Hra

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra

Příspěvek od Skrimisher »

Posledni dobou tu uz chodim jen kvuli tehle serii :D
stir55
Příspěvky: 43
Registrován: sob 21. říj 2017 1:04:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra

Příspěvek od stir55 »

Velká paráda a má to pořád náboj a pravda, také já sem chodím jen kvůli dalším dílům v této sérii
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra

Příspěvek od murphy »

Černý vůz s pohonem 4x4 zastavil vedle mě, a zatímco jsem čekal, okno spolujezdce se stáhlo. Odstrčila jsem se od stěny, přehoupla se k autu a naklonila se k okénku, přičemž mi visela rozepnutá bunda a odhalovala moje spoře oděná ňadra.
"Ahoj, zlato, hledáš rande?" Zeptala jsem se nenuceně a prohlížela si ho.
Byl ve středních letech, štíhlý, prošedivělý. Kromě toho na něm nebylo nic pozoruhodného, až na to, že byl velmi, velmi černý.
"Určitě ano." Mluvil dobře: "Kolik si účtujete?"
Na okamžik mě to zaskočilo. Moje zkušenosti s černochy byly velmi omezené a po sexuální stránce byly mé znalosti nulové. Samozřejmě jsem znala různé povídačky o jejich zázračné velikosti a staré přísloví "jednou černý...", ale nikdy by mě nenapadlo, že se s tím skutečně setkám na vlastní kůži.
"Pro tebe je to pět set za orál a tisícovka za šukání se mnou." Nakonec jsem odpověděla s co nejvíc sexy úsměvem, stále se vzpamatovávajíc z šoku, že mě požádal o sex černoch.
"Perfektní." Opáčil svým vytříbeným přízvukem: "Prosím, nastupte si."
Vklouzla jsem na sedadlo vedle něj a s potěšením jsem si všimla, že mi jeho oči zírají na nohy, když mi drobná sukně sklouzla na stehna. Jeho kultivovaná dikce mě zaujala, očividně to nebyl normální typ odsud a já se trochu obávala jeho sklonů. Jeho chlípný zájem o mé tělo mě však rozhodně ujistil, že je to opravdový zákazník.
"Máš jméno?" Otočila jsem se na něj.
"Ano, jmenuji se Charles." Opět ten nóbl přízvuk: "Jak ti mám říkat?"
"Martino, miláčku." Mé jméno teď snadno klouzalo z jazyka.
Instruovala jsem ho, kde má zaparkovat, a o pár minut později zastavil auto ve tmě za opuštěnou jednotkou. Bez vyzvání vytáhl z peněženky dvě bankovky a já je vyměnila za jeden z kondomů.
"Můžu jen říct, že nejste typický typ, jaké tu potkáváme." Moje zvědavost mě přemohla.
Usmál se: "Řekněme, že jsem byl zvědavý, a když jsem tě uviděl, no, mám zálibu v mladých bílých kundičkách."
Pokrčila jsem rameny. Byl jsem tam, abych se nechala ošukat, ne abych navazovala konverzaci, takže když byl obchodní aspekt dokončen, neztrácela jsem už čas a nakloněná přes sedadla jsem nahmatala jeho zip, stáhla ho a uvolnila si do ruky velmi velký, pomalu se zvětšující černý penis.
Zastavila jsem se a fascinovaně se zadívala na jeho péro, první černý orgán, který jsem kdy fyzicky poznala. Jeho barva a tmavý sametový omak mě uchvátily a já dychtivě sklouzla rty kolem jeho baňatého vrcholu a škádlila ho při sání jazykem.
"Mmmmm... Hmmmmm... Nnnghmmm!" Jediný zvuk, který jsem teď slyšela, bylo mlaskání mých rtů kolem jeho plně ztopořeného údu.
Charles mi vklouzl rukou pod bundu, přes jemnou krajku podprsenky mi pošimral bradavku a pak mi do ní vklouzl prsty, aby mi jemně masíroval můj prs. Zasténala jsem a představa jeho tmavých prstů na mé bledé kůži ve mně vyvolala záchvěv vzrušení.
Dychtivě jsem ho toužila potěšit, vytvořila jsem rty písmeno O a přitiskla ústa na jeho ebenový klacek, abych do sebe nasála co nejvíc.
"Mnnhmmffffff... Nnnggghhmmm.... Ummmnghhhh!" Snažila jsem se dýchat a polykala jsem víc jeho tlusté ebenové délky, než jsem reálně mohla zvládnout.
Odtáhla jsem se od něj, zalapala po dechu a pak jsem otevřela ústa co nejvíc dokořán a znovu si do nich vpustila Charlesovu kobru. Reflexivně jsem se chtěla nadechnout ústy, ale přinutila jsem se místo toho použít nos. Fungovalo to, držel jsem jeho žalud v ústech, olizoval jsem spodní stranu jeho tmavého dříku a jemnýma rukama jsem pumpoval podél kořene jeho prutu.
"Panebože, ano, dělej to, nepřestávej." Slyšela jsem jeho kultivovaný tón, jak mě povzbuzuje, zatímco jsem nenasytně sála.
"Hhhmmmmmmm... Mmmmffffffffffffff!" Dole a nahoře si mé rty hrály po několika počátečních tvrdých centimetrech mého prvního černého péra.
Vzhlédl jsem a mé modré oči se dívaly přímo do Charlesových, který se na mě díval dolů.
"Přestaň!" nařídil mi a zvedl mě za vlasy, "potřebuju tě ošukat."
S úsměvem jsem se posadila, byl teď tvrdý jako žula, jeho černý čurák se leskl mými slinami a já cítila vlhkost mezi nohama, jak jsem ho v sobě očekávala.
"Kde?" Zeptala jsem se a rozhlédla se kolem sebe.
"Vzadu je to velmi prostorné." Tohle už zřejmě dělal.
Rychle jsem si vlezla dozadu a poskytla Charlesovi nádherný výhled pod sukni, než jsem se usadila na zadní sedadlo. Měl pravdu, bylo to prostorné, pomyslela jsem si, když se ke mně připojil.
Jednu nohu jsem měla na podlaze a druhou zaháknutou za opěradlo sedadla, sukni jsem měla vyhrnutou a nohy v punčochách doširoka roztažené, čímž jsem jeho pohledu vystavila svou zcela vyholenou štěrbinku. Chlípně jsem si ho prohlížela, když klečel mezi mými stehny a v jedné ruce držel svůj falus, zatímco zuby roztrhl fóliový balíček.
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra

Příspěvek od kandal »

Super, z Martinky se stává opravdová profesionální kurva.
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra

Příspěvek od murphy »

Dřík byl hustě žilkovaný a mírně se prohýbal směrem k jeho tvrdému svalnatému břichu jako obrovská ebenová palice. Hlavička byla obrovská, tmavě fialová, už z ní vytékala kapička, zatímco jeho koule byly větší než všechny, které jsem předtím viděla, a držely v těsném vaku visícím pod jeho pérem.
Dokončil natahování latexového návleku na své mužství a připravil se na mě nalehnout.
"Šukej mě!" Tiše jsem vydechla, když se boubelatá špička Charlesovy erekce zabodla mezi mé vlhké růžové pysky.
Nastala krátká pauza, když se srovnal, a pak přitlačil.
"Aaaahhhhhhhh.... Kurva!" Nemohla jsem si pomoct, ale hlasitě jsem zasténala, jeho tvrdé tmavé maso mi doširoka rozpáralo kundičku, když do mě zabořil celou svou délku.
Charles se okamžitě ustálil v rovnoměrném rytmu, takže se auto jemně pohupovalo, jak do mě dlouhými hlubokými přírazy přirážel.
"Bože... kurva." Prohnula jsem se ze sedadla a pobídla ho, aby mi zajel hlouběji do kundy, a hlava mi začala létat ze strany na stranu.
Jak mě Charles mrdal, nakláněl se tak, aby se mi penisem přitiskl na klitoris, a otáčel boky, zatímco pokračoval ve vrtání svého tmavého masa do mé šťavnaté mrdny, čímž se jeho tvrdost otírala o citlivou spodní stranu mého knoflíku rozkoše.
Pomalu se dostával hlouběji a hlouběji a otáčel přitom boky, což způsobilo, že se moje šťávy rozlévaly po jeho latexem potaženém péru.
"Ungh.... Unhhhh... ahhhh!" Chroptěla jesm pod ním při každém přírazu, mé stydké pysky se ovíjely kolem jeho tlustého černého prutu a laskaly ho, když mi ho vnořil do kundy.
Přitiskl nohy k sedadlu a mocným výpadem do mě tvrdě strčil a zabořil do mě poslední centimetr svého zběsilého údu.
"Ohhh, bože... ach... bože... ano!" Zasténala jsem proti náhlé a hluboké invazi.
Zatínala jsem zuby, měla jsem pocit, jako by mě někdo rozpáral. Srdce mi bušilo a zrychleně jsem dýchala, jak mé tělo reagovalo na pocity, že jsem tak důkladně ošukaná, že jsem tak úplně probodnutá něčím tak tlustým a dlouhým, jako je Charlesovo černé kopí tvrdé jako železo.
"Ano... ach ano... nepřestávej!" Kňučící rozkoší jsem se začala pohybovat v rytmu s ním.
Tam a zpátky, dovnitř a ven, vstříc každému jeho přírazu, nejprve nejistě, pak rychleji, s větší naléhavostí, pocity rostly, jak moje touha sílila.
Začalo to na mém klitorisu, pomalu, jako nejjemnější laskání. Pak se rychle šířil od mého pulzujícího poupěte nahoru a dolů po těle, jako přílivová vlna rozkoše, která vyzařovala z mého klitorisu do všech částí mé bytosti a způsobovala, že jsem se chvěla od konečků prstů až po špičky nohou. Neschopná se ovládnout jsem se prohnula v zádech, zatímco se mé pěstěné nehty zaryly do Charlesových svalnatých ramen, prsty na nohou se mi v botách kroutily tak prudce, že se řemínky napínaly proti mým štíhlým kotníkům.
"Ach můj bože, ach můj bože, ach můj bože!" Vypískla jsem v extázi, když mě zasáhl orgasmus.
Jsi v pořádku?" zeptal se mě jemně a zpomalil své přírazy. "Zdálo se mi, že jsi trochu mimo."
"Jo," podařilo se mi tiše odpovědět, "jo, jsem."
"To je dobře... protože... Ještě jsem se nevystříkal," ušklíbl se a začal do mě znovu zasouvat svůj pevný tmavý klacek.
Posunul mi nohy v punčochách tak, aby se přitiskly k jeho hrudi, a začal přirážet sem a tam, pokaždé se téměř celý vytáhl, nechal ve mně jen širokou hlavu svého penisu, a pak do mě divoce vrazil zpátky. Tempo se zrychlilo a za chvíli už píchal dovnitř a ven a zběsile vrážel svůj monstrózní penis do mé vlhké a ochotné kundy.
"Mrdej mě, prosím, mrdej mě, ó ano, ano, ano!" Chraptivě jsem sténala, pokaždé, když se v mé roztažené kundě ocitl na dně, bylo to lepší a lepší: "Ještě víc. Šukej mě ještě víc."
Jeho nohy našly oporu v boku auta a jeho přírazy nabraly na intenzitě, bušil do mě ještě silněji a rychleji, chytil mě za stehna v punčochách a přitáhl si mě na svůj tuhý hřídel, takže každým přírazem do mě proniklo ještě víc jeho dlouhého, tlustého černého péra.
"Ach bože, ach bože, ach můj zasraný bože!" Začala jsem křičet, jak neúnavně útočil na mou kundičku.
“Chci tě vystříkat bez gumy, najednou vykřikl.”
Nevím, co v tu chvíli proběhlo mou hlavou, ale nedokázala jsem dělat nic jiného, než myslet na slastné výstřely, které zaplavovaly moje tělo. Nevím proč, male také jsem zatoužila cítit jeho semeno hluboko ve své kundě. “Můžeš” šeptla jsem a bay nebylo pochyb, natáhla jsem ruku mezi svoje nohy a jak ho ze mně vytáhl, stáhla jsem mu těsný kondom z obrovského penisu dolů. Pak jsem ho rychle zase zavedla zpět do své bílé vdané čekající kundy.
Cítila jsem dotyk jeho kůže a v břiše mi narůstala další vlna orgasmu. Cítila jsem, jak se chystám explodovat. Chystala jsem se znovu vyvrcholit.
Charlesův penis se ve mně škubal, když do mě silně přirážel a jeho tělo sebou škubalo: "Kurva, já se udělám. Kurva, kurva.... aaaaahhhhh!" To už jsem se nemohla dočkat.
Nohy se mu napjaly a pak do mě prudce vrazil naposledy, husté sperma vytrysklo z jeho penisu a naplnilo mou píču, cítila jsem jeho horké výstřiky snad v celém těle. Zastavil se a pak znovu a znovu vrážel svůj velký černý falus do mé kapající kundy, jeho čurák pumpoval jeden výtrysk své drahocenné smetany za druhým.
Jeho mohutné, orgasmické přírazy mě přivedly na pokraj.
"Ach bože, ach bože, kurva..... Jsem vymrdanááááá!" svíjela jsem se pod ním a křičela rozkoší, když jsem cítila, jak se ve mně jeho penis svíjí.
Podruhé jsem se udělala na charlesově péru, ten zážitek a rozkoš byly tak intenzivní, že jsem kolem něj reflexivně obtočila nohy v punčochách, zaryla podpatky jehlových podpatků do jeho svalnatých stehen a držela jeho péro hlouběji ve své pevně sevřené mrdací díře.
Vyčerpaní jsme několik minut leželi zamotaní do sebe v post orgasmické blaženosti, oba jsme lapali po dechu a srdce nám divoce bušila.
"Kurva, jsi dobrá." Charles se konečně vzpamatoval natolik, aby mohl promluvit, když se ze mě odstrčil.
Chvíli jsem ho pozorovala, ležela jsem na zádech s široce roztaženýma nohama, než jsem se zvedla na loktech a posadila se, uhladila si sukni a prohrábla si vlasy. Vytáhla jsem z kabelky balíček kapesníčků. Z kundy se mi řinul potok hustého semene. Snažila jsem se ho utřít, ale byla jsem plná až po okraj. Charles se zasmál, sáhl mi prstem mezi nohy a nabral své semeno. Pak mi prst strčil před pusu. Usmála jsem se na něj a poslušně ho olízla. Chutnal skvěle a já zadoufala, že se budeme potkávat častěji. Na svou zdevastovanou prcinu jsem spotřebovala skoro celý balíček, než jsem se mohla zase obléknout. Navím, co mě to napadlo, ale vytáhla jsem rtěnku a na poslední kapesníček jsem napsala své telefonní číslo. “Kdybys měl chuť, tak zavolej a, no, udělám Ti speciální cenu.” Zašeptala jsem a Charles se rozesmál. “Tvé bílé kundě se to líbilo, viď?”
Nemělo cenu zapírat. “Ano.”
“Tak to se ještě uvidíme.” Usmál se a mým tělem znovu proběhla vlna vzrušení, stačilo jen to, že jsem si představila, jak mě bude zase mrdat.
"Díky, zlato, vysadíš mě zpátky na ulici?" Zeptala jsem se.
O pár minut později jsem Charlese políbila na tvář a vyklouzla z jeho auta, nohy se mi stále mírně třásly, a vrátila se na své místo na chodníku a sledovala, jak odjíždí.
cmelak
Příspěvky: 35
Registrován: pon 19. led 2015 10:13:07

Re: Hra

Příspěvek od cmelak »

Super, ještě by to chtělo nějaký odposlech pro manžela, aby z toho také něco měl.
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra

Příspěvek od murphy »

Očekávala jsem, že budu chvíli čekat, než o mě projeví zájem další chlápek, ale byla jsem překvapená, když u mě o necelých deset minut později zastavil tmavý mercedes. Nadechla jsem se a rozhoupala boky, když jsem udělala těch pár kroků k otevřenému oknu.
"Kolik?" Ani jsem ho nestačila pozdravit, než se mě zeptal na cenu.
Odpověděla jsem standardně a odměnou mi bylo strohé pozvání do jeho auta.
Skočila jsem na sedadlo spolujezdce a využila příležitosti, abych si prohlédla svého dalšího zákazníka. Bylo mu kolem padesáti, možná víc, byl plešatý a možná jeden z nejgrotesknějších mužů, jaké jsem kdy viděla. S extrémní nadváhou, obrovským pivním břichem a roličkami tuku kolem krku se sotva dokázal vtěsnat za volant. Pokud měl nějaké spásné fyzické rysy, nevšiml jsem si jich.
Než jsem se ho zeptala na jméno, ukázala jsem mu cestu k nakládací rampě.
Hrubě, až hrubě, odpověděl: "Roman.", ale neobtěžoval se mě zeptat na moje.
Zaparkoval v přítmí na vzdáleném konci zálivu a stále nemluvil, jen otevřel peněženku a vytáhl pro mě tisícovku v bankovkách.
"Díky." Vzala jsem si peníze a z kabelky vytáhla jeden z kondomů.
"Ven!" Jestli to byla otázka, nebo pokyn, jsem si nebyla jistá, ale stejně jsem vystoupila z auta a přešla na jeho stranu mercedesu.
Nečekala jsem, až mi řekne, dřepnula jsem si před něj a uvolnila mu penis z kalhot. Byl docela průměrný, ale dost tlustý, ne že by to poznal, jeho velké břicho vyčnívalo přes rozkrok a bránilo mu ve výhledu.
"Mmmmmmm... Mmmmmmm!" Moje rudé rty sklouzly po konci Romanova penisu, když jsem manévrovala hlavou pod jeho břichem, abych se ústy pořádně dostala k jeho mužství.
"Vykuř mi ho!" Jeho hlas nade mnou byl plochý, bez výrazu.
Jeho péro rychle rostlo a bobtnalo do tvrdosti jako skála, jak jsem ho nenasytně sála a cucala. Obvod jeho penisu se zvětšoval a nutil mé rty k širokému O, jak se ho snažily obklopit.
"Mmmnnnhhhmmmmmmmmmm!" prskala jsem a nemohla si pomoct, ale trochu jsem se dávila, čelisti mě začínaly bolet z toho, jak jsem byla nucena je tak široce otevřít.
"Ohni se!" Roman se ode mě odtáhl a hrubě vydal další příkaz.
Zvedla jsem se na nohy a otočila se, abych se opřela o kapotu jeho auta, vyhrnula si drobnou sukni kolem pasu a široce roztáhla dlouhé nohy, jak jsem se ohýbala a dívala se na něj.
Nevzrušeně roztrhl balíček a navinul si gumu na ptáka, než se za mnou přišoural. Odvrátila jsem se, když mě jeho penis pootevřel a on se posunul dopředu a zabořil do mě svou špičatou délku.
"Unhhhhhhhh!" Zachrčela jsem a stoupla si na špičky, když jsem přijala jeho péro.
Jestli byl Charles, můj předešlý mrdač, výjimečný, pak Roman byl pravý opak.
S rukama roztaženýma na kapotě jsem se nakláněla dopředu, zatímco mě mrdal a užíval si své potěšení bez jakéhokoli zájmu o mě. Jeho ochablé břicho se opíralo o můj zadek, zatímco jeho boky narážely do mého pozadí pokaždé, když do mě vrazil svůj krátký tlustý prut.
PLESK! PLESK! PLESK!
Zasténala jsem, když mi prsty zkroutil ve vlasech, škubl mi hlavou dozadu a donutil mě prohnout páteř, takže se moje kundička tlačila zpátky k němu.
PLESK! PLESK! PLESK!
Oči jsem upírala přímo před sebe, zatímco moje skromná ňadra pode mnou poskakovala pod náporem jeho ptáka, který mi píchal do kapající kundy.
PLESK! PLESK! PLESK!
Najednou ze mě vytáhl své péro a vrazil do mě prsty, než jsem stačila zaprotestovat, vytáhl je ze mě a zachechtal se
“Vidím, že tečeš, je evidentní, že jsem tě udělal ty zasraná kurvo!” Pak své prsty olízl a zase ho do mě zarazil. Měla jsem co dělat, abych nevyprskla, protože právě ochutnal černošské sperma a ani o tom nevěděl. S tebou bych se neudělala nikdy, pomyslela jsem si, zatímco pokračoval v používání mé kundy.
PLESK! PLESK! PLESK!
Jeho rytmus začal být nepravidelný, jak za mnou lapal po dechu a sípal.
"Ungh... Uhhhhh... Ahhhh... do prdele, do prdele... Unghhhhhhhhhhhhh!" zachrčel a několikrát do mě zajel svým čurákem, než ho až po okraj zabořil do mé kundy a vyprázdnil své koule do kondomu, který měl na sobě.
Nevyvrcholila jsem. Vlastně jsem se k vyvrcholení ani nepřiblížila, ale přesto jsem cítila rozkoš z jeho orgasmu.
"Kurva. To jsem potřeboval." Prohlásil nenuceně, když ze mě bez okolků vycouval.
Zbavil se použité gumy, ležérně ji odhodil stranou, natáhl si kalhoty a vlezl zpátky na sedadlo. Nechal mě, abych si uhladila sukni, než jsem se k němu připojila zpátky do auta a nechala ho, aby mě vysadil zpátky na ulici.
Zbytek večera byl rušný, i když s nikým pozoruhodným nebo nezapomenutelným. Ten večer jsem se věnovala dalším sedmi zákazníkům, z nichž pět mě ošukalo, jeden chtěl orál a jeden anál, a nakonec jsem skončila těsně před jednou hodinou ráno se slušným obnosem v kabelce.
Zcela unavená jsem nechala odjet posledního zákazníka a pak se sesunula do auta.
"Vezmi si tu děvku domů, zlato, prosím. Potřebuju svou postel." Řekla jsem manželovi, když jsem si zapínala bezpečnostní pás.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Hra

Příspěvek od kohout50 »

Opět paráda, nezklamal jsi. Krásně ji protahnul a vysemenil černoch :-). Ani další nezaháleli a užili si děvku o sto šest. Těším se na další díl díly o jejím kurveni 😋
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra

Příspěvek od murphy »

Cestou domů se mi jen tak tak podařilo zůstat vzhůru, a jakmile jsme dorazili k našemu domu, okamžitě jsem zamířila do ložnice. Shodila jsem ze sebe oblečení, odpotácela se do postele, nalíčená a tak dále, a během minuty jsem rychle usnula.
Bylo už po poledni, když jsem se nakonec probudila, sama v posteli, trochu rozbolavělá a opravdu zoufale se mi chtělo na záchod. S námahou jsem se zvedla z matrace a po rychlé cestě do koupelny, kde jsem si z koše na prádlo vzala staré tričko, jsem se vydala dolů.
"Ahoj!" Michal byl v kuchyni a seděl u stolu s hrnkem vařící kávy.
"Uděláš mi taky?" Zeptala jsem se, zoufale jsem se chtěla napít, a klesla jsem na židli vedle něj.
Manžel mi podal hrnek a posadil se zpátky: "Bože, ty vypadáš hrozně."
Zvedla jsem ruku k obličeji: "Ach, můj make-up, včera jsem si ho zapomněla sundat. Udělám to, až se vykoupu."
"Kromě toho, že vypadáš jako vymrdaná kurva, jak se cítíš?" ušklíbl se.
"Jak jsem řekla, trochu mě to bolí, ale jinak je to v pohodě." Věděla jsem, proč se ptá: "Ale budu v pořádku, večer můžu jít zase ven. To chceš vědět, ne?"
Neodpověděl, jen zvedl kávu a napil se, když se na mě podíval a usmál se, oba jsme se na chvíli usadili do družného ticha.
"Co bys chtěla dneska dělat, no, teď odpoledne?" promluvil konečně znovu.
Chvíli jsem přemýšlela: "Potřebovala bych koupit další kondomy a nevadilo by mi, kdybych si koupila nové punčochy. Takže výlet do obchodů bude nejspíš na místě."
"Dobře. To můžeme udělat." Michal souhlasil.
Dopila jsem kávu a zamířila nahoru do koupelny a nechala manžela, aby mi připravil sendvič. Když jsem seděla v kuchyni, uvědomila jsem si, jaký mám hlad, a rozhodla jsem se spojit koupání s rychlou svačinou.
"Co kdybychom si ten výlet trochu zpestřili?" navrhl mi, když mi přinesl jídlo.
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hra

Příspěvek od murphy »

"Co máš na mysli?" Při pohledu z moře bublinek byla moje odpověď opatrná.
Michal se ke mně téměř spiklenecky naklonil a nastínil mi svůj plán.
"V žádném případě! Tohle dělat nebudu," řekla jsem mu rozhodně, když skončil.
I přes své okamžité odmítnutí jsem věděla, že udělám, co Michal navrhl. Nebylo to sice prodávání se na ulici, ale bylo by to potenciálně ponižující a zanechalo by to ve mně pocit trapnosti, což bylo nakonec to, po čem jsem opravdu toužila.
"To víš, že to uděláš, Martino. Tu ostudu si užiješ." Ušklíbl se na mě, "A navíc to bude zábava".
Cítila jsem, jak rudnu, znal mě až příliš dobře.
Všimla jsem si strniště v rozkroku a chvíli jsem si holila vulvu, chtěla jsem ji mít na náš malý výlet úplně hladkou. Když jsem se pak pořádně uvolnila, odlíčila a snědla sendvič, omotala jsem se ručníkem a šla se připravit do ložnice.
Jako obvykle jsem se nalíčila. Ne nijak silně, jako kdybych se chystala do práce na ulici, ale víc než normální každodenní řasenku a oční stíny.
Rozčesala jsem si vlasy a oblékla si spodní prádlo. Shodnou černou krajkovou podprsenku a podvazkový pás, ale bez kalhotek. Pak jsem se zaměřila na výběr oblečení a rozhodla se pro přiléhavou černou sukni, která mi sahala jen pár centimetrů nad kolena, a pod ní černé punčochy. Tílko bez rukávů s leopardím vzorem v jantarové a černé barvě dotvářelo můj outfit. Nakonec jsem si obula černé boty na podpatku a byla jsem připravená.
Michal na mě čekal dole a usmíval se: "Věděl jsem, že to uděláš."
Zašklebila jsem se na něj a natáhla se pro kabelku: "Tak půjdeme?"
Cítila jsem se trochu přehnaně neoblečená, když jsme vyrazili do nákupní čtvrti. Až příliš známé pocity nervózního očekávání mi brzy sevřely žaludek, a když jsme zastavili na parkovišti, málem jsem se dožadovala, abychom jeli domů, ale neudělala jsem to.
Michal měl pravdu, když mi říkal, že to udělám, protože si užívám pocity ponížení a potupy. Už teď jsem měla mezi nohama vlhko a to jsme ještě ani nevystoupili z auta.
Několik mužů se podívalo mým směrem, když jsme šli ke vchodu, další jen otevřeně zírali, jejich oči mě sledovaly, když jsem je míjela, a mně se začaly barvit tváře.
"No, rozhodně máš jejich pozornost." Michal to komentoval poté, co si mě dva starší muži nepokrytě prohlíželi.
"To byl tvůj záměr, že?" Zachichotala jsem se, když jsme se protlačili dveřmi do nákupní zóny.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: horacio a 196 hostů