Hra na kam až to necháš zajít. (smyšlená)

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
dckandaul
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 44
Registrován: úte 25. črc 2017 7:11:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra na kam až to necháš zajít. (smyšlená)

Příspěvekod dckandaul » pát 02. bře 2018 22:14:56

Naprosto luxusnízážitek/povídka/. Diky za to

poslusnymuz74
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 127
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Hra na kam až to necháš zajít. (smyšlená)

Příspěvekod poslusnymuz74 » sob 03. bře 2018 8:32:16

Krasna povidka.Diky.

moje1
Prispevku v tematu: 4
Příspěvky: 32
Registrován: ned 12. úno 2017 4:50:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1292
Bydliště: Ústí nad Labem

Co dělat, když ona nechce? (smyšlená)

Příspěvekod moje1 » ned 04. bře 2018 4:50:24

Smyšlená. Nebo že by?

Moje žena Jitka je krásná, střední postavy, žádná hubeňoura ani tlusťoška, má dlouhé zrzavé vlasy do půli zad. Prsa má pěkné macaté velikosti číslo čtyři, s krásnými bradavkami, které v případě podráždění vyčnívají o centimetr z dvorců. Dole je vyholena do hola a kundičku má krásně šťavnatou a růžovou jak broskvičku. Co na ní nejvíc miluji, je její zadek. Je spíš větší, tvarovaný do tvaru srdce a při chůzi se nádherně vlní. Zpočátku byl život s ní jedním dlouhým stavem vzrušení, ale po nějaké době začal její zájem o sex upadat. Byla chladná, často jsme byli i dva měsíce bez sexu, s obvyklými výmluvami, že je příliš unavená nebo má bolesti hlavy.

Nedostatek pohlavního styku byl neustálým zdrojem manželských konfliktů, které obvykle končí tím, že se omlouvám, zatímco ona pláče. Jitku miluji a podvádět jsem jí nechtěl a tak jsem svojí ruku seznámil lépe se svým tělem, tedy penisem. Většinu víkendů trávím s kámošema buď v hospodě nebo sledováním fotbalových zápasů u nich doma na televizi. Naposledy jsem šel k Petrovi sledovat fotbal, zatímco Jitka říkala, že se bude na zahradě u bazénu opalovat a mě bylo jasné, že bude nahá. Rozloučil jsem se s ní polibkem a využil příležitosti, abych ji vzal za zadek a přitáhl jí k sobě. Chichotala se, ale odtáhla mě pryč, když jsem začal mačkat i její prsa řekla "hej, nic nebude, možná se pobavíme, až se vrátíš domů." Zklamaně jsem přikývl a cítil, jak mi stojí, že jí chci. Ještě jsem zkusil navrhnout, že nikam nepůjdu. Ona ale chladně řekla, že bych měl jít.

U Petra mě čekalo nemilé překvapení, blbla mu televize a tak jsme spíš pili pivo, než sledovali zápas. Po šesti pivech a když bylo jasný, že televizi nerozchodíme, jsem Petrovi nabídl, že půjdeme ke mě domů, kde dokoukáme zápas. Venku jsme ještě potkali mého druhého kámoše Tondu, který měl zpoždění. Nasedli jsme do auta a odvezl jsem je do mého domu. Požádal Jsem je, aby počkali na verandě a šel se ujistit, že Jitka je v pohodě, když se budeme dívat na hru. Ležela nahá na přikrývce a nebyla přikrytá. Vystavovala své nahé tělo. Snažil jsem se jí probudit a říct jí o své návštěvě, ona byla rozespalá a mumlala něco nesouvislého. Když byla taková, bylo velmi obtížné jí probudit. Snažil jsem se vytáhnout přikrývku, abych jí zakryl, ale ona jen křičela a zůstala ležet. Rozhodl jsem se, že ji nechám spát, když budeme sledovat hru. Byl jsem trochu frustrovaný z toho, že nechtěla vstát a že se neptala, kde jsem byl tak dlouho.

Šel jsem k verandě a držel prst na rtech na znamení, aby kámoši byli potichu. Vešli do domu a nevím, co mě to napadlo, ukázal jsem jim směrem k oknu, za kterým venku u bazénu spala nahá Jitka. Zírali na ni a Petr řekl "zatraceně, s tou bych to dělal kdykoliv.," Vždycky měl pro mojí ženu slabost. Zapnul jsem jim televizi a šel udělat do kuchyně občerstvení. Když jsem se vrátil, oba hleděli na kozy mé ženy. Jitka se převalila na bok a prsa se krásně přitulila k sobě. Její vzpřímené bradavky se napínaly a jakoby volaly, že chtějí polaskat. Nejdřív jsem byl trochu rozrušen z toho, jak na ní civí. Bylo vidět, jak se jim líbí, jak ji chtějí. Pak jsem zjistil, že mě to vlastně nepobuřuje, ale vzrušuje. Nedal jsem na sobě nic znát a začali jsme sledovat zápas v televizi. Fotbal stál za prd a tak jsme pili alkohol a mluvili o všem možném. Dost jsme se nasmáli.

Když zápas skončil, posilněn alkoholem, jsem se odvážil a řekl Petrovi a Tondovi, že jim udělám malou show, pokud mi slíbí, že o tom budou mlčet jako hrob. Okamžitě souhlasili. Vzal jsem je opatrně ven k Jitce a dovolil jim, aby si pěkně z blízka prohlédli její nádherné tělo. Opatrně jsem jí dal ruce od sebe, aby byla vidět její dmoucí ňadra. Mírně se pohnula, ale nevzbudila se. Tondovi oči vypadaly, jako že mu každou chvíli vypadnou z důlků.

"Chci si na ně sáhnout," prohlásil Petr. Za normálních okolností bych ho musel chytit a vyhodit z domu, ale tohle nebyla normální situace. Souhlasně jsem přikývl. Petr nedočkavě popadl prsy oběma rukama a jemně je masíroval. Jitka vzrušeně zasténala a prsy šla vstříc laskání. Ve spánku Jitka chladná nebyla. Petr se naklonil a nasál jednu z jejích dlouhých vzpřímených bradavek. Chtěl jsem ho zastavit, ale nemohl jsem, aniž bych probudil svou ženu. On pokračoval a mnul jí bradavky prsty téměř minutu, než zamumlala a lehce se pohnula.

Tonda si jakoby mimochodem hladil zřetelnou bouli na kalhotech. Petr měl v šortkách ruku a zvedl se a sklonil se nad Jitkou a pokračoval v laskání jejích prsou. Já byl těsně vedle, měl jsem bolestivou erekci, protože můj nejlepší přítel se právě dotýkal prsou mé manželky.

Petr začal ústy laskat jednu z bradavek, zatímco volná ruka klouzala směrem k rozkroku. Jemným tlakem zatlačil na kundičku a Jitce se instinktivně roztáhly nohy od sebe. Petrovy prsty se osmělili a začali jemně masírovat její kundičku. Jitka se lehce kroutila a vydechla s malým zasténáním. Petr zvedl hlavu, podíval se na mě a šibalsky se usmíval. Přestal sát Jitky kozy a přešel dolů k bokům a zcela odhalil její mokrou kundičku. Tonda po něm převzal práci na bradavkách mé ženy, hladil je a měl obrovskou erekci.

Petr klečel na kolenou a hrál si s jeho velkým ptákem a druhou rukou s kundou mé ženy. Byl jsem z toho nervózní a zároveň vzrušený. Rozhodl jsem se a nabídl svou manželku přátelům. Odložil jsem své šaty a protože u ženy nebyl žádný prostor, tak jsem si vzal židli a sedl si na ni opodál, abych vše dobře viděl, zatímco oni měli cestu k ní volnou. Jitčina oholená kundička byla zakryta Petrovou hlavou. Její hlava byla nakloněna dozadu a sténala. Určitě je částečně při vědomí, obával jsem se, že se každou chvíli probudí a začne rozvodové řízení.

Tonda stál a opřel svůj velký penis o rty mé ženy. Nejprve otočila hlavou, on ale vydržel, dokud nezačala dávat polibky na jeho žaluda. Zanedlouho měla žaluda v ústech a sála ho a olizovala. Byl jsem v šoku, když jsem si uvědomil, že její oči jsou otevřené, že už nespí. Petr si také uvědomil, že Jitka je vzhůru a ochotně snáší jejich laskání a tak jí beze slova do široka roztáhl nohy, nasadil žaluda na kraj kundičky a zasunul do ní celého ptáka. Ona vydechla a přestala kouřit Tondu a zašeptala "ach, Petře. Jsi tak velký, kurva, Petře." Když ji převrátil na sebe, osedlala si ho jako koně a vytáhla Tondovo dlouhý péro a začala mu ho honit.

Já to nevydržel se jen koukat a tak jsem šel k ní, klekl si vedle a líbal, lízal a nasával její nádherné bradavky, zatímco šukala Petra a honila Tondu. Byla pěkně vzrušená, když řekla "Tondo, to jsem nevěděla, že máš tak velkýho ptáka a lapala po dechu." Mezi tím se zuřivě napichovala na Petrovo klacek. "Ach, miluju to, když mě šukáte, vy prasáci." Její výkřiky byly utlumené tím, že Tondovo penis plnil její ústa a bránil jí v artikulaci. Pak bylo vidět, jak Tondovi ztvrdly koule, přidržel Jitce hlavu, aby se mu nevysmekla a cákal své sperma do jejích úst. Ona spolykala každou kapku a očistila ho před tím, než ho prázdného vytáhl.

Petr ji převrátil, takže sjí šukal jako fenku pěkně zezadu. Klekl jsem si na polštář vedle ní a položil jsem si péro před její obličej. Občas mi olízla žaluda, ale moc jí to nešlo, protože tato poloha pro ni nebyla moc pohodlná, Petr jí tvrdě šukal. "Máš rád můj penis, nebo ne, Jitko?" Zeptal se Petr. "Chceš naplnit kundičku, že?"

"Ach, Petře, miluju tvůj velký ocas, je tak silný," vykřikla. "Prosím tě, kurva Petře, potřebuju, abys mě držel kurva, miluju to, když mě šukáš." V tomto okamžiku sebou škubla, celá se začala klepat a ztratila se v orgasmu. Byl jsem frustrovaný z toho, že jsem tak vzrušený a dosud jsen necákal. Jak jsem o tom přemýšlel, Petr křikl, "bože, já se chystám," vytáhl ho z kundičky mé ženy a rychle vstal a vrazil jí ho do pusy. Okamžitě obtočila rty kolem jeho tlustého žaludu a on jí naplnil ústa spermatem. Ona se mu po celou dobu dívala do očí.

"Polykej, zlato," řekl. "Do poslední kapky." Ona souhlasila a stále sála jeho měknoucí mužství. "Mmm," labužnicky zasténala. "Miluju tě, Petře." Petr se odvrátil a Tonda opět vzrušený rychle přistoupil, aby ho nahradil. Jeho štíhlejší, ale mírně delší nástroj byl opět připraven k akci. Jitka ho chytla za koule a druhou rukou mu přetahovala žaluda a řekla uznale " velký chlapec." Pak ho vzala do úst a kouřila ho. Dostal jsem se za ní, zvedl jsem jí boky a ona klesla na všechny čtyři, abych jí mohl ošukat. Konečně přišla řada i na mě. Roztáhla pysky a já konečně zasunul a začal přirážet.

Ona nečekaně řekla:"Tondo, ty ho máš tak dlouhýho,"zatímco já jí šukal pěkně tvrdě, kozy jí lítaly sem a tam. "Tondo, chci, abys do mě strčil to svoje dlouhý péro". Prohlásila nadrženě a olízla mu špičku žaluda. "Prosím, jsem kurva, Tondo, chci tě cítit uvnitř." Tonda se podíval na mě a čekal, jestli ho pustím do kundičky mé vlastní ženy. Mě se nechtělo.

"Zlato," řekla mi Jitka. "Pojď sem a dovol mi, abych ti vykouřila ptáka."Jsem tvoje kurva."Prosím, miláčku, potřebuji cítit Tondu uvnitř mě." Pokorně jsem poslechl a Tonda převzal mou pozici a jeho pták převzal štafetu.

"Ach ano, to je ono, mrdej mě, Tondo," vykřikla. "Cítím se tak dobře!" Nasadil jsem žalud na její rty a ona mi olízala celé péro. Přelízla ho sem a tam, když ji Tonda projížděl, ale já se držel a oddaloval stříkání. Ona tlumeně zasténala, když jí Tonda vystříkal.

Petr byl po krátkém okamžiku opět připraven, postavil se vedle mě. Jitka si klekla a v jedné ruce držela můj a ve druhé Petrův penis. Podívala se na Petra a řekla:"Je tu můj oblíbený čůrák," a začala nás oba honit. Mě se nezadržitelně blížil výstřik, už to nešlo oddálit. Pocákal jsem Jitce celý obličej a spermií stékalo na prsa. Byla překvapená, kolik ho ve mě bylo. Podívala se na Petra a chtěla po něm přidat jeho dávku na prsa. Asi po minutě jí postříkal i on.

Nevím, kde se to v ní vzalo, asi jak byla vzrušená, začala si rukou nabírat Tondovo vytékající semeno z kundy a roztírala ho po svém obličeji a kozách, až ho smíchala s Petrovo a mým. Koukala se mi u toho do očí, vrněla jako kočka a labužnicky ten mix ochutnávala. Kluci mezi tím odešli. Jitka byla krásně uvolněná, přirozená a šťastná. Přitáhla mě k sobě a začala mě líbat a přitom mě tiskla na sebe. Já cítil v puse cizí sperma na jazyku a na svých prsou. Tahle situace mě nečekaně vzrušila. Jitka si také všimla mojí nečekané tvrdé erekce a rovněž jí to vzrušovalo. "Se ti líbí, že jsem použitá, rozmrdaná", řekla rázným a vzrušeným tónem. Nečekala na odpověď a řekla:"vyšukej mě jako děvku". Přirážel jsem rychle a tvrdě, cítil jsem vůni cizího spermatu a to mě dovádělo k šílenství. S posledním přírazem jsem naplnil i já Jitčinu kundičku. Nechal jsem ho uvnitř, dokud úplně nezvadl. Mezi tím jsme se líbali a vyměňovali si sliny smíchané se zbytkem spermatu. Každý polkl svůj díl. Jitka po posledním loku řekla:"Na něco si zapomněl miláčku" a ukázala prstem na kundičku, ze které vytékal mrdkomix. "Udělej to pro mě, vylízej všechno, vyčisti mě", vzrušeně prosila. Já potěšen jejím zájmem a o její nenadálý zájem o sex, jsem začal slízávat vytékající bílou slanou tekutinu. Jitka si nabírala do ruky a roztírala si to po klitorisu a podbříšku. Hlasitě vzdychala a říkala: "lízej, polykej, chtěl si mě nechat omrdat kámošema, tak teď po nich ukliď ty prasáku". U toho mě držel za hlavu a naváděla mě na místa, která chtěla očistit.

Když byla očištěná, zvedla mi hlavu a chtěla se líbat. Bylo to vzrušující a nemravné. Jazyk mi strkala až do krku a jakoby pátrala po zbytcích spermatu. Pak začalo být venku chladno a tak jsme šli do domu, kde se mi svěřila, že už dlouho měla touhu poznat sex s více muži a já coby pozorovatel byl u toho. K tomu ochutnávání spermatu řekla, že jí to v tu chvíli přišlo samozřejmé a jak byla vzrušená, byly zábrany pryč a jí sperma zachutnalo. Po mě to chtěla jako důkaz, že jí miluji. Nakonec i já přišel této tekutině na chuť. Od té doby je Jitka zase rajda, která chce pořád šukat a Petr s Tondou k nám chodí často a ne na fotbal v televizi.

jandak
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 13
Registrován: pát 02. bře 2018 19:28:40
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra na kam až to necháš zajít. (smyšlená)

Příspěvekod jandak » ned 04. bře 2018 9:33:18

Úžasný. Úplně se mi při čtení postavilo péro


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 1pavel7, embryo a 11 hostů