Dovolená?

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
ZeZivota
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. čer 2017 8:22:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Dovolená?

Příspěvek od ZeZivota »

Jmenuji se Lucka, je mi 27let, díky aerobiku, který aktivně dělám 10 let jsem taky atraktivní a tím pádem i zvyklá na obletování mužů. Začátkem tohoto léta jsem se po dvou letech chození s přítelem rozešla z důvodu jeho nevěry - ikdyž mám sex hodně ráda. Dost mě to ranilo a muži v mých očích klesli na dno. Toliko k úvodu.
Bylo léto, já se vrátila od kamarádky, kde se grilovalo a pilo vínečko. Protože jsem byla stále sama, zalezla jsem do postele, zapla notebook a vytáhla z pod polštáře svoji oblíbenou vibrační hlavici. Zavítala jsem na ********** a při brouzdání po galeriích jsem si dělala dobře. Ze zajímavosti jsem klikla na seznamku a zaujal mě tak jeden velmi nezvyklý "inzerát". Stálo v něm : "Dobrý den, hledám dominantnější a pohlednou dívku či ženu, která by se ráda nechala pozvat na společnou dovolenou do Egypta do luxusního hotelu all inclusive na 10 dní. Je mi 31let, sportovní postavy. Jelikož nemám čas na vztah, hledám tímto způsobem odpočinkovou dovolenou, kde můžu úplně vypnout a jen relaxovat a poslouchat. Vše je hrazeno."
Díky vínu nebo té dráždivé věci v mém klínu mě ten inzerát zaujal, a ikdyž jsem nikdy na žádný inzerát nepsala, udělala jsem výjimku. Poslal jsem mu fotku a k tomu celkem rázný text, protože jsem na muže byla stále naštvaná. Moje odpověď vypadala nějak takhle : "Takže si tu chce někdo hrát na zlobivého kluka jo? Vůbec mě nezajímá, jaké máš choutky. Jsem nadržená a na muže naštvaná, na dovolené jsem letos ještě nebyla - tak bych to mohla spojit. Absolutně bez závazků a žádné podmínky z tvé strany! Ani se tě neptám, protože je to stejně zbytečné. Pokud máš zájem, dojdi zítra do kavárny XY v 18:00." Poté jsem si to krásně udělala a šla spát.
Ráno po probuzení jsem si s mírnou bolestí hlavy uvědomila to, že jsem někomu odepsala na inzerát. Ale říkala jsem si, že z toho nic nebude. Otevřu amatery a vidím tam nový vzkaz. Od Petra - tak se mi představil. Prý jsem ho zaujala a dnešní setkání platí. Přiložil svoji fotku, na které jsem poznala, že se sportovní postavou nelže, navíc vypadá celkem symapticky. Trochu jsem znervózněla, ale pak si řekla "ale co, ať má chlapec co chce mít!".
Na večer jsem se připravila v sexy oblečku, krátkých šatech a lodičkách. Vlasy načesané nahoru. Kundička mi začínala vlhnout, když jsem si připadala jako nějaká lehká holka. Řekla jsem si, že mu to ale jen tak lehce nedaruju...
Došla jsem do kavárny a rozhlédla se. Mezi tím ke mě od vedlejšího stolu přistoupil pohledný muž, představil se jako Petr. Políbili jsme se na přivítanou a sedli si ke stolu. Zeptala jsem se, zda jeho nabídka je opravdová. Řekl, že ano. Ptala jsem se na další detaily, mezitím co jsme pili kávu. Vzájemné sympatie tak určitě byly, ale chtěla jsem si zanechat odstup a chladnou hlavu. Dle jeho vyprávění hledá ženu, kterou by mohl na dovolené sloužit jak v posteli, tak mimo ni. K jakýmkoliv přáním - to jsem si ještě jednou nechala potvrdit. Zkrátka ji pouze poslouchat, ona jej bude řídit. Když vykládal dále, představa takové jeho bohyně se mi začínala velmi líbit. Mohla bych se aspoň nad muži konečně povznést. Dokonce mi z toho bylo v klíně hezky teploučko.
"Dovolil jsem si Vám donést dárek, snad jsem to podle fotky trefil" - a podával mi malou dárkovou taštičku. Pohlédla jsem dovnitř a byly tam luxusní značkové kalhotky. To mě potěšilo, přisedla jsem si k němu a zatím co do ucha jsem mu pošeptala děkuji, rukou jsem zajela pod stůl do jeho rozkroku a přes kalhoty mu pohladila jeho péro. Byl z toho hned tvrdý, což je dobře - je nadržený a to se bude hodit.
Asi si je půjdu zrovna teď vyzkoušet, řekla jsem mu. "Pokud to myslíš všechno vážně a chceš, abych byla tvoje bohyně, půjdeš teď na pánské záchody a zatím co si budu já na dámských zkoušet nové kalhotky, uděláš se hezky do mých" a nenápadně jsem si začala stahovat mé, teď už krásně vlhké kalhotky. "Počkáme se na chodbičce u záchodů, ale já dlouho čekat nebudu!" dodala jsem. Petr jen přikývl, asi taky nečekal takový nástup. Kalhotky si vzal a zvedal se od stolu. Šli jsme spolu k toaletám. Na dámách jsem šla do kabinky, vyhrnula šaty a začala se hladit. Tyhle představy mě začaly silně vzrušovat. Trochu jsem se zapomněla, tak jsem si nasadila nové kalhotky, které mi krásně sedly a vyrazila ze záchodků.
Na chodbě už čekal Petr s rukou za zády. Přistoupila jsem k němu na pár centimetrů. "Splnil jsi co jsem po tobě chtěla? Myslíš to všechno vážně?". Odpověděl "Ano madam" a podával mi v ruce kalhotky, které byly celé mokré a nahoře byly bíle fleky. "Hodný, takhle jsem si to představovala. Tyhle kalhotky ti nechám na památku, přece bych se s nimi nešpinila. Ale ty bys mohl!" Vzala jsem za čistý okraj kalhotky, přiblížila k jeho ústům svoje, jako bych ho chtěla políbít. Jakmile otevřel ústa, začala jsem mu tam dávat tyhle zneužité kalhotky. Ani moc neprotestoval a jenom držel. Můžu si s ním dělat asi opravdu cokoliv, blýsklo mi hlavou.
Až měl v puse celé mé postříkané kalhotky, zavřela jsem mu pusu, popřála dobrou chuť a šli jsme zpátky ke stolu. Tam jsem ho chvilku ještě trápila, mlčky seděl a díval se na mě, já dopíjela kafe. Jak jsem jej dopila, dovolila jsem mu kalhotky vytáhnout a ať si je schová zase na někdy jindy.
"Jsme tedy domluveni, odlet je za 14dní, taxi pro mě pošleš, budeš čekat na letišti. Tady jsou mé údaje kvůli letence. Budeme ve spojení přes amatéry, nechci ti dávat mé číslo" a zvedala jsem se od stolu. On se gentlemansky taky zvednul. "Přesně jak říkáte, budu se velmi těšit a bude mi potěšením s Vámi strávit dovolenou. Nebudete litovat". Přiblížila jsem se k němu a políbila na ústa, trochu jsem otevřela pusu a zajela jazykem do něj. Cítila jsem z něj chuť sperma. Já jsem ale mrcha!

Jakmile jsem došla domů, hned jsem si lehla do postele a začala si představovat, co s ním všechno budu dělat, jestli přistoupí i na to a to apod. Samozřejmě jsem se při tom hrála s kundičkou, dokud jsem se neudělala. Unavená jsem pak šla spát.
Další den, či dny, byly ve znamení práce. Taky proto, abych mohla odjet na nečekanou dovolenou. Našla jsem si ale chvilku a prohlížela sex shopy, abych našla to co jsem hledala. Klícku na penis. Našla jsem typ, kde bylo více velikostí, takže takřka pro každého.
Skočila jsem na amatery a napsala Petrovi zprávu s odkazem na klícku. Aby si ji ještě dnes objednal a jakmile dojde, aby mi poslal fotku, jak ho má zamknutého.
Nevím jak to udělal, ale na druhý den večer klícku už měl a já měla ve zprávě požadovanou fotku. On je fakt schopný se kvůli mě zamčít a nesahat si na něj! No mazec... Napsala jsem mu, aby mi hezky poslušně dal klíček do obálky a tu nechal v kavárně, kde jsme se potkali. "Jak si přejete" odpověděl. To byl čtvrtek večer.
Další den toho bylo v práci moc a nestihla jsem si obálku vyzvednout. Chudák, asi bude mít se sexem útrum. Tak jsem mu jen v sobotu napsala, že jsem obálku nestihla vyzvednout, takže až v pondělí večer. Možná. Odpověděl něco ve stylu, že se těší, až bude zase odemčený.
Víkend utekl jako voda a do sobotního odletu bylo blízko. V pondělí jsem mu napsala, že si může obálku v kavárně zase vyzvednout. S odemčením musí ale počkat až do večera. Jak ji sundá, vytáhne už jednou použité kalhotky a znovu se do nich vystříká. Následně si je opět dá do pusy, protože za takové chování si to zaslouží. Po 15ti minutách si je může vytáhnout ven. Jako důkaz chci fotku před stříkání, po stříkaní a po vytáhnutí z pusy. Čekala jsem, že jsem to asi už přehnala. Ale byla jsem překvapena, když v úterý ráno vidím zprávu se všemi požadovanýma fotkama! No páni. Odepsala jsem mu jenom pochvalu s tím, že se tedy těším na naši dovolenou a v sobotu v deset se sejdeme na letišti. Jako podmínku jsem měla, že bude opět zamčený a klíček mi předá při setkání na letišti. "Budu se moc těšit" odepsal.

Pokračování příště.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolená?

Příspěvek od compact »

...sedím, čumím, nedýchám........ a tleskám !

Paráda, fakt se těším na pokračování... :shock: :oops: ;)
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Dovolená?

Příspěvek od antimusculus »

Super povídka. Originální :)
ZeZivota
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. čer 2017 8:22:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolená?

Příspěvek od ZeZivota »

Díky, jak bude čas, napíši pokračování. V hlavě je toho plno a jsem moc rada, že se tak líbí ;)
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Dovolená?

Příspěvek od petrhall »

Super Nadherně napsano A konečně něco z pohledu ženy
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Dovolená?

Příspěvek od wifenka »

Ahoj, urcite pokracuj..moc hezky se to.cetlo.
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená?

Příspěvek od bazinga »

Skvele, tesim se na pokracovani
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dovolená?

Příspěvek od AndyGa »

Kdy se dočkáme pokračování?
pimpinpce
Příspěvky: 45
Registrován: úte 14. čer 2016 13:30:11
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: rádi užíváme života....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1030

Re: Dovolená?

Příspěvek od pimpinpce »

super povídka, těším se na pokračování :-)
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená?

Příspěvek od kAv »

Jj, povedena povidka
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot] a 201 hostů