Herečka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Cerven36
Příspěvky: 88
Registrován: pon 16. zář 2019 20:17:14
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Herečka

Příspěvek od Cerven36 »

Už se těším na pokračování
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Herečka

Příspěvek od pajda1 »

Super, to je mega úžasná povídka.
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Herečka

Příspěvek od murphy »

Jakub se odpotácel, aby se uklidnil, a štáb přispěchal, aby znovu připravil scénu. Robert vzal do ruky megafon: "Tak jo, všichni, to bylo hodně žhavé, ale musíme natočit ještě jednu scénu. Všichni si dejte pět minut a buďte připraveni znovu točit!"
Robert mi zavolal do interkomu a řekl mi, abych poslal záznam zpátky dolů k monitoru na podlaze. Sledoval jsem stejné záběry na svém monitoru a ke svému velkému překvapení jsem zjistil, že se Janě a Jakubovi podařilo trefit přímo do černého. Video bylo skvělé a HODNĚ žhavé! Nebylo třeba, aby Martina vůbec něco zkoušela. Jana měla tuhle roli pevně v rukou!
Už jsem se chystal vypnout monitory, když jsem uslyšel hlas své ženy: "Tak jo, jdeme na to, než zase ztratím odvahu!".
Potily se mi ruce a vyschlo mi v ústech - moje obvykle stydlivá žena to chtěla zkusit! Jana ji musel pořádně naštvat. Možná ji ovlivnily i dvě sklenky vína. Začal jsem sestupovat dolů na plac, když mě Robert znovu zavolal interkomem: "Označ ty první záběry a připrav se na tuhle další kamerovou zkoušku."
Byl jsem rozpolcený, ale něco mě přimělo klesnout zpátky do křesla a připravit vybavení. Jedna moje část asi chtěla vidět, co udělá moje žena.
Ulevilo se mi, když se Jakub vrátil na plac a neměl tu erekci. Buď si během přestávky vyhonil, nebo Jana dokončil práci. S úlevou jsem si oddechl a stiskl vypínače.
Robert řekl kouzelná slova: "Kamera jede!...AKCE!" a už jsme zase točili.
Jakub a Martina přišli na scénu, objímali se a smáli a posadili se na gauč. Když se moje žena naklonila dopředu, aby nalila víno, Jakub jí jemně přejel rukou po zádech. Tahle scéna bude asi nuda!
Ohlédl jsem se a uviděl jsem Janu, jak se dívá. Oblékla si velmi krátký župánek, stála ve tmě, ale bylo jí vidět do obličeje. Pod ním byla stále nahá. Usmívala se, když sledovala vlažné snažení mé ženy. Martina se náhodou podívala jejím směrem a Jana se usmála a vyplázla na ni jazyk.
Moje žena byla trochu podnapilá, ale oči se jí blýskaly! V mozku mi zazněly varovné signály, ale teď jsem se mohl jen dívat.
Martina se přitulila k Jakubovi a začala se hluboce líbat, zatímco se pomalu třela svým tělem o jeho. Jakub odpověděl tím, že si ji pevně přitiskl na hruď. Sklouzl rukama k nohám mé ženy a začal jí lehce přejíždět rukama nahoru a dolů po holé kůži. Každým pohlazením jí posunul šaty o kousek výš, až se jí objevily kalhotky.
Janina scéna byla zběsilá, Martinina byla pomalé mučení. Manželka objala Jakubovy boky a začala pomalu přirážet sem a tam. Třela si svou kundičku zakrytou kalhotkami o jeho rostoucí bouli. Předklonila se, aby jí Jakub mohl přetáhnout šaty přes hlavu a shodit je na zem.
Teď jsme všichni viděli manželčina prsa přes průsvitnou podprsenku, jak pomalu rozepínala Jakubovu košili a roztahovala ji. Přesně na pokyn se naklonila dopředu, aby ho políbila, když jí rozepínal podprsenku. Teď se mu do hrudi tlačily bradavky MOJÍ ženy. Slyšela jsem, jak lehce zasténala, když jí rukama sjel až ke kalhotkám a začal je posouvat níž a níž.
Martina se pomalu postavila čelem k Jakubovi a dovolila mu, aby jí kalhotky sundal. Hladila ho po vlasech a pak si ho pomalu přitahovala blíž a blíž, až měl obličej zabořený v její kundičce! Ostatní kamery viděly jen náznak akce, ale můj ovladač měl jasný výhled. Tohle NEBYLO simulované - on mé ženě lízal kundu a ona sténala rozkoší. Odstrčila Jakuba zpátky na pohovku a sáhla mu na zip. Tentokrát jeho ztopořený penis vykoukl na všechny, když mu stáhla džíny a shodila je na své šaty a kalhotky.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Herečka

Příspěvek od kohout50 »

Paráda, nádherně napsaný, krásně se to četlo. Přidej další díl - díly, ať nemusíme dlouho čekat, co se tam dělo - odehrávalo. Fantazie pracuje na plno :-)
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Herečka

Příspěvek od pajda1 »

Bomba.....
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Herečka

Příspěvek od murphy »

Nemohl jsem uvěřit vlastním očím, když manželka klesla na kolena a začala ho líbat na hrudi a pak se dostávala níž a níž. Jednou rukou ho jemně hladila po koulích a pomalu mu hladila erekci. Teď byl na řadě Jakub, který zasténal, když mu moje žena začala jazykem přejíždět po penisu nahoru a dolů. Po několika okamžicích tohoto mučení si navlhčila rty a vsunula si špičku jeho penisu do úst! Centimetr po centimetru polykala víc a víc, až měla nos zabořený v jeho ochlupení. Manželka si vzala do krku celých jeho pětadvacet centimetrů.
Několik vteřin ho tak držela a pak začala jemně kývat. Jakub se zbláznil chtíčem a já jsem se zbláznil taky!
Čekal jsem, ne, modlil jsem se, aby Robert zařval: "STŘIH!", ale nikdo na place se ani nepohnul.
Martinina hlava se teď pohybovala rychleji, jak se vrhala na Jakubovo péro nahoru a dolů. K mému překvapení se mi vlastní péro třelo o džíny a přísahal bych, že si pár kulisáků honí péro.
Když už jsem si myslel, že to nikdo z nás nevydrží ani vteřinu, moje žena vystrčila Jakubovo kluzké péro z pusy. Pomalu se vrátila na pohovku a znovu si objala Jakubovy boky. Tentokrát, když sklonila své tělo, začala třít jeho péro nahoru a dolů po své kundí štěrbině. Přiblížil jsem kameru na těsný záběr a sledoval, jak se její píča pomalu otevírá.
Viděli jsme, jak z Jakubova penisu vytékají kapičky, když si ho moje žena přitiskla na svou rozevřenou kundičku. Jakub se svíjel rozkoší, když moje žena pomalu snižovala své tělo, aby pohltila jeho penis. Byl v ní hluboko, jak se na něj ho tiskla svou kundou. Teď se stejně pomalu začala zvedat a ukazovala nám stále víc a víc jeho tuhého péra, z něhož kapaly šťávy mé ženy. Těsně předtím, než hlavička vyklouzla ven, přirazila tělem zpátky dolů a začala zběsile šukat. Jakub ji chytil za zadek a stejně tvrdě ji mrdal zpátky.
O několik vteřin později Jakub vrazil svůj penis co nejhlouběji do kundy mé ženy a explodoval v jejím lůně. Jeho koule pumpovaly jednu dávku za druhou do její čekající kundy. Myslel jsem, že to nikdy neskončí, když křičela rozkoší při vlastním orgasmu za orgasmem.
Když se svět přestal točit, sledoval jsem, jak jeho vyčerpaný penis vyklouzl z dobře ošukané kundy mé ženy. Z její kundy vytékalo horké sperma, když si konečně lehla na záda a lapala po dechu.
Teď si Robert, ten parchant, konečně vzpomněl zařvat: "STŘIH!".
Z interkomu se ozvalo: "Doufám, že to máš všechno nahraný! Právě jsme podepsali smlouvu s naší nejnovější hvězdou! Kašlu na tu roli za deset tisíc - Jana si ji může vzít - tahle jde do hlavní role!"
To už se všichni trochu uklidnili a začali stávkovat na place. Jana a Martina spolu zase mluvili a já k nim natočil kameru a mikrofon. Martina tiše plakala: "Nemůžu uvěřit, že jsem to udělala! Co řeknu svému manželovi?"
Jana ji pohladila: "Já vím, taky jsem myslela na toho svého. Jak se jim můžeme podívat do očí?"
Robert k nim přistoupil: "Klid, dámy, prostě jim řekněte, že jste dostaly své první hlavní role." Přinesl jim každé smlouvu a hromádku peněz. "Nic dalšího jim teď říkat nemusíte."
Pokračoval: "Teď budeme mít v mém pokoji malou párty, pojďte a já vás seznámím s producenty. Budou chtít vidět ty nahrávky a vsadím se, že by se s vámi moc rádi seznámili."
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Herečka

Příspěvek od kohout50 »

Super pokračování, neskutečně rajcovní čtení. Další díl, ať netrpíme :-)
murphy
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 10. led 2019 9:31:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Herečka

Příspěvek od murphy »

Robert přišel do kabiny. "Chceš jít na večírek? Jestli si myslíš, že to bylo sexy, tak počkej, až se ty dvě dostanou do rukou producentům. Budou rády, když zítra budou moct dát nohy k sobě. Už se těším, jak ojedu naši malou hvězdičku - možná ji ošukám hned teď."
Odolal jsem pokušení nakopat mu zadek: "Ne, musím jet domů. Moje žena by mohla mít podezřeníi."
Rozhodl jsem se zůstat v kabině, dokud všichni neodejdou, abych mohl propašovat ven další kopie disků, které jsem pořídil během večera. Chystal jsem se vypnout dálkovou kamerou, když jsem v reproduktoru uslyšel hlas své ženy: "Roberte, nevím, co mě to tam napadlo. Myslím, že už to nikdy nedokážu udělat. To jsem nebyla já!" Znovu jsem stiskl tlačítko nahrávání.
Robert ji jemně pohladil po tváři: "To byla ta nejžhavější akce, jakou jsem kdy viděl. Jsi pro kameru naprosto přirozená. Věděla jsi, že jsi nevynechala jedinou narážku, ani když jsi šukala Jakubovi mozek z hlavy? Tak tohle bylo svádění!"
Martina se lehce začervenala a sklopila hlavu: "Byla to docela legrace."
Robert jí teď třel ruce, zatímco se moje žena opírala o zeď. Jemně jí přejížděl rukama po prsou: "Ale potřebovala bys trochu trénovat." Jeho ruce sklouzly dolů, aby jí objal zadek; "Svoje reakce musíš trochu víc ovládat."
Martina se proti němu začala pohybovat.
"Podívej se, jaké to je, když ti rukama přejíždím po zadku a pak až ke kundičce. To je ono, pomalu se proti mně tlač. Než mi začneš jezdit po ruce, nech mě, ať ti prsty trochu prohrábnu chloupky nad kundou."
Mírně od ní odstoupil a znovu jí spustil šaty na podlahu: "Sundáme si to a projdeme to ještě jednou."
Jak jsem řekl, moje žena není žádný raketový vědec, takže jí jeho tréninkové techniky připadaly naprosto logické. Zanedlouho byla moje žena opět úplně nahá, zatímco jí Robert přejížděl rukama po celém těle, aby jí ukázal, jak má reagovat. Přiblížil jsem kameru na velmi těsný záběr, když jí předváděl, jak má nechat muže, aby jí třel ztopořený penis o kundičku, než jí ho zasune až do konce. Bylo to téměř komické, když jí dráždil kundu a probíral při tom její reakce. To moje žena už byla zase ztracená ve svém vzrušení a bylo jasné, že ji má plně pod kontrolou.
Robert byl naprostý profesionál až do chvíle, kdy jí vrazil péro do nadržené kundy a začal do ní tvrdě přirážet. Moje žena začala sténat a za chvilku vykřikla při nelíčeném orgasmu. Robert ještě chvilku přirážel a pak se do ní vystříkal. Lepkavý bílý sliz tryskal z kundičky mé ženy, zatímco jí vysvětloval, jak se kamera pro americké publikum oddálí, ale pro evropské davy zůstane detail.
Stále přikyvovala, když jí podával malé černé šaty. "Teď, když už trochu lépe rozumíš technice, můžeme jít na schůzku s producenty."
Martina se rozhlížela po kalhotkách, když ji Robert zastavil: "S těmi se neobtěžuj. Investoři by možná potřebovali ukázku, aby pochopili, proč musí platit tolik peněz. Nevadí ti to, že ne?"
Manželka pokrčila rameny: "Asi ne, pokud si myslíš, že je to opravdu nutné."
Otupěle jsem seděl, když odcházeli. Moje žena právě ošukala a vykouřila dva chlapy a byla na cestě, aby se nabídla dalším. Nevěděl jsem, co jiného mám dělat, tak jsem prostě vzal kopie disků a šel domů.
Předstíral jsem, že spím, když jsem kolem třetí ráno konečně uslyšel otevřít dveře. Moje žena mě zkontrolovala a šla do koupelny. Převalil jsem se a díval se, jak se svléká do sprchy. Byla celá od spermatu a na prsou měla červené cucfleky. Museli ji na tom večírku ošukat jako kurvu.
Když vylezla ze sprchy, hrál jsem, že se probouzím, když se snažila vklouznout do postele. "Jak to šlo, zlato?"
Moje žena se posadila: "Dostala jsem tu roli! Vlastně jsem dostala hlavní roli v novém filmu! Podívej se na to - zvedla nákupní tašku a vysypala peníze na postel. Na konkurzu jsem dostala tisíc dolarů a každý investor mi dal tisícovku předem."
Oči měla stále doširoka otevřené a já viděl, jak se jí na noční košili rýsují bradavky. Natáhl jsem ruku a jednu pohladil: "Vypadá to, že moje holčička je vzrušená."
Manželka mě zatlačila zpátky na postel, když si sundávala šaty. Uvolnila mi penis a začala ho hladit. Nakonec si sedla nade mě a nasedla na nějm ani si nevšimla, ž z její rozevřené kundy vyteklo víc, než jen její šťávy: "Zlato, ještě nevíš ani půlku, příští víkend mám jet na první natáčení!"
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Herečka

Příspěvek od kohout50 »

Skvělé pokračování, nádherné poctěni 👍. Už se nemůžu dočkat dalšího dalších dílů
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Herečka

Příspěvek od pajda1 »

Mega rajcovní povídka. Těším se na pokračování.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: horacio a 205 hostů