempem. I ona prožila přibližně tři mokré orgasmy, její gejzír štáv skončil na těle toho mutanta. Tahle scenérie trvala bezmála hodinu, a já jsem se zmohl jenom k tomu, že jsem vytáhl svůj penis z kalhot a zběsile jsem u okna onanoval.

„Je načase ukončit rituál.“ Promluvil mutant, co šukal moji Tamču. Holky si jako na povel lehly doprostřed vedle sebe, roztáhly nohy, měl jsem tak přímý výhled na jejich mokré mušličky. Oni do nich vniknuli v misionáři a zběsile je začali mrdat, jejich vrchol byl blízko. „Oplodni mě, moje všechno!“ Překřikovaly se naše zrádkyně. První tři mutanti jako jeden vyvrcholili, musela to být ohromná dávka semene. Mezitím, co se mutanti vyměňovali, jsem mohl zřetelně vidět, jak z mušliček holek teče zelená tekutina, nejspíš semeno těhle bastardů. Najednou jsem za sebou uslyšel zvuk našlapování, otočil jsem se, mířil za mnou Jindra. „Co se tam děje? Trvalo ti to, přišel jsem ti pomoct.“ Neměl jsem odvahu mu nic říct, pokynul jsem, aby se kouknul sám. Další tři z těch zmutovaných bestií už znovu plnili lidské ženy. Viděl jsem na Jindrovi ohromnou zlost, ale šok a hrůza ho uzemnily stejně jako mě. Ti bastardi se nad holkami vystřídali asi čtyřikrát, když skončili, zelená hmota byla všude, celé mušličky byly od toho hnusného semene. Holky ovšem vypadaly spokojeně jako nikdy předtím. Bál jsem se o své dítě, které Tamča nosila.

„Posloužili jste nám dobře, Tamaro, Radko a Petro. Zítra znovu po setmění se sejdeme a proběhne rituál. Umejte se, a přijdte za mnou a mými bratry na večerní hostinu.“ Promluvil ten s tím největším penisem, který se staral o Tamču. Mutanti se zvedli a vyrazili z místnosti někam pryč do jiné místnosti. Zavřeli za sebou dveře. „To bylo něco úžasného, nechápu, že jsme se jich báli.“ Řekla Radka, přitom se hladila a vytékající semeno do sebe znovu prsty zatlačovala. „Já vám to říkala, že to je s nima lepší než s mužskýma.“ Zasmála se ta nová, která se jmenuje Petra. „Ráďo, pojď se se mnou umýt, vypadá to, že se Tamča ještě potřebuje vzpamatovat z toho čísla.“ Holky se zvedly a odešly nejspíš do koupelny, Tamča tam zůstala sama, ležela a hladila se po těle. Byla už nejspíš v 5. měsíci, měla už pěkně kulaté břicho a prsa se jí zvětšila o číslo, měla je ohromné. Jindra na nic nečekal, otevřel okno a vyskočil do místnosti, přiblížil se pomalu k Tamče a chytil jí za ruku. „Tamčo, přišli jsme tě zachránit, pojd s námi.“ Zoufale ze sebe dostal Jindra. Tamara se na něj podívala a usmála se na něj, zastřeně, jako by jiným hlasem, než jsem jí znal, pak Jindrovi odpověděla: „Ty můj nechápavče, jak zachránit? Už jsme zachráněni, tvůrci nového světa se o nás postarají, budeme rodičky jejich dětí. Už teď jejich posvátné sémě mění ve mně zárodek vzniklý z lidského genu na jejich.“ Jindra nechápal, klečel vedle ní a vstřebával, co právě řekla. Tamča se usmála, vzala ho za tvář. „To vše pochopíš, můj milý.“ Jednou rukou rozepla kalhoty a na světlo vyletěl naběhlý penis Jindry. Tamča se znovu usmála, táhla ho k sobě, držela mu penis a zamířila s ním do jejího lůna. Jindra neprotestoval, nic neudělal, pysky Tamči ho obklopily, jakož i zelená hmota, která předtím vyšla z těch mutantů. Tamča si přitáhla Jindru k sobě a políbila ho. Jindra přirazil, jednou, dvakrát a potřetí, už v ní byl celý a jeho penis byl od zeleného semene. Najednou to přišlo, Tamča objala Jindru rukama a nohama, táhla ho čím dál tím víc k sobě na své tělo. Jindra se odpoutal od úst Tamči a začal křičet, zpola to byl křik plný vzrušení, který následoval křik, z kterého byla cítit bolest. „Co se to děje? Penis mě pálí a tvoje mušlička mě stahuje a drtí mě.“ Dostal ze sebe nepravidelně Jindra, když oddechoval od toho vzrušení a bolesti, tyhle dva pocity se v něm mísily, chvíli nemohl mluvit od naprostého vzrušení, které mu mušlička Tamči dopřávala, aby posléze křičel bolestí, že už nemůže. Chtěl svůj penis dostat z její mušličky, ale Tamara ho držela pevně.

Následoval dunivý zvuk, kdy dveře bouchly o stěnu. Ve dveřích stál ten mutant, vůdce s největším penisem. Usmál se a vydal se k souložícímu páru. „Tak již nás našli tvoji bývalí druzi, snad tenhle proces proměny přežije...“ Mutant se postavil za souložící pár, Jindra měl strach, věděl, že se nejspíš živý z této místnosti nedostane. Neměl, však dále čas nad něčím přemýšlet, mutant svlékl svůj jednoduchý šat a rukou si párkrát přejel po penisu. Kleknul si za Jindru, který byl držen Tamarou, ta ho pohladila po tváři a řekla mu: „Přijmi to, a budeme znovu spolu jako dřív.“ Ten mutant na nic nečekal, zarazil svůj penis do Jindry, měl ho nejspíš dost kluzký, jelikož do něj zajel velkou částí rychle. Jindrovy projevy zesílily, křičel takovým způsobem, že ztratil za chvíli hlas a jediné, co zbylo, byla otevřená ústa, z kterých nevycházel žádný křik. Smíšené pocity nejspíš zesílily, duch Jindry už byl na jiné planetě, jeho tělo prožívalo nejspíš mnohonásobný orgasmus. Mutant pokračoval hlouběji do Jindry, mocnou paží chytnul hlavu Tamary, ta se k němu naklonila víc, z jeho úst pak vyšel dlouhý jazyk, daleko delší než má normální člověk, oblíznul tváře Tamary, aby následně zasunul celý dlouhý jazyk do úst Tamary, ta si to užívala.

Hrůzou jsem z toho místa utekl do lesů.
fox9000
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 22. pro 2016 20:43:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od fox9000 »

tak to je hustej zvrat jsem zvědav jak se to vyvine
vlado1974
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 24. zář 2015 16:49:14
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1056

Re: Apokalypsa

Příspěvek od vlado1974 »

No s tim umrtim jsem si myslel ze to bude Martin, ale ze to bude takoveto vyuzleni. Nevim?
ronin
Příspěvky: 55
Registrován: pon 15. pro 2014 12:14:56
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sloužím své Paní...

Re: Apokalypsa

Příspěvek od ronin »

To je teda s odpuštěním blábol... Ty už nevíš jak dál, viď, Martinku? Ale prvních pár dílů bylo dobrých, opravdu. V nejlepším přestat.
gremko
Příspěvky: 58
Registrován: stř 29. lis 2017 18:12:14
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od gremko »

Ved to bol urcite iba sen, prebudi sa a bude rad ze ma s kym sukat a nebude uz nikomu nic zavidiet :-)
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

ronin píše:To je teda s odpuštěním blábol... Ty už nevíš jak dál, viď, Martinku? Ale prvních pár dílů bylo dobrých, opravdu. V nejlepším přestat.
Ahoj ronine, příběh už byl dávno vymyšlený a tohle jsem měl v plánu už delší dobu zapojit. Není to klasický příběh, co si zde můžeš přečíst a chápu, že se ti to nemusí líbit. Další díl tedy už nečti a vychutnej si občas 1-7.
diviak
Příspěvky: 9
Registrován: pon 20. bře 2017 18:52:35
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od diviak »

noooo tak ako ...som prekvapený. Neviem či pozitívne či negatívne...uvidime.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: horacio a 202 hostů