Apokalypsa

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
SickTheCuck
Příspěvky: 26
Registrován: stř 18. kvě 2016 22:21:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=497

Re: Apokalypsa

Příspěvek od SickTheCuck »

Vazne skvela povídka, budu se tesit na pokracovani. Jedna z nejlepsich co jsem cet
petrpetr528
Příspěvky: 259
Registrován: stř 12. lis 2014 22:03:39
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od petrpetr528 »

Krásná vzrušující povídka
catlike
Příspěvky: 39
Registrován: pon 24. dub 2017 21:58:58
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1258

Re: Apokalypsa

Příspěvek od catlike »

Jsem zvedavej jestli ta rajda jiz je v tom
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

Děkuji zase za pozitivní reakce. Už mám připravené další dva díly. Z důvodu velkého množství nápadů jsem se rozhodl, že příběh bude mít více než 5 dílů. Takže je jenom na vás, co to čtete a nezanecháte žádný ohlas/konstruktivní kritiku, abyste sem zanechali aspoň krátké hodnocení a podnítili mě k poslání dalšího dílu.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od vinklar »

Moc pěkně se to rozjíždí. Už se těším na pokračování.
SickTheCuck
Příspěvky: 26
Registrován: stř 18. kvě 2016 22:21:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=497

Re: Apokalypsa

Příspěvek od SickTheCuck »

Aj priateľka je z poviedky nadšená :) Krásna fantázia, nebránila by som sa dať jej reálnu podobu. A k tej kritike - som naozaj náročný čitateľ, no text som zhltla jedným dychom. Teším sa na každé jedno pokračovanie, len tak ďalej! :) /A
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

Apokalypsa III.

Následující tři dny probíhaly jako v mlze. Ráno jsme všichni tři vstali a starali se o chod chalupy. Já s Jindrou jsme se starali o přísun vody a potravy, opravovali jsme plot a další příslušenství chalupy. Tamara se starala o stravu a Martina, aby co nejdříve byl zdravý. Večery pak pokračovaly v duchu střídání se nad Tamarou, která si to užívala a křičela slastí na celou chalupu. Večerní sexuální hrátky zanechali po chalupě hmatatelnou stopu po sexuální atmosféře. Letmé dotyky mezi Tamarou a Jindrou přibývaly. Ona ho občas chytla za penis, nebo ho políbila na tvář a dráždila ho. On ji občas chytil za prso, když myla nádobí nebo jí dráždil mušličku přes tepláky. S mírnou žárlivostí jsem to přecházel. Napadlo mě, že Martin už o tom musí vědět a bál jsem se, jakou reakci to na něm zanechá. Čtvrtý den již Martinovi odezněla horečka a už byl ve stavu, kdy nás jeho nemoc neohrožovala, přesto ještě zůstal v posteli.

„Jindro, měl by ses přesunout zpátky k Martinovi do pokoje.“ Pronesl jsem, když jsme u snídaně probírali plán na další den. Reakce na můj pokyn nebyla přívětivá, ale ani jeden z nich mi neodporoval. Tamara se na mě mračila, ale to byla jediná reakce, které jsem se dočkal. Jindra mě uposlechl a na večer si lehl zpátky k Martinovi do pokoje. Já pak v patře ve společném pokoji se dožadoval milování, Tamara mě ovšem odpálkovala, že dneska nic nebude. Proběhla má žárlivá scéna a následně jsme oba skončili pod svojí vlastní dekou, každý na své straně postele. Tak jsme i usnuli. Druhý den ráno nebyla v chalupě dobrá nálada, Jindra to vnímal a rozhodl se, že dneska půjde na celodenní lov. Po snídani se sebral a odešel, chtěl nám tím nechat prostor, abychom se s Tamčou usmířili.

„Jak chceš takhle dál pokračovat, Tamčo?“ Snažil jsem se rozvinout konverzaci a vyjasnit si naše stanoviska. „Já nevím, jsme tady, na konci světa a lidstva, a jediná má myšlenka je, že bychom se všichni čtyři měli starat jeden o druhého.“ Odkašlala si Tamara a dodala: „Navíc, měl bys asi vědět, že mi došla antikoncepce, už bezmála 2 měsíce nejsem chráněná.“ To mě rozlítilo, vrátily se mi všechny myšlenky, jak do ní Martin a Jindra pumpovali litry semene do jejího lůna a Tamara si to užívala. Zčervenali mi oči: „Proč?“ Pronesl jsem a mrštil jsem talířem o zem, ukápla mi slza. Nečekal jsem na reakci, oblékl si bundu a šel se provětrat a pracovat na plotu, který jsme dodělávali. V hlavě se mi při práci ronilo mnoho myšlenek, zbraně jsem měl schované já, myslel jsem na vraždu, vyhození Jindry a Martina, dokonce i Tamary. Hněv mě po fyzické námaze přešel a já se utvrdil v myšlence, že povolím si občas Tamče užít se všema, ale já budu ten hlavní, co tu bude vést domácnost a já budu ten, kdo bude rozhodovat, kdy se podělím o můj majetek a kdy ne. Blížil se čas oběda a já chtěl své stanovisko přednést Tamče, pořád jsem jí miloval a trojka s Jindrou se mi líbila, dokonce se mi líbily i doteky jeho na mém těle. Prošel jsem podél chalupy a zadním chodem vstoupil do chalupy, sundal jsem si bundu a boty, a mířil do společné místnosti, která se skládala z rohové kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Jak to tak bývá, zadní vchod byl postaven níž, takže člověk, aby se dostal do společné místnosti, musel vyjít přibližně deset schodů. Naproti vchodu pak byla vidět rohová kuchyně. Vyšel jsem polovinu schodů, když už jsem zřetelně viděl na konci místnosti, jak je Tamara opřená o kuchyňskou linku, a za ní stál Martin! Třel se předkem o zadeček Tamary, jednou rukou ohmatával prsa přítelkyně, druhá ji držela za krk. Rozklepal jsem se a nebyl schopný akce, Ani jeden o mně nevěděli.

„To si myslíš, že jsem neslyšel, jak jste si užívali, když jsem byl nemocný?“ Ptal se Martin. „Tohle bychom neměli dělat, Martooo.“ Protáhla vzrušením Tamara poslední samohlásku. Otočil si jí a hned jí chytil kolem krku, přitáhl si její rty na své. Chabě se bránila, zvlášť když tlačil svůj jazyk mezi její zuby. Druhá ruka zvolna sklouzávala po jejích zádech níže, až přistála na jejím zadečku. Přerušil na okamžik polibek, aby mohl říct. “No tak, zlatíčko, však se ti moje péro líbí, chceš mě jako všechna péra v téhle chalupě, ale moje nejvíc.“ Nebylo vidět, že by s ním spolupracovala, ale spíše, že se snaží vykroutit. Pak ale z ničeho nic se přestala bránit. Chtěla něco říct, ale Martin byl rychlejší. Znovu se přisál a jejich jazyky se spojily a ochutnávaly své vnitřky. Teď byla i ona aktivní. Oba předváděli divadlo polibků a horlivého vzdychání, jak byli vzrušení. Už se tolik nebránila, Martin toho využil a jeho ruce sestoupily až na její pevný zadeček a začaly hníst obě půlky. Viděl jsem, jak jeho naběhlý penis teďka krouží okolo lůna mého pokladu. Povolil sevření a přimáčkl jednu ruku na její bříško, směřoval dolů a přes tepláky začal Tamaru vzrušovat ještě víc. Poté nadzvedl gumu kalhot a jeho ruka našla cíl, který hledala. Oba se chvěli čím dál víc, slabě skučeli, pohyb jejich klínů se zrychloval, Tamara nezůstávala pasivní a tlačila svůj klín naproti ruce, která jí uspokojovala. Měla zavřené oči, prudce vzdychala a nechala si od něj všechno líbit. Oči měla pevně zavřené, tvář celou rudou a jeden orgasmus následoval za druhým. Martin se činil a kdo ví, zda už také nebyl blízko svému klimaxu. Vmžiku opustil jeskyňku mé přítelkyně, otočil Tamaru a sundal jí kalhoty. Martin posléze spustil své kalhoty dolů a já tak z boku konečně naplno mohl vidět jeho chloubu. Byl to macek, který byl o něco větší než můj penis, ale šířkou byl dvakrát takový jak můj a Jindry. Martin na nic nečekal a vnořil svůj penis mezi půlky mé přítelkyně, ta se nebránila, šla mu zadečkem naproti. Nejdříve to šlo ztuha, Tamara nebyla na takovou šířku zvyklá, skučela a oddychovala. Po chvíli, co si její mušlička zvykla na rozměry údu Martina, rozjel zběsilé tempo. Nebral na nic ohledy, chtěl se co nejdříve vykropit do Tamary. Vyhrnul jí tričko a chytil pohupující se prsa mé přítelkyně, silně je mačkal a hrál si s nima, zatímco tvrdě přirážel do jejího lůna. Překvapilo mě, že neměla kalhotky ani podprsenku, přes den Tamara normálně spodní prádlo nosila. „Panebože, jseš skvělej.“ Chroptěla Tamara a povzbuzovala Martina. Jeden vrchol následoval další, který byl větší než ten předchozí. Nevím, kolikrát se Tamara udělala, ale byl to nespočet orgasmů. Konečně došel k vrcholu i Martin, tvrdě přirazil a nechráněné lůno mé přítelkyně spolykalo všechno jeho semeno.

Bylo na čase zmizet, potichu jsem odešel znovu ven, kde jsem strávil nějakou hodinku času, když jsem bludně kroužil okolo zahrádky a plotu. Poté jsem našel odvahu konečně se vrátit do chalupy.

V chalupě mě přivítala vůně oběda, usměvavá Tamara a Martin, který seděl u krbu zachumlaný v dece. Tamara se na mě usmála a přiřítila se ke mně, vlepila mi obrovskou pusu a omlouvala se za své chování večer a ráno. Chtěla si se mnou po obědě promluvit. Martin mi nabídnul místo vedle sebe, začal se vyptávat na situaci okolo chalupy a co se dělo. „Byl jsem úplně mimo, brácho, vůbec nevím, co se dělo.“ Usmíval se na mě ten lhář. Jeho afektovaného chování jsem přešel a začal vyprávět, co vše se za celé dny zvládlo udělat. O Jindrovi a naší trojce jsem samozřejmě pomlčel. Martin si po obědě šel lehnout, asi ho unavilo, jak bušil do mé nechráněné přítelkyně. Parchant.

Když jsme zůstali sami, sedli jsme si na pohovku a otevřeně, zas ne tolik, jelikož jsem o poledním incidentu nic neřekl, jsme si promluvili. „Moc se ti omlouvám za mé chování, ale chtíč mě dostal a mrzelo mě, že se k nám Jindra nepřidá, zvykla jsem si na naši trojku.“ Začala Tamara. „Nemám žádný problém s tím, abychom přestali, ale bojím se, jak to vezme Jindra, aby od nás neodešel. Je to šikovný pracovník a přítel.“ O incidentu s Martinem mi ovšem neřekla. „Jsem jenom tvoje, nechám rozhodnutí na tobě.“ Nakonec dodala Tamča. Dala mi tu nejzamilovanější pusu, kterou jsem za poslední dny zažil, a poté odešla umývat nádobí. Ještě mě vydráždila poznámkou, že se těší na večer a na mojí chloubu, kterou miluje nejvíc ze všech, co zažila.

Navečer se do chalupy vrátil Jindra. Martin celý večer prospal, takže se k nám na večeři nepřidal. Jindra vyprávěl, co nového v perimetru, co viděl, co chytil. Atmosféra byla uvolněná a já začal přemýšlet, jestli nepovolit, aby se k nám dneska přidal. Jindra se ovšem nezeptal, po večeři se omluvil a šel si lehnout k Martinovi. Tamaru jsem tak po dlouhé době měl sám pro sebe, přestože se mi ježily chlupy na krku, když se mi v hlavě opakovala akce z oběda.

Tamara si mě odvedla nahoru do sprchy, věnovala se mi velice důkladně, všude mě namydlila a postarala se o moji očistu, dokonce mi i ve sprše vykouřila a vše spolykala. Poté jsme se přemístili do našeho pokoje, střídali jsme spolu několik poloh, ale Tamča nedosáhla tolika orgasmů jako s Martinem, ztěží se udělala jednou, když jsem jí vykropil lůno. Cítil jsem totiž, že můj penis Tamaru tolik nenaplňuje jako jindy, byla roztažená ještě od polední akce s Martinem. Do zadečku mě nepustila. Přesto jsem byl šťastný a usnuli jsme v objetí, když mi řekla, že mě miluje.

Ráno jsem se probudil s bolestí hlavy, dehydratací a silnou zimnicí. Cítil jsem to na sobě a poléval mě studený pot. Jsem nemocný.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Apokalypsa

Příspěvek od pepe »

Je to dokonalé prosím pokračuj netrpělivě čekám na každý díl.
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Osel »

Vzrusujici povidka dneska jsem to v noci precetl a dost me to vzrusovalo. Cim dele si ctu povidyk tady na webu tim vice jsem presvedcen ze jsem kandaulista a potrebuju vedle sebe nevernou pritelkyni
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Apokalypsa

Příspěvek od diner22 »

noo, tak jak se to vyvine ?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Jenulka, ota65 a 206 hostů