Kdo chytá v cizím žitě – díl desátý: post coitum omne animal triste (exceptum studentem gratis admissum)

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
rivas

Kdo chytá v cizím žitě – díl desátý: post coitum omne animal triste (exceptum studentem gratis admissum)

Příspěvek od rivas »

Michal zhluboka oddechoval. Jeho tělo leželo bezvládně na tom mém a já ho přitom pomalu hladila po zpocených zádech. Ten kluk byl vyčerpaný jako po absolvovaném maratónu, srdce mu divoce tlouklo na mé hrudi a víčka na zavřených očích se mu trhaně pohybovala. Jeho penis stále ještě vězel v mé roztažené a mrdáním pocuchané kundě, tvrdý už ale nebyl. Naopak byl změklý a vláčný a každým okamžikem se chystal z mé kundy vyklouznout. Uvnitř svého těla i všude okolo jsem cítila chladnoucí lepkavou mrdku.
„Výborně,“ zašeptala jsem Michalovi přímo do ucha. „Teď už je z tebe skutečný chlap.“ Znovu jsem ho pohladila po zádech a pak jsem tiše dodala: „Po takovém výkonu si zasloužíš chvilku odpočívat.“
Michal otevřel oči a zblízka se na mě vděčně zadíval. „Děkuju,“ zašeptal.
„Za co mi děkuješ?“
Michal se začervenal.
„Za všechno.“
„Za co přesně? Když děkuješ, musíš vědět za co.“
„Za to, cos pro mě udělala.“
„A co jsem pro tebe udělala? Za co mi přesně děkuješ?“
„Díky, žes mi dovolila, abych se do tebe udělal,“ řekl tiše a znovu se u toho začervenal.
„Rádo se stalo,“ zašeptala jsem znovu přímo do jeho ucha. „V mé kundě jsi vždycky vítaný.“
„Netušil jsem, že to bude tak pěkné.“
Tiše jsem se zasmála.
„Zatím to byl jen začátek. To opravdu hezké teprve přijde. Uvidíš.“
„Něco ještě hezčího si ani nedovedu představit.“
„Plácáš nesmysly, ale i tak mi to lichotí.“
Chvíle po sexu ve mně obvykle vyvolávala rozpaky. Ne že by snad podobné chvíle byly nějak zvlášť časté: Dominik se ze mě obvykle svalil, možná přitom něco řekl a možná taky ne, a pak se hned vydal do sprchy. Teprve když ode mne odešel, tak jsem si ty lenivé chvíle začala užívat a pomalu jsem začínala vnímat své rozbolavělé tělo; z koupelny jsem obvykle uslyšela spokojené hvízdání, pak zvonivý proud moči, který tvrdě narážel do vnitřku umyvadla, a nakonec šumění sprchy, které mě občas odkázalo ukolébat až k spánku. S Michalem to ale bylo jiné.
„Starší kluci říkají, že tohle je ta nejlepší chvíle na cigaretu,“ řekl Michal.
„Starší kluci jsou hlupáci. Vůbec bys je neměl poslouchat.“
„Mně cigarety beztak nechutnají,“ přiznal opatrně.
„Hodnej kluk. Cigára jsou na nic a kouří je jenom hlupáci.“
„Ten tvůj sportovec nekouří?“
„Musí dbát na správnou životosprávu.“
„No jo, hokejka,“ ušklíbl se.
„Nežárli, brouku! Není to pěkné.“
„Já nežárlím.“
„To je dobře. Taky by to nedávalo vůbec žádný smysl – žárlit na kluka, kterýmu jsi právě ošukal holku.“
Michal se začervenal.
„Jasně že ošukal!“ zašeptala jsem tiše do jeho nastaveného ucha. „Z toho už se nevykroutíš. Jestli na to Dominik přijde, stáhne z tebe kůži za živa a pak si z ní nechá ušít náhradní brusle. Nebo si snad myslíš, že něco takového můžeš udělat jen tak bez trestu? Ošukat staršímu a mnohem silnějšímu klukovi jeho holku?“
Michal se znovu začervenal a viditelně byl v rozpacích.
„Hlavně neříkej, že jsi nechtěl,“ zašeptala jsem. „Na takové výmluvy jsou starší a silnější kluci obzvlášť alergičtí. Až si tě Dominik podá, až tě chytí do těch svých svalnatých hokejových pracek, budeš to zkrátka muset vydržet. Protože za každou legraci se prostě něco platí. A ty jsi dnes v noci chytal v cizím žitě, to je marné.“
„Chytal v cizím žitě?“
„Copak ty neznáš tu říkanku o tom, co se stane zlobivým a drzým klukům, kteří chytají v cizím žitě? Jestli chceš, tak já tě ji naučím. A dobře si ji zapamatuj, protože teď už je to říkanka také o tobě.“
Pak jsem si přitáhla jeho hlavu až k sobě a přímo do ucha jsem mu začala šeptat tu starou básničku o klukovi, který chytal v cizím žitě:

„Ten, kdo chytá v cizím žitě,
k újmě přijde okamžitě.
Obklíčí ho mladí honci,
malá škodná už je v koncích.

Nepomůžou krásná líčka,
krk mu stáhne ostrá smyčka;
mladé tělo, pružné svaly,
které ženy milovaly -
nic z toho mu nepomůže,
když má proti sobě muže,
kteří mají v rukou zbraně
a tváří se odhodlaně.

Stesky, pláč a naříkání -
nic z toho tě nezachrání.
I kdybys byl ještě dítě,
neměls chytat v cizím žitě!“

„To je ale hrozné!“ zašeptal Michal.
„Aspoň vidíš, že chytat v cizím žitě se nevyplácí. Ale teď bychom se měli trochu prospat. Protože za světla se strachu čelí mnohem líp než za tmy.“
Když jsem po chvíli usnula s Michalovou rukou obtočenou kolem krku, zdál se mi velmi podivný sen. V tom snu jsem se setkala s Dominikem, a nejspíš to muselo být setkání, které následovalo hned po jeho návratu ze soustředění. Pamatuji si, že jsem se na něj v tom snu až palčivě těšila. Představovala jsem si jeho tělo, všechny ty pevné svaly a nazrzlé chlupy, a k tomu ještě vůni levného deodorantu, který z něj byl obvykle cítit hned po tréninku a rychlé sprše. Vše v tom snu bylo až děsivě skutečné, skoro jako bych v něm dokázala vnímat tu podivně zkreslenou snovou realitu všemi svými smysly. Zdálo se mi, že jsem přišla za Dominikem do šatny a on byl ještě ve sprše. Přes otevřené dveře jsem si prohlížela jeho silné tělo a v podbřišku jsem přitom cítila bodavý záchvěv touhy. Jakmile si mě všiml, usmál se na mě a vypnul vodu. Pak si okolo těla omotal ručník a došel až ke mně. Kromě nás dvou v šatně nikdo nebyl a já v té chvíli cítila až hmatatelnou touhu z něj ten ručník servat a na místě ho ošukat. Natáhla jsem ruku, zřejmě abych to udělala, ale on mě mezitím rychle chytil za předloktí.
,Já vím, co chceš,´ řekl. ,Cítím, jak z tebe ta nadrženost doslova sálá.´
,Tak mi to dej!´ zašeptala jsem. ,Udělej mi to, nebo z toho zešílím!´
,Udělám. Pokud ses chovala jako slušná holka, tak ti to udělám. Byla jsi hodná holka, když jsem tu nebyl?´
,Já...´
Věděla jsem dobře, co bych mu měla odpovědět: Ano, byla jsem hodná holka. Čekala jsem tu na tebe a na jiného kluka jsem se přitom ani nepodívala. Za dobu, co jsi byl pryč, se moje kunda ani trochu nezměnila. Je stále stejná, jaká byla ve chvíli, kdy jsi ji viděl naposledy.
Jenomže nic z toho nebyla pravda. V tom snu jsem moc dobře věděla, že když byl Dominik na soustředění, šukala jsem doslova s každým, kdo se okolo mě jen na chvilku otočil. Za ten týden, co byl Dominik pryč, jsem stihla ošukat úplnou armádu chlapů – Dominikových spolužáků, úslužných číšníků a sebevědomých barmanů, nagelovaných týpků z reklamky a hipíků s vlasy dlouhými až po pás. A možná jsem v tom snu ošukala i pár Dominikových méně úspěšných spoluhráčů – tedy těch, kteří potřebovali utěšit, protože nebyli v hokeji tak dobří, aby mohli odjet na to soustředění spolu s Dominikem.
,Já...´ zašeptala jsem. ,Byla jsem tak hodná, jak to jen šlo.´
,Přesně to jsem si myslel,´ řekl Dominik. ,Takže ses tady celou dobu chovala jako děvka!´
Držel mě pevně za zápěstí a já se z jeho sevření nedokázala vykroutit. A co hůř – především jsem nedokázala popřít jeho slova.
,Ano,´ zašeptala jsem. ,Chovala jsem se jako děvka.´
,Myslel jsem si to. Jsi jen taková nadržená kurvička, která nevydrží ani týden bez pořádného ocasu.´
V tom snu jsem věděla, že má pravdu: opravdu jsem byla jen taková malá nadržená kurvička, která to bez pořádného ocasu nedokázala vydržet ani pár dnů.
,Ano,´ řekla jsem. ,Asi opravdu ano.´
,Já vím. Ale jestli chceš v sobě ucítit zas jednou pořádný ocas, musíš se nejprve svlíct. Tak to koukej rychle udělat!´
Pod ostrou tíhou jeho pohledu jsem si rozepnula blůzu a svlékla sukni. Pak jsem si stáhla i podprsenku a kalhotky.
,Nechci ani vědět, jak je ta tvoje píča po tom všem šukání rozmrdaná. Kolik těch kluků vlastně bylo?´
,Já nevím,´ odpověděla jsem po pravdě, protože jsem to v tom snu opravdu nevěděla.
,To mě nepřekvapuje,´ prohlásil Dominik tvrdě. ,Vlastně jsem si to myslel.´
V té chvíli se za dveřmi šatny ozval hluk. Vyplašeně jsem vzhlédla a pak jsem se pokusila sáhnout po svém odloženém oblečení. Dominik však do hromádky mých šatů znechuceně kopnul a oblečení se rozletělo po celé šatně.
,Už jsou tady,´ řekl. ,Jejich trénink začíná jen půl hodiny po tom našem. To jsi nevěděla?´
Dveře od šatny se prudce rozletěly a do místnosti nakouklo několik rozčepýřených hlav.
,Pojďte, kluci,´ řekl Dominik. , Tady slečna už na vás čeká.´
Ti kluci museli být z nějakého mladšího ročníku, snad z juniorské přípravky nebo z něčeho podobného.
,Ne, to ne!´ zašeptala jsem. ,To mi přeci Dominiku nemůžeš udělat!´
,A proč bych nemohl? Klidně se vsadím, že se ti právě takoví kluci nejvíc líbí.´
,Ne! To nesmíš!´
,Hokej jim zatím moc nejde, ale třeba už umí dobře šukat. Na to přeci žádnou školu ani žádný trénink nepotřebují. Co myslíš?´
Ti kluci se po mně dívali překvapeně a současně zvědavě. Kdo jsem a co tu dělám? A proč se ten velký silný kluk tak podivně chová a skoro to vypadá, jako by mě jim nabízel?
,Proč tam stojíte jak trubky?´ řekl jim Dominik, aby je povzbudil. ,Přišli jste na trénink – tak se koukejte na ten svůj trénink nejdřív převléknout!´
Kluci vešli dovnitř a zavřeli za sebou dveře. Nevím, kolik jich bylo – možná deset nebo dvanáct. Prostě taková skupinka rozjařených a rozcuchaných kluků, kteří si mě nedůvěřivě prohlíželi a pro samu zvědavost jim došly silné řeči i jakákoliv jiná slova.
,Tak co jsem vám řekl? Oblečení dolů a rychle do suspenzorů. Nezapomeňte, že já jsem na téhle hodině váš trenér.´
Ty kluky jeho oznámení vůbec nepřekvapilo, takže to zřejmě byla pravda – nejspíš v tom snu opravdu Dominik vypomáhal s trénováním mladších ročníků. Ve skutečnosti by to byl samozřejmě nesmysl, protože jak by ani ne osmnáctiletý kluk mohl trénovat kluky sotva o dva roky mladší? Ale v tom mém snu to zjevně možné bylo.
Kluci se začali ošívat.
,Přeci se před ní nebudete stydět!´ řekl Dominik. ,Ona je nahá, tak vy budete taky!´
Kluci zalezli do kouta šatny a začali se převlékat.
,Nic takového!´ zavelel Dominik. ,Převlečete se tady vedle ní!´
Ti kluci už na sobě skoro nic neměli: někteří byli hubení, jiní naopak svalnatí, rozpačitě pokukovali jeden po druhém a pak se začali pomalu trousit k místu, kde jsem stála nahá vedle Dominika. Obličej jsem měla celý červený studem a oči jsem držela pevně zavřené. Dominik si toho brzy všimnul.
,Otevři oči!´ požádal mě. ,Přeci se po tom všem nebudeš stydět, když před sebou vidíš nahého kluka!´
Otevřela jsem oči. Ti kluci už stáli jen pár kroků ode mne a já hleděla do jejich dychtivých tváří. V té chvíli už jsem je od sebe začínala pomaličku rozeznávat. A také jsem zaznamenala, že některé z těch tváří mi nejsou tak úplně neznámé. Mezi těmi kluky byl mimo jiné i Dominikův mladší bratr Adam – toho jsem poznala podle rozcuchaných zrzavých vlasů a také podle tlustého plochého penisu, který byl navlas podobný tomu Dominikovu. A kromě Adama tam byl také Michal – štíhlý a vysoký, s hubeným šlachovitým tělem a dlouhými elegantními pažemi.
,Tak co, kluci – chcete si konečně sáhnout na holku? Vsadím se, že jste něco takového ještě nikdy nedělali. Tak pojďte a sáhněte si. Jestli chcete, můžete jí sáhnou na kozy. Pokud si na něco takového vůbec troufáte.´
Okamžitě se po mně natáhlo několik nedočkavých rukou.
,Ale opatrně, ať jí neublížíte. Jste sportovci – ne žádná zvířata!´
Jedna z těch nedočkavých rukou mě chytila za prso a jinou jsem ucítila mezi stehny. Měla jsem pocit, že se Dominik musel nejspíš zbláznit! Předhodit mě bandě mladých nadržený kluků – to přeci nemůže dobře dopadnout! Copak si myslí, že se mu podaří takové nadržence ode mne včas odehnat? Opravdu má mezi nimi takovou autoritu, že je dokáže držet zpátky od nahé a rozevřené kundy? Ale co když je nakonec neudrží? Co když se ti kluci jeho rozkazům vzepřou a až jim Dominik řekne, že toho mají nechat, tak ho neposlechnou?
A pak mě napadlo něco ještě mnohem horšího. Co když je Dominik ode mne vůbec odhánět nechce nechce? Ta myšlenka mnou otřásla.
,Tahle holka nedělá mezi kluky žádné rozdíly,´ prohlásil Dominik. ,Když je nadržená, líbí se jí každý. Takže je schopná dát naprosto komukoliv. Nevěříte? Třeba si to dnes budete moci vyzkoušet. Kolik je vás tady? Počítám, že ne víc než dvanáct. Nemusíte mít strach, to ona bez problémů zvládne.´
Oči těch kluků hořely chtíčem a jejich ruce pomalu přejížděly po mém nahém těle.
,Tak třeba ty, zrzoune,´ obrátil se Dominik na zrzavého Adama. ,Sáhni jí na kozu a pak jí hrábni mezi nohy.´
V reálném světě by to Dominik říkal svému mladšímu bratrovi, ale v tom snu Adam zřejmě jeho bratrem nebyl. Měl však stejnou tvář jako skutečný Adam a svým způsobem se tak i choval: byl od pohledu drzý a vyzývavý, skoro jako nějaký rozmazlený fracek. Adam mi s úšklebkem v obličeji sáhl nejprve na pravé prso a pak mi zajel dlaní mezi nohy. Jeho prsty jsem ucítila nejdřív na povrchu své kundy a pak i uvnitř. Po pár okamžicích nemohlo být pochyb o tom, že mě ten drzý fracek prstuje.
,Jestli to umíš, tak jí dej francouzáka!´ řekl Dominik.
Adam se znovu jen ušklíbl a s rukou zabořenou mezi mými stehny se ke mně naklonil. Jeho ústa byla možná nepatrně menší, jinak ale byla k nerozeznání od těch Dominikových. Jazyk měl mrštný a hbitý a stačila jen chvíle nepozornosti a už mi s ním vibroval skoro až v krku.
,To bylo docela dobrý!´ ocenil Dominik Adamův výkon. ,Kdo by to do takového zrzavého vořecha řekl? Jednou z tebe možná bude slušnej nabíječ. Ale nejsi tady sám – musíš k tomu pustit i ostatní. Ta holka už je z tebe celá divoká a určitě se těší na další pokračování.
Znovu jsem se začervenala a zavřela jsem oči. Dominik teď stál přímo za mnou, jednou rukou mě držel za paži a druhou mi přidržoval bradu.
,Otevři oči!´ zasyčel mi přímo do ucha. ,Chci, aby ses na ty kluky pořádně podívala. A teď mi řekni, který z nich se ti nejvíc líbí.´
Já však ze sebe nedokázala vydat ani slabiku.
,Zdá se, že se mezi vámi nedokáže rozhodnout. Nejspíš se jí líbíte úplně všichni. Ale všichni najednou – to zkrátka nejde. Jeden z vás bude muset začít. A když si nikoho nevybrala ona, vyberu toho prvního já.´
Dominik se rozhlédl a pak ukázal v hloučku kluků na jednoho z nich.
,Zkusíme to nejdřív tady s tím hubeňourem,´ řekl. , Ty jsi tady nový. Jak se jmenuješ?´
,Michal.´
Prudce jsem otevřela oči a s vytřeštěným pohledem jsem se zadívala přímo před sebe.
,Tak pojď blíž, Michale. Přeci se té holky nebudeš bát.´
Z klubka kluků se pomalu vyloupla Michalova štíhlá postava.
,A teď jí dej, Michale, pusu. Před chvíli ti tady ten zrzek ukázal, jak se to správně dělá. Tak co – zvládneš to? A jestli chceš, můžeš jí přitom sáhnout mezi nohy.´
Michal došel až ke mně. V očích měl zřetelně napsanou omluvu, současně jsem v nich však viděla i záblesk touhy a nadrženosti. Jeho ústa se přiblížila k mým a za pár vteřin jsem ucítila v puse jeho hbitý jazyk. A v té samé chvíli se mě mezi nohama dotkla Michalova ruka. Cítila jsem naprosto zřetelně, jak mě hladí a pomalu zajíždí prsty dovnitř. Byla jsem hluboce ponížená a zároveň zoufale vzrušená. Nedokázala jsem se ovládnout a zavzdychala jsem. ,Ano!´ zašeptala jsem kamsi do Michalových rozevřených úst. ,Ano! Ano!´ Pak jsem zavzdychala ještě jednou a pak ještě znovu, tentokrát hlasitěji. A právě v té chvíli jsem se ze svého snu probudila.
Nejprve jsem si nemohla vzpomenout, kde zrovna jsem. Ta postel mi nepatřila a ani pokoj nebyl můj. Jsem u Dominika? Nebo doma u nějaké kamarádky? Teprve pak jsem si vzpomněla, komu vlastně patří ta podivně zařízená místnost, podobající se dětskému pokojíku. Ležela jsem na boku, téměř stočená do klubíčka, a na krku jsem přitom cítila Michalův horký dech. Mezi nohama se mě naopak dotýkala jeho ruka. V téhle věci tedy můj sen nelhal: osoba byla stejná, jen okolnosti byly naprosto jiné.
„Co to děláš?“ zašeptala jsem. „Nemysli si, že tu tvoji ruku necítím.“
Teprve pak mi došlo, že se nejedná jen o ruku.
„Michale!“ vydechla jsem. Jeho penis se opíral o vstup do mé kundy, byl jednoznačně tvrdý a připravený k souloži. Leželi jsme vedle sebe jako dvě lžičky, já vepředu a Michal vzadu za mnou, oba nazí a vzrušení.
„Hraješ si se mnou jako s nějakou spolužačkou na škole v přírodě,“ zašeptala jsem. „Tohle holkám dělat nesmíš. Rozhodně ne ve spánku.“
Zároveň mě ale jeho nadrženost vzrušovala. Co by se stalo, kdybych se neprobudila? Začal by mě šukat? Vždyť kolik milimetrů mu v téhle chvíli chybí do skutečného zásunu?
„Prosím!“ zaprosil Michal. „Jen na chvilku. Jenom na krajíček.“
Jeho škemrání bylo až dojemné.
„To říkají všichni kluci. Všichni tvrdí, že je to jenom na chvilku. Nebo jenom na krajíček. Takovým slibům žádná holka nikdy neuvěří.“
„Ale já...“
Bylo mi ho líto a současně jsem se cítila vzrušená. Pomalu jsem zavrtěla pánví a jeho ocas pomaličku vklouznul do mé vzrušením mokré kundy.
„Tak pojď, zlato,“ zašeptala jsem. „Udělej, co musíš. Hezky pěkně podle sebe.“
Věděla jsem, že z té soulože nejspíš nic mít nebudu: Michal ležel za mnou a přestože se mě jeho tělo dotýkalo skoro celou svojí plochou, náš styk vyznívala neosobně a anonymně. Na orgasmus při souloži jsem si ještě ani pořádně nezvykla – a v téhle poloze se k orgasmu beztak nikdy nedopracuju. Kupodivu mně to ale nevadilo. Naopak se mi líbilo a vzrušovalo mě, že najednou vlastně vůbec nezáleží na mé osobě – najednou bylo naprosto jedno, jak hezký mám obličej a jak krásná jsou moje prsa; nezáleželo na ladnosti mých křivek, štíhlosti mých paží ani útlosti mých kotníků; nezáleželo dokonce ani na mých bocích a svým způsobem ani na mé kundě. I když – na té jediné možná přeci jen trochu záleželo: na její hloubce a úzkosti, na sevření, které dokáže poskytnout Michalovu nadrženému ocasu. Pro většinu holek by něco takové představovalo jen zklamání, já však na to byla pyšná: najednou jsem nebyla nic než oživlá píča, jen vláčná, vlhká a horká kunda na šukání. Svým způsobem se to podobalo tomu mému podivnému snu, ve kterém jsem se musela podřídit Dominikovu rozmaru a Michalovým neosobním dotekům. V tom snu jsem byla jen hračkou pro nadržené kluky; v realitě jsem byla anonymní nádobou, do které Michal vystříká všechnu svoji nadrženost a touhu.
„Cítíš, jak je úzká a stažená?“ zašeptala jsem. „Je tady jenom pro tebe. Tak si ji vezmi a hezky si ji užij!“
Michal nadrženě zavzlykal.
„Určitě toho máš v sobě spoustu. Tak ji pěkně nakrm, ať není věčně tak nadržená! Je tady jen pro tvůj ocas. Jen pro to, aby ses do ní mohl pořádně vystříkat.“
Překvapeně jsem vnímala Michalovu nadrženost a současně i jeho ničím nekrocený vztek. Jeho divoké přirážení připomínalo spíš snahu mě potrestat. Vleže na boku měl jen omezenou možnost pohybu, přesto mi však každým svým přírazem dával nepokrytě najevo, že chce mít nade mnou převahu. Takový způsob souložení jsem moc dobře znala: byla v něm snaha dominovat i touha po vystříkání, vybuzený testosteron a k tomu pořádná nálož nezkroceného chlapského vzteku. Cítila jsem, že se právě stávám svědkem zrození muže. Ano, byla jsem přímým pozorovatelem proměny, při které se z dosud nevinného chlapce těmi zběsilými přírazy stává skutečný muž.
Chtěla jsem ho povzbudit a sáhla jsem rukou za sebe. Moje dlaň nahmátla jedno z jeho hubených stehen a prsty mi sklouzly po hebkých světlých chloupcích pokrývajících horní část jeho chlapeckého stehna. Toužila jsem po tom zabořit do toho stehna nehty, aby Michal ucítil moji touhu a vášeň. Jeho ruka mě však prudce odstrčila. Svým způsobem jsem mu rozuměla: teď nebyl ten správný čas na něžnosti ani na rafinovanosti vytříbeného sexu. Jediné, na čem teď záleželo, bylo nadržené chlapské šukání. Co by teď Michal asi udělal, kdybych se pokusila z jeho náruče vymanit? Nechal by toho a pustil by mě? O takové možnosti jsem velmi pochybovala. Nedalo mi to a učinila jsem malý pokus. Pomalu jsem se posunula na posteli směrem kupředu a má ruka se současně pokusila od sebe odstrčit Michalovo naléhající tělo. Jeho penis ze mne na okamžik málem vyklouznul, což Michala viditelně rozzuřilo. Znovu se ke mně prudce přitiskl a jeho pravá noha se zaklesla za mé stehno. Byl lehký jako pírko, přesto se ale jeho atak podobal znásilnění. Dokázala bych ho ze sebe setřást, pokud bych opravdu chtěla? V tom okamžiku jsem o tom poprvé zapochybovala. Znovu se mi potvrdilo, že na světě se nic nevyrovná síle, kterou má nadržený chlap. Pokud kluk touží po vystříkání, žádná moc na světě ho nedokáže zadržet. Zajímalo mě, jestli to platí i u takového chlapečka, jakým byl dosud Michal. Znovu jsem se opřela dlaní o jeho stehno a pokusila jsem se ho od sebe odstrčit. Michal zakňoural jako štěně, kterému berou jeho oblíbenou hračku. Co by asi udělal, kdybych ho od sebe opravdu odstrčila? Rozzuřil by se a pokračoval by i přes můj nesouhlas? Nebo by se stáhl a ukončil by svůj pokus o dosažení co nejrychlejšího orgasmu? Škoda, že přede mnou nebyla žádná možnost, jak to vyzkoušet. I přesto jsem to ale nechtěla Michalovi zbytečně ulehčovat: pokud se chce stát opravdovým mužem, musí si tu výsadu nejprve zasloužit.
Znovu jsem se posunula na posteli směrem od něj a jeho dlouhý a tvrdý penis ze mne opět skoro vyklouznul. Michal nespokojeně zakňoural a pak se pokusil tvrdě přirazit k mé rozevřené kundě.
Tak pojď, chlapečku! Ukaž mi, co všechno umíš! Vezmi si tu kundu, pokud to vůbec dokážeš!
Ta hra na kočku a myš mne vzrušovala: zatímco Michal se neustále pokoušel dostat se co nejblíž k mé kundě, já jsem mu přitom stále nenápadně uhýbala. O skutečný únik před sexem samozřejmě nešlo – spíš jen o takové nenápadné škádlení, které Michal možná ani nepochopil. Ale tam, kde by mezi jinými souložícími partnery existovala jasná spolupráce, tam mezi námi panoval podivný nesoulad. Michal znervózněl a současně se ve své nadrženosti stal o poznání brutálnějším. Nejprve se pokusil si mne rukou podebrat, a když jsem se jeho doteku nepoddala, zkusil mě naopak přitlačit dlaní k pelesti postele. Takovému nátlaku jsem mohla jen stěží odolat. Dobře, kluku! říkala jsem si. Jestli chceš opravdu dosáhnout svého, musíš na na to jít tvrdě a nijak mě přitom nešetřit!
Potichu jsem zasténala, což Michal pochopil jako moji další snahu o únik. Opět tiše zakňoural a kromě roztrpčení jsem tentokrát v tónu jeho hlasu slyšela i špatně skrývanou zuřivost.
Tak pojď, ty jeden nadrženej chlapečku! Ukaž mi, co se mnou všechno uděláš!
Když jsem se znovu pokusila z Michalovy náruče uniknout, tak to už nevydržel a nalehl na mne.
Jo! Tohle bylo konečně gesto chlapa!
Michalovy nohy se zaklesly okolo mých stehen a jeho klín se tvrdě přitisknul k mému vystrčenému zadku. A pak, skoro jako při skutečném sportovním zápase, mě Michal stlačil pod sebe a nalehl na mne. Tohle byla poloha, která mu nabízela mnohem více možností, jak mne ovládat. Zatímco šukání z boku je o spolupráci, šukání zezadu je projevem dominance na straně jedné a submisivnosti na straně druhé. A tentokrát jsem tou submisivní osobou měla být já.
S břichem přitisknutým k pelesti postele jsem se pokorně a odevzdaně podrobovala jeho zběsilému přirážení. Teď už na mě Michal ležel plnou vahou svého hubeného chlapeckého těla. Na zádech jsem cítila jeho žebra a do kulatého zadku mi tvrdě narážely ostré výčnělky jeho kyčlí.
Ten kluk je tak nadržený, že mě tu skoro znásilňuje! napadlo mne. Nad takovou věcí by si každá feministka jistě znechuceně odplivla, mne však taková představa podivně vzrušovala. Mladý, sotva dospělý kluk, který si vybíjí svoji nadrženost na bezbranné holce. Na holce možná o pár roků starší, přesto však bezbranné a neschopné se jakkoli ubránit. Možná před okamžikem bych ho ještě dokázala ze sebe setřást, ale teď už bylo na obranu pozdě: už ležel přímo na mně a nedával mi žádnou šanci uniknout.
„Tak si to vezmi!“ zašeptala jsem. „Vezmi si to, jako každý pořádný chlap! Ale počítej s tím, že se budu bránit!“
Znovu jsem se pohnula, jako bych se pokoušela ze sebe jeho tělo setřást. Michal se však nedal. Ano, tohle byl útok skutečně nadrženého kluka – podobný, jaký jsem často zažívala i s Dominikem. Kroutila jsem se pod jeho dorážejícím tělem, jako bych se pokoušela z jeho sevření vykroutit, a on se přitom snažil mne vahou svého těla znehybnit a současně ze mě ani na okamžik nevyklouznout. Pak jsem ucítila na krku jeho zuby.
„Ne!“ zasyčela jsem vztekle. „Žádné zuby ani cucfleky! S kundou si dělej, co chceš, ale na krk mi nesahej!“
Prudce jsem otočila hlavu, až o sebe zacinkaly naše zuby.
„Na krk ne!“ zasyčela jsem znovu. „Jestli mě pokoušeš na krku, Dominik nás oba zabije! Na kundě nic nepozná, ale na krku ano!“
Michal se malinko stáhnul, s šukáním ale přestat nedokázal. A já to po něm vlastně ani nechtěla. V téhle poloze, znehybnělá vleže na břiše, jsem cítila jeho štíhlý a tvrdý penis hluboko uvnitř sebe. Zdá se mi to, nebo je opravdu tak dlouhý? Jako by mě ten kus tvrdého klučičího masa trhal uvnitř na kusy!
„Tak už se konečně vycákej!“ zašeptala jsem. „Přišel sis to vzít, tak si to vezmi! Tak na co ještě čekáš? Vymrdej ji až do konce!“
Zvedla jsem oči a ve velkém zrcadle na druhé straně místnosti jsem uviděla postel a na ní naše nahá těla. Viděla jsem na břiše ležící, rozcuchanou holku a na ní zběsile dorážející tělo hubeného nadrženého kluka.
„Jdi do ní!“ zašeptala jsem. „Ukaž té kundě, kdo je tady pán! Vycákej to do ní, ať už má konečně pokoj!“
Nevím, co mě na té situaci vzrušovalo nejvíc. Možná ten odraz našich zmítajících se těl. Možná to, že mě částečně proti mé vůli šuká kluk o dva roky mladší. Anebo možná to, že se to všechno děje za zády mého kluka, který nemá o ničem z toho, co se tu odehrává, ani potuchy. A možná ve mně ještě dozníval ten prapodivný sen, ve kterém jsem před Dominikovými zraky musela podržet několika mladším klukům. To všechno se nejspíš nakonec podepsalo i na mém orgasmu. Udělala jsem se rychle a prudce, i když jsem to po pravdě vůbec nečekala. V poloze, ve které mi kromě tvrdé pelesti postele vůbec nic nedráždilo můj poštěvák; při sexu, který nebyl ani něžný, ani ohleduplný. A navíc s klukem, který silou, odvahou či drzostí tomu mému nesahal ani po paty.
„Vystříkej jí, ty jeden malej drzej zmetku!“ zašeptala jsem. „Tak už to ze sebe konečně vycákej, ať máš od toho pokoj!“
Michal naposledy zakňoural a já přitom znovu ucítila na krku jeho zuby. Ve chvíli, kdy se rozzuřeně zakousl do mého krku a začal stříkat, jsem se i já ke svému velkém překvapení krátce a prudce udělala.
Skrimisher
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kdo chytá v cizím žitě – díl desátý: post coitum omne animal triste (exceptum studentem gratis admissum)

Příspěvek od Skrimisher »

Parada opet.. zrovna jsem dnes premyslel jake bude pokracovani
mihawk
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: milence občas máme

Re: Kdo chytá v cizím žitě – díl desátý: post coitum omne animal triste (exceptum studentem gratis admissum)

Příspěvek od mihawk »

úžasné, jako vždy :-)
Ať jí dá "mladej" co proto, mohl by jí hezky vydírat a nutit víc a víc, a ta potvůrka si zaslouží někdy opravdově poplakat :)
lotos
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na cizí ženu.

Příspěvek od lotos »

čte to vůbec někdo?
Skrimisher

Pro lidi tady je to moc dlouhy bych rekl :D ale nejlepsi serie tady..
lotos
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na cizí ženu.

Příspěvek od lotos »

Skrimisher píše: pon 03. kvě 2021 17:07:19 Pro lidi tady je to moc dlouhy bych rekl :D ale nejlepsi serie tady..
jde o to, jestli tahle sekce vůbec patří do kandaulismu. Já nevím, ale psát sáhodlouhé romány, kde na konci nevíš, co bylo na začátku. Ten kumšt nikomu neberu, to každý neumí, ale fakt by mě zajímalo, kolik jich to dočte do konce. :geek:
Skrimisher

Ja zase nechapu, jak se nekomu muze libit povidka o trech odstavcich, kde se ani neda nic predstavit, popises trema vetama jak ti ji ojede milenec, a peti vetama jak sis to uzil :D ale kazdymu se libi neco jinyho. To ikomu neberu.
rivas

Příspěvek od rivas »

Kdyby se tady na konci minulého roku neobjevila znovu po mnoha letech série o Lindě, nejspíš bych o zveřejňování čehokoliv na těchto stránkách vůbec neuvažoval. Ale baví mě, když věci začnou žít svým vlastním životem. Sám jsem zvědavý, jestli se mi podaří udržet přehled o tom, co bylo na začátku, protože pokud se mi nepodaří stvořit ten správný dramatický oblouk, tak to celé nebude mít vůbec žádný smysl. Ale to je vždycky riziko podobného způsobu psaní, s tím bojoval už před mnoha lety i kolega Dostojevský. Zatím mám (podobně jako míval často i on) před čtenáři náskok jen dvou kapitol. Ale že jde o házení perel, o tom není sporu. To ale platí pro většinu lidských činností. Ohlas tím pádem vlastně ani neočekávám, protože kvůli pochvalám to určitě nezveřejňuji.
Tuzexsex

Příspěvek od Tuzexsex »

Rivasi, určitě pokračuj i v této povidce, i v povidce o Lindě. Obojí super 👌
hertz2

Příspěvek od hertz2 »

Díky Rivasi, Tvoje povídky patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co jsem kdy na netu četl a vždycky jsem velmi rád, když se od Tebe objeví něco nového. Baví mě právě ten postupný vývoj, dějové zvraty a nepředvídatelné zápletky. Už teď se těším na další pokračování a také doufám, že se časem vrátíš i k seriálu o Lindě.
Odpovědět