Maruška

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 96tom »

Maruška už nebude?
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Maruška

Příspěvek od hotpair40 »

Pokracuj prosim
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

V loni jsme se přestěhovali. Dost se uklidnila;) Pokračováni je. Jen to sepsat...
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Maruška

Příspěvek od tarenor »

fme píše:V loni jsme se přestěhovali. Dost se uklidnila;) Pokračováni je. Jen to sepsat...
Počkej, tohle je všechno reálné? Já myslel, že se jedná o povídku.
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

tarenor píše:
fme píše:V loni jsme se přestěhovali. Dost se uklidnila;) Pokračováni je. Jen to sepsat...
Počkej, tohle je všechno reálné? Já myslel, že se jedná o povídku.
Je tam všechno:) Od pravdy až po fantazii...
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Když došli ke kamenům, Robert vyndal z batohu deku a rozložil ji na zemi. Udělal to tak, abychom nebyli vidět od cesty, kdyby sem náhodou někdo zamířil. Bylo vidět, že je nervózní a pořád se rozhlíží, ale mě určitě neviděl. Myslím, že si toho všimla i Maruška. Převzala iniciativu. Začala ho líbat, sesunuli se spolu k zemi. Po chvilce se zase zvedli a začali se svlékat. Každý sám. Maruška byla dost netrpělivá. Shodila ze sebe kostýmek i prádlo a lehla si zpět na deku. Hned mi stál. Když se svléknul Robert, tak sáhl do batohu pro nějaké věci. Vytáhl něco jako škrabošku, ale bez otvorů pro oči, nějakého gumáka a asi mazání. Ze svého stanoviště jsem to spíš odhadoval. Položil se za ní na zem. Ona ležela na zádech, nohy pokrčené a u sebe, on u jejího boku. Líbal ji a hladil po těle. Díval jsem se na ně směrem o noh. Po chvilce jí zajel mezi nohy. Když je roztáhle, tak jsem docela zřetelně viděl, že je vyholená. Ta mrška věděla, že si dneska zašuká a tvrdila mi, že na audit jede s kolegyní. No nic. Byl jsem tu kvůli jinému úkolu. Po chvilce vzrušování prstem si Robert, kleknul mezi jí pokrčené nohy, podal jí škrabošku. Ona si ji nasadila. Chechtala se. Robert namazal gumáka a pokračoval v jejím vzrušování gumákem. Pořád se rozhlížel, jestli tam jsem. Ukázal jsem se mu. Mávnul na mě na znamení, že mám jít za ním. Pomalu jsem se tam vydal. Po pár krocích jsem si uvědomil, že jsem pořád oblečený, tak jsem se zastavil a pomalu jsem se začal svlékat. Potichu, ale v dostatečné vzdálenosti, aby Maruška nic neslyšela. Já už jsem ji, ale slyšel vzdychat. Svlékl jsem se do naha a pokračoval, potichu a pomalu za nimi. Když jsem byl, cca deset metrů od nich, tak Robert vzal Maruščiny ruce a dal do nich gumáka.

„Trochu mi pomoz a představuj si, že jsme tady dva.“ Maruška se zachechtala, zvedla hlavu, jako že by se na něj koukla a rukou šahala na škrabošku. Chytil jí ruku, než to stihla. „Pěkně, to hraj se mnou.“ Maruška chytla gumáka a začala se jím sama projíždět. Robert si napatlal péro tím, mazáním, trošku korigoval Maruščino činění ve směru a hloubce, aby se tam vešli dvě péra zároveň. Vzhledem, k jeho velikosti, začal jen špičkou. Zlehka, mělce a pomalu. Bylo vidět, že se jí to hodně bere. Už jsem byl skoro u nich. Byl to docela zvláštní pohled. Dvě péra v mé manželce, kterou jsem ještě před nedávnem měl za stydlivou a cudnou. „Teď se vyměníme, teď jdu na záda já.“ Prohlásil Robert, když už jsem stál nad nimi. „Ne doděláme to to takhle, už budu, zakňučela Maruška.“ „Žádný takový, pojď nahoru.“ Vzal si od ní gumáka, vytáhl i toho svého a lehnul si vedle ní. Zase si chtěla sundat tu škrabošku, ale nenechal ji. Chytl ji za ruce a natáhl na sebe, aby na něm skoro ležela. „Ty seš.“ Prohlásila jen Maruška. Robert roztáhl nohy od sebe, abych tam měl dost místa a hlavou pokynul směrem k mazání. Když jsem se pro něj ohýbal, uvědomil jsem si, že jsem před chvíli udělal obrovskou chybu, kterou nedokážu napravit tak, abych to všechno nepokazil. Zapomněl jsem gumu v kalhotách, které jsem se sebe shodil několik desítek metrů odsud. Do hajzlu. Co teď. I na Robertovi bylo vidět, že si to uvědomuje. Ale co, když mi o obličej plácaly jeho koule tak to bylo skoro stejný. Namazal jsem si péro a klek jsem si tak, abych se k ní pár pohyby dostal. Dával jsem si velký pozor, abych se jí zatím nedotkl. Povedlo se. Špičkou svého péra jsem byl pár desítek centimetrů od její kundičky. „Trochu zvolni.“ Prohlásil Robert a Maruška poslechla.

To byla moje chvíle. Jen co jsem se dotkl Maruščiny kundičky špičkou péra, tak vyhrkla. “Co, co, co, co to je.“ Robert jí stále držel ruce a jen prohlásil. „Chtělas to, tak teď drž.“ A Maruška držela. Já neřekl ani slovo. Byla úplně mokrá. Vklouzl jsem do ní na dva na tři tahy. Kupodivu, to nebylo bez gumy nijak nepříjemné, jak jsem očekával. V podstatě jsem se tou myšlenkou o sebe se třecích pér vůbec nezabýval. Ze začátku na Robertovi jen tak ležela a píchal jsem v podstatě jen já. Pak se ke mně zkoušel Robert přidat, ale moc nám to sesynchronizovat. Tak jsem se na chvíli vrátili k předchozímu postupu. Robert pak udělal ještě jeden pokus, ale nikam to neposunul, protože se udělal a jak při tom Marušce pustil ruce a chytil ji za boky tak ona taky. Byl to nářez, jak jí to tam čvachtalo a jak se jí stahovala kundička. Hned co jí ty ruce pustil, tak si stáhla škrabošku a otočila se. Vypadala dost překvapeně. Nevím, koho tam čekala. Jen pronesla. „Vy jste debilové, víte, jak jsem se lekla?“ Usmála se. „Ale stálo to za to. Ještě lepší než představa.“ Mezitím z ní Robert vyklouznul. Já klečel stále za ní. Zase se na mě otočila. „Tak co? Nic nebude?“ Asi narážela na to, že mi stále stojí jak stožár. „Jestli ještě můžu?“ pokrčil jsem rameny. Nic neříkala, nadzvedla se a lehla si na záda vedle Roberta. „Poď ať si to užijeme všichni.“ A roztáhla nohy. Pobízet mě vůbec nemusela. Začal jsem do ní znovu zajíždět. Sice jsem tam měl hodně volno, péro namatlané benzokainem, ale i tak mě to bralo. Ze začátku byla Maruška spíš taková pasivní, ale po pár minutách začala sama přirážet a znovu se udělala. Já to měl sice na kraji, ale v tenhle okamžik se mi nezadařilo. „Mám ji úplně hotovou, budeme to muset dodělat jinak. Lehni si na záda. Tak jsem udělal. Chytla mi ho do ruky a začala mi ho zběsile honit. Trvalo ro ještě nějakou minutu, ale šlo to ven. Byla to exploze, kterou nečekala, první dávku dostala přímo do obličeje. Nelekla se a dotáhla to do konce. Pak si lehla mezi mě a Roberta. „Bylo to úžasný.“ A na střídačku nás oba políbila. Chvíli jsme tam tak leželi. Robert se zvednul a že už budou muset jet, aby to v práci nebylo někomu divné. Maruška zůstala ležet, ať jede sám a řekne, že jí hodil domů, že pojede se mnou. „Nemáme přece kam spěchat.“ Položila si ruku na můj hrudník a na něj bradu a koukala se na mě. Kývnutím hlavy jsem souhlasil. Po chvilce, když Robert odešel, tak se na mě Maruška podívala a zeptala se mě proč jsem se nakonec rozhodnul tak s tou gumou. Že tělo na tělo to pro ni byl mnohem větší zážitek. Že se nám to s Robertem moc povedlo a že na to bude hodně dlouho vzpomínat. „Takhle luxusně mi snad ještě kundičku nikdo neprojel.“ Uvědomila si, co řekla a trochu se začervenala. „Po cestě domů si musíme ještě o něčem promluvit. No a kdybys přece ještě jednou chtěl, tak bych to asi zvládla i já.“…
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od Pepsi »

Skvelé ako vždy !!! Bude aj pokračovanie ???
Lemato
Příspěvky: 73
Registrován: pát 15. kvě 2020 11:54:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od Lemato »

Nádherné, trochu se v tom vidím:) Jen škoda, že nepokračuje.
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Já se vystříkal jen jednou a sex sem běžně neodmítal, ale řekl jsem, že si to vyberu až doma. Svoje malé tajemství o zapomenuté gumě ve svlečených kalhotách jsem si nechal taky pro sebe. Posbírali jsme věci, sbalili a šli k autu. Maruška po cestě k autu moc nemluvila, bylo vidět, že něco promýšlí. „Tak o čem jsi chtěla mluvit, taky pak něco mám.“ Pak následovalo takové to štrejchání, kdo bude mluvit první, ale nakonec začala Maruška. „Nevím, jak začít, vím že jsem to sama chtěla. Ale asi bych s tím na chvíli ráda přestala a zase byla normální manželkou. Asi ne napořád, ale stalo se toho teďka tolik, že mi přijde, že v některých chvílích to už nejsem ani já. Co myslíš?“ Jen jsem pokrčil rameny. „Víš, když mě to tenkrát Robert na té Jezerce udělal, tak to bylo od svatby poprvé, co jsem s někým něco měla. Tenkrát mě to mě to dost mrzelo. Byla jsem naštvaná na tebe, že jsi mi nic neřekl o té své libůstce. To, co se, ale dělo potom, no. Neměla jsem ze sebe dobrý pocit, ale bylo to silnější než já. Na druhou stranu jsme cítila, že se měníme, a to se mi moc nelíbilo. Vystačíme si teď chvilku samy, než se to srovná, jo?“ „Asi jo, když chceš.“ Po těch posledních zážitcích jsem z toho až tak smutný nebyl a upřímně mi ani nebylo jasné kam až to může pokračovat. „Nezlobíš se na mě?“ Nezlobil jsem se. Proč taky. Tahle jízda stála za to. Usmál jsem se a zalaškoval. „No, když se se mnou občas podělíš o nějaký zážitek z minulosti…“ Věděla, že se nezlobím.

„No a co ty, co jsi chtěl probírat ty?“ Vyhrknul, jsem ze sebe, že mám nabídku z centrály a oba víme, že jestli to vezmu, tak to není na dojíždění. Maruška vypadala, jako kdyby jí to vůbec nepřekvapilo. „Tak to vezmi.“ Zarazil jsem se. „Co? Bude to změna. I já to budu mít jednodušší. Mě to v práci taky nebaví. Když teda pominu to šukání.“ Zaculila se. Měla dar, jak odlehčit zásadnější chvíle. „Holky si taky zvyknou a zase to není přes půl světa abychom se sem nemohli vracet.“ Akorát jsme došli k autu. Po cestě, jsme taky moc nemluvili. Jen já jsem dost přemítal o tom, že to šlo nějak lehce. Překvapilo mě to. Když jsme přijeli před dům chtěl jsem vystoupit, ale Maruška seděla v autě. „Mám trochu výčitky. Ze všeho. Tohle asi normální lidi nedělaj. Kdy tam můžeš nastoupit?“ a otočila hlavu na mě. „Tys to myslela vážně, nechceš si to ještě promyslet? Já jsem o tom přemýšlel hodně a bude to velká změna, pro nás i pro holky.“ „Jsem rozmyšlená. Vezmi to.“ Otevřela dveře a šla domů. Vytahal jsem věci z kufru a šel taky, když jsem přišel domů a zavřel jsem dveře, tak se ozvalo: „Počkej na mě nahoře. Osprchuji se a přijdu za tebou s odměnou.“ Šel jsem nahoru a taky jsem se osprchoval, hlavně jsem si potřeboval smýt ten benzokain z péra, protože jsem ho měl jako kdyby nebylo moje, ale reagovalo dobře. Když vyšel z koupelny Maruška seděla v županu na galerce na baru. Když jsme se začali líbat, tak mě poprosila, abych byl něžný, že takhle zřízenou ji dlouho neměla. No, když si rozvázala župan, tak bylo vidět o čem mluví. Měla barvu někde na pomezí mezi rudou a fialovou. Sám jsem navrhl, že ji dneska už trápit nebudeme i když bych si klidně znovu zapíchal. „Jsi zlato. Jestli chceš, tak mezi těma věcma je i umělá kundička. Chceš to zkusit. Zajdu pro to a přijdu za tebou do ložnice.“ Bylo vidět, že se jí ulevilo. Zvedl jsem se a jen jsem prohodil, že čekám v ložnici. Za chvilku byla u mě. Z poza zad, vytáhla jakýsi tubus na jedné straně s atrapou kundičky. Musel jsem se začít smát. Seděl jsem na hraně postele, přišla ke mně a strčila do mě. Ležel jsem na zádech, nohy z postele a péro mi už docela pěkně stálo. Klekla si před postel, vytáhla z kapsy mazání a stříkla to dovnitř toho tubusu. Pak mi tím ještě pomazala péro. Dívala se zblízka, když mi ji nasazovala špičku a pomalu simulovala šukačku. Po chvilce se rozjela a docela urputně mi ho tou umělou kudnou sjížděla a druhou rukou mě tahala za koule. Trvalo to poměrně dlouho. Už hudrala, že jí bolí ruka. Asi ještě zbytky toho benzokainu. Když to na mě přišlo, asi viděla, že už to na mě jde. Stáhla umělou kundu a pěkně mě dokouřila. Všechno spolykala, byla jak vysavač. Lehla si vedle mě a zase se na mě dívala, tak roztomile a zároveň trochu provinile jak to umí jen ona.

„V pohodě?“ zeptala se. Jen jsem se na ni usmál. „Víš ještě něco, už o tom nějakou chvíli taky přemýšlím. Nepořídíme holkám bratříčka?“ Docela překvapeně jsem se na ni podíval. Nebral jsem to moc vážně. „Ty se chceš zase nechat projíždět zbouchnutá?“ snažil jsem se to odlehčit. Usmála se. Jen rozpačitě přikývla. „Myslím to, ale vážně. Přemýšlej o tom.“ Přemýšlel jsem, že těch změn teď bude hodně a jestli má smysl si to v našem věku ještě komplikovat. I když musím přiznat, že šukat Marušku těhotnou mě bralo ještě o něco víc. Ty nalitý kozy, rád na to vzpomínám. Ona určitě taky. Udělala se třeba třikrát čtyřikrát za jedno číslo. „Jak si to představuješ?“ jen pokrčila rameny. Další dny a týdny se k tomu nijak nevracela. Já vyřizoval věci v práci, byl jsem tam od rána do večera. Jak jsem se později dozvěděl, tak náhradu za mě měla centrála vybranou již delší dobu, protože počítali s tím, že na to kývnu, takže i tohle běželo jak po drátkách. Občas když nám náhodou vyšel čas a byli jsme spolu samy, tak jsem měl pocit, že v ní dneska nejsem první, ale nijak moc jsem tomu nevěnoval pozornost. Sice jsem na to párkrát jako by mimochodem narazil, ale Maruška vždycky jen zakroutila hlavou, že se mi to zdá. Až jednou tě těsně před stěhováním se na mě usmála se slovy: „Přece bych do sebe nikoho jiného nepustila, když se teď holkám snažíme o bratříčka.“ Bylo to u večere, kterou jsem v tu ránu ze sebe vyprskl před sebe na stůl. „Když ty necháváš všechno na mě, tak jsem se rozhodla sama.“ Dodala rázně. Jen jsem na ni koukal s vykulenýma očima. „No, tělísko šlo ven a teď je to na tobě. Co s tím budeš dělat.“ Holky už spaly. Zvedl jsem se, chytl jsem jí za ruku a v podstatě odtáhl do obýváku na gauč. Tam jsem jí položil na záda a bez nějaké předehry jsem ji ošukal. Bylo to rychlé, tvrdé a takové dost živočišné. Všechno jsem pustil do ní, a ještě v ní potom chvíli zůstal. „Tak jsem ráda, že v tom máme oba jasno.“ Usmála se. „Trošku jsem ti zalhala, jsem stále chráněná. Jen jsem chtěla vědět, jak budeš reagovat. K ničemu se pořád nemáš. Už mě to nebavilo pořád čekat.“ Vcelku nic jsem na to neříkal. „Ještě bychom měli udělat rozlučku s Robertem. Dlouho jsme se neviděli, a ještě bych tam toho jeho naposledy chtěla. Nechat se pořádně vystříkat.“ Jen se zachechtala. „Udělat si někde společný víkend a pěkně ho celý prošukat.“ Ani jsem moc nepřemýšlel, jen se usmál, pokývl hlavou a prohlásil, že by to chtělo.
Lemato
Příspěvky: 73
Registrován: pát 15. kvě 2020 11:54:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od Lemato »

Super, ja jsem si jiz rikal, ze pokracovani nebude, kdyz tu dlouho nikdo nebyl.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], kerama, ota65, Slave666 a 109 hostů