PP oslava narozenin

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
taranus
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: dom muž

PP oslava narozenin

Příspěvek od taranus » pon 27. črc 2020 12:47:56

Tato událost se stala před cca třemi lety na oslavě narozenin dcery kamarádky mé přítelkyně o které jsem z jejích rozhovorů s moji přítelkyní věděl, že jim to s přítelem v sexu moc neklape. Hlavní aktérce říkejme třeba Monika. V té době ji bylo 33, měla dlouhé černé vlasy, měřila cca 170cm a váha okolo 75kg.
Na jaře 2017 nás pozvala na oslavu narozenin své dcery, které bylo 7 let. S přítelkyní jsme koupili dárek a vyrazili. Monika bydlí s přítelem v patrové bytovce. Oslava probíhala vcelku normálně a po cca třech hodinách oslovila přítelkyně Moniku s tím, že by chtěla zpět obraz, který si u ní schovala když se stěhovala od tehdejšího přítele. Monika mne poprosila ať jdu s ní, protože má obraz ve sklepě a potřebuje pomoct ho najít. Ač nerad tak jsem šel s ní.
Vstoupili jsme do sklepa a Monika začala přehrabovat věci, měla na sobě šedé minišaty takže si asi dokážete představit jak se jí vyhrnovaly. Když se po chvíli více nahnula a vyhrnuly se ji více šaty tak jsem si všiml, že pod nimi nemá kalhotky. Chvíli jsem přemýšlel co dělat, ale nakonec vyhrálo moje “prasácké já” a lehce jsem si sundal kraťasy. Ani snad nemusím říkat jak mi tlouklo srdce když jsem k ní šel a zkusil jí ho strčit do kundičky. Když jsem ho do ní dal tak jenom vyjekla, ale nic neříkala, tak jsem začal lehce přirážet ale pořád od ní nebyla žádná odezva. Mlčení je taky souhlas, tak jsem pokračoval, chytil jsem ji za boky a bral si ji zezadu jak nějakou kurvu. Po chvíli už jsem to vzrušení nemohl vydržet a bez ptaní vše pustí přímo do ní. Než jsem se vzpamatoval tak Monika řekla: “jdeme nahoru”. Já jsem ji beze slova následoval a sedl si v obývaku na gauč a dělal jakoby nic. Po chvíli přišla do obýváku i Monika a řekla mé přítelkyni, že obraz jsme nenašli a později se po něm ještě podívá.
O našem zážitku ve sklepě jsme nikdy nemluvili a dodnes nevím jestli to plánovala, nebo ne...

kohout50
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet

Re: PP oslava narozenin

Příspěvek od kohout50 » pon 27. črc 2020 12:55:36

Moc pěkný příběh.Došlo na opakování?

taranus
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: dom muž

Příspěvek od taranus » pon 27. črc 2020 12:58:43

Nedošlo, přestala de postupně s moji přítelkyní kamarádit

kohout50
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet

Příspěvek od kohout50 » pon 27. črc 2020 13:00:24

taranus píše:
pon 27. črc 2020 12:58:43
Nedošlo, přestala de postupně s moji přítelkyní kamarádit
Škoda,taková kamarádka s výhodama by se hodila ;)

Odpovědět