Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandapraha »

Jinak opet uzasny dil, tve formulace jsou hodne vzrusujici a popral ses s tim na vybornou, moc se tesim na dalsi dil.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od pepe »

Piš prosím, nepřestávej, prožívám to s ním a co bych dal za takovou manželku, moc rád bych čistil její prsty od semene, ale předpokládám, že on už asi svoje semeno lízat nebude, dlouho si nezastříká. Takže mu zbývá jen to milencovo?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandapraha »

A proč by to nemohl být kanda? To jsi poznal jak? Proto, že píchá jinou, tak nemůže být kanda? Třeba píchal jinou, protože jeho žena byla oddaná, věrná puťka. Po tom, co se proměnila v bezcitnou mrchu, mohl k ní začít vzhížet a paradoxně už by ji nikdy nepodvedl. A teď si užívá ona.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od hotpair40 »

Panove naco to tu rozoberate , ved to je len poviedka a kto chce , ten si ju precita a kto nie ,tak si najde nieco ine.
Len pokracuj ,uz teraz som zvedavy co vymysli s tym milencom
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Fanouš píše:Kandapraha: V první části té povídky nebylo ani stopy po jeho kandovství. Vy hned z každého chlapa děláte když né zřejmého, tak potencionálního kandu a z každé ženské kurvu nebo alespoň potencionální kurvu. Ale tak to v životě není. To je jako byste označili každého za potencionálního buzeranta nebo pedofila, takhle to nelze bagatelizovat.
Už zase začínáš?! Proč prostě lezeš na forum o tématu, které je ti nesympatické? Ba co hůře, proč se vyjadřuješ k něčemu, co evidentně není téma pro tebe? Všem se to líbí, jen ty budeš prskat? Proč? Tak to nečti.
Ta povídka je ve správném foru, je o KANDAULISMU. Už si konečně přečti, co to znamená.
Ale tak to v životě není.
A co jako? Ještě jsi nezjistil, co je realita a co fikce? V životě se žádná žena nenachá prcat bez gumy nějakým cikánem, nebo někým, komu ani nevidí do xichtu. A jak rád o tom píšeš. Tak přestaň moralizovat.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Jinak k povídce, moc se mi to líbí, dlouho jsem tady nečetl tak dobrou povídku, kde by autor tak hezky pracoval s čtenářovou fantazií a kde by se sešlo tolik praktik, přitom z jejího manžela neděláš vyloženě ubožáka bez koulí, ale chlapa, který postupně, potupně přijímá svoji novou roli a asi se mu to začíná dost líbit. Nakonec, má jinou možnost? :-) To vydírání s tím, jak si ho vyfotila, krása. Ano, Fanouš jistě může a bude namítat, že kdyby to zveřejnila, tak on se může bránit, ale tu ostudu mu už nikdo neodpáře, takže věřím tomu, že bude poslušný jak malý kluk.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od pepe »

Fanouš píše:Kandapraha: V první části té povídky nebylo ani stopy po jeho kandovství. Vy hned z každého chlapa děláte když né zřejmého, tak potencionálního kandu a z každé ženské kurvu nebo alespoň potencionální kurvu. Ale tak to v životě není. To je jako byste označili každého za potencionálního buzeranta nebo pedofila, takhle to nelze bagatelizovat.
Ale on zřejmý kanda je. Hned ve druhém díle. Jinak by si nenechal nic z toho líbit, Takže nevím, co ti vadí.
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

Náš praktický každodenní život měl sice jinou atmosféru, ale jinak bylo skoro všechno normální a běžné. Zásadní změna byla samozřejmě v sexuální stránce našeho soužití, tam si mě Pavla naprosto podmanila a já nemohl a snad ani nechtěl vzdorovat, po určité době jsem už poznal, kdy se Pavla mění v trestající manželku.

Tak tomu bylo i dnes, když měl po delší době opět přijít Michal, Pavla mě ani nemusela volat a já už čekal nahý v koupelně. Klícku už jsem nosil dva týdny a orgasmus jsem samozřejmě neměl. Pavla mi každý den masírovala prostatu, ale regulérně jsem nestříkal.
Manželka přišla s klíčkem, odemkla klícku a já se šel sprchovat. “Už několikrát jsem ti ukázala jak a kde se máš všude oholit, takže dneska sám! Ano?” Jen jsem přikývl na souhlas a v pokleku oholil i konečník a mezeru mezi hýžděmi. Hned po sundání klece se mi vždycky silně postavil, Pavla kontrolovala, aby se ho dotýkal jen jak to bylo nezbytně nutné k omytí a někdy mě i v mytí přerušovala, aby doteky nebyly soustavné.
Po osušení mě vždy opět zamkla, ale nasadit klec na stojící péro prostě nejde, takže jsem si ještě vždycky musel stoupnout do vany, dát ruce za hlavu a Pavla mi na něj pustila ledovou sprchu, střídala koule žalud i zadek. Čím déle jsem nosil klec tím déle trvalo než ochabnul.
Pak mě rychle osušila a zamkla načež mi nakázala “Neoblíkej se a počkej na mě v ložnici, dám si sprchu a jsem u tebe”

Když přišla byla k nakousnutí, výrazně nalíčené řasy, oči i rty, na rozpuštěných vlasech natočené lokny a samozřejmostí byly punčocháče na jejích dlouhých nohách, které ještě prodlužovaly jehly červených lodiček. K tomu tentokrát zvolila světle růžové kratičké šaty, pod kterými vykukoval krajkový lem punčocháčů.

Zíral jsem na ní a nezmohl se na slovo, takhle skvostně se připravila pouze pro Michala. Seděl jsem na kraji postele, přišla ke mě, položila mi ruku na hrudník a zatlačila mě do lehu. Obkročmo na mě nasedla, cítil jsem jak se mi do ptáka řine krev a tlačí na klec. Moje vzrušení ještě vystupňovala tím, že si vykasala šaty a jezdila mi kundičkou po ptákovi v kleci. Po chvíli se ke mě naklonila a do ucha zašeptala “Chtěl bys mi ho tam vrazit?” Zakýval jsem nadrženě hlavou. “Tak mě nejdřív pěkně připrav jazykem”.
Lehla si na záda, pokrčila a lehce roztáhla nohy. Začal jsem ji to dělat jazykem jak to měla ráda, její mušlička byla zase dokonale připravená a voňavá. Znenadání mě přerušila “Miláčku já už jsem hrozně nadržená, chci ho tam”. Myslel jsem, že ta klec snad praskne. “Lehni si na záda, odemknu tě” Hned jsem tak udělal. Dala kolena k mé hlavě a začala mi jazykem dráždit ptáka a koule přes klec, zatímco já jsem měl její kundičku přímo nad hlavou a znovu ji zpracovával pusou, byla krásně mokrá, horká a maličko rozvinutá.

V tom se otevřeli dveře, Pavla zvedla hlavu a radostně vítala Michala “Ahoj, konečně jsi tady, pojď, už jsem krásně připravená, miláček myslí, že něco bude, tak se hodně snažil. Jsem tak nadržená, že jsem mu chtěla dovolit, aby mi to udělal tím jeho párátkem” Michal vešel do dveří zcela nahý s pérem trčícím do vzduchu, dal ho Pavle k puse a ta mu ho začala zběsile kouřit, zatímco mě nasedala mokrou pičkou na obličej až jsem lapal po dechu. Snad poprvé jsem slyšel Michala promluvit, hlubokým hlasem pokáral Pavlu “Vidím, že si asi budu muset vzít klíček od klece k sobě. Nechci aby si s ním šukala, když šukáš se mnou. Tak mu pozvi blondýnu, ať neotravuje” Pavla vyndala s mlasknutím Michalovo péro ze svojí pusy a pravila “Neboj, já bych mu stejně nedala, maximálně by mi to udělal pusou. Ale s tou Petrou to není špatnej nápad, stejně je na něj celá nažhavená. Tak miláčku, když budeš dneska poslouchat, tak na příště pozveme Petru”.

Zase vzala Michalovu kládu do pusy a pokračovala v kouření. Po chvíli jsem uviděl Michalovi koule nad svojí hlavou a jeho naběhlý žalud opřený o kraj kundičky mojí ženy. Náhle se se závojíčky roztáhly a on vjel do připravené Pavly jako po másle, ta jen vyjekla překvapením a pak už dychtivě přijímala každý příraz, což doprovázela hlasitým sténáním.
Netrvalo dlouho a přišel na ní silný orgasmus, prsama mi ležela na stehnech, cítil jsem její tvrdé bradavky. Nabodnutá na Michalovu mohutnou a dlouhou kládu vychutnávala vlny rozkoše. Měl jsem to přímo před očima nekontrolovatelné stahy svalů jejího plochého bříška i její vagíny s ní lomcovaly ve vlnách.

Michal ji nechal vstřebat to blaho až si sama houpáním boků řekla o pokračování. Začal znovu přirážet, měnil tempo i hloubku a úhel zásunu, viděl jsem zblízka jak drtí heboučkou Pavlíninu pičku. Chvíli ho tam vrážel až po kořen a pak zase jen krátké a rychlé zásuny na kraji, mezi něž vložil nečekaný hluboký úhoz, byl jako buchar. To jí dostávalo do extáze, přišlo to na ní ještě dvakrát se stejnou intenzitou, při třetím orgasmu byla jak smyslů zbavená a to už měl na mále i Michal, výrazně zpomalil tempo, mezitím se Pavla vzpamatovala a otočila hlavu k Michalovi “Cítím, že už budeš, stříkej do mě”. To odstartovalo Michalův vrchol, držel Pavlu silně za boky a pomalu do ní zajížděl naposledy před výstřikem, pak mu v péru zacukalo a já už jen viděl, jak tu ohromnou dávku pumpuje do mušličky mojí ženy.
Těch orgastických stahů bylo nepočítaně, během nich ještě párkrát opatrně vytáhl a zase zasunul, aby prodloužil svůj masivní orgasmus. Už ho chtěl vytáhnou a svalit se na postel, ale v tom se ozvala Pavla “Michale počkej, ještě ne, drž ho ve mě.” Opatrně se sesunula dolů, až jsem měl jejich spojení přímo před pusou. “Miláčku. Otevři pusu, očistíš mě! Ano? Víš co máš slíbeno za poslušnost”

Ležel jsem tam s otevřenou pusou pod mušličkou mojí manželky, která byla plná semene a ucpaná Michalovým ocasem. “Miláčku připraven?” Jen jsem něco zamumlal s otevřenou pusou. “Michale můžeš ven, ale pomalinku” Viděl jsem Pavlu jak mě sleduje, jestli dělám co poručila. Náhle Michalova kláda vyklouzla ven a do mých úst se řinulo nekonečně množství semene, Pavla se ani nehnula, aby nic nevyteklo vedle a jen spokojeně komentovala situaci “Jůůůů, to se nám to krásně povedlo, jen polykej miláčku” Já jsem se topil v tom objemu čehož si Pavla všimla a aby zabránila vyplivnutí, přisedla mi obličej. Nezbývalo mi než spolykat všechno, abych mohl dýchat a útěchou mi bylo, že se konečně vystříkám.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od hotpair40 »

Tak toto bolo mega dobreeeeeeeeeeeeees !!!!!!
Uz teraz sa tesim na pokracovanie :-)
Chlape klobuk dole !!! Ses fakt dobrej !!!!
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Skarbax »

Pěkný, na závěr by jí Michal mohl oplodnit a ona by ho o to mohla prosit, jako Michalova poslušná čubka.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], kerama, Majestic-12 [Bot], ota65, Slave666 a 114 hostů