Sousede

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Picus
Příspěvky: 148
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sousede

Příspěvek od Picus » úte 30. čer 2020 1:27:57

Prsim o dlouhý detail toho co se dělo na záchodě.

Terdsa
Příspěvky: 249
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sousede

Příspěvek od Terdsa » úte 30. čer 2020 15:05:27

Dobře, tak tedy na přání. :-)
Nikolka poslušně políbí chloubu svého pána a přitom si koukají přímo do očí. Martin cítí jak do té situace spadla po hlavě. Vidi, že navzdory ponížení a tomu že je jen hracka, je v jejich očích směs vzrušení a snahy o zalíbení se jen jemu. Cítí její horký dech na ocasu, cítí polibek jejich mladých rtu a jak pomalu otevírá svoji pusinku. A on ji vloží žalud mezi zoubky a v jejich očích vidí jen bezeslovné "ano, můj pane". A pak zabori ruce do nikolcinych vlasů a začne si její mladičkou tvarickou rvát hluboko na svůj ocas. Nikola se snaží všemožnými způsoby mít ho v sobě celý, navzdory tomu jak ji vyplňuje její malou pusinku. Její tváře se nadouvaji, a ona cítí jak se jí cpe přes mandle až do krku a je jí to jedno, je vzrušená tou touhou sloužit mu. Chce ho co nejhlouběji navzdory tomu že se nadavuje, že ji dusi. Chce v sobě mít jen ten velký ocas, cítí na jazyku jeho pulsující zily "bože, to je vzrušující" a kroutí sebou vzrušením. A pak ji její pan začne nabodavat na svůj ocas a Nikola si přitom vychutnává každý příraz, každý průnik te úžasné velke, horké věci .... ani si nevšimne příchodu svého pritele. Vidí jen pánovi oči a jeho klín, to jediné ji zajímá. A Martin začíná pomalu zrychlovat. Začíná dlouhými průniky až do jejího nadouvajiciho se krčku až pozbesile přiřazení ve snaze ukojit svoji touhu v ústech jeho mladé milenky. Ale těsně před tím než ho může jeho skuzticka uspokojit, nez ji nastříká své semeno do jejího krku, ho její pan vyndá. Očekávala, že ucítí jak ten božský ocas začne pískovat v její puse, jak bude moci spolykat jeho semeno a pochlubi se mu tím že nevyšla ani kapka na zmar. Místo toho ji začne před její tvarickou honit svůj ocas a ona pochopí, chce se na ni vystříkat. Tohle nečekala, ale je vzrušená, nastavuje svoji krásnou tvář a necha svého pána udělat si dobre. A on ji začne stříkat na tvář všechno co pro ni schovaval. Má to skoro všude, z očí si to opatrně otře a olizne. Ale nechá si stříkané na bradě, na tvářích ... A ve vlasech. Ještě mu usluzne očistí jazykem jeho klesající ocas a políbí ho. A pak mu s úsměvem a pohledem do očí poděkuje "děkuji můj pane, budu vaše oznackovanim nést s pýchou". Stydí se, není taková, ale celá ta situace je pro ni jako afrodiziakum. Dveřní ji kundicka, v bříšku má hejno motýlů .... "Bože já ho chci v sobě" pomyslí si jen a pak hned "co to se mnou je? Tohle se mnou ještě nikdo neudělal, miluju stále Karla. Ale ..."

Pepsi
Příspěvky: 4
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sousede

Příspěvek od Pepsi » pát 03. črc 2020 10:47:17

Paradne citanie. Som zvedavy co bude dalej nasledovat !!!

Danko
Příspěvky: 170
Registrován: pát 04. říj 2019 10:04:39
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sousede

Příspěvek od Danko » úte 07. črc 2020 9:40:34

Sme všetci veľmi zvedavý, pokračuj v pisani :twisted:

Terdsa
Příspěvky: 249
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sousede

Příspěvek od Terdsa » úte 07. črc 2020 12:20:11

Nikolka se po posledním polibky nanocas svého pána postaví a pomalu mu schovává jeho ocas zpátky do poklopce, usměje se na něj a mlsně se olizne "chutnate moc dobře můj pane." A on se na usměje a ještě na chvilku pomacka ty její mladý kůzlátka. A ještě na chvilku ji zajede pod legíny a projede dlani po její kundicce, strčí ji prsty dovnitř a sleduje její obličej, který vzrušením celý zrudne. Přivře oči a trochu se svému pánovi rozbití, je to přece jeho právo, mít vse na dosah. Knikne vzrušením když do ní zajedou jeho prsty a se zajímavým hlasem mu šeptá "můj pán má vsechno. Jsem odteď jen vase pane." A jemně hou kousne do krku a on ji za to zakrouti prsty v kundicce a ona mu sevře dlaně svými v návalu vzrušení. A pak z ní její pan vyklouzne a ona trochu zklamane koukne do jeho očí, ale neprosí ho. Není zatím hodná být uspokojena a ona to ví. Nabídne mu podprsenku "mohu si ji obléknout, nebo ji můj pane chce vlastnit?" A on si ji veme a tak zůstane Nikolka jen v triku. Pan odejde jako první a Nikola se trochu uklidní a odchází za ním. Stejně ji poněkud vážně krok, cítí svoji tekoucí kundicku. Zahlédne jak ji pan, kterého potkala na záchodcích sleduje, jak kouká na její bradavky, na její znamení devky které má všude po tváři. Zaujme i pár pohledu lidí, kolem kterých projde. Stydí se, děsně se stydí a samým studem teče víc a víc. Když přijde ke stolku tak se hned usměje na pána a paní. Karel na ní zírá a málem se znovu udělá do dlaně své paní. Vidí to semeno na tvářích, na celé, na bradě. A paní se zasměje "pořádně si jí striknul do xichtu. Doufám že ti i něco zbylo mezi její stehna." Řekne a úsměvem a Martin se zasměje se slovy "jistě". Nikola ani nepipne, jen se cudně koukne na zem a zrudne studem. Je čas jet domů, pojedou dvěma auty. Je na čase se na chvilku oddělit. :-) zaplatí a odcházejí. Nikola ještě pánovi pošle vzdušný polibek a usměje se na něj. Přesně jak se sluší na čubičku jejího postavení.

Danko
Příspěvky: 170
Registrován: pát 04. říj 2019 10:04:39
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sousede

Příspěvek od Danko » čtv 09. črc 2020 7:09:25

Krásne pokračuj prosim

Pepsi
Příspěvky: 4
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Sousede

Příspěvek od Pepsi » úte 14. črc 2020 10:08:47

Ešte mohli zostať v reštaurácii a trochu ich potrápiť. Ale hádam ešte po ceste domov sa niečo krásne perverzne odohrá. Každopádne pokračuj.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT a 11 hostů