PP ve stanu

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
jend9
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10. úno 2016 11:15:01
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

PP ve stanu

Příspěvek od jend9 »

Opakování nastalo asi za dva roky. Jel jsem na vodu ještě s třema kámošmi. Měli jsme půjčený raft. Zavolal jsem ješté danému známému, zda nechce jet s námi na pánskou jízdu. Souhlasil. Přijel však večer do kempu s přítelkyní a rozbalili si vlastní stan vedle nás.
Ostatní byli mírně rozladění, že to pak není pánská jízda a šli večer pařit sami. Já byl celkem potěšen a přál jsem si opakování akce. Vyrazil jsem tedy na večeři s Katkou a Honzou. Katka si vzala kraťounkou sukýnku. Hned mě napadlo, že něco plánuje, jinak by si na vodu nebrala sukni. Celý večer jsem po ní pokukoval. Moc jí to slušelo. Večer jsme se bavili i o sexu a řekla, že kromě nás za posledni dva roky s nikým nespala. Byl jsem překvapen a zároveň potěšen. Dost jsme toho vypili a v náladě jsme šli do kempu. U jezu kámoš navrh, aby jsme se vykoupali. Nazí jsme skočili do vody. Ve vodě se ke mě Katka přitulila a honila mě ho. Kámoš to asi ani nevěděl. Zajel jsem jí prstem do pičky, kámoš plaval opodál, já stál u Katky a prstoval jí. Byl jsem nadržený a chtěl jsem jí ho tam hned strčit. Přitáhl jsem si jí k sobě a otočil si jí. Ona však odplavala a ještě mě řekla, že jen spolu s Honzou.
Když jsme vylezli z vody, oba jsme se na ni vrhli. Já ji začal prstovat a kamoš hladit na prsou a líbat. Za chvíli si klekla a kouřila nás. Ještě v pokleku s našema pérama v ruce nám řekla, že nás chce oba ošukat. Byla moc sexy. Když už jsem skoro sříkal do její pusy, tak vstala a řekla, že jdeme do stanu. Natáhla si na sebe jen šatičky a šli jsme do kempu. Byla ještě mokrá a nevzala si ani podprsenku ani kalhotky. Nikoho jsme však nepotkali tak z blízka, aby si toho někdo všimnul. Já jsem z toho byl však pořádně nadržený.
Do stanu vlezl nejdříve Honza. Když lezla Katka byla jí pěkně vidět pička. Začala ho hned kouřit, já vlezl za ní a začal jí prstovat. Byla celkem tma a Honza neviděl vše, co se děje, tak se jí zeptal, co s ní dělám. Hned mu řekla, že jí pěkně prstuji. To jsem ho ale již vytáhl z kalhot a hned do ní strčil. Hned mu hlásila: a teď mě začal šukat. Pěkně u toho hekala, měla ji pékně mokrou a já byl nadržený jako prase:-) Šukal jsem jí, co se do ní vešlo. Po chvíli se Honzi zeptala, zda se na mě může udělat, on souhlasil, položila si mě a začala na mě skákat. Za chvíli se udělala a za odměnu jsem dostal první pusu. On rosvítil baterku, aby na ní viděl. Chvilku na mě ješté skákala, pak slezla a Honza ji zašal šukat z boku. Mě ho kouřila, pak vyplázla jazyk a řekla: vysříkej se mě na pusu. Honza se v ten momet udělal do ní. Já začal honit, ona nastavovala vyplazený jazyk a já začal stříkat. Část na obličej, část na jazyk. Pěkně mě ještě olízla. Honza zhasnul, ona se k němu přitulila. Byla teplá noc a na schvíli jsme všichni usli.
Já se probudil uprostřed noci. Oni spali pod spacákem a mě byla zima. Přitulil jsem se k Katce. Byla nahá a teplá. Hned mě stoupnul. Ona se probudila a otočila se na mne. Honza se asi neprobudil. Já jsem ji však začal pstovat, začala vzdychat a rozkročila se pěkně. Já jsem vlezl na ní a hned jí ho tam strčil. Začal jsem jí zase pěkně šukat. To už musel být Honza vzhůru, protože to házelo celým stanem a pěkně hekala. Začal jsem jí líbat, zrychlovat a pak jsem se do ní vystříkal. Oblíkl jsem se a šel spát vedle do stanu.
jend9
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10. úno 2016 11:15:01
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP ve stanu

Příspěvek od jend9 »

Druhý den jsme vyrazili na raft. Bylo teplíčko, sluníčko, velká zásoba alkoholu a Katka si vzala červené bikiny. Pohodička. Kluci si z ní dělali srandu, ať tedy pije jako chlap, když je na pánské jízdě, ale ať nám aspoň kozy ukáže. S přibývajícím alkoholem jsme si dovolovali víc. Nezdálo se, že to Honzovi vadí. Už jsme byli všichni opilí a když nebyla žádná loď v dohledu, tak jsem hodil Katku do vody a skočil za ní. Ve vodě jsem jí rozepnul podprsenku a hodil ji Honzovi. Prosila ho, ať jí ji hodí zpět a schovávala si kozy. Má je fakt pěkný. Honza se jen smál a říkal jí, že jí to neublíží a kluci se aspoň podívají. Připlaval jsem k ní a začal jí hladit na prsou a prdýlce. Zašeptala mě do ucha, ať toho nechám, že mě večer zase dá. Ruku jsem jí stčil pod kalhotky a začal prstovat. Chvilku vdychala a pak plavala k raftu. Jak se snažila vylést, tak jsem jí rozvázal kalhotky a zase je hodil Honzovi.
Byla tedy v lodi uplně nahá spolu s pěti klukama. Prosila Honzu, ať jí dá plavky. Ten jí řekl ať se před tím pořádně napije a něco klukům ukáže a pak se uvidí. Lokla si pořádně rumu a lehla si nahá na dno raftu. Kluci jen zírali. Já se odhodlal jako první lehl jsem si k ní, začal jí lízat kozy a prstovat. Kluci na mě koukali jako puci. Ona jen koukla na Honzu, ten si ho ale vyndal a začal si ho honit. Katka zavřela oči a začala vzdychat. Kluci si je vyndali a začali si je honit. Začal jsem jí chvíli lízat. To už vdychala pořádně. Vlezl jsem na ní a strčil jsem jí ho tam. Trochu vykřikla a otevřela oči. Bylo z ní vidět vzrušení, když se ale koukla na honící se kluky, tak i trochu strach.
Začal jsem jsem do ní přirážet a říkat jí, že jí pěkně všichni ošukáme. Vzdychala a říkala, že to přeci nejde, že to nezvládne a co když nás někdo uvidí. Řekl jsem, že budeme hlídat a budeme rychlí. Přestala protestovat, přirážela a hekala. Byl jsem z ní fakt nadržený. Když to na mě přicházelo vyndal jsem ho a postříkal jí kozy. Nechtěl jsem přece udělat kamarádúm bordel. Hned na mé místo nastopil další. Honza jen koukal a honil. Já hlídal. Jeden jí bral na misionáře a dva si ho o Katky nechali honit. Kouření šlo trochu stěška, bylo málo prostoru.. Za chvíli dostala další dávku na kozy od kluka co jí šukal. Trochu dostala taky na pusu. Třetí si ji otočil a bral ji ze zadu. Dalšího kouřila. Šukající to neustál a vykropil jí úzkou kundu, jen zahekala. Hned však dostala dávku do pusy. Vše pěkně spolykala. Poslední šel Honza asi mu ani nevadilo, že už je vykropená. Jak viděl, že má sperma na obličeji, ve vlasech a na prsách, tak ji hned taky vykropil kundu. Jen zavdychala, když z ní slesl. Tak chvilku ležela a pak si setřela sperma ze tváře prstem a olízla ho. A řekla: vy jste se všichni hned uďelali a mě neudělal nikdo. Pak skočila do vody a poprosila, aby jí Honza hodil aspoň spodní díl plavek.
Vylezla zase na loď a protože se v dáli oběvili další loďky, tak si vzala i horní díl a jen řekla, že jí to tedy budeme muset vynahradit, že je teď pekně nadržená....
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: PP ve stanu

Příspěvek od jjj3 »

Tesim se na pokracovani
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: PP ve stanu

Příspěvek od hotpair40 »

Ako to pokracovalo dalej ?
jend9
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10. úno 2016 11:15:01
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP ve stanu

Příspěvek od jend9 »

Vecer ve kempu

Odpoledne jsem dorazili do kempu. Byla takova zvlastni atmosfera, nikdo nevedel, jak se ma chovat. Katka se sla osprchovat a prevleci. My kluci jsme postavili dva stany, popijeli pivo u stanu a take jsem se prevlekli, aby jsme mohli vyrazit do vesnice do hospody. Ja nevedel o cem se mam s klukama bavit, kdyz jsem pred chvili kamosovi prefikl holku a pak se koukal na ostatni jak to delaji take.

Katka prisla v letnich kratkych satickach a nalila si vino. Vypadala jeste porad v nalade a cerstve vykoupana, s mokryma vlasama a obtazenymi kratkymi satickama byla moc sexy. Bylo hned videt, ze nema podprsenku, jak se ji saticky lepily na hole kozicky. Katka si sedla zadeckem do stanu, aby si neumazala saticky od zeme. Jak si sedla tak si se ji saticky vyhrnuli a ja si vsimnul, ze nema kalhotky. Kluci si toho taky vsimli a hned se postavili k ni, aby si mohli prohlidnout jeji picku. Mela ji pekne vyholenou a pekne vykoupanou.

Stoupnul jsem si k ni a zacel se s ni bavit. Trochu jsem se dotykal jeji nohy. Chvili jsem se s ni bavil a vsiml si, ze nohu neodtahla. Mohli jsme se bavit tak deset minut. Uz si vubec nevzpominam o cem. Porad jsem ji pokukoval na picku a na jeji kozicky pres saty. Taky se mi postavil a bylo videt, ze si toho taky vsimla. Jak jsem u ni stal a ona sedela tak mela moje naboulene kratasi ve vysce oci a obcas se jako nahodou koukla. Mirne jsem ji zacal jeji nozku hladit nohou a roztahovat je od sebe. Kacka se nechala. Az tam sedela rozkrocena a jeji picka byla pro vsechny videt. Jeste chvili jsme se bavili a pak jsem to nevydrzel. Vzal jsem svoji nohu a natlacil ji na jeji picku. To uz jenom zavzdychala a prestala povidat. Fakt se to uz nedalo vydrzet. Sklonil jsem se k ni dal ji pusu a zatlacil ji do stanu. Nikoho jsem se na nic neptal a jen jsem ji do toho stanu zatlacil. Za sebou jsem zavrel zip. Nemel jsem naladu, aby na me nekdo koukal. Koukala na me trochu vydesene a jen se me zeptala, co to delam. Nic jsem ji nerekl. Vytahl jsem si ptaka a lehl si na ni. Nosky mela porad od sebe. Na zadnou predehru jsem si nehral a proste jsem ji ho do te picky strcil. Pekne zavzdychala a ja do ni zacal prirazet. Poradne jsem do ni busil a pak ji stahl sukni, tak aby byly videt i jeji kozy. Poradne vzdychala a bylo videt, ze se za chvili udela. Jeje vzdychani muselo byt dost slyset. Uz jsem to mel taky na krajicku, ale chtel jsem na ni pockat. Kdyz na ni prisel orgazmus zacala se tam podemnou kroutit a trochu me odtahovat. Ja ale do ni zacal jeste vic busit a nez ji orgazmus zkoncil tak jsem do ni zacal strikat. Vsechno slo do ni. Jeste jsem ji zacal u toho libat. Moc se teda libat na pusu nedala. Odpadl jsem vedle ni a jen ji koukal na ty pekny kozy. Oddychova tam cela spocena a nic nerikala. Dost ji to sluselo. Pohladil jsem ji po kozach a pak si klekl nad ni a do pusy ji strcil svuj uvadajici ud. Pekne ho cumlala. No uz se mi nijak nepostavil. Oblikl jsem si kratasi a sel ven.

Venku byli kluci, bylo na nich videt, ze celou dobu poslouchali. Nejdriv nikdo nic nerikal, ja si zapinal zip a rovnal tricko. Pak se me jeden muj kamos, ktereho Katka ani Honza poradne neznali, zeptal jestli muze taky. Jen jsem rekl, ze me je to jedno, moje holka to neni. Honza rekl, ze asi ne, ze to tady kazdy prece muze slyset a Kacka neni preci zadna kurva.

Mel jsem dost zizen a sel si do stanku pro pifko. Po ceste jsem si rikal, jestli jsem to trochu neprehnal a zda na me nebude Honza nastvany. Ale ona me preci tou svoji vyholenou pickou schvalne provokovala a nijak se nezdrahala. U stanku s obcerstvenim byl takovej starsi strejda a hned se se mnou dal do reci. Odkud jsme a tak. Moc jsem na nej nemel naladu a tak jsem jsem si jen obednal dve toceny, jedno na ted a pak druhe na cestu do mesta a sel.
Kdyz jsem prisel k stanum hned jsem si vsimnul, ze kluci nakukuji do stanu, kde byla Kacka a z stanu bylo slyset jak Kacku nekdo suka. Prisel jsem k Honzovi a aspon mu nabidl pifko. Vzal si ho a napil se. Jen jsem se zeptal, jestli to nechtel zastavit, jen rekl, ze chtel, ale ted uz je to asi jedno. Uz to teda asi jedno bylo. Popijel jsem pifko a poslouchal jak Katku kamos suka ve stanu a jak ona u toho vzdycha. Uz asi nevzdychala tak nahlas jako se mnou. Nebo jsem si to aspon myslel. Kamos za chvili vylezl a oblikal se pred stanem. Hned tam zacinal lest dalsi a ani ne za minutu bylo slyset jak Katka zase vzdycha. Zase jsem poslouchal, ale prestalo me to bavit. Sel jsem se projit k rece.

Mohl jsem byt pryc tak pul hodku. Kdyz jsem prisel tak uz se trochu stmivalo. Ze stanu od Katky bylo jeste slyset trirazeni, ale Katka u toho moc jiz nezdychala. Jen tak funela. Za chvili bylo slyset jak kamos zavzdychal a po chvili vylezl ze stanu. Nikdo dalsi se do stanu nehrnul. Jen jsem se ho zeptal, zda byl posledni a on ze ano. Napadlo me ze bych mohl jit jeste jednou. Jen jsem jim rekl, ze ja tedy pujdu jeste jednou a pak vyrazime do mesta.

Katka ve stanu lezela rozkrocena, z picky ji vytekalo semeno a nejake mela i na obliceji a ve vlasech. Zacal jsem se svlikat jen rekla, ze uz nemuze a otocila se na bricho. Vlezl jsem na ni a jen ji rekla, ze jeste jednou to prece zvladna a zacal ji ho tam cpat ze zadu. Nijak neprotestovala, ale ani nijak nespolupracovala. Kdyz jsem ji ho tam strcil, tak jen trochu zavzdychala. Zacal jsem ji sukat ze zadu. Celkem mi to trvalo. Ale bylo dost sexy jak na sve nezne pusince mela oblepene sperma. Mala ji dost roztazenou a nemohl jsem se udelat. Prelezl jsem tedy nad jeji hlavu a zacal si ho honit. Za chvili jsem se ji vystrikal na oblicej a trochu na vlasy. Moc jsem toho tedy uz nemel.
Vylezl jsem ze stanu a rekl klukum, jestli tedy pujdeme do toho mesta. Honza rekl at jdeme napred, ze pocka na Katku. Tak jsme sli.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: PP ve stanu

Příspěvek od jjj3 »

Pekne napsane pokracovani
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: PP ve stanu

Příspěvek od wifenka »

Souhlasim, pekne napsane.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP ve stanu

Příspěvek od vlaji »

hm...take mě zajíma pokračováni...co na to honza?
jend9
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10. úno 2016 11:15:01
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP ve stanu

Příspěvek od jend9 »

Dokončení

Ve městě jsme šli do baru. Byla tam spousta mladých lidí. Potkal jsem tam pěknou prsatou brunetu. No jak se jmenuje už si nepamatuju. Pořád mě něco vykládala a já dělal že mě to moc zajímá. Přitom jsem se jí koukal pořád do výstřihu a říkal si jaký ty kozy asi jsou. Něco mi taky vykládala o příteli, že je v cizině a že teda jela s kamoskama sama na vodu. Po třetím panáku mi začala říkat, za by přítele nikdy nepodvedla a po pátým panáku jsem jí řekl, že už je pozdě a pokud spí v kempu, tak můžeme jít spolu. Tak jsme šli. Kamošům jsem jen řekl, že jdu napřed a že potřebuju svůj stan prázdný a tak můj spolubydlící ze stanu bude muset spát u kluků. Po cestě jsem slečně říkal, jak se mi s ní pěkně povídá a jak jí to moc sluší. Chytil jsem ji taky za ruku, nejdřív se moc držet nechtěla, ale po chvíli jsme se za ručky už drželi. Před kempem jsem již začal líbat a říkat, jak jí to moc sluší a že je moc hezká.

Pozval jsem ji na chvilku do stanu. Rekla, ze ok, ale jen na chvilku a pak půjde. Ve stanu jsem jí začal zase líbat a hladit po těch krásných kozách. Těšil jsem se jak během dne vojedu dvě samičky. Trochu se zdráhala, ale po chvíli líbání si nechal stáhnout tričko a rozepnout podprsenku. Líbal jsem ji na kozách a sjížděl k pičce. Vzdychala vzrušením, ale moc nepomáhala. Stáhnul jsem jí kalhoty i s kalhotkami a začal ji lízat a prstovat. To už tiše vzdychala. Vlezl jsem na ni a jen řekla, že memuze nebo ať si něco vezmu, že nic nebere. Jen jsem řekl ať se nebojí, že dám pozor a už jsem jí ho tam strkal. Pěkně jsem ji šukal. Sukal jsem ji fakt dlouho, měl jsem s tím dost práce, pac jsem ten den již několikrát vystříkal Katku, ale vzrušovalo mě, že šukám další holku. Najednou jsem slyšel zip od stanu a do stanu nakoukla Katka, že ji Honza vyhodil a zda by nemohla spát u mě. Jen jsem řekl, že teď nemůžu a ať jde ke klukům. Koukla na mě a pochopila,ze zrovna někoho šukám. Rekla, ze jsem fakt prase a odešla. Bruneta se jen zeptala co to bylo a já řekl, že nic a pokračoval. Vůbec mě nešlo se udělat. Už jsem myslel, že toho nechám, když si bruneta na mě sedla a sama začala skákat. To bylo super. Taky jsem slyšel jak dorazili kluci a vlezli vedle do stanu. Slyšel jsem jak se baví s Katkou a po chvíli rozhovoru jsem slyšel jak ji začali zase šukat. Měli stan hned vedle. Slyšela to i bruneta a asi ji to vzrušilo a udělala se na mě. Obrátil jsem ji na záda a začal do ní bušit. Jen řekla, že bych neměl do ní. To už jsem ale slyšel jak vedle buší kámoši do Katky a já to do brunety taky pustil. Brunetě jsem řekl, že by měla jít spát do svého stanu, že se jinak nevyspíme. Něco trochu nadávala, ale šla.

Ráno jsem se probudil, vylezl ze stanu a viděl Honzu jak se balí. Jen mi řekl, že jede pryč, že už s tou kurvou tady nebude. No pomohl jsem mu zbalit stan a doprovodil ho k zastávce, aby se dostal autobusem k autu.

Nasnídal jsem se a jen tak seděl a čekal, až ostatní vztanou. Dokonce okolo šla i ta bruneta. Dělala, že mě nevidí. No to mě bylo celkem jedno. Pak ze stanu vylezli kluci i Katka. Hned se zeptala, kde je Honza. Když jsem řekla, že odjel, tak začala natahovat a hned se začala shánět po mobilu. S klukama jsme se nasnídali a začali balit. Přišla Katka a řekla, že pojede asi domů. Jen jsem jí řekla, že vše bude OK a ať napíše Honzovi ať pro ni přijede autem do další zastávky. Tak mu tedy napsala.

Vyrazili jsme, bylo zamračeno a i Katka byla zamračená. My taky nic neříkali. Tak jsme tedy aspoň pili. Pila i Katka, pofňukávala a jen koukala do mobilu. Přitulil jsem se k ní a jen ji řekl, že vše bude ok a snažil jsem se jí dát pusu. Odstrčila mě a řekla ať si najdu tu svoji slečnu z včera. Vypadala, že snad žárlí. Moc jsem tomu nerozuměl.

Zastavili jsme se na palouku, rozdělali oheň, postavili jeden stan a začali vařit oběd. Katka vlezla do stanu a trochu spala. Udělalo se pěkně a mi se začali koupat. Katka vylezla a lehla si na deku. Přišel jsem k ní a že jí namažu. Koukala na mě a řekla, že proč ne a že je jí to jedno. Svlékla se do plavek a já ji začal natírat záda, to už bylo vidět, že se jí to líbí. Začal jsem jí masírovat a jen říkal ať se uvolní a myslí jen na tu masáž. Ještě při tom koukla do mobilu, zda ji Honza neodepsal a když tam nic nebylo, tak se nechala masírovat.

Rozepnul jsem jí horní díl plavek a mazal jí záda. Postupně jsme se dostal k prdýlce a masíroval jí prdýlku. Rozvázal jsem jí i spodní díl plavek. Viděl jsem zase její kundičku. Měla ji moc pěknou, ale trochu zarudlou. Zase se mě z ní postavil. Vyndal jsem pero, zalehl na ni a strčil jsem jí ho tam ze zadu. Trochu zavzdychala a začala i trošku přirážet. Za chvíli se udělala, já hned po ní. Všechno jsem jí tam nacákal.

Když jsem vstal, kluci už byli přichystaný a postupně se na ni začali střídat. Trvalo asi třicet minut než se do ní všichni postupně vystříkali. Přišlo mi, že si to teď docela užívá. Chtěl jsem zkusit ještě jednou, ale když jsem viděl, jak jí z kundy vytéká spostu mrdky, tak jsem se rozhodl, že jí ho radši strčím do zadečku. Lehl jsem si na ni a začal jsem jí ho tam strkat a přitom ji líbat na krku. Prosila ať toho nechám, že to trochu bolí a že tam to ještě nikdy nedělala. Jen jsem ji líbal na krku a řekla ať se uvolní a že se jí to bude líbit. Uvolnila se, já do ní zajel a začal pomalu přirážet, trochu vzdychala, ale bylo vidět, že se jí to docela líbí. Jak jsem byl před chvíli vystříkaný, tak mi to trvalo dlouho. Najednou Katce zazvonil. Volal jí Honza. Hned ho vzala a snažila se mě shodit. Jen jsem jí pošeptal, že budu po tichu a hned budu. Přestala mě strkat ze sebe a vzala telefon. Slyšel jsem jak mu říká, že ho miluje a ať si pro ni přijede. Pak jsem přestal poslouchat a snažil se co nejdřív udělat. Není přece slušné poslouchat cizí rozhovory. Bylo na ní vidět, že jí to trochu bolí, protože jsem do ní začal pořádně přirážet, ale oba jsme se snažili být po tichu. Než rozhovor dokončila, tak jsem jí tu její pěknou prdýlku vystříkal.

Katka pak dost chvátala a byla celá nesvá. Rychle jsem se oblíkli a dojeli k jezu, kde už na ni čekal Honza s autem. Běžela hned k němu a já ji pomohl naložit věci do auta. Honza se jen zeptal, zda se něco ještě dělo a ona ho ujistila, že už ne. Kouknul na mě a já jsem to jen odkejval. Nastartoval auto a už si Kačku odvážel. Prdýlku i kundičku měla plnou našeho spermatu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bobkobb, Domsatan, glim, kerama, ota65, Semrush [Bot], Slave666 a 168 hostů